** שרשור בוקר היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מרגוליקו

Well-known member
|*| עוד 8 ימים וזה נגמר ! |*|

ולאחר אירועי אתמול - כולי תקווה שללא אף דייר שנפגע פיזית מקומץ של מטורפים עבריינים.
1. אני חושבת שליאור צריך לגשת למשטרה להגיש תלונה. אני מקווה שמי שלקח את ליאור הביתה דאג לצלם את החוליגנים

2. ההפקה צריכה להוציא הודעת גינוי גם בפייסבוק שלה וגם היום בתוכנית.

3. יהודה אתה גועל נפש!

serena111

Well-known member
1. אני חושבת שליאור צריך לגשת למשטרה להגיש תלונה. אני מקווה שמי שלקח את ליאור הביתה דאג לצלם את החוליגנים

3. יהודה אתה גועל נפש!
עצוב מאד שליאור או כל דייר אחר צריך לחוות דבר כזה בצאתו.
להאשים את יהודה כאילו הוא אחראי למעשה הנבזי שלהם זה גם לא פייר

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יהודה לא אשם
ויחד עם זאת יהודה הוא זה שצריך להוציא הודעה לקבוצה שלו להפסיק עם זה ומיד,זה שצריך לגנות בכל תוקף את המעשה שנעשה אתמול.

אתמול נחצו קווים אדומים שאסור היה שיקרו
הכתובת על הקיר

הכתובת על הקיר!

מרגוליקו

Well-known member
איפה ראית שהאשמתי את יהודה?

יהודה היה מיד צריך להוציא הודעת גינוי בפייס שלו ובקבוצות ומאחר ולא עשה את זה הוא גועל נפש. אה וגם אפס

arbel99

New member

3. יהודה אתה גועל נפש!
יהודה צריך להיות בראש הרשימה

יסמין 💙

Well-known member
|*| עוד 8 ימים וזה נגמר ! |*|

ולאחר אירועי אתמול - כולי תקווה שללא אף דייר שנפגע פיזית מקומץ של מטורפים עבריינים.
וואי ראיתי את הסרטון בבוקר.. זה ממש מפחיד
לאנשים האלה אין בושה, אני אם זה היה אבא שלי שמודח לא הייתי הולכת להפגין..
קצת פרופורציות, תכנית ריאלטי... ועוד מפגינים נגד ליאור, הוא נשמה טהורה..אני מאוד אוהבות אותו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה???
מה קרה אתמול???
איפה את חיה איפה...
כשליאור יצא מנווה אילן חיכו לו קומץ של אוהדי יהודה עם שלטים וצעקות "איפה הפחדן תנו לנו אותו"
חסמו את יציאת הרכב מנווה אילן...

עבריינים בחסות.

valkyrie2021

Well-known member
איפה את חיה איפה...
כשליאור יצא מנווה אילן חיכו לו קומץ של אוהדי יהודה עם שלטים וצעקות "איפה הפחדן תנו לנו אותו"
חסמו את יציאת הרכב מנווה אילן...

עבריינים בחסות.
בושה וחרפה.
שילכו לעזאזל, הם והמנהיג שלהם שטרם פצה פה והוציא הודעת גינוי.
בושה לרועי עוז, שיפטרו אותו אמן

נמרה דרקונית

Well-known member
חייבת להגיב על אתמול ועל האלימות של תומכי יהודה: בושה שהתוכנית הזו מעודדת אלימות ואם יקרה משהו לרמי או ליאור בעקבות ההסתה שיהודה לא מרגיע אותה או לא כותב כלום שיפסיקו עם זה, (אבל בעצם למה אפשר לצפות מעשב שוטה?! בדיוק כפי שליאור אמר). אז צריך לתבוע את ההפקה שלא מנעו זאת ולא הגנו עליהם כמו שצריך . והמפגינים עשב רקוב ואלים בדיוק כמו יהודה, הם אנשים בשולי החברה דוחים ואומללים. התקשורת צריכה להקיא מתוכה אנשים כמו יהודה ולא לתת להם במה באף תוכנית או כתבה, פשוט להתעלם ממנו כמו אויר שהזבוב נושם.. אני פשוט רותחת על מה שעשו לליאור. פשוט תעודת עניות להפקה שלא העבירה מסר חד משמעי בנושא האלימות והאיומים על משתתפי התוכנית והעונש על מתמודד שמעריציו יאיימו על מתמודד אחר צריך להעשות בצורה כל שהיא (לדוגמה שזה יהיה התנאי להשתתפות מלתחילה בתוכנית הזו..חוסר תשלום על השהות בבית, לא יקראו לו להשקות או ראיונות בטלויזיה "ויקברו" אותו בתעשיה) וזה מה שצריך לעשות ליהודה שכרגע שיכור מכוח לא ברור, (כמובן מתוסכל שנבעט בבושת פנים עם פיג'מה ומחפש נקמה אך הלך צעד רחוק מידי)..הבן אדם חי בסרט אם הוא חושב שדברים מסוג אלו ישרתו אותו בעתיד מכל הבחינות להזכיר לכם איך שי חי הרגיש אחרי שיצא מהבית (רצה להתאבד באיזה שלב). אמנם זה לא כל כך קשור אבל זוכרים את ז'קו אייזנברג שהרס לעצמו את הקריירה? ורק בגלל שדיבר על בעלה של ריטה בזילזול ..אז יהודה לא מודע שאין לו כוח בתעשית הטלויזיה, הוא דג רקיק (אולי יש לו כוח מתומכיו בצבא הרימות נטולות המוח) אבל לדעתי אף אחד לא ירצה לעבוד איתו בגלל ההתנהגותו האוילית והאלימה. מי ירצה לקשור את עצמו לעברין צעצוע שאיים מול כל עם ישראל במשחק טלוויזיוני? לא בני אדם מכובדים! בן אדם איכס !

shiri1429

Well-known member
מעניין שמאמא חיימי הטהורה לא הגיבה בעניין ההתנהגות של אוהדי יהודה.
הרי מכל שטות היא קופצת ומעלה סטורי קורע לב.
עם כל ההתנהגות הגסה והמילים הלא יפות שאמרה. לא רחוקה ממנו.
חבל שלא מצאתי את הפורום הזה עוד בתקופתה, היה לי הרבה מה להגיד עליה.

נטעה

Well-known member
מאוד מאוד מטריד…
ואם כך מגיבים כלפי ליאור, יש יותר מחשש שרמי ( ואולי משפחתו) יצטרכו הגנה משטרתית, לפחות לזמן מה… לא יאומן!!!!!!!!
פני האספסוף כפני מנהיגו😥 וזה הגיבור שיועד לזכייה…
ההפקה צריכה לעשות טוב טוב חשבון נפש…

ariela1612

Well-known member
מאוד מאוד מטריד…
ואם כך מגיבים כלפי ליאור, יש יותר מחשש שרמי ( ואולי משפחתו) יצטרכו הגנה משטרתית, לפחות לזמן מה… לא יאומן!!!!!!!!
פני האספסוף כפני מנהיגו😥 וזה הגיבור שיועד לזכייה…
ההפקה צריכה לעשות טוב טוב חשבון נפש…
אני מאוד מקווה יש בי עוד תקווה שיהודה יעצור את הטירוף הזה, זה לא מכבד אף אחד ואף מביש!

נטעה

Well-known member
זה הרבה הרבה מעבר ליהודה… עם כל הכבוד ל"מנהיג הדגול והכריזמטי", יש פה אחריות מלאה לרועי עוז ולהפקה, שחייבים לצאת בהודעה וגינוי ברור וחד משמעי, וסנקציה על כל אמירה והתנהגות מאיימת!!!!
לא רוצה שייאמר שהכתובת היתה על השלט😭😭😭

TalBrit

Well-known member
עוז שיפשף ג'יני שהוא לא ידע איזה שד יצא ממנו...
בנה על דמות סמי-אלימה עם עבר קשה שבזכות כמה דמויות הוריות שהוכוונו מראש, יעבור "תהליך" ויהפוך לקדוש הישראלי החדש מלא מאבקים וקונפליקטים.

הבעיה היא שהוא לא ידע להבדיל בין ערס מצוי, לבין אדם עם בעיות נפשיות אמיתיות, עם דפוסים דיסוציאטיביים וסיוציופתיים ברורים.

סטיריקון9

Well-known member
אני מאוד מקווה יש בי עוד תקווה שיהודה יעצור את הטירוף הזה, זה לא מכבד אף אחד ואף מביש!
לצפות מיהודה שיעצור את הטרוף... המפלצת השתחררה מהבקבוק, זאת תופעה אנשים פורקים את התיסכולים שלהם יהודה רק היה הטריגר

מצב
הנושא נעול.
למעלה