** שרשור בוקר היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

eran191

Well-known member
כאן שידורי קול האח הגדול,
מיד אחרי החדשות התוכנית איך נפלנו וועליה עם קארין עליה.

Rave n

Well-known member
"בשביל זה....עשית לי פרצופים".....??

הלבנת "פני"... שיניים ברבים...

קארין הלבינה אותו בגלל ההלבנה (שיניים) ?

לא הקשבתי בדיוק למלל הביף הקטן שכלל את זהבה קארין והג'וסי

בגלל שהשפתיים שלו על הבוקר.. אמאל'ה ואבאל'ה צרחות

יסמין 💙

Well-known member
"בשביל זה....עשית לי פרצופים".....??

הלבנת "פני"... שיניים ברבים...
עכשיו ראיתי והבנתי
ג׳וזי ממש מגזים, כבר ראיתי אתמול שהוא כועס על קארין ולא אמר לה אחרי ההבדלה שבוע טוב
אני ראיתי את הסצנה., סה״כ קארין ביקשה שישימו את משחת השיניים בחוץ ולא בתיקים האישיים והוא סירב והתחיל להתווכח.. זהבה אמרה לו אל תתווכח
הוא מתוק אבל ממש נעלב מכל מילה ובמיוחד מקארין

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
עכשיו ראיתי והבנתי
ג׳וזי ממש מגזים, כבר ראיתי אתמול שהוא כועס על קארין ולא אמר לה אחרי ההבדלה שבוע טוב
אני ראיתי את הסצנה., סה״כ קארין ביקשה שישימו את משחת השיניים בחוץ ולא בתיקים האישיים והוא סירב והתחיל להתווכח.. זהבה אמרה לו אל תתווכח
הוא מתוק אבל ממש נעלב מכל מילה ובמיוחד מקארין
הם כבר בשולם מזמן, הוא כעס על זהבה

haya sol

Well-known member
מבאס ממש ! ממש רציתי לראות את זהבה, ג'וזי, דרור, גל, תום ורמי לפה ולשם הייתי מקבלת אפילו את יהודה כי זה חלק מהפאזל למבנה של גמר חלק ידועים חלק בנויים לזה. פה עוז הביא לנו מרצונו או בצורה כזו או אחרת (בדרך להעלים, להתיש, לבנות וכו') את הרצון שלו לגמר. מגעיל, מאכזב גם לאלו שכרגע נמצאים בגמר בגלל זה עדיף שזה בהפתעה, הוא מבין שהם לא יבינו מה הם עושים בגמר ומכאן יצר להם "גמר בהפתעה".

לקארין יותר מכולם לא מגיע גמר מבחינתי, אפילו ליהודה לפני כל האלימות הגיע יותר ממנה !

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
אם אהבתי פעם את אילנית מאחד העם, בגלל אלמוג אני לא יכולה לסבול את הדמות שלה יותר
ענת מגן שבו צריכה לתבוע אותה

2086Dvash

Well-known member
במיוחד קארין, שקיבלה זמן מסך בכל העונה כמו שג'וזי מקבל בפרק אחד
זה בדיוק מה שמעצבן אותי כ"כ, שהנעל בית, החלולה והטפשה הזאת תצא החוצה ותראה שקבלה מלא זמן מסך, ותחשוב שהיא הכוכבת הבלתי מעורערת של התוכנית,
כי אין לה אפילו את היכולת הבסיסית להבין שכל הקטעים שלה חסרי התוכן והרמה שהוכנסו לפרקים, הוכנסו אך ורק כי עוז החליט שהיא תהיה בגמר,
ולא כי היא מענינת או משהו

פה זה לא בורדל1

Well-known member
זה בדיוק מה שמעצבן אותי כ"כ, שהנעל בית, החלולה והטפשה הזאת תצא החוצה ותראה שקבלה מלא זמן מסך, ותחשוב שהיא הכוכבת הבלתי מעורערת של התוכנית,
כי אין לה אפילו את היכולת הבסיסית להבין שכל הקטעים שלה חסרי התוכן והרמה שהוכנסו לפרקים, הוכנסו אך ורק כי עוז החליט שהיא תהיה בגמר,
ולא כי היא מענינת או משהו
פרקים שלמים בקושי הראו אותה.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
בכל מקרה אני כן חושב שיש לא מעט אנשים שכן רוצים את זהבה מנצחת, אבל אין לה את הקהל והבסיס הגדול שיצביעו לה כמו הקהל של ג'וזי.
אני לא אתפלא אם תום יעקוף אותה בסוף.

Vache

Well-known member
בכל מקרה אני כן חושב שיש לא מעט אנשים שכן רוצים את זהבה מנצחת, אבל אין לה את הקהל והבסיס הגדול שיצביעו לה כמו הקהל של ג'וזי.
תום מקסים, אבל אני ממש מקווה שזהבה תנצח. סיפור החיים שלה, איך רימו, הונו, וגנבו את כל הכסף שעשתה, ממש מעציב. זו ממש ההזדמנות האחרונה שלה להשיג משהו בחייה. בגלל שהיא זהבה בן. למה לא? היא היתה דיירת חיובית, דיירת שתרמה לבית.
אני ממש מקווה שהיא תנצח. לתום עוד תהיינה הזדמנויות. הוא לא הולך לשום מקום. גם לג'וזי

anatdav

Well-known member
תום מקסים, אבל אני ממש מקווה שזהבה תנצח. סיפור החיים שלה, איך רימו, הונו, וגנבו את כל הכסף שעשתה, ממש מעציב. זו ממש ההזדמנות האחרונה שלה להשיג משהו בחייה. בגלל שהיא זהבה בן. למה לא? היא היתה דיירת חיובית, דיירת שתרמה לבית.
אני ממש מקווה שהיא תנצח. לתום עוד תהיינה הזדמנויות. הוא לא הולך לשום מקום. גם לג'וזי
עם כל הכבוד לזהבה, בית האח הוא לא לשכת הרווחה

Vache

Well-known member
עם כל הכבוד לזהבה, בית האח הוא לא לשכת הרווחה
בואי נגיד שזהבה לא באה לחתום וללכת! היא היתה נוכחת שם, ופעילה באופן כזה או אחר כל הזמן.
לא צריך להבעיר אש, לצרוח ולריב בשביל להיות דייר נוכח.

נמרה דרקונית

Well-known member
עד שיגנבו לה את הכסף הזה

anatdav

Well-known member
מקווה מאד מאד שהקהל של ג'וזי אכן ישפיע, ולא הדביל עוז

mariamma 86

Well-known member
האמת כל מי שבאמת היה צריך להיות בגמר הודחו עזבו או גורשו. חוץ מגיוזי אין אף אחד שעשה משהו מעניין ועליו אפשר להגיד שכל העונה הוא לא היה תפאורה. חלק היו רדומים והלכו לישון ב10 וחלק נדחפו על יד עוז הכושל ואין בהם כלום. רק לגיוזי מגיע לנצח. חשבתי שלא אצביע יותר אחרי שיהודה הלך. אבל מצאתי לנכון לחזק את גיוזי. כדי למי שאוהב אותו לא לפצל קולות. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה