שפעת החזירים - השקר הגדול !

Gilliana

New member
מה כולם קופצים מה? ../images/Emo122.gif

רבותי - אתם לא מבינים שעדיין אין, דגש על אין, שום חיסון? נו באמת...

זה לא חיסיון. זו סקרנות. (ראית את הלינק?)

את אוטוריטה (ניק אדום) בפורום קונספירציות בפורטל הכי גדול בישראל. הייתי מצפה משכמותך ליותר מדיקלום סיסמאות המשודרות בוקר וערב במדיה המיינסטרימית. אבל הבעייה כנראה נעוצה בי ובציפיות שלי מפורום פגר שכזה. אני מתנצל. אלך לי לחפש את ציון במקום אחר |ביי|

Gilliana

New member
משהו פה לא מובן לי

נראה לי שכל אחד מאיתנו מדבר על משהו אחר. אתה מדבר על חיסון קיים שהוא מסוכן, האם הבנתי נכון? (וכן, קראתי את הכתבה ולפי הכתבה גם הגבתי כפי שהגבתי)

זה אני נעשה דיסלקט כנראה

א) קראתי "חיסיון" במקום חיסון ולקחתי את זה למקומות אחרים. סליחה. ב) התכוונתי ללינק שאני נתתי (אלכס) . הייתי ממליץ לך לראות את כל החלקים. מאד אתפלא אם הדברים הנאמרים שם יחדשו לך. אחרי הכל אני רק אורח כאן ואת ... ניק אדום כבר כתבתי ? ג) יש חיסון אמיתי ומוכח, הנה המרשם : * תזונה מאוזנת. * פעילות גופנית. * חיבוק אוהב לפחות פעם ביום. שבת שלום

Gilliana

New member
האמת, זה אחלה חיסון ../images/Emo13.gif

ובטוח שלא מסוכן!!! :p

האמת היא שלא את ולא המנהל הנכבד מתייחסים

אל הלינק שנתתי אז הנה - קישור חדש, בעברית ועם הצגת עובדות אשר אני מאתגר אתכם להפריך. אם אני לא רצוי כאן, או שבטח אני מפספס פה משהו - אתם מוזמנים להאיר את עיניי.

Gilliana

New member
לא נעים להגיד

אבל אין מה להתייחס לסרטון הזה שצירפת, שהוא תוצר של פאראנויה צרופה (ואולי עוד כמה חומרים חזקים לתיבול). עובדות? אילו עובדות מוצגות כאן? אלו טענותיו של מפיק הסרט שאין לאיש מאיתנו שום אפשרות לבדוק. בשורה התחתונה - כפי שאמרתי, נכון להיום אין חיסון ולכן לטעון על חיסון שלא קיים שהוא מסוכן, אלו הם הבלים. האם השפעת היא תוצר מעשי ידי אדם? זו כבר שאלה אחרת, והתשובה לשאלה כפי הנראה חיובית, אך ללא כל קשר עם הטענות המגוחכות המועלות בסרטון ובוודאי ששום חיסון לא יינתן בכפיה. ולמה אתה חושב שאתה לא רצוי? גם רעיון הזוי משהו...

grish19

New member
נו גיל,באחד הסרטונים הרי ג'ונס מזמר

אז למה כבר אפשר לצפות? תחשבי שיש עוד שעוד הפיקו סרטונים דומים בעברית (דקות ארוכות ביזבזתי עליהם) נ.ב האם רק בגלל הפארנויה קיימות תאוריות קונ' הסובבות סביב רעיון הNWO? או שמה יש גורם נוסף?

Gilliana

New member
חחחח, רגע - אתה יודע עם מי אתה מדבר בכלל?

כנארה שלא, אחרת לא היית אומר את מה שאמרת עכשיו.

למעלה