** שרשור אחה"צ 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

הנדונה

Well-known member
אפשר לחתוך את המתח עם סכין
קאט פייטטטטטטטטטטטטטטטטט

פה זה לא בורדל1

Well-known member
"שבירת הפורמט"
בחייאת, זק הכניס 4 מודחיי עבר חזרה לשבוע שפתחו על כל מה שידעו.
עוז פשוט ניצל את הגל (haha) של גל ברשת כדיי ליצור עוד קצת רייטינג על חשבון הגב שלה ולהבעיר את הבית.
לא יודע מה היא אמרה או לא אמרה, לא ממש מעניין אותי.
כתבתי את זה לפניי וגם אחריי, זה רק ירים ליהודה וג'וזי, ועכשיו גם קארין.
"יהודה יהיה אוויר בשבילי" , אבל נשרפת מבפנים שהיא הודחה לפניו, ולעולם לא תודה בזה.

נטה אונה

Well-known member
"שבירת הפורמט"
בחייאת, זק הכניס 4 מודחיי עבר חזרה לשבוע שפתחו על כל מה שידעו.
עוז פשוט ניצל את הגל (haha) של גל ברשת כדיי ליצור עוד קצת רייטינג על חשבון הגב שלה ולהבעיר את הבית.
לא יודע מה היא אמרה או לא אמרה, לא ממש מעניין אותי.
כתבתי את זה לפניי וגם אחריי, זה רק ירים ליהודה וג'וזי, ועכשיו גם קארין.
"יהודה יהיה אוויר בשבילי" , אבל נשרפת מבפנים שהיא הודחה לפניו, ולעולם לא תודה בזה.
זק חירב את הפורמט בעונה 8 כשהוא ידע שהוא אורז
אם זה הכיוון של עוז, מצדי שיביא גם את רונית הביביסטית

M o m 4 T w o

Active member
קארין כל כך לא רואה את עצמה. היא באמת לא חשבה שגל תפגע כשתראה דברים שאמרה עליה? כשישבה עם יהודה ונתנה לו ללכלך על גל ולא הגנה עליה? זה בסדר שהיא לא הרגישה לגל כמו שגל הרגישה אליה, אבל שתעמוד מאחורי המעשים שלה ולא תתמם.
אני רואה את הלייב אחרי תקופה ארוכה רק בשביל גל ובסוף אני תקועה עם קארין ויהודה או עם אלמוג ודניאל. שיעברו כבר מצלמה.

dorya

Well-known member
קארין כל כך לא רואה את עצמה. היא באמת לא חשבה שגל תפגע כשתראה דברים שאמרה עליה? כשישבה עם יהודה ונתנה לו ללכלך על גל ולא הגנה עליה? זה בסדר שהיא לא הרכישה לגל כמו שכל הרגישה אליה, אבל שתעמוד מאחורי המעשים שלה ולא תתמם.
אני רואה את הלייב אחרי תקופה ארוכה רק בשביל גל ובסוף אני תקועה עם קארין וגל או עם אלמוג ודניאל. שיעברו כבר מצלמה.
היא תמיד הקורבן, לאורך כל העונה כולם פגעו בה והיא תמימה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה