** שרשור אחה"צ ☕ היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tortt

Well-known member
הוא נותן לה חסינות
היא מצטרפת לכל מי שמלכלך עליו

nicknick

Well-known member
ימית מתחיל לראות גם בליאור משהו שמזכיר לה את עצמה?

yoni564712

Well-known member
בקיצור יש 2 אופציות:

1. הדייר/שניים שקיבלו הכי הרבה קולות יהיו חסינים וכל השאר מועמדים להדחה.
2. ארבעת הדיירים שלא קיבלו אפילו קול אחד, יהיו מועמדים להדחה. (ימית, ליאור, תום וגל).

עכשיו ההפקה תבחר מה יותר נוח לה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שחזרתי לך את ההודעה שלא יראה שאני עונה לעצמי
גם ככה כבר חושבים לסגור אותי בחדר לבן :(

TalBrit

Well-known member
רק רציתי להגיד כמה דברים בלי שמץ ציניות. התחלתי לצפות באח הגדול בסגר הראשון, ובתקופה לא פשוטה שאני עוברת, וזה אחד הדברים הבודדים שבידר אותי והוציא אותי מדיכאון מאוד עמוק. קשה להסביר למה, אולי כי מזדהים עם ההתמודדות של הדיירים עצמם. השנה גם פעם ראשונה התחלתי לצפות בלייב ונהניתי הרבה יותר. ואז בעקבות כל הצנזורים נחשפתי לפורום הזה, ואני כבר כמעט לא צופה אלא יותר קוראת בפורום. מבסוטית ממש מההערות השנונות ומהעניין המשותף, ומזה שבתקופה בה אי אפשר לפתוח רדיו או פייסבוק בלי להיחשף למבול של שנאה, ממש כיף כאן לשמוע מחשבות של אנשים עם שמירה קפדנית על גבולות.
בקיצור, בתקופה שבה אין לאן לברוח, כיף שגיליתי אתכם 😍

אופה קטנטנה

Well-known member
רק רציתי להגיד כמה דברים בלי שמץ ציניות. התחלתי לצפות באח הגדול בסגר הראשון, ובתקופה לא פשוטה שאני עוברת, וזה אחד הדברים הבודדים שבידר אותי והוציא אותי מדיכאון מאוד עמוק. קשה להסביר למה, אולי כי מזדהים עם ההתמודדות של הדיירים עצמם. השנה גם פעם ראשונה התחלתי לצפות בלייב ונהניתי הרבה יותר. ואז בעקבות כל הצנזורים נחשפתי לפורום הזה, ואני כבר כמעט לא צופה אלא יותר קוראת בפורום. מבסוטית ממש מההערות השנונות ומהעניין המשותף, ומזה שבתקופה בה אי אפשר לפתוח רדיו או פייסבוק בלי להיחשף למבול של שנאה, ממש כיף כאן לשמוע מחשבות של אנשים עם שמירה קפדנית על גבולות.
תרגישי טוב במהרה.

nicknick

Well-known member
כל כך מבינה אותך , כמה שאני נהנית מהאסקפיזם ומהפורום הזה, תמיד אפשר לסמוך על הכותבים פה שיגרמו לי להתגלגל מצחוק.
וזה בהחלט עוזר להעביר את הסגרים בקלות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה