שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת

אני בחור גיי. מנסה להאריך את הזמן לפני השפיכה.
כשאני אקטיבי אני גומר די מהר. אני מניח שזה קשור גם לחרדה - וכמו ביצה ותרנגולת השפיכה מוקדמת.

איזה צעצועים יכולים לעזור לי לתרגל עיכוב שפיכה?
מה גורם במשחה מעכבת שפיכה שבאמת תגרום לעיכוב? אילחוש? יש תופעות לוואי?

שפיכה מוקדמת

שלום
שפיכה מוקדמת יכולה להיגרם מסיבה פסיכולוגית, סיבה פיזית או צירוף של השתיים.
אם הגורם הוא פיזי, כלומר רגישות גבוהה, אפשר בקלות רבה לפתור את הבעיה בעזרת מעכבי השהייה לסוגיהם (את דרך פעולתם אסביר בהמשך).
אם הגורם הוא פסיכולוגי או צירוף של שני הגורמים, זה מצריך ברור מעמיק יותר וטיפול משולב.
כמו שציינת, אכן יש משמעות רבה לפתרון הבעיה, מכיוון שלעיתים קרובות במצב כזה נכנסים למעגל של "הנבואה שמגשימה את עצמה" - שפיכה מוקדמת יכולה להכניס למיטה תסכול, לחץ, חרדת ביצוע, ועוד אלמנטים שמקומם לא במיטה בוודאי, שם אתה אמור להרגיש במיטבך.
הייתי ממליצה לך להתאמן לבד, לשלב אביזרים אם נראה לך ואם זה לא מסייע לך, ממליצה לך ללכת לשיחות ולא לוותר. שפיכה מהירה היא בעייה נפוצה ולעיתים רבות כמה שיחות עם מטפל מוסמך בתחום, יכולים לחולל שינוי מבורך.
אביזרים לתירגול? כל אביזר לאוננות גברית יכול לעזור. רובם עשויים מחומר שנקרא סייבר סקין - חומר רך ונעים שיספק לך חיכוך הרבה יותר קל מאשר חיכוך רגיל במין מלא.
מומלץ להשתמש בהרבה ג'ל סיכוך.
ולגבי שאלתך על חומרים מעכבי שפיכה: יש במשחה ויש כמובן גם בתרסיס, כולם מבוססים על אחוז כלשהו של לידוקאין, שהוא חומר שאיתו משתמשים בהרדמה מקומית.
הם גורמים לאילחוש מקומי וע"י כך מקטינים את עוצמת הגירוי. אם החלטת להשתמש בספריי השהייה או במשחת השהייה, הקפד להשתמש לפי ההוראות וזכור - אם תרצה שבן זוגך יפנק אותך במין אוראלי, דאג לרחוץ את איבר מינך לפני כן, אחרת - פיו עשוי להיות מאולחש גם כן.
בהצלחה

שיחות אצל מטפל מיוחד? מה לחפש?

ולא ברור לי - איך לחץ וחרדת ביצועים גורמים לשפיכה מוקדמת.
הייתי מצפה שבדיוק להיפך : זה יגרום לאין אונות. לא?

שנית, הייתי לאחרונה עם בחור איתו הצלחתי לעכב בלי בעיה את הגמירה.
האם זה אומר שאיתו הייתי רגוע? או פיסית הגוף שלו גרם לחיכוך שונה ופחות מגרה מהר?

שפיכה מהירה, חרדות וטיפול

לגבי השאלה הראשונה: לחץ וחרדת ביצועים אכן עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת.
כדי להנות צריך להיות רגועים ולהיות כאן ועכשיו, כאשר אנחנו לחוצים וממוקדים ב"לא לגמור", מה שקורה זה שדווקא אז גומרים מהר.
ככל שהלחץ שמא שוב תהיה שפיכה מהירה מדי ימשיך להתקיים, כך ירבו הסיכויים שזה יתממש ויחזור על עצמו.

ולגבי הבעיה שלך עם הבחור, אתה צריך לשאול את עצמך מה היה שונה עם אותו בחור שאיתו לא גמרת מהר.
קשה לי להאמין שזה קרה בגלל חיכוך פחות חזק. אני דווקא חושבת שאולי היה לך פחות חשוב אם הוא יהנה?
אולי איתו הרגשת יותר נינוח?
תשאל את עצמך ואשמח אם תוכל לשתף כי זה יכול לעזור לעוד גברים.

לא תמיד צריך שיחות אצל מטפל מיוחד, יכול להיות שהתובנות שתגיע אליהן בהסתכלות שלך, בפרט כשאתה מתאר מקרה שבו חווית הצלחה, יעזרו לך להתגבר על כך בעצמך.

בהצלחה

נסיתי לחשוב. זה היה אמור להיות אפילו הפוך

הבחור שיחק אותה קשה להשגה. אני מאוד התרגשתי לידוץ
חששתי נורא עוד לפני האקט וגם במהלכו- שהנה זה הולך לקרות שוב.

לא הייתי נינוח יותר מהרגיל. בגלל ההיסטוריה שלי - חשבתי שזה ייקרה שוב.

פשוט החיכוך לא היה מספיק מגרה. והרגשתי שאני לא באמת אגמור אלא אם אתאמץ.

נשארתי בלי תשובה.

ובכל זאת- אם הייתי פונה לאיש מקצוע טיפולי - למי לפנות לשיחה או לתרופות - מה שם המקצוע בכל אחד מהעולמות?

שפיכה מהירה, חרדות וטיפול

אם אכן ההבדל היחידי ששמת לב אליו היה החיכוך (היה פחות מגרה) אז אולי ספריי השהייה יוכל לפתור לך את הבעיה. בשימוש נכון אתה עדיין תוכל ליהנות וגם לא לגמור מהר.
בכל מקרה כל פסיכולוג אם נסיון בבעיות מין או סקסולוג יוכל לעזור לך.
בהצלחה

למעלה