** שרשור אחה"צ 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

הנדונה

Well-known member
לא אכפת לי שהאח עורך לטובת מי שהוא אוהב
לא אכפת לי שהתמונה שמוצגת בפרקים היא חלקית
אבל הצנזורים האלה זה פשוט זלזול בצופים
אני מבינה שהתוכנית מתחרה עם התוכניות של קשת וצריך רייטינג ולשמור על עמימות כדי שאנשים ירצו לראות את התוכנית
אבל- שיעשו את זה עם טאקט, תצנזרו לנו את תחילת הריב כדי שנרצה לדעת איך הוא התחיל
או תצנזרו לנו את האמצע של המשימה, או הסוף שלה
אבל לא הגיוני ש-70 אחוז מהיום מצונזר

יסמין 💙

Well-known member
ממש מוזר לי שגל לא ירדה על יהודה ועאלק לינור מתגעגעת לג׳וזי... זה כל כך מגעיל שתמיד האישה אוכלת את כל הח׳רא... זה פשוט הזוי ודוחה

lamalolama4

Well-known member
המשימה הזאת מורידה לג'וזי שנחלץ לטובת קארין- שנואת הקהל הרעה והלא חברה, נגד גל אהובת הקהל החברה מילדות שהיתה רק טובה איתו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
המשימה הזאת מורידה לג'וזי שנחלץ לטובת קארין- שנואת הקהל הרעה והלא חברה, נגד גל אהובת הקהל החברה מילדות שהיתה רק טובה איתו.
סליחה ומה עשתה בשיחה עם ליאור חוץ מלספר לו שגוזי ויהודה ליכלכו עליו אחרי שביקש מהם על הכלים

מיק83

Well-known member
לכן גל אמרה מה שאמרה על גוזי?

קארין הייתה בוכייה, גוזי חיזק אותה - כמו שצריך.

מיק83

Well-known member
כשקארין היתה "בוכייה" בגלל ג'וזי
גל לא חיזקה אותה על חשבון ג'וזי...
מה לעשות שהוא אמר לה את הדברים נכונים. לא לכלך ולא כפכפים ...מה לעשות שהיא הייתה פגועה.. אז היה צריך לדרוך עליה עוד? להתעלם?

ועדיין לא ענית למה גל אמרה מה שאמרה? לה מותר?

lamalolama4

Well-known member
לכן גל אמרה מה שאמרה על גוזי?

קארין הייתה בוכייה, גוזי חיזק אותה - כמו שצריך.
יש דבר אחד לחזק מישהו נזקק ויש ללכלך על החבר/ה בשבילו. הוא טינף על גל ולינור. אמר שהן קנאיות כי היא בפנים והן בחוץ. זה ברור שקארין היא הקנאית בגל. זה ברור שקארין היתה הולכת הביתה אם היתה עומדת בהעמדה שגל הודחה בה. זה ברור שקארין לא חברה וגל כן חברה. הוא יכל לפרגן לקארין בלי לרדת על גל ולהשמיץ אותה. אהבל שלא מבין שקארין משחקת בו לתועלתה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה