** שרשור בוקר היום ה-90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
אין הוכחה יותר טובה לכך ששום דבר לא מזיז לסתיו מאשר החברות החדשה עם ליאל, שתואר כ"מתעלל" הראשי בה. אם אברהם היה מוכן להיות חבר שלה שוב, הייתה קופצת על ההזדמנות. אפילו מוותרת על 50 אלף שקל מהפרס רק שיסכים להיות איתה בטוב.
בראוו קולומבוס !!!
סתיו מכֻוֶונֶת מטרה.
לְנַצֵח.
היא לא מחפשת חברים, ידידים, מחזרים או מאהבים.
היא רוצה לנצח. נקודה.

מזמן אני טוענת כך.

tarimulu

Well-known member
אחד הגמרים הכי צפויים שהיו.
עוז יצטרך לפתוח את ההצבעות אחרי כל מודח
ולו בשביל לייצר מראית עין של תחרות לסתיו.
הוא לא עשה את זה באף עונה
בוודאי שעשה.. ואופי התנהלות הגמר פורסם בתקנון העונה יחד עם פתיחתה, ויתנהל בדומה לעונות קודמות:

הדחה בשיטת השלבים: הליך ההצבעה בשלב הגמר יתנהל כמפורט להלן ויחל מהמועד עליו יכריזו מנחי התוכנית הצופים יוזמנו להצביע למתמודד המועדף עליהם מבין המתמודדים שעלו לגמר. במהלך שידור תוכנית הגמר, יכריז המנחה, בנקודת זמן מסוימת, על המועד בו ייבדקו תוצאות ההצבעה, והמתמודד בעל כמות ההצבעות הנמוכה ביותר לאותה נקודת זמן - יודח מהתחרות. לאחר מכן תימשך ההצבעה באופן בו ההצבעות מרגע זה ואילך יתווספו לקולות שצבר כל מתמודד שלא הודח, עד למועד נוסף עליו יכריז המנחה, ובאותו מועד ייבדקו שוב תוצאות ההצבעה למתמודדים הנותרים, והמנחה יכריז על המתמודד בעל כמות ההצבעות הנמוכה ביותר שיודח, וכך הלאה עד שיוותרו שני מתמודדים סופיים. תיבת ההצבעה של כל מתמודד אשר הודח מהתוכנית תיסגר עם הדחתו.

בחירת הזוכה בתוכנית: לאחר שנותרו שני מתמודדים סופיים בגמר, ניתן יהיה להמשיך ולשלוח הצבעות למתמודד המועדף על הצופים מבין השניים הנותרים והקולות הללו יתווספו לקולות שצבר אותו מתמודד עד לשלב זה. לאחר חישוב ההצבעות עד למועד סגירת ההצבעה, יכריז המנחה על הזוכה הסופי בגמר.

yoni564712

Well-known member
בוודאי שעשה.. ואופי התנהלות הגמר פורסם בתקנון העונה יחד עם פתיחתה, ויתנהל בדומה לעונות קודמות:

הדחה בשיטת השלבים: הליך ההצבעה בשלב הגמר יתנהל כמפורט להלן ויחל מהמועד עליו יכריזו מנחי התוכנית הצופים יוזמנו להצביע למתמודד המועדף עליהם מבין המתמודדים שעלו לגמר. במהלך שידור תוכנית הגמר, יכריז המנחה, בנקודת זמן מסוימת, על המועד בו ייבדקו תוצאות ההצבעה, והמתמודד בעל כמות ההצבעות הנמוכה ביותר לאותה נקודת זמן - יודח מהתחרות. לאחר מכן תימשך ההצבעה באופן בו ההצבעות מרגע זה ואילך יתווספו לקולות שצבר כל מתמודד שלא הודח, עד למועד נוסף עליו יכריז המנחה, ובאותו מועד ייבדקו שוב תוצאות ההצבעה למתמודדים הנותרים, והמנחה יכריז על המתמודד בעל כמות ההצבעות הנמוכה ביותר שיודח, וכך הלאה עד שיוותרו שני מתמודדים סופיים. תיבת ההצבעה של כל מתמודד אשר הודח מהתוכנית תיסגר עם הדחתו.

בחירת הזוכה בתוכנית: לאחר שנותרו שני מתמודדים סופיים בגמר, ניתן יהיה להמשיך ולשלוח הצבעות למתמודד המועדף על הצופים מבין השניים הנותרים והקולות הללו יתווספו לקולות שצבר אותו מתמודד עד לשלב זה. לאחר חישוב ההצבעות עד למועד סגירת ההצבעה, יכריז המנחה על הזוכה הסופי בגמר.
הוא התכוון שהם יצטרכו לתת עוד 10 קולות לצופים אחרי כל יציאה בגמר

זה שהקווים עדיין פתוחים זה אחד
אבל 99% מהקהל כבר הצביע עד לשלב הזה

tarimulu

Well-known member
סתיו לליאל: אתה כנראה הומו כי בגלגול הקודם היית אישה ואתה מתגעגע לזה, אני הייתי גבר בגלגול הקודם. אנחנו בסוף הבריאה, אנחנו קיימים 5000 שנה ועוד מאתיים שנים נגיע לאלף השישי, ובגלל זה מלא מהנשמות שנמצאות בעולם הן כאלה שהיו בהמון גלגולים

יונתנסקי

Well-known member
סתיו לליאל: אתה כנראה הומו כי בגלגול הקודם היית אישה ואתה מתגעגע לזה, אני הייתי גבר בגלגול הקודם. אנחנו בסוף הבריאה, אנחנו קיימים 5000 שנה ועוד מאתיים שנים נגיע לאלף השישי, ובגלל זה מלא מהנשמות שנמצאות בעולם הן כאלה שהיו בהמון גלגולים
גאונה, שאתה ואני לא נבין מה כוונותיה.,
אני אישית גם לא מאמינה בגילגולים.

רותרות7

Well-known member
גאון, כבר אמרנו?

tarimulu

Well-known member
איזה כיף שהרייטינג היה גבוה הפעם, שכולם ייראו את הגועל שלהם.
כנראה גם שאהבו את מה שראו ולא סגרו, שודר לאורך שעתיים וזה הרייטינג הממוצע, מסר לעוז שמה שראו אתמול עובד וצריך עוד ממנו

TalBrit

Well-known member
ואו חלום שלי בעיטה לאברהם לפני הגמר

אבל עם איך שאני מכירה את עוז
הוא ייתן לו כרטיס לגמר + רכב לפני שזה יקרה
כן... לצערי גם הפעם כנראה יהיה גמר של 6, ליאל יצא ואברהם יהיה בגמר.
הלוואי שאתבדה. או שלפחות יצא מקום 6.

aharon74989

Well-known member
בחיים לא ראיתי אדם כל כך יהיר, מזלזל וצבוע שבטוח שהוא אמת טהורה כמו אברהם.

הוא התהפך על ליאל בגלל החיבור לסתיו, הוא יושב כבר שבוע וצוחק בהתרסה ומתפלא עד כמה כולם צבועים ומשוגעים כשבתכלס הוא היה הכי צבוע והפכפך עם סתיו.
אחרי שלקח אותה פרוייקט, התבריין והתיש אותה במשך חודש חזר לדבר ולרכל איתה ברגע שרב עם ספיר, אפילו שיתף פעולה, ‏השתעשע ואכל ממה שבישלה כשלקבוצה האדומה היה אסור.
ברגע שספיר הודחה הוא התהפך שוב וחזר לפרוק את התסכול על סתיו ולהתגרות בה. סתיו כמובן אינה תמימה אבל ההתנהגות של אברהם אובססיבית, הוא מפיק עניין והנאה מההשפלתה והוא לא מפסיק במשך ימים.

אברהם צבוע עם כולם, אף אחד לא מעניין אותו, עם ליאל הוא מחקה את שי ויורד עליה (על מועצת השבט) ואחרי חצי שעה צוחק עם שי ושניר על הקשר החדש של ליאל וסתיו.
ההנאה היחידה שנשארה מהעונה הזו היא לראות אותו מודח לפני הגמר, כשהיהירות תיפגש עם המציאות. הבעיה היא שהוא פייבוריט של עוז ועם פרישת נגר הסיכויים שלו לשבת בגמר גבוהים.
מקווה שיתנו למעתוק כרטיס לגמר ושלא תהיה שישיית גמר.

ziniozi

Well-known member
אני מבין שהשנאה ממכרת ומלכדת , אבל על מה נשענת השנאה התהומית של שי אל סתיו ?
הרי לסתיו היו כל כך הרבה אוייבים בבית , שלא היה לה זמן לשים לב לקיום של שי.
מאיימת לה על המליון.
מה צריך יותר מזה?

יונתנסקי

Well-known member
אני חושבת שזה עניין ספיראלי....
שניר לא מפסיק לרדת על סתיו,
ובאגב, הוא מטפטף גם לשי (והקשר בין שניר לשי ברור...)
את יחסו השלילי לסתיו.

זה בהזדמנויות, שהוא מודיע לשי "עכשיו לא בא לי לדבר איתך".

TalBrit

Well-known member
לא נכנעת לצרחות ולהפחדות שלה, לא מיישרת איתה קו, יש לה כריזמה בכמויות ששי לא מסוגלת אפילו לתפוס, וזה שורף...
חוץ מזה שי היא טיפוס שגם בלי סתיו הייתה מוצאת איזו חוליה חלשה, אאוטסיידרית אחרת כלשהי להתבריין עליה. מעתוק או אפילו יענקי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה