** שרשור אחה"צ היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
אני בהלם ממש! אני אוהבת את גל וחיכיתי לחזרה שלה ממש (פחות של לינור) אני גם לא ממש מתרגשת מזה שהיא חושבת שהריב על הגרעינים הי שטות, זה בסדר זכותה לחשוב ככה, אבל את לא רוצה שיהודה יזכה ואת עושה את כל הטעויות האפשריות! למה להרים לו למה??? הייתה צריכה להתייחס אליו כאילו הוא אוויר איזה שטויות - גאד עכשיו הוא בטוח יזכה
יש פאקינג חוקים לפורמט הזה שמישהו יספר לעוז!!!

אורחתלרגע23

Well-known member
אני בהלם ממש! אני אוהבת את גל וחיכיתי לחזרה שלה ממש (פחות של לינור) אני גם לא ממש מתרגשת מזה שהיא חושבת שהריב על הגרעינים הי שטות, זה בסדר זכותה לחשוב ככה, אבל את לא רוצה שיהודה יזכה ואת עושה את כל הטעויות האפשריות! למה להרים לו למה??? הייתה צריכה להתייחס אליו כאילו הוא אוויר איזה שטויות - גאד עכשיו הוא בטוח יזכה
כי שורף לה על יהודה!! מאז ומתמיד

Goneril 4444

Well-known member
נכון.. באסה..

Aye123

Well-known member
קארין מתה שהן יצאו.. ג'וזי אומר לה את פה הם היו רוצים להיות במקומך
איפה כל אותם אנשים שטוענים שגל לא חברה? למה אף אחד לא פוצה את פיו כשג׳וזי מפגין כמה הוא חבר???
ג׳וזי מאז ומתמיד העדיף את קארין על פני גל (כשהם לא היו בריב) .. עוד מתחילת העונה אז די עם השטויות.
והנה גם עכשיו
אז לפני שמגיבים כדאי להסתכל על 2 הצדדים

ניצנץ63

Well-known member
מאד מאכזב אם גל לא אמרה שום דבר טוב לג'וזי ורק הגנה על תום. ג'וזי המשיך להרים לה גם אחרי שהודחה ולא אמר עליה דבר אחד רע. זה שהוא לא מסתדר עם תום זה בגלל תום, שהיה צבוע עם ג'וזי ולכלך עליו כל העונה. מותר לג'וזי להחליט להתרחק במקום לשחק משחק צבוע. ציפיתי מגל שגם הפעם היא תדע להפריד בין הדברים ואולי אפילו תרמוז לתום שהוא טועה בגדול בהתנהגות כלפי ג'וזי, אבל כנראה שהיא הבינה שג'וזי חזק בחוץ ומפריע לה שיש סיכוי שהוא ינצח, כמו שמפריע לה שיהודה ינצח, וזה מאפיל על כל הדברים שהיא היתה צריכה לשמור לזכותו של ג'וזי.

Taltul63

Well-known member
ג'וזי איזה אח אתה...משהו משהו..
תמשיך להגן על קארין..תצא ותווכח..אפילו אבא שלה נגדך.
בזה הרגע איבדת את התמיכה שלי ועוד רבים שתמכו בגל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה