** שרשור בוקר היום ה101 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
אישית..לא האשמתי תמידית..חצי עונה הייתי בעדה (גם מרי)
אבל סורי זהיתי דפוס..
דפוס לא מחמיא..
אני בטוחה שהדפוס הזה מלווה אותה כל חייה..
לנהות איפה שנדמה לה שהחמאה מרוחה..
כמו תום בחמאה
הרבה משותף בין השניים

אלזה4

Well-known member
אפרופו "החוסן הנפשי" של קארין...
החוסן נובע כי היא טיפוס שהחברויות שלה נוטות להתפרק בגלל חוסר הנאמנות שלה או המירכוז העצמי..
במילים אחרות - היא רגילה כל חייה לחוות דחייה מאנשים..ומכאן נובע החוסן...רגילה שמתאכזבים ממנה...ומכאן החוסן..
אני אפשט את זה...
לדגמה, לי יש מעגל חברים כבר שנים. אם אריב עם אחד החברים - זה יפרק אותי...כי אני לא רגילה לריב עם חברים...
אבל אם אני רגילה לאבד חברים...להסתכסך, אז ברור כשאריב עם חבר (אחרי שרבתי 10 פעמים בעשור האחרון), אז ברור שיהיה לי חוסן נפשי...
זו קארין...טיפוס טיפוס..
חוותה בתיכון דחייה מחברים (ועכשיו כשהכרתי אותה אני מבינה גם למה...), סיפרה בעצמה על ריבים עם חברים...שלא מדברים חודש ואחר כך חוזרים לדבר..
אז ברור שפיתחה חוסן כשחברים מתרחקים ממנה או מאוכזבים..

נערך לאחרונה ב:

מנליק השני

Well-known member
אז במקום הבריכה והדלתות אנחנו מקבלים כשקופית את אלמוג וקארין?
פששש שדרוג ,ככה לפחות אנחנו יכולים לנסות לדלות מילה פה מילה שם מדיבורם ברקע של דיירים אחרים בפינה אחרת של הבית.
תודה עוז♥️

נטשונת1234

Well-known member
אז במקום הבריכה והדלתות אנחנו מקבלים כשקופית את אלמוג וקארין?
פששש שדרוג ,ככה לפחות אנחנו יכולים לנסות לדלות מילה פה מילה שם מדיבורם ברקע של דיירים אחרים בפינה אחרת של הבית.
תודה עוז♥️
בגדול מראים כל מי שסהכ יצא סבבה אתמול מהמשימה. מי שספג ומדבר על זה, ובכך גם אולי יסביר לנו את העמדה שלו- מצנזרים ולא נותנים לו את האופציה להתגונן.
אשכרה יותר טוב להראות את קארין לא מרוצה ממחמאות ולהסתיר את רמי או תום שמסבירים את הצד שלהם על האש שחטפו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בגדול מראים כל מי שסהכ יצא סבבה אתמול מהמשימה. מי שספג ומדבר על זה, ובכך גם אולי יסביר לנו את העמדה שלו- מצנזרים ולא נותנים לו את האופציה להתגונן.
אשכרה יותר טוב להראות את קארין לא מרוצה ממחמאות ולהסתיר את רמי או תום שמסבירים את הצד שלהם על האש שחטפו.
אה גם מחמאות לא הספיקו לה מה כן מה מספיק לה

מצב
הנושא נעול.
למעלה