** שרשור אחה"צ היום ה91 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ornas2

Well-known member
נראה לי אורן במשימה סודית.
לשגע את זהבה ורמי.

מזליקה10

Well-known member
אני קוראת בכל מקום על הפליאה איך זה שנותנים לדיירי עבר להיכנס לבית ולהביע את דעתם על דיירים אחרי שראו דברים מבחוץ. משתמשים בביטוי "רצח של הפורמט".
זה לא שאני לא מסכימה שרועי עוז כושל בתפקידו ובעצמו לא עומד בחוקים שהוא קבע וחוקי הפורמט. אבל דווקא הכנסת גל ולינור זה לא העניין.

זיכרון קצר. גם יורם זק, שפתאום נראה לכולנו כיציר הבריאה המושלם, הכניס דיירי עבר ואיפשר להם לבקר את הדיירים.
יתרה מכך, באחד המקרים זה אפילו היה דייר שפרש.

ולמי שממהר להשוות בין האיום של יהודה לאיומים של רמי, לא ראיתם מה באמת היה ואם רועי עוז, שפינק את יהודה באופן קבוע בעריכה מהסרטים והיה בולט שהוא מזניק אותו קדימה, וסביר שגם כשקרא לו לחדר זה היה במטרה לנסות להגן עליו ולאפשר לו להירגע ולחזור בו, מצא לנכון להעיף אותו מהבית, סביר מאוד להניח שהוא עבר כל גבול וזה לא היה רק האיום המילולי שזרקו לנו כמו אוכל לחתול רחוב...

Screenshot_20210305-033303_Instagram.jpg

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
אני קוראת בכל מקום על הפליאה איך זה שנותנים לדיירי עבר להיכנס לבית ולהביע את דעתם על דיירים אחרי שראו דברים מבחוץ. משתמשים בביטוי "רצח של הפורמט".
זה לא שאני לא מסכימה שרועי עוז כושל בתפקידו ובעצמו לא עומד בחוקים שהוא קבע וחוקי הפורמט. אבל דווקא הכנסת גל ולינור זה לא העניין.

זיכרון קצר. גם יורם זק, שפתאום נראה לכולנו כיציר הבריאה המושלם, הכניס דיירי עבר ואיפשר להם לבקר את הדיירים.

ולמי שממהר להשוות בין האיום של יהודה לאיומים של רמי, לא ראיתם מה באמת היה ואם רועי עוז, שפינק את יהודה באופן קבוע בעריכה מהסרטים והיה בולט שהוא מזניק אותו קדימה, וסביר שגם כשקרא לו לחדר זה היה במטרה לנסות להגן עליו ולאפשר לו להירגע ולחזור בו, מצא לנכון להעיף אותו מהבית, סביר מאוד להניח שהוא עבר כל גבול וזה לא היה רק האיום המילולי זרקו לנו כמו אוכל לחתול רחוב...

צפה בקובץ המצורף 16539
הוא גם לא הסכים לחזור בו, והמשיך לאיים כאן הייתה הבעיה

נטה אונה

Well-known member

ולמי שממהר להשוות בין האיום של יהודה לאיומים של רמי, לא ראיתם מה באמת היה ואם רועי עוז, שפינק את יהודה באופן קבוע בעריכה מהסרטים והיה בולט שהוא מזניק אותו קדימה, וסביר שגם כשקרא לו לחדר זה היה במטרה לנסות להגן עליו ולאפשר לו להירגע ולחזור בו, מצא לנכון להעיף אותו מהבית, סביר מאוד להניח שהוא עבר כל גבול וזה לא היה רק האיום המילולי שזרקו לנו כמו אוכל לחתול רחוב...

צפה בקובץ המצורף 16539
גל, ליאור, עוז, רמי
מי לא אשם ביציאה מהדלת האחורית
בשפתו של המודיע שאינו מאיים - כשכולם אומרים לך שאתה שיכור
ואתה מתעסק בכמה אחרים שתו או מי מזג לך את הדרינקים
יש בעיה ביוסטון

ariela1612

Well-known member
מסכן רמי עוד שניה מאבד את זה, עכשיו הם גם צריכים למזוג להם אוכל מה זה השטויות האלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה