** שרשור אחה"צ היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Moiya_1

Well-known member
סליחה על הדיליי, אבל איך יודעים שזאת משימת בית משפט?
נטה, לא יודעים כלום עדיין, הכל ספקולציות שלבסוף נתבדה ויהיה סתם ביקור פתע חפוז של דיירי עבר שבו יערכו ויפנו שאלה שתיים עבור כל דייר,
יעמדו לשירת התקווה ותם הטקס.

נטשונת1234

Well-known member
בקיצור נראה שרוב המודחים שיגיעו הם חבריו של המסולק כך שבגדול החגיגה תהיה סביב רמי. בכנות, לא ברור לי בשביל מה גל לינור וליאור באים אם מדובר בעימותים...לינור כבר הזהירה מקארין ולגל וליאור אין איזה משהו פתוח שם. נו שויין... העיקר שדלית חוזרת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בקיצור נראה שרוב המודחים שיגיעו הם חבריו של המסולק כך שבגדול החגיגה תהיה סביב רמי. בכנות, לא ברור לי בשביל מה גל לינור וליאור באים אם מדובר בעימותים...לינור כבר הזהירה מקארין ולגל וליאור אין איזה משהו פתוח שם. נו שויין... העיקר שדלית חוזרת.
לינור בטח רוצה להעודד את רמי אחרי שיכנסו בו וליאור אותו דבר
וגל רוצה לראות את תום ולא נראה לי אכפת לה מה צריך לעשות בשביל זה

ariela1612

Well-known member
כי עוז דביל מושלם והכל אצלו קורה תוך כדי תנועה, הבנאדם אפילו לא סגור על כמה הדחות הוא עושה כל פעם- בגלל זה, זה נראה כמו שזה נראה

אורחתלרגע23

Well-known member
יהודה היה הכי מעניין במשימה הזאת. היה מעורב ברוב ההתרחשויות בבית.
מה ישאלו את דניאל?

TalBrit

Well-known member
לא הבנתי למה צריך לרחם על קארין מה היא עשויה מסוכר ואם יגידו לה משהו היא תמס
לא תימס אבל זאת סיטואציה משפילה.
מה שכן על הביקור הקודם היא אמרה שהייתה בשוק, ושדווקא היה לה מה לענות. אולי הפעם תענה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא תימס אבל זאת סיטואציה משפילה.
מה שכן על הביקור הקודם היא אמרה שהייתה בשוק, ושדווקא היה לה מה לענות. אולי הפעם תענה.
בסדר היו דיירים בבית שעברו סיטואציות יותר קשות מאלו והתגברו עליהם כי זה מה שעושים שמה זה לא קייטנה ולא חי בלה לה לנד זה האח הגדול
חוץ מזהבה שלא עברה כלום

nicknick

Well-known member
אתם מבינים שלא משנה מה המודחים יגידו הם ירימו לדיירים שעדיין בבית.
אין מה לעשות כשאתה בא מבחוץ,ראית ושמעת...
והם בפנים מנותקים, אין שוויון בין הצדדים.

נטשונת1234

Well-known member
אתם מבינים שלא משנה מה המודחים יגידו הם ירימו לדיירים שעדיין בבית.
אין מה לעשות כשאתה בא מבחוץ,ראית ושמעת...
והם בפנים מנותקים, אין שוויון בין הצדדים.
לא נראה לי שזה אבסולוטי, לגבי רמי זה בהחלט לא תופס למשל.
ירים אולי לאלו שלא ידעו לענות וישחקו אותה נפגעים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה