שרשור בוקר היום ה89 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

צופה מלונדון

Well-known member
כל פעם שהחברה שם משתמשים במושג ׳ באנו לעבור תהליך׳ זה מצחיק אותי ממש. אין הזוי מזה בעיניי.
מה שכן, כמעט בכל עונה אני מופתעת מחדש כמה הפכפך יכול להיות הרגש המתהווה אצלי בקשר אליהם.

כשסתיו נכנסה התייחסתי אליה כאל ׳פריק שואו׳ מעוות ועד מהרה נשביתי בקסמה והיא ממגנטת אותי ממש, אני מבינה את המניעים למעשיה ומתחברת אליהם. היא מצחיקה אותי ממש, ופתאום אני רואה שהיא יפהפיה ממש.

גם ליאל שנכנס לבית בקול תרועה וצלצולים, ליאל שעד לפני ימים ספורים עורר בי גועל ממש, נכנס לי פתאום ללב עד כדי כך שבא לי לשבת אתו לקפה

גם את מעתוקה שלא היה לי גרם של סבלנות למה שנראה בעניי כמשחק מוגזם וטמטמת כואבת - בא לי לחבק חזק ולהגיד לה שהיא יכולה לפעמים לנוח והכל יהיה בסדר.

אברהם, שבתחילה חשבתי שהוא הזוכה של העונה הפך לדמות נתעבת ומכוערת ממש.

ועל כל אלה - בעיניי הם הראויים לשבת על ספסל הגמר.

sashalola

Well-known member
כל פעם שהחברה שם משתמשים במושג ׳ באנו לעבור תהליך׳ זה מצחיק אותי ממש. אין הזוי מזה בעיניי.
מה שכן, כמעט בכל עונה אני מופתעת מחדש כמה הפכפך יכול להיות הרגש המתהווה אצלי בקשר אליהם.

כשסתיו נכנסה התייחסתי אליה כאל ׳פריק שואו׳ מעוות ועד מהרה נשביתי בקסמה והיא ממגנטת אותי ממש, אני מבינה את המניעים למעשיה ומתחברת אליהם. היא מצחיקה אותי ממש, ופתאום אני רואה שהיא יפהפיה ממש.

גם ליאל שנכנס לבית בקול תרועה וצלצולים, ליאל שעד לפני ימים ספורים עורר בי גועל ממש, נכנס לי פתאום ללב עד כדי כך שבא לי לשבת אתו לקפה

גם את מעתוקה שלא היה לי גרם של סבלנות למה שנראה בעניי כמשחק מוגזם וטמטמת כואבת - בא לי לחבק חזק ולהגיד לה שהיא יכולה לפעמים לנוח והכל יהיה בסדר.

ועל כל אלה - בעיניי הם הראויים לשבת על ספסל הגמר.
אני קוראת לזה אנשים נגישים.
סתיו ליאל ומעתוק מונעים קודם כל מהצורך להיות שייכים, כל אחד בדרכו.
הם לא נעולים ויעדיפו מצב רוח טוב צחוקים ושמחה על כל אינטראקציה אחרת.
את סתיו הייתי לוקחת לאי בודד והיינו עושות אחלה חיים, עם ליאל הייתי יושבת על כוס קפה,
ואת מעתוק הייתי לוקחת לאיזה מסיבה בטבע שתהנה ותתפוס לה שם איזה רוחניק מסטול נחמד שיעשה לה כמה פליקלקים מהנים ושיגאל אותה מבתוליה..
השאר פשוט בלומים. מחזקים אגו ומאבקי כוחות משעממים.
אין לי עניין בהם.

גליה 1211

Well-known member

ועל כל אלה - בעיניי הם הראויים לשבת על ספסל הגמר.​
דווקא לאח אתה צריך להגיע עם אישיות מגובשת, אלה שבאמת באים לעבור תהליך נראה לי סובלים ממש והתוכנית הזו שוברת אותם.
בסופו של דבר כולנו רוצים שיאהבו אותנו. כולנו רוצים שיאהבו אותנו כפי שאנחנו.
וכשמתמודדים באח מורידים את המגננות והמסכות גם אנחנו מושפעים ומשנים דעתנו מן הקצה אל הקצה.

ziniozi

Well-known member
וואו זה עוד הרבה הרבה לפני שספיר הודחה
זה היה התחליף שלה לחוסר מתוק והפתיבר. מהרגע שקיבלה את זה היא הפסיקה
ואני אוסיף שסתיו סיפרה שגדלה בבית שלא היה בו מתוק, ואבא שלה לימד אותה את הטריק הזה של ''סוכריית קפה''
לגרוס סוכר בכוס עם נס במשך שעה עד שהופך לבן
והיא אמרה שלא עשתה את זה מאז שהיתה נערה, ועכשיו זה חוזר לה כי שוב אין לה ממתקים.

לרה5

Well-known member
מאז שספיר הודחה סתיו לא מכינה לעצמה את השיקוי של הנס קפה שהיתה מערססת ומלקקת שעתיים עם הכפית..... מעניין
זה לא קשור לספיר בכלל
ונכון היא ממזמן לא מכינה אותו
הסיבה היא שברגע שהיא התחילה לקבל בתקציב האישי שלה את הממתקים שהיא אוהבת-אין לה יותר צורך בשיקוי הזה
הוא היה לה לתחליף בלבד בהעדר הממתקים שלה והיא הסבירה את זה למי ששאל

katy2022

Well-known member
מאז שספיר הודחה סתיו לא מכינה לעצמה את השיקוי של הנס קפה שהיתה מערססת ומלקקת שעתיים עם הכפית..... מעניין
כי יש לה הרבה תחליפים מתוקים….סוכריות פירות עוגות….את השיקוי הייתה מכינה שהיה מחסור במתוק

מיק83

Well-known member
מישהו זוכר איזו משימה הייתה בתקופה הזו בעונה קודמת?

tarimulu

Well-known member
מישהו זוכר איזו משימה הייתה בתקופה הזו בעונה קודמת?
בר וטליה עלו בלייב לדוח היומי מהבית
אחר כך התחרות על הרכב
ובסוף משימת הגמר, צפיה בתז של כולם, שיחות עם הבית, ו-4 מודחי עבר ששלחו שאלות לפיינליסטים

מיק83

Well-known member
אחר כך התחרות על הרכב
ובסוף משימת הגמר, צפיה בתז של כולם, שיחות עם הבית, ו-4 מודחי עבר ששלחו שאלות לפיינליסטים
צפייה בת.ז של אלו שנשארו בבית?

ק ו ל י ת

Well-known member
אחר כך התחרות על הרכב
איזה זיכרון משובח.ברגע שהאח נגמר אני זוכרת רק את הזוכה וגם רק אם השאיר עלי רושם.

צופה מלונדון

Well-known member
איזה זיכרון משובח.ברגע שהאח נגמר אני זוכרת רק את הזוכה וגם רק אם השאיר עלי רושם.
תהרגו אותי אבל אני כבר מתקשה להיזכר מה היה בתחילת העונה הזו. בהן צדק.
ברגע שמסתיים הם מתפוגגים להם בתהום השכחה המבורכת והבוקסה מתנקה מהזבל הממכר הזה

רותרות7

Well-known member
ואני, לא תמיד את הזוכה. לדוגמה, ריוואה, קאזם, אלין בעונה השנייה, מרטין....ומהזוכים, תקווה, אלירז ואפילו קותי [לא להתנפל עלי...].

רותרות7

Well-known member
ואני, לא תמיד את הזוכה. לדוגמה, ריוואה, קאזם, אלין בעונה השנייה, מרטין....ומהזוכים, תקווה, אלירז ואפילו קותי [לא להתנפל עלי...].
ויש גם כאלה שאני זוכרת לרעה. טל גלבוע לדוגמה וסתיו תצטרף עכשיו לרשימה הזו בין אם תזכה ובין אם לא.

צופה מלונדון

Well-known member
אחר כך התחרות על הרכב
אני בעד רכב ליענקי ושילך לדרכו המבורכת. אין לי טיפ טיפונת הזדהות עם מי שחושש לאכול פתי בר בשבת מחשש של ׳שבירת אותיות׳. נקעה נפשי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה