שרפה בביניין מגורים ברמלה

firefighter

New member
שרפה בביניין מגורים ברמלה

היום בשעה 16:53 נתקבלה הודעה מאזרחים על שרפה בבינין מגורים ברחוב בן צבי ברמלה מיד יצאו למקום שלושה כלי ברכב סהר 4 כבאים ברכב סהר נוסף עוד 2 כבאים בנשר 2 כבאים בסה"כ שמונה כבאים. הכבאים גילו במקום שרפה בתוך מקלט הבינייןשעשן רב חודר לתוך חדר המדרגות ומשם לחלק מהדירות . שתי כבאים פעלו מידית לשיחרור העשן מתוך חדר המדרגות אם דוחף עשן כמובן שלפני כן ניפתחו פיתחי איורור תוך יתר הצוות פעל לאיתור וסריקה של לכודים בדירות הביניין וצוות נוסף פעל לכיבוי מוקד האש מתוך הביניין חולצו שלושה ילדים קטנים ועוד שתי מבוגרים תרגישו חופשי להגיב גיא מנשרוב שירותי כבאות איילון טוב עכשיו צריך לרוץ למקלחת לנקות את הפייח וכמובן שצריך עוד לטפל בבטן

fireman

New member
יישר כוח!

כל הכבוד! ביום ראשון בבאר שבע התקבלה הודעה בסביבות השעה 17:30 על שריפה בדירה בקומה ראשונה בשכונה ג בבאר שבע... בתוך הדירה הייתה לכודה קשישה בגיל 60 לערך שחולצה כשהיא סובלת מכוויות קשות...מצבה הוגדר קשה.. נקווה שלא נצטרך לספר עוד מקרים כאלו של שריפות בהם נפגעו אנשים

firefighter

New member
איפה בוואלה?

אתה יכול לשלוח לי את הקישור של הכתבה בוואלה? אני רוצה לארות לחברה עכשיו בתחנה

אני שמח על הסיום המוצלח

בדיוק סיימתי לכתוב תגובה על השריפה בבני אפריים לחבר הפורום ואז אני קורא את התאור שלך לשריפה . הידגשתי בפניו כי בצד מאות ארועי שריפה שבהם אנו מצילים חיי אדם ישנם ארועים בהם תנאי הפתיחה לרעתנו והארוע נגמר בטרגדיה. ד"ש לכל כבאי איילון חג שמח ללא שריפות,ועם משכורות ותמשיכו לכתוב כי זה נחמד ויש הרגשה של בית וירטואלי לכל כבאי ישראל.

למעלה