** שרשור אחה"צ היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטעה

Well-known member
וכל דבר שקשור בו הכי יפה, מקסים, מוסרי, נשגב…
כ"כ מתחסד, כ"כ צניעות מזוייפת, כ"כ מחזיק מעצמו..
חסר לי רק עפעוף העיניים😏

nicknick

Well-known member
תגידו...איזה פריט מהבית הזה הייתם רוצים לעצמכם?

ממש בא לי משטח חיתוך ענקי כזה מעץ כמו שיש להם במטבח ....(זה נמצא מאחורי הכיור שלהם ).
כמה נוח יכול להיות לחתוך ככה במרחב ולא להצטמצם על קרש קטן.
התנור פיצה אולי גם...נראה משהו שהייתי רוצה לנסות.

willing

Well-known member
תגידו...איזה פריט מהבית הזה הייתם רוצים לעצמכם?

ממש בא לי משטח חיתוך ענקי כזה מעץ כמו שיש להם במטבח ....(זה נמצא מאחורי הכיור שלהם ).
כמה נוח יכול להיות לחתוך ככה במרחב ולא להצטמצם על קרש קטן.
התנור פיצה אולי גם...נראה משהו שהייתי רוצה לנסות.
הגזמת,
יחסית אלייך אני צנועה. פריט אחד יספיק לי

הבריכה:love:

nicknick

Well-known member
הגזמת,
יחסית אלייך אני צנועה. פריט אחד יספיק לי

הבריכה:love:
אוי הזכרת לי שהייתי רוצה גם נסט.
בצעירותי הייתה תוכנית כזאת שמראים בתים של מפורסמים , והראו את הבית של ביונסה בתחילת דרכה,
ואז היא הראתה שיש לה בבית מעין חדר שאנטי\חדר כריות כזה
ומאז זה היה החלום שלי, חדר כזה להסתלבט שכולו כריות
מיותר לציין שאני לא קרובה לחלום :LOL:

סטיריקון9

Well-known member
לינור תדבר היום על הכל - "בחושפים הכל" שישודר אחרי החדשות בערוץ רשת 13. לינור הגיבה לשאלה על התנהגותו של רמי : ארגוני נשים אמרו 'מה זה למה גבר מתייחס ככה לאישה?'. לכל האנשים האלה יש לך מסר אחד ברור?
"ברור. רמי מגנה התנהגות כזאת. רמי לא יקבל אותה ולו בתירוץ הכי קטן. במשך כל העונה הוא מדבר על זה, על התופעה של נשים מוכות. שדווקא אותן מוציאים מהבית ודווקא הן צריכות לחיות עם הילדים בחוץ. הוא לא מעריך את זה, הוא לא חושב את זה. הוא שונא את זה... בכוונה בחרתי להשתמש במילה הזו. הוא לא פטרון ולא רודן ולא כל מה שבחרו להגיד... הוא לא".

אופה קטנטנה

Well-known member
לינור תדבר היום על הכל - "בחושפים הכל" שישודר אחרי החדשות בערוץ רשת 13. לינור הגיבה לשאלה על התנהגותו של רמי : ארגוני נשים אמרו 'מה זה למה גבר מתייחס ככה לאישה?'. לכל האנשים האלה יש לך מסר אחד ברור?
"ברור. רמי מגנה התנהגות כזאת. רמי לא יקבל אותה ולו בתירוץ הכי קטן. במשך כל העונה הוא מדבר על זה, על התופעה של נשים מוכות. שדווקא אותן מוציאים מהבית ודווקא הן צריכות לחיות עם הילדים בחוץ. הוא לא מעריך את זה, הוא לא חושב את זה. הוא שונא את זה... בכוונה בחרתי להשתמש במילה הזו. הוא לא פטרון ולא רודן ולא כל מה שבחרו להגיד... הוא לא".
לא בא לי לראות אותה, משום מה היא באה לברך ויוצאת מקללת.

yoni564712

Well-known member
מן הסתם שהתוכנית הקצרה הערב אמורה להנמיך את הלהבות סביב רמי. לא חושב שמישהו חשב אחרת

nicknick

Well-known member
עוד אחד ממשפטי המחץ הקלולסיים של זהבה:

"מי יאמין שלינור הלכה, נראה לי בגלל זה רמי עצבני"
לקח לה רק 3 ימים להבין שלרמי לא נחמד שלינור הודחה.
משל לא ראתה אותם מתגפפים חודשיים.
היא באמת חיה בבועה ומנותקת מהמתרחש סביבה.

מיק83

Well-known member
עוד אחד ממשפטי המחץ הקלולסיים של זהבה:

"מי יאמין שלינור הלכה, נראה לי בגלל זה רמי עצבני"
לקח לה רק 3 ימים להבין שלרמי לא נחמד שלינור הודחה.
משל לא ראתה אותם מתגפפים חודשיים.
היא באמת חיה בבועה ומנותקת מהמתרחש סביבה.
ולחשוב שפתאום רמי עצבני זה לא לחיות בחלל? מה היה עד שלינור עזבה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה