שפיכה מוקדמת טיפולים עדכניים

eithan33

New member
שפיכה מוקדמת טיפולים עדכניים

לעידן וכל המעוניין שלום אני סובל משפיכה מוקדמת ומעוניין לטפל בנושא עד להנאה, בכוונה בחרתי בביטוי הזה כי פשוט מצאתי שאני מתרחק מקיום יחסים מאחר ובמקום להנות ממה שיש, שבמקרה שלי זה שפיכה מוקדמת לטעמי במשגלים הראשונים קצת השקעה ולאורך הלילה המצב משתפר, אני פשוט מתנזר במידה מסוימת. מן הסתם שביחד עם תכתיבי החיים, בהם אין לי בת זוג קבועה, ולאחר תקופת הסתגלות לא יכולתי להמשיך בהתנזרות ומצאתי פתרון זמני מסויים. נכון לעכשיו, אני מחפש את הפתרון האולטימטיבי בו אכן אצליח לשלוט בעיתוי השפיכה ואני מנסה טיפול בביו פידבק. שאלתי היא אילו עוד טיפולים קיימים עוד והאם יש טיפול בהיפנוזה שדרכה הבנתי ניתן ללמד לשלוט ב"יצרים"

שפיכה מוקדמת ../images/Emo137.gif

הי איתן !!! רוצה להפנותך לתשובות הרבות שנתנו בפורום לנושא הנדון. הטיפוליםהאחרונים בתחום מתמקדים במתן תרופות ממשפחת הssri בעיקר סרוקסט בהצלחה שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

סרוקסט מחייב מרשם מפסיכיאטר

עד כמה שאני יודע סרוקסט ואפקסור (אני צודק עידן?) הן תרופות הדואגות לויסות חומר בשם סרוטנין או מלמין (לא זוכר במדוייק) לרצפטורים במוח וכך משפיעים על מצב הרוח וההרגשה. עידן, תסביר לי בבקשה יותר אם אתה יכול איפה מצאו את הקשר בין סרוקסט שהיא טובה לטיפול במצבי דיכאון ועצב עד לפיתוח מדהים של חיי המין? ניתן להשיגם רק ע"י מרשם מפסיכיאטר, לא? ירוק בעיניים.

תרופות לשפיכה מוקדמת

בוקר טוב גריני (מרשה לי?!)
אכן סרוקסט ועוד תרופות רבות השייכים למשפחת ssri מווסתות סרוטונין. תרופות אלו,כאמור, משמשות אנשים דיכאוניים בעלי חרדה וגם עם הפרעה אובססיבית קומפולסיבית. כמו בהרבה מקרים, כך גם כאן,התגלה במקרה שחלק מתופעות הלוואי של התרופה ואולי המובהקת ביותר היא: עכוב השפיכה. התרופה אמנם היא תרופה פסיכיאטרית אך יכולה להינתן במרשם ע"H כל רופא אחר. שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

למעלה