**שרשור אחה"צ - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
האח משחק ברגשות של תום וגל...
אני מאוד מקווה שזו ירידה לצורך עלייה...
שבסוף אחרי שהוא (האח) יבאס את תום בסוף יהיה מפגש מרגש עם גל
לדעתי לא יהיה (מה שיחתום את זה שהוא האח הגרוע בהיסטוריה..) למרות שזה כבר בדוק וחתום גם בלי זה, על מי אני עובדת.

רועי עוז כרגע מנסה בכל הכוח לקדם מערכת יחסים מבחילה של אלמוג ויהודה, לשים לידם את תום וגל זה לתת נוקאאוט ליהודה ואלמוג בלי להתאמץ בכלל..
(עוד אחת מהסיבות לזה שרצה את גל בחוץ) לכן לדעתי הוא יוותר על זה.

הביא את גל ולינור והבטיח הבטחות שווא בפרומואים (שהן יפגשו עם הדיירים) רק כדי לחשוף את יהודה הרגיש ואת מערכת היחסים עם אלמוג לקהל גדול יותר
ועבד לו- הרייטינג היה גבוה יותר ממאסטר שף של קשת.
מסתבר שכמה שהם יורקים יותר בפנים של הצופים- יותר צופים בתוכניות.. 🤷🏻‍♀️

אלזה4

Well-known member
לדעתי לא יהיה (מה שיחתום את זה שהוא האח הגרוע בהיסטוריה..) למרות שזה כבר בדוק וחתום גם בלי זה, על מי אני עובדת.

רועי עוז כרגע מנסה בכל הכוח לקדם מערכת יחסים מבחילה של אלמוג ויהודה, לשים לידם את תום וגל זה לתת נוקאאוט ליהודה ואלמוג בלי להתאמץ בכלל..
(עוד אחת מהסיבות לזה שרצה את גל בחוץ) לכן לדעתי הוא יוותר על זה.

הביא את גל ולינור והבטיח הבטחות שווא בפרומואים (שהן יפגשו עם הדיירים) רק כדי לחשוף את יהודה הרגיש ואת מערכת היחסים עם אלמוג לקהל גדול יותר
ועבד לו- הרייטינג היה גבוה יותר ממאסטר שף של קשת.
מסתבר שכמה שהם יורקים יותר בפנים של הצופים- יותר צופים בתוכניות.. 🤷🏻‍♀️
אבל האח עשה בילד אפ עם גל בחדר האח...מתקשה להאמין שיוותר על זה...

Aye123

Well-known member
אבל האח עשה בילד אפ עם גל בחדר האח...מתקשה להאמין שיוותר על זה...
האח מערבב את הצופים כמה שהוא יכול, כל מה שמעניין אותו זה רייטינג ולא מה הצופים רוצים או זה שיש שם דיירים אנושיים שיש להם רגשות. הוא נותן לנו לחשוב שהוא עושה מה שהקהל מבקש... ומפה הרייטינג ואז בפרקים או בלייב אנחנו רואים את הזריקת ז**, תסלחי לי על הביטוי. ואתמול האח אמר לגל ״את תראי את תום״ ולא שהם יראו אחד את השניה. היא אכן רואה אותו, מהפלזמה בסוויטה חח אחרי חודשיים של עונה כל כך מזעזעת וזלזול כל כך עמוק בצופים אני הכי סקפטית בעולם בכל מה שקשור בהפקה הזאת

Aye123

Well-known member
וואו פתאום קלטתי את מס׳ העוקבים של דרור באינסטגרם. העלייה היא פסיכית..
אם אני לא טועה בתחילת העונה היה לו 70K או 90K
הוא כרגע על 213K 😮

מצב
הנושא נעול.
למעלה