שרשור אימהות לבנים - ואולי גם לבנות

lollla

New member
שרשור אימהות לבנים - ואולי גם לבנות

האם אתן רואו של ניצנים של הגבר/ גיברת שילדכם יגדלו להיות? אני למשל רואה בחור מאד יצרי, חם, אוהב, זקוק למגע, שרוצה לטרוף את החיים. וברור לי שהוא ימשיך את השושלת של הטוטליים באהבה שאבי ואני יצרנו. לא יודעת אם זה גנים, סביבה, אבל יש לי ממש מאהב קטן ומושלם בבית שכל היום מצהיר מילות אהבה, מנשק מחבק ומלטף - וכמובן שאני לא פחות ממנו כי אני קרועה עליו. ואני לא מדברת על התכונות הלוגיות יותר, חשיבה וכאלו, כי אלו בטוח כבר ניצפים מגיל אפס. אני מדברת על התכונות הבסיסיות המאפיינות גבר ואישה

מאהבים קטנים גדולים../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

ה
ממיס לבבות ופלרטטן לא קטן.. בעצם- גדול. כבר מגיל עגלה, ידע להפיל בחורות, עד למצבים שעזבו את בן זוגן באותו רגע, ועברו אליו... (כן, היו גם כאלו פאדיחות
)... אני מאד מוקירה את רצונו בחיבוקים, מגע ולחשי אהבה... ("אמא, בואי הנה... לא קיבלתי/נתתי חיבוק/
מ(שעה X)
"), אבל רואה כבר את ניצני הדחיקה החברתית למוסכמות ( נישוקים התחילו להיות לאחרונה פאסה
) וחייבת לציין שעם כל ההבנה לצרכי הכלל, אני די מצרה על העובדה שאנו, כחברה, מנסים להגיע ליצירת קונפורמיסטיות של הילדים לכל מיני מוסכמות/ "נורמות" (שאנו הרי קובעים)- חינוכיות, חברתיות וכו, במידה שלעיתים גורמת ל"בליעת" ה"אני" האמיתי שלהם.

מעניין אם התכונה הזאת שכיחה יותר במשפחותינו

מאשר במשפחות רגילות ועד כמה היא מושפעת מקיומה של אם בלבד במשפחה כדמות ההורית הסמכותית (שווה מחקר
). גם אצלנו זה כך. בנוגע לדברייך: "כמובן שאנ לא פחות ממנו כי אני קרועה עליו" - ביצה
ותרנגולת: נראה לי די טבעי שילד מחובק ומנושק ללא הרף, יגדל להיות כזה גם הוא...

נוRית

New member
לא יוןדעת למה זה קשור

לבנים או בנות, לילדים עם הורה אחד או לא, לאופי כזה או אחר.... יכולה להגיד שהגדולה שלי מאוד יצרית, לפחות בשלב זה של חייה, ולפעמים גם אני חושבת לעצמי שבן (או בת??
) זוגה יהנה ממנה...
ואצלי זה בהחלט בא ממני, ולא מ"שושלת" כזו או אחרת. לא שהיה לי חסר חום ואהבה, אבל גם לא היו בכמויות כמו שאני כרגע מרעיפה עליהן (ואולי סתם זכרוני בוגד בי...) ואולי זה גם קשור לגיל בו הן נמצאות, כשהן עדין מרשות לי (וגם דורשות) לחבק ולנשק. בגיל מסוים הם כבר לא מסכימים לגילויי האהבה האלה, לא בבית, ובטח שלא מחוצה לו...

galizoe

New member
וואי - אם תשאר כמו היום - אני מגדלת ביצ'ית לא

קטנה... הגברת שלי מנהלת את הגן ביד רמה. כיום יש לה קבוצה של 4-5 בנים שסרים למרותה ("הבנות הן חברות שלי, הבנים הם כדי להביא לי דברים" - ציטוט מהימים האחרונים) ורק אחד שהוא "גם בן וגם חבר שלי" שאיתו היא יותר חברית ופחות מצווה... אני כל הזמן מחכה (וחוששת מהרגע) שהילדים 'ישימו אותה במקום' וילמדו אותה להיות פחות מנכ"לית... אבל זה עדיין לא קרה.

למעלה