** שרשור אחה"צ היום ה- 77 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ק ו ל י ת

Well-known member
17:49 אופק לבר: "מאוד מפחיד אותי מה שראיתי על דיאן"
בחור חכם. הפליא אותי ההסבר של שחף לנתנאל מה היה ולמה.. נראה לי שהוא לא הבין את הראיון שעשו לדיאן. תהליך שמהליך אוף אלו והתהליכים שלהם.

מירי גרב 22

Well-known member
בר: הזדעזתי ממה שקרה עם דיאן
אף אחד מאיתנו לא התנהג כמו דיאן אפילו לא קרוב לזה?

מה??? %^&&^%$&$^&&& |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| :eek::eek::eek::eek::eek: |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים|

את אמיתית? את דרגה אחת מתחת לדיאן וכל מה שאת אומרת עכשיו זה רק מהפחד של מה מחכה לך בחוץ.

Rosemary123

Well-known member
בר: הזדעזתי ממה שקרה עם דיאן
אף אחד מאיתנו לא התנהג כמו דיאן אפילו לא קרוב לזה?

מה??? %^&&^%$&$^&&& |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| :eek::eek::eek::eek::eek: |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים| |פנים|

את אמיתית? את דרגה אחת מתחת לדיאן וכל מה שאת אומרת עכשיו זה רק מהפחד של מה מחכה לך בחוץ.
אני לא חושבת שהיא שנואה כמו דיאן...היא תהיה בסדר

מירי גרב 22

Well-known member
אני לא חושבת שהיא שנואה כמו דיאן...היא תהיה בסדר
ברור שלא, האח נתן לה כיוון, העיף את אליאב ואמר לה להרגע, היא עברה שינוי פתאומי ומהיר אבל גם היא זוכרת את ההתפרצויות הלא נורמליות שלה ומפחדת כי היא יודעת שהרשת לא שוכחת. שנואה כמו דיאן לא זכור לי שהיתה אי פעם איזו דמות ריאלטי.

Rosemary123

Well-known member
ברור שלא, האח נתן לה כיוון, העיף את אליאב ואמר לה להרגע, היא עברה שינוי פתאומי ומהיר אבל גם היא זוכרת את ההתפרצויות הלא נורמליות שלה ומפחדת כי היא יודעת שהרשת לא שוכחת. שנואה כמו דיאן לא זכור לי שהיתה אי פעם איזו דמות ריאלטי.
האח מכוון אותה ונותן לה מידע והערות על בטוח. ההתנהלות שלה שקופה.
וגם הוא מבקש ממנה לדעתי לעשות שיחות עם X ו-Y

הצודקת11

Well-known member
בזמן האחרון אני רואה שריוואה מבקרת את בר

ובר את ריוואה

בר אמרה לשרין אתמול שהיא יודעת שהרבה דברים בה לא מוצאים
חן בעיני ריוואה
ושהיא שמה לב שכשהיא אומרת משהו ריוואה מסתכלת עליה

ולא מרוצה

ועכשיו שאני כותבת

בר אומרת לריוואה שהיא התבאסה עליה

ק ו ל י ת

Well-known member
בזמן האחרון אני רואה שריוואה מבקרת את בר

ובר את ריוואה

בר אמרה לשרין אתמול שהיא יודעת שהרבה דברים בה לא מוצאים
חן בעיני ריוואה
ושהיא שמה לב שכשהיא אומרת משהו ריוואה מסתכלת עליה

ולא מרוצה

ועכשיו שאני כותבת

בר אומרת לריוואה שהיא התבאסה עליה
ריוואה מתפלספת הרבה חושבת שהיא יודעת הכל. רצוי שתבדוק את עצמה. אני לא שוכחת את הקללות שלה.

מלכת המיטבח

Well-known member
אני מרגישה כמו בר והיא ממש לא פייבוריטית שלי. מה שקרה לדיאן נורא. אף אחד לא אמור לצאת ולקבל כזאת כאפה בגלל השתתפות בתכנית ריאליטי.
וכן שמחתי שדיאן הודחה עד שראיתי את התגובות.

עדגיל

Well-known member
אני מרגישה כמו בר והיא ממש לא פייבוריטית שלי. מה שקרה לדיאן נורא. אף אחד לא אמור לצאת ולקבל כזאת כאפה בגלל השתתפות בתכנית ריאליטי.
וכן שמחתי שדיאן הודחה עד שראיתי את התגובות.
בר לא מרגישה ככה על באמת. היא צרחה על דיאן בבית וחיקתה את תנועות הידיים שלה. ההתייפיפות היא שלה בלבד. היא קיבלה הנחיות מהאח מה להגיד כדי לצאת טוב, כדי שתישמע עם תובנות, עם מסקנות, כדי שתצטייר כמו אחת שחווה את ההשפעה של הבית על אנשים. אם היא לא היתה מקבלת תדריך היא הייתה מרגישה בדיוק כמו ריאווה ומגיבה כמו שריאווה הגיבה בשיחה איתה

מלכת המיטבח

Well-known member
אני לא מגנה על בר. אני רק אומרת שמסכימה איתה. לא יודעת לגבי בר,אבל אני באמת מרגישה ככה.
ואף אחד לא יחווה מה שדיאן עברה,כי לכל אחד מהם יש גם אוהבים וגם שונאים.
לדיאן היו רק שונאים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה