** שרשור בוקר היום ה102 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מזליקה10

Well-known member
באמת אין הסבר לאיך תום נשאר בבית עד עכשיו. כנראה הקהל של גל משאיר אותו וצופות הלייב של שעות הבוקר.
יש לתום קהל נאמן ואוהב.
להזכיר שהוא היחיד שקיבל 7 מסוקים מהתומכים שלו?

איך תום נשען על הקהל של גל? אם זה היה כך אז איך זה מסביר שגל הודחה? זה אומר שלקהל שלה אין מספיק כוח ואתה הרי מאמין שהצבעת הקהל משפיעה לפי דבריך...

תום פשוט בחור מקסים. רגיש, חבר טוב ונאמן, בחור נעים, חרוץ, יש לו התמודדות עם אישיוז מהילדות שהוא לא חשש לפתוח ולהציף
פשוט תענוג לעין לאוזן.

יש לתום קהל נאמן ואוהב.

איך תום נשען על הקהל של גל? אם זה היה כך אז איך זה מסביר שגל הודחה? זה אומר שלקהל שלה אין מספיק כוח ואתה הרי מאמין שהצבעת הקהל משפיעה לפי דבריך...

תום פשוט בחור מקסים. רגיש, חבר טוב ונאמן, בחור נעים, חרוץ, יש לו התמודדות עם אישיוז מהילדות שהוא לא חשש לפתוח ולהציף
פשוט תענוג לעין לאוזן.
לפני שגל הודחה, תום קיבל מסוק מהתומכים שלו שלא היה כתוב עליו תום וגל?
תום הוא כל מה שאמרת אבל איך זה בא לידי ביטוי באח? מה מעניין בלדעת שהוא רגיש מקסים וכו... ?
חוץ מאישיוז בחדר האח, מה האירוע הגדול ביותר שהפורום זוכר מתום?
וגל הודחה כי הקהל שלה היה בטוח שהיא תשרוד גם ככה והצביע אסטרטגית.

מזליקה10

Well-known member
תום הוא כל מה שאמרת אבל איך זה בא לידי ביטוי באח? מה מעניין בלדעת שהוא רגיש מקסים וכו... ?
תום היה הראשון שקיבל מסוק בבית לפי הזכור לי (אולי השני. אל תתפוס אותי במילה).
אותך זה לא מעניין לראות את זה - סבבה
אבל אל תקבע לאחרים מה מעניין אותם ועובדה שיש הרבה כאלה שזה כן מעניין אותם.

ולכן, אין מה להתפלא שהוא עדיין בבית.

ולי, אישית, הקטע הזכור ביותר הוא שיחה שלו בחדר האח. אפילו שתיים כאלה. קטעים חזקים ומרגשים.

זה שחדר האח בתכניות הולאם על ידי רועי עוז לשלושת הפייבוריטים המובהקים שלו: יהודה, ג'וזי וקארין זה לא אומר שהם היו מעניינים יותר.
לא כך אני בוחרת את העניין שלי בדיירים.

תום היה הראשון שקיבל מסוק בבית לפי הזכור לי (אולי השני. אל תתפוס אותי במילה).
אותך זה לא מעניין לראות את זה - סבבה
אבל אל תקבע לאחרים מה מעניין אותם ועובדה שיש הרבה כאלה שזה כן מעניין אותם.

ולכן, אין מה להתפלא שהוא עדיין בבית.

ולי, אישית, הקטע הזכור ביותר הוא שיחה שלו בחדר האח. אפילו שתיים כאלה. קטעים חזקים ומרגשים.

זה שחדר האח בתכניות הולאם על ידי רועי עוז לשלושת הפייבוריטים המובהקים שלו: יהודה, ג'וזי וקארין זה לא אומר שהם היו מעניינים יותר.
לא כך אני בוחרת את העניין שלי בדיירים.
חלילה לא קובע מה מעניין. בסה"כ ניסיתי להסביר למה מוזר לי שהוא עדיין בבית.
לא מפתיע שזוכרים בעיקר את השיחות שלו בחדר האח. אישית לא האמנתי לו. תמיד היה נראה שהוא מחפש סיבות להיכנס לחדר האח כדי להישאר רלוונטי.
אני ראיתי תום מתנשא וקצת צבוע. כל היום הוא מול המראה אבל בחרדות שהוא לא נראה טוב ואז בוכה על זה אצל עוז (שאין לו מושג איך להתמודד עם בעיות אמיתיות אז עם תום בכלל).

אלזה4

Well-known member
כן תום קיבל מסוק "לך עם הלב שלך" לפני שגל הודחה.

אלזה4

Well-known member
שבחלק הקדמי שלו היה שלט תום❤️גל
לא זוכרת מה היה בחלק הקדמי. ונניח היה אז? מה זה אומר?
יש אנשים שהתאהבו בתום ללא קשר לגל. אגב תתפלא אבל יש אנשים שהצביעו לגל בגלל תום.
תום עומד בזכות עצמו.
לנסות להנמיך ולהקטין אותו על ידי הטיעון שהוא חלק מצמד...או בזכות גל (ראינו איפה הוא ואיפה היא) או בזכות צופות הבוקר זה הזייה..
אופנתי להקטין את תום מהיום הראשון..ואני תוהה האם לא מקטינים מישהו כי מזהים בחושים את הקסם השקט שלו..
עובדתית - תום הגיע רחוק במשחק. עם עובדות אי אפשר להתווכח.
ועוד משהו שטענת - שהוא חביב על צופות הבוקר...עוד ניסיון להקטין את התמיכה בו...
אז לא...יש בני נוער שהחוסר ביטחון של תום והפתיחות לדבר על זה, שמאוד אוהבים אותו..
ויש בני נוער שהרומן הרומנטי עם גל קוסם להם..
ויש אנשים שמתמודדים עם מחלות אוטאימוניות...שתום מהווה עבורם סוג של השראה..

לא זוכרת מה היה בחלק הקדמי. ונניח היה אז? מה זה אומר?
יש אנשים שהתאהבו בתום ללא קשר לגל. אגב תתפלא אבל יש אנשים שהצביעו לגל בגלל תום.
תום עומד בזכות עצמו.
לנסות להנמיך ולהקטין אותו על ידי הטיעון שהוא חלק מצמד...או בזכות גל (ראינו איפה הוא והאיפה היא) או בזכות צופות הבוקר זה הזייה..
אופנתי להקטין את תום מהיום הראשון..ואני תוהה האם לא מקטינים מישהו כי מזהים בחושים את הקסם השקט שלו..
עובדתית - תום הגיע רחוק במשחק. עם עובדות אי אפשר להתווכח.
ועוד משהו שטענו פה - שהוא חביב על צופות הבוקר...עוד ניסיון להקטין את התמיכה בו...
אז לא...יש בני נוער שהחוסר ביטחון של תום והפתיחות לדבר על זה שאוהבים אותו..
ויש בני נוער שהרומן הרומנטי עם גל קוסם להם..
ויש אנשים שמתמודדים עם מחלות אוטאימוניות...שתום מהווה עבורם סוג של השראה..
ברור שיש מי שאוהב את תום בזכות עצמו.

Moiya_1

Well-known member
יש לתום קהל נאמן ואוהב.

פשוט תענוג לעין לאוזן.
שכחת להוסיף, גם חתיכי. נתון מאוד חשוב

מכורה וחבל

Well-known member
אם נניח רגע את הפרסים בצד , לא משנה מי בחר אותם הקהל או ההפקה,
אנחנו בשבוע האחרון בבית.
3 וחצי חודשים ותום עדיין שם והוא שם כי הקהל בחר להשאיר אותו שם.
כמו כל הדיירים שכרגע בבית.

עם כל זה שיש דיירים שההפקה עוזרת להם בכל מיני דרכים (רובם המוחלט),
כל מי שנשאר בבית הזה עדיין שרד הדחות. חלק יותר וחלק פחות אבל עדיין העדיפו לראות אותם בבית על פני דיירים אחרים.

ואם כל זה קרה עם נוכחות דלה של תום בפרקים, כנראה שלא צריך הרבה בשביל שאנשים יתאהבו בו.
כנראה שהקסם שלו עובר גם במינון נמוך על המסך.
וזה דווקא אומר שכן יש בו משהו.... שאנשים המשיכו לתמוך ולעקוב ולהצביע לו גם כשהוא לא בפרק וגם כשהאח מתעלם ממנו.
ניתוח לא ממש מדוייק.
תום נישאר כי הוא היה בהעמדות "נוחות"
עדיין, תום נמצא בזוגיות כבר נקודות
הוא (כביכול) נראה טוב כבר נקודות...

עד שלב דיי מאוחר בעונה הוא היה מדשדש
בסקרים

הוא בהחלט נשאר בגלל גל בלבד
כשהיתה בבית ובוודאי לאחר שהודחה.

mariamma 86

Well-known member
כמה טוב לראות את התכנית רק דרך הפורום. תענוג. ישר ולעניין. התעדכנתי על חלוקת הפרסים. דווקא אני חושבת שחוץ מאורן הפרסים ממש מתאימים. זהבה באמת הכי מרגשת אשה טובה כמו אמא לכולם. תום אמיתי אפשר להגיד עליו כל דבר אבל הוא באמת כזה זה האופי ילד של אמא. קארין דרמטית ביותר. לגיוזי חוץ מסטייל ומצחיק היתי נותנת גם הפתעת העונה כי בשבילי אחרי ההשרדות הוא באמת היה הפתעה ממש לטובה. לאורן דניאל ואלמוג לא מגיע פרס כי הם שחקני מישנה. ורמי לא הצחיק אותי אף פעם ולא בגלל תמיכתי ביהודה. פשוט לא מצחיק

סטיריקון9

Well-known member
כמה טוב לראות את התכנית רק דרך הפורום. תענוג. ישר ולעניין. התעדכנתי על חלוקת הפרסים. דווקא אני חושבת שחוץ מאורן הפרסים ממש מתאימים. זהבה באמת הכי מרגשת אשה טובה כמו אמא לכולם. תום אמיתי אפשר להגיד עליו כל דבר אבל הוא באמת כזה זה האופי ילד של אמא. קארין דרמטית ביותר. לגיוזי חוץ מסטייל ומצחיק היתי נותנת גם הפתעת העונה כי בשבילי אחרי ההשרדות הוא באמת היה הפתעה ממש לטובה. לאורן דניאל ואלמוג לא מגיע פרס כי הם שחקני מישנה. ורמי לא הצחיק אותי אף פעם ולא בגלל תמיכתי ביהודה. פשוט לא מצחיק
לרמי מגיע פרס לא פסלון מזוייף אלא עלייה לגמר על היותו מי שהוא ללא סטייה ימינה או שמאלה. היחס שלו לדיירים היה עיקבי מי שהיה חבר היה מבחינתו כזה לאורך כל הדרך למעט כאלה כמו קארין שלא מצאו את הדרך להעביר עליו ביקורת אלא מאחורי גבו. ויהודה שקם עליו והוא היה בפריים שלו כל הזמן מחמם ומתסיס. מגיע לו פרס על נתינה עיקבית ודאגה לאחרים בלי שום תואר של שף והרבה דאווין מסביב... רמי אפילו לא שם לב שימית הייתה ארסית ביותר אליו ואהד אותה, כמו גם נועה. לשייך את הקשר שלו ללינור לקטגוריית "גבר משפיל" זה עוול ניבזי שנעשה לו ותפס תאוצה כמו גם הכינוי הנוראי "פסיכופאט". רמי אדם צבעוני עם נוכחות דומיננטית ופה גדול שגם הכשיל אותו הוא דמות מרכזית ומובילה המשולבת בכל פרקי התוכנית. גם כשהועלם ע"י העורכים הורגש חסר. ההתעלמות הזאת ממנו היא מגמתית כמו גם הבחירה של ג'וזי לדרג את החמישיה שלו כמו גם החסינות שניתנה לקארין. זה סוג של אתנן לצועקים בחוץ שמבקשים את ראשו.

ziniozi

Well-known member
שאלה שעלתה לי (בהשפעת ארועי אקטואליה) - מישהו יודע אם אי פעם היה זוכה באח הגדול ברחבי העולם, שנאלץ להחזיר את הפרס שלו? מסיבה כזאת או אחרת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה