** שרשור אחה"צ היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
צופה ברמי מאז לכתה של לינור
כמעט בנאדם אחר.
רגוע,שמח נחמד לכולם
לא יאמן כמה הנוכחות שלה הזיקה לו בבית ובחוץ.
אני רואה שונה ,
ברור שבלי הנוכחות שלה הוא נאלץ גם לתקשר עם אחרים והקנאה האובססיבית לא קיימת, כי אין על מי.
אבל אני רואה הרבה דברים שקיימים שם בלי קשר לנוכחות של לינור. שהם חלק ממנו.
אומנם את לינור והמניפולציות שלה לא אהבתי ובוודאי שההשפעה שלה על רמי הייתה שלילית ומחממת לצרכיה,
אבל עכשיו כשהיא לא שם, הנסיונות הילדותיים שלו להטריל את יהודה ממשיכים כרגיל,
ניבולי הפה ממשיכים כרגיל, נטירת הטינה ממשיכה כרגיל.

גם מקודם לא התחברתי להנחה שכל התנהגותו השלילית קשורה ותלויה בלינור,
היא לא תרמה לו אבל לו יש את מבנה האישיות שלו שקיים איתה ובלעדיה.

לך!

Well-known member
אני רואה שונה ,
ברור שבלי הנוכחות שלה הוא נאלץ גם לתקשר עם אחרים והקנאה האובססיבית לא קיימת, כי אין על מי.
אבל אני רואה הרבה דברים שקיימים שם בלי קשר לנוכחות של לינור. שהם חלק ממנו.
אומנם את לינור והמניפולציות שלה לא אהבתי ובוודאי שההשפעה שלה על רמי הייתה שלילית ומחממת לצרכיה,
אבל עכשיו כשהיא לא שם, הנסיונות הילדותיים שלו להטריל את יהודה ממשיכים כרגיל,
ניבולי הפה ממשיכים כרגיל, נטירת הטינה ממשיכה כרגיל.

גם מקודם לא התחברתי להנחה שכל התנהגותו השלילית קשורה ותלויה בלינור,
היא לא תרמה לו אבל לו יש את מבנה האישיות שלו שקיים איתה ובלעדיה.
לא אמרתי שהוא מושלם
הוא כמו כל אחד אחר שם עם יתרונות וחסרונות.

nicknick

Well-known member
לא אמרתי שהוא מושלם
הוא כמו כל אחד אחר שם עם יתרונות וחסרונות.
נכון, זה פחות על אם הוא מושלם או לא... זה באמת ברור שלרמי , כמו לכולם שם יתרונות וחסרונות.
זה בעיקר בהקשר לרעיון של לתלות את קיומן של ההתנהגויות השליליות שלו בלינור,
והנה עכשיו לינור הלכה והוא "נולד מחדש".
אני חושבת שעכשיו כשרואים אותו בלעדיה זה מחדד מה שייך לטבע שלו...שלא הכל זה רמי נפל לתרבות רעה כי לינור.

נטעה

Well-known member
אבל באמת הרבה יותר נינוח ורגוע. היא הטריפה אותו עם הצביעות שלה ועשייתו חשוף ופגיע להתגרויות של יהודה דרכה

פלוידיאנית

Well-known member
צופה ברמי מאז לכתה של לינור
כמעט בנאדם אחר.
רגוע,שמח נחמד לכולם
לא יאמן כמה הנוכחות שלה הזיקה לו בבית ובחוץ.
ובכל זאת, לא תהיה שמחה ממני לראות אותו עולה בגרם המדרגות. ראינו די והותר! פעם, פעמים, שלוש ואין ספור תקריות אלימות איתו. זו בעיה שהוא יצטרך לטפל בה מחוץ לבית. האדם שכל כך רציתי לראות אותו במקום הראשון, הפך לפוגעני, אובססיבי, קנאי ודוחה. זה עניין של יום יומיים, אולי פחות שתצא לו הג׳ננה. תופעות כאלה לא חולפות עם הזמן, הן מקננות מתחת לפני השטח

מיק83

Well-known member
ובכל זאת, לא תהיה שמחה ממני לראות אותו עולה בגרם המדרגות. ראינו די והותר! פעם, פעמים, שלוש ואין ספור תקריות אלימות איתו. זו בעיה שהוא יצטרך לטפל בה מחוץ לבית. האדם שכל כך רציתי לראות אותו במקום הראשון, הפך לפוגעני, אובססיבי, קנאי ודוחה. זה עניין של יום יומיים, אולי פחות שתצא לו הג׳ננה. תופעות כאלה לא חולפות עם הזמן, הן מקננות מתחת לפני השטח
אנשים כאלה לא משתנים

סטיריקון9

Well-known member
אנשים כאלה לא משתנים
אם הוא צריך לעלות גם יהודה צריך לעלות כמלבה מריבה ומטנף ובמהות אדם עם פתיל קצר שמסתבך ומחולל מריבה. רמי ניגש לדבר עם ג'וזי ויהודה התערב כדי לזכות בתשומת לב וישר אמר לו אתה טועה וכשענה לו שלא יתערב אמר לו שהוא אפס ומכאן התחילה החלפת מילים.רמי נפיץ ושומר טינה. כשבאים לבקר אותו על ההסחפות שלו צריך גם לראות את הנפשות הפועלות האחרות. אי אפשר להעניק כתרים למי שלא מגיע ויש לו לא מעט קבלות ע"כ שלא ראוי

אופה קטנטנה

Well-known member
אם הוא צריך לעלות גם יהודה צריך לעלות כמלבה מריבה ומטנף ובמהות אדם עם פתיל קצר שמסתבך ומחולל מריבה. רמי ניגש לדבר עם ג'וזי ויהודה התערב כדי לזכות בתשומת לב וישר אמר לו אתה טועה וכשענה לו שלא יתערב אמר לו שהוא אפס ומכאן התחילה החלפת מילים.רמי נפיץ ושומר טינה. כשבאים לבקר אותו על ההסחפות שלו צריך גם לראות את הנפשות הפועלות האחרות. אי אפשר להעניק כתרים למי שלא מגיע ויש לו לא מעט קבלות ע"כ שלא ראוי
מישהו יכול לומר מה בערך הוא אמר, הסרטון לא פועל לי.

סטיריקון9

Well-known member
זה היה קשור להדחה הפיקטיבית של ג'וזי. כולם היו במיטה של דרורוניגשו לג'וזי ורמי אמר משהו בסגנון שהאח ממש הגזים ששיחק ברגשותיו ואז יהודה הופיע ואמר לרמי אתה מדבר שטויות ורמי אמר לו אני דיברתי איתך? יהודה אמר לו שהוא אפס וזה התדרדר

מצב
הנושא נעול.
למעלה