שרוולדתת ראשוןן!! איזה התרגשות:)

shanig22

New member
שרוולדתת ראשוןן!! איזה התרגשות:)

אני מתרגשת לשתף אתכם בשרוולדת הראשון שלי!!!!???? לא מאמינה שכבר עברה שנה! מהרגע שעברתי את הניתוח הזה החיים השתנו מקצה לקצה, ההחלטה הכי טובה שלי שייכלתי לקבל. הורדתי עד כה 44 קילו ונשאר לי עוד 10 קילו להגיע למשקל היעד. נורא רציתי להגיע לשנה כשאני במשקל היעד שלי ויכול להיות שזה מה שגרם ללחץ או בגלל שאני סטודנטית ועוד שניה תקופת מבחנים, לא הצלחתי להוריד גרם אבל משתדלת להיות חיובית ולחשוב שלפחות לא עליתי כלום?? במהלך השנה חוויתי תקיעות פה ושם שנמשכת תקופות מסויימות כמו כרגע אבל העצה הכי טובה היא לזרום עם זה ואז זה ישתחרר. כמובן להמשיך באורח החיים שבניתם לעצמכם ולהתמיד בספורט, לא תמיד יצא לי להתמיד בספורט והמשכתי לרדת אך במבט לאחור זה לא מומלץ כי העור לא שומר על החיטוב שלו, לאחר 44 קילו פחות, יש קצת עור עודף אבל הרבה פחות גרוע ממה שציפיתי, אולי בגלל גנטיקה או הספורט, לא יודעת. משתדלת לאכול כל כמה שעות והכמויות כמובן השתנו מתחילת הניתוח ועד כה אבל עדייו אין מה להשוות למה שהיה פעם. נורא משתדלת ללעוס נכון, לפני כמה זמן קרה לי מקרה ששאלתי לגביו פה בפורום, אכלתי סושי וכנראה שלא לעסתי מספיק והוא ממש נתקע ואני אחת שמאוד קשה לה להקיא אז ממש ניסיתי להימנע מזה, בסופו של דבר הסושי עבר אבל לאחר מכן אני מרגישה שמשהו התרחב טיפה. אמרו לי שהוושט תחזור לעצמה היא חזרה אך אני חושבת שלא עד הסוף, אבל מה שהכי חשוב שלמדתי שצריך לא להישבר ולמשיך להתמיד גם אם יש דעיכה או שממש מתחשק לאכול איזה פינוק או משהו לאפשר לעצמך אבל במידה כמובן, טיפ שקיבלתי מהדיאטנית שלי ואימצתי אותו בחום רב, היא אמרה שאם מתחשק לי משהו לא למנוע מעצמי כי זאת לא דיאטה עם תאריך התחלה וסיום זה אורח חיים ואם אני ימנע מעצמי משהו אני יחשוב עליו כל הזמן אז מידי פעם אני מרשה לעצמי לטעום מאיזה קינוח טוב במסעדה. הכל בראש, רעב בבטן אני לא מרגישה עד היום אבל לפעמים הראש רעב וצריך לדעת להרגיע אותו ולא להישבר, במיוחד בהתחלה הרגשתי שאני כבר אולי השתגעתי כל היום חשבתי מה היה בא לי לאכול עכשיו, אנשים שעומדים בפני הניתוח וחוששים אני אומרת לכו על זה בעיניים עצומות כיום אני אדם מאושר, מרגישה קלה ונינוחה, התקופה הכי קשה היא רק בחודש חודשיים הראשונים כי מחלימים מהניתוח וישנם מגבלות אבל לאט לאט התפריט הולך וגדל. אז אני מקווה שאולי עזרתי בקצת עם שיתוף החוויה שלי מהניתוח ומקווה לחזור בקרוב עם חדשות מעולות שהגעתי למשקל היעד שלי?? בהצלחה לנו בתהליך! שנמשיך להיות חזקים ובריאים??????

Night Light

New member
האמת שהיית מהממת גם קודם

ומזל טוב על השרוולדת הראשון שלך!!!

למעלה