** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
הפרצוף המופתע של רמי 😂😂😂😂
ג'וזי חושב שהיום יש העמדה להדחה? אולי צריך להתחנף לרמי מתוך אסטרטגיה? ;) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: כאילו לפחות ביום שלישי, התמונה הזו מצטיירת ככה. למרות שאני יודעת שרמי וג'וזי כרגע ביחסים טובים. אני סתם צוחקת.

צופהבאחהגדול

Well-known member
ג'וזי חושב שהיום יש העמדה להדחה? אולי צריך להתחנף לרמי מתוך אסטרטגיה? ;) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: כאילו לפחות ביום שלישי, התמונה הזו מצטיירת ככה. למרות שאני יודעת שרמי וג'וזי כרגע ביחסים טובים. אני סתם צוחקת.
איזה שטויות ואתמול מה? ושלשום מה?

צופהבאחהגדול

Well-known member
לדעתי ג'וזי יעמיד אותו במילא ואת תום
והם אותו.
העיקר שיתנהגו כמו בני אדם אחד לשני

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לדעתי ג'וזי יעמיד אותו במילא ואת תום
והם אותו.
העיקר שיתנהגו כמו בני אדם אחד לשני
שיעמידו את מי שהם רוצים...משני הכיוונים
אני כן חושבת שהם מתנהגים כמו בני אדם אחד לשני
זה מרכל על זה ואז השני מרכל על ההוא...ומידי פעם יש ניצוץ של אש וזהו.

לי אין בעיה עם זה כל עוד זה לא חוצה את הגבולות...שיריבו,שיתווכחו...שירכלו...רק שלא יחצו את הגבולות.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הו וואו איזה חיבוק. ליהודה היו בוערות העיניים מקנאה אם היה רואה את ההתקרבות הזו. מחר בבוקר הוא מרים את רמי על הידיים למקלחת
יהודה ניסה במשך חודשיים להפוך את יהודה ליהודה וג'וזי ... מיחיד לרבים זה חלק מהמניפולציה שלו.
והוא ידע שג'וזי אמיתי וכנה... וברגע שיפריכו ויבינו לגבי ג'וזי זה ישליך עליו.
אממה זה לא קורה
מפרידים בינהם מבינים מי זה מי.

אופה קטנטנה

Well-known member
יהודה ניסה במשך חודשיים להפוך את יהודה ליהודה וג'וזי ... מיחיד לרבים זה חלק מהמניפולציה שלו.
והוא ידע שג'וזי אמיתי וכנה... וברגע שיפריכו ויבינו לגבי ג'וזי זה ישליך עליו.
אממה זה לא קורה
מפרידים בינהם מבינים מי זה מי.
יש בג׳וסף מעין קסם אישי שלאיש אין שם, המחוות שלו וכנותן,
ומבע פניו האותנטי, אינו זהה לאיש.

אגב, אתמול הוא ישב בספספל ופצח בפרפרטואר פרצופים מצחיקים,
כמו כאילו היה תלמידו של מרסל מרסו הפנטומימאי.

צופהבאחהגדול

Well-known member
יש בג׳וסף מעין קסם אישי שלאיש אין שם, המחוות שלו וכנותן,
ומבע פניו האותנטי, אינו זהה לאיש.

אגב, אתמול הוא ישב בספספל ופצח בפרפרטואר פרצופים מצחיקים,
כמו כאילו היה תלמידו של מרסל מרסו הפנטומימאי.
בוא נגיד שהוא צריך ללכת עם מטף קבוע חחח

נטשונת1234

Well-known member
היות ולא ראיתי איזשהו משהו יוצא דופן שרמי עשה כדי שג'וזי יתרכך אליו ככה, אני מניחה שהחום הזה לרמי אולי נובע מהכניסה של הבנות וזה שגל (לפי מה שקראתי פה) אמרה שריב הגרעינים היה מיותר/ זה שלינור פירגנה לו בטח גם באוזני רמי, נוסף לתקשורת הטובה בינהם זה כבר כמה ימים.

או שאכן הסוד הוא בשיר רגוע. אם ינגנו משהו כזה גם מחר בבוקר, אני צופה מהם נשיקות עיניים.

אופה קטנטנה

Well-known member
היות ולא ראיתי איזשהו משהו יוצא דופן שרמי עשה כדי שג'וזי יתרכך אליו ככה, אני מניחה שהחום הזה לרמי אולי נובע מהכניסה של הבנות וזה שגל (לפי מה שקראתי פה) אמרה שריב הגרעינים היה מיותר/ זה שלינור פירגנה לו בטח גם באוזני רמי, נוסף לתקשורת הטובה בינהם זה כבר כמה ימים.

או שאכן הסוד הוא בשיר רגוע. אם ינגנו משהו כזה גם מחר בבוקר, אני צופה מהם נשיקות עיניים.
גם אם נניח זה נכון, אין בכך דבר רע.
זה היה רגע חמוד ומצחיק כאחד.

ולא, הם צוותו למעין משימת סו שפים לשף עוד בטרם הוודע דברי הבנות,
וכבר שם נפרמו המתיחויות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה