** שרשור אחה"צ 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
בעיניי גל ולינור עשו לעצמן רק בושות.. זה היה מביך הניסיון לרדת על הדיירים ולסכסך ביניהם זה אכזרי.. אפשר להרים למי שאתן אוהבות בלי להתלכלך ולהתנהג כך... זה הוריד לי לגמרי משתיהן וטוב שהן כבר בחוץ

בסדר555

Well-known member
זאת גל, חברה רק של עצמה
גם כשבאה לדבר עם ג'וזי זה היה מאינטרס, גם ניסתה עכשיו לסכסך בין ליאור וג'וזי

לא חברה של קארין, לא חברה של ג'וזי, גם לא חברה של תום דיברה יותר על יהודה מעל תום
גל חברה רק של עצמה, וכולם צריכים לשרת את גל, כולם צריכים להרים לה את החוויה, כולם בשבילה ניצבים בהצגה של גל

איך ביום שמשפחה של חברה שלה מגיע לבית אחרי שלושה חודשים כמעט, היא מנסה להוריד אותה
אם את חברה שלה ולא אהבת משהו תחכי שהיא תצא ותדברי איתה
אבל האובססיה לתשומת לב חזקה ממנה, שום רגישות לאנשים אחרים, שום אינטלגינציה ריגשית
הכל אני אני ואני

ההדחה גמרה אותה היא לא מצליחה לעכל עד עכשיו שהיא לא מעניינת ושהתכנית ממשיכה בלעדיה
מורידה לקארין עוקב כמו ילדה בת 13, כל יום מעלה משהו על יהודה
רצה מראיון לראיון לדבר על האח וכמה היא מסכנה

שתתקדם לקמפיינים שלה אם בכלל קיבלה כאלה

מזליקה10

Well-known member
זאת גל, חברה רק של עצמה
גם כשבאה לדבר עם ג'וזי זה היה מאינטרס, גם ניסתה עכשיו לסכסך בין ליאור וג'וזי

לא חברה של קארין, לא חברה של ג'וזי, גם לא חברה של תום דיברה יותר על יהודה מעל תום
גל חברה רק של עצמה, וכולם צריכים לשרת את גל, כולם צריכים להרים לה את החוויה, כולם בשבילה ניצבים בהצגה של גל

איך ביום שמשפחה של חברה שלה מגיע לבית אחרי שלושה חודשים כמעט, היא מנסה להוריד אותה
מורידה לה עוקב כמו ילדה בת 13, אם את חברה שלה ולא אהבת משהו תחכי שהיא תצא ותדברי איתה
אבל האובססיה לתשומת לב חזקה ממנה, שום רגישות לאנשים אחרים, שום אינטלגינציה ריגשית
הכל אני אני ואני

ההדחה גמרה אותה היא לא מצליחה לעכל עד עכשיו שהיא לא מעניינת ושהתכנית ממשיכה בלעדיה
בסדר... :rolleyes:

katy2022

Well-known member
הכי חבל לי שלינור בטוח הרעילה את רמי על קארין וג'וזי...אחרי שבזמן האחרון הם חזרו לתקשר

ORIGINALNIK

Well-known member
המשימה מיותרת בעיני יכלו להקרין שוב קטעים ולעשות משימה אמיתית אבל כניראה שאין תקציב למשימות העונה והכול הלך על ליהוק של סלבס בלאי

fairytalee

Well-known member
איף אלמוג ויהודה
קחו חדר
רק לי מפריעה ההתגפפות המופגנת מול קהל אנשים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה