** שרשור בוקר היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GalK22

Well-known member
מצחיק כי שמעיזים לכתוב פה על רמי שהוא אלים התגובות פה הן "אבל יהודההההההההה" 😉

גל, כבר אמרו לך אתמול שהן קיימות ושוב את אומרת שלא ראית.
אוקיי אז אמרו ואני לא ראיתי אחת כזאת וכתבתי שגם אם יש כנראה שהן ממש מעט. אבל הסבירות היותר גבוהה היא שאני יודעת בדיוק לאלה תגובות הכוונה, אלה שמעיזות להזכיר את רמי לצורך העניין ולא את יהודה. כי מסתבר שאי אפשר לבקר גם את הצד השני במריבה. שוקינג.

בכל מקרה זה לא האישיו, אפשר לא להסכים כמובן אבל לא לשקר. אני לא מעריכה ששמים לי מילים בפה ומקטלגים אותי כעדר עיוור.
בוקר טוב : )

אופה קטנטנה

Well-known member
אוקיי אז אמרו ואני לא ראיתי אחת כזאת וכתבתי שגם אם יש כנראה שהן ממש מעט. אבל הסבירות היותר גבוהה היא שאני יודעת בדיוק לאלה תגובות הכוונה, אלה שמעיזות להזכיר את רמי לצורך העניין ולא את יהודה. כי מסתבר שאי אפשר לבקר גם את הצד השני במריבה. שוקינג.

בכל מקרה זה לא האישיו, אפשר לא להסכים כמובן אבל לא לשקר. אני לא מעריכה ששמים לי מילים בפה ומקטלגים אותי כעדר עיוור.
מי שם לך מילים בפה, ועל מה מדובר? גם אתמול תהית האם מדובר בך, והסברתי שלא, וזה בנושא אחר והבנת.
אולי את ממהרת לשאת על גבך דברים שאינם קשורים בך? ההודעה מאתמול התייחסה לאחרים, כמו גם זו של הבוקר,
ואולי רק אולי קשה הביקורת על המוסריות הקלוקלת של אלו הלוקים באבל, רממממממממממי.
ואין הדבר קשור ב ך.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

ויש גם סבירות שאת לא יודעת
כי עובדה - ייחסת את זה גם לעצמך ולרגע לא הייתה כוונה אלייך.

אז במקום להלין שמכניסים לך מילים לפה ומשקרים,את יכולה לעבור על שרשורים ולראות בדיוק לאיזה תגובות הכוונה.

אני לא מעריכה שלוקחים תגובה ומייחסים אלייך - אם לא עשית את זה - למה לחשוב ככה ? (וזו לא פעם ראשונה)
ומיצינו את הנושא.

בלנקה המקורית

Well-known member
על איומים ושאר ירקות כמו אלמוג...
ראיתי אתמול את הפרק המדובר והחלטתי לא להזדעזע. החלטתי לעבור על זה כמו שעוברים מעל לגוש חרא על המדרכה.
לפני 26 שנים, אחד בשם בן גביר תלש מהקדילק של רבין את הסמל של המכונית ואמר - כמו שהגענו לסמל של המכונית אנחנו נגיע גם לרבין. והם הגיעו.
מאז עברו ימים רבים והעם שכח ואיומים הפכו למשהו של מה בכך. אז הוא אמר. אז הוא איים. אז מה.
אז אתמול שמעתי את יהודה מאיים בצורה שכבר המון זמן לא שמעתי בן אנוש מאיים. ראיתי מישהו שמאבד כמעט צלם אנוש. אם היה לו סכין ביד, אין ספק שהיה משחית שם את כל הריהוט בהתקף של טירוף.
אז מה קרה? מה אמרו לו? בסך הכל מישהו שלא ישן בלילה במשך יומיים והלך לישון מוקדם, ביקש לא לעשות רעש. וואו כאילו מישהו ירק בפרצופו של הפסיכופת.
הפסיכו התעורר וכמו התנער מהקסם המזויף שהטילה עליו אלמוג, שכח את כל הנימוסים שניסה להקנות לעצמו והפך לחיית אדם.
אני לא באה כאן לקחת עמדה מי צודק. לא מעניין אותי מי התחיל או מי סיים.
מעניין אותי איך זה שלוקחים לתוכנית כזאת, מישהו שלא צריך להיות פסיכולוג גדול כדי להבחין שיש לו בעיות נפשיות?
כיצד הוא מאיים מול האח הגדול שהוא פשוט ייקח את רמי ויגולל את ראשו על הכביש כמו אחרון הפסיכופתים מהעולם התחתון?
אני למדתי שמה שמתחיל באיום, נגמר בסופו של יום ברצח. זה מה שלמדתי בשבעים שנות חיי.
ואז ראיתי את אלמוג בוכיה כמו ילדה מטומטמת שלקחו לה את הסוכריה. ואני שואלת אותה - מה את בוכה ילדה טיפשה?
איזה פסיכופת התאהב בך והפך אותך למלכה תוך כדי שליטה מוחלטת על המהלכים שלך. כמו בלוח שחמט הוא יזיז אותך קדימה ואחורה, ישר ובאלכסון. המלכה היא הכל יכול עד שהוא מחליט להקריב אותך למולך. מה את בוכה מה? כמו ניאגרה שופכת דמעות כאילו התבשרה על מות אימא או משפחתה חס ושלום. מה נסגר עם הבנות המטומטמות הללו שמתאהבות בערס של השכונה שנותן להן להרגיש כמו נסיכה? הן מתחתנות, מולידות ילדים ומתישהו הן הופכות לתמונה בעיתון של אישה מוכה שחייה הסתיימו ע"י בעלה. זאת כרוניקה ידועה מראש.
אני יודעת שאני הולכת אל הקיצון. אבל זאת התחושה שקיבלתי אתמול מכל מה שראיתי.
אבל הגרוע מכל היה, לקרוא הבוקר את התגובות בפייסבוק אצל אוהדי יהודה. אצל האספסוף שרואה ביהודה איזה יורש לשי חי או לאלירז והם מתעלמים לגמרי מההתנהגות המופרעת שלו. כמו היה כולו צפיחית בדבש. בחור צעיר שכולו פרזיט אחד מכף רגל ועד ראש, מסובב בית שלם על כף ידו ומצליח לסחוף אחריו עדר של חסרי הבנה מינימלית בנפש האדם. מה אתם לא רואים? אתם לא רואים בן אדם מופרע? אתם לא רואים מישהו שזקוק לטיפול דחוף? איפה נסתתרה הבינה של כל אלפי הצופים שהפכו את הבחור הזה לאליל התורני שלהם?
באלוהים, קראתי בבוקר תגובות ורציתי להקיא. זה העם שלי ברצותי או שלא ברצוני, אבל לא חשבתי שהוא עד כדי כך עיוור וסומא.
זאת לא שאלה של אמת או שקר. זאת לא שאלה של מי צודק ומי אשם. זאת שאלה של איך הצופים מקבלים איומים על חייו של אדם אחר בלי קשר לגילו או למעמדו בחברה.
מזה אני מזועזעת ולא מגוש החרא שיצא מהבחור הזה שנקרא יהודה.

אופה קטנטנה

Well-known member
על איומים ושאר ירקות כמו אלמוג...
ראיתי אתמול את הפרק המדובר והחלטתי לא להזדעזע. החלטתי לעבור על זה כמו שעוברים מעל לגוש חרא על המדרכה.
לפני 26 שנים, אחד בשם בן גביר תלש מהקדילק של רבין את הסמל של המכונית ואמר - כמו שהגענו לסמל של המכונית אנחנו נגיע גם לרבין. והם הגיעו.
מאז עברו ימים רבים והעם שכח ואיומים הפכו למשהו של מה בכך. אז הוא אמר. אז הוא איים. אז מה.
אז אתמול שמעתי את יהודה מאיים בצורה שכבר המון זמן לא שמעתי בן אנוש מאיים. ראיתי מישהו שמאבד כמעט צלם אנוש. אם היה לו סכין ביד, אין ספק שהיה משחית שם את כל הריהוט בהתקף של טירוף.
אז מה קרה? מה אמרו לו? בסך הכל מישהו שלא ישן בלילה במשך יומיים והלך לישון מוקדם, ביקש לא לעשות רעש. וואו כאילו מישהו ירק בפרצופו של הפסיכופת.
הפסיכו התעורר וכמו התנער מהקסם המזויף שהטילה עליו אלמוג, שכח את כל הנימוסים שניסה להקנות לעצמו והפך לחיית אדם.
אני לא באה כאן לקחת עמדה מי צודק. לא מעניין אותי מי התחיל או מי סיים.
מעניין אותי איך זה שלוקחים לתוכנית כזאת, מישהו שלא צריך להיות פסיכולוג גדול כדי להבחין שיש לו בעיות נפשיות?
כיצד הוא מאיים מול האח הגדול שהוא פשוט ייקח את רמי ויגולל את ראשו על הכביש כמו אחרון הפסיכופתים מהעולם התחתון?
אני למדתי שמה שמתחיל באיום, נגמר בסופו של יום ברצח. זה מה שלמדתי בשבעים שנות חיי.
ואז ראיתי את אלמוג בוכיה כמו ילדה מטומטמת שלקחו לה את הסוכריה. ואני שואלת אותה - מה את בוכה ילדה טיפשה?
איזה פסיכופת התאהב בך והפך אותך למלכה תוך כדי שליטה מוחלטת על המהלכים שלך. כמו בלוח שחמט הוא יזיז אותך קדימה ואחורה, ישר ובאלכסון. המלכה היא הכל יכול עד שהוא מחליט להקריב אותך למולך. מה את בוכה מה? כמו ניאגרה שופכת דמעות כאילו התבשרה על מות אימא או משפחתה חס ושלום. מה נסגר עם הבנות המטומטמות הללו שמתאהבות בערס של השכונה שנותן להן להרגיש כמו נסיכה? הן מתחתנות, מולידות ילדים ומתישהו הן הופכות לתמונה בעיתון של אישה מוכה שחייה הסתיימו ע"י בעלה. זאת כרוניקה ידועה מראש.
אני יודעת שאני הולכת אל הקיצון. אבל זאת התחושה שקיבלתי אתמול מכל מה שראיתי.
אבל הגרוע מכל היה, לקרוא הבוקר את התגובות בפייסבוק אצל אוהדי יהודה. אצל האספסוף שרואה ביהודה איזה יורש לשי חי או לאלירז והם מתעלמים לגמרי מההתנהגות המופרעת שלו. כמו היה כולו צפיחית בדבש. בחור צעיר שכולו פרזיט אחד מכף רגל ועד ראש, מסובב בית שלם על כף ידו ומצליח לסחוף אחריו עדר של חסרי הבנה מינימלית בנפש האדם. מה אתם לא רואים? אתם לא רואים בן אדם מופרע? אתם לא רואים מישהו שזקוק לטיפול דחוף? איפה נסתתרה הבינה של כל אלפי הצופים שהפכו את הבחור הזה לאליל התורני שלהם?
באלוהים, קראתי בבוקר תגובות ורציתי להקיא. זה העם שלי ברצותי או שלא ברצוני, אבל לא חשבתי שהוא עד כדי כך עיוור וסומא.
זאת לא שאלה של אמת או שקר. זאת לא שאלה של מי צודק ומי אשם. זאת שאלה של איך הצופים מקבלים איומים על חייו של אדם אחר בלי קשר לגילו או למעמדו בחברה.
מזה אני מזועזעת ולא מגוש החרא שיצא מהבחור הזה שנקרא יהודה.
מילא המחראה, קראתי על איזה זמר שאין לי מושג מה תרומתו לתרבות, ששמו שקד תממי, או חרא דומה לזה שאמר:
אבל, מה יהודה עשה? בזה מסתכם כל העניין.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מילא המחראה, קראתי על איזה זמר שאין לי מושג מה תרומתו לתרבות, ששמו שקד תממי, או חרא דומה לזה שאמר:
אבל, מה יהודה עשה? בזה מסתכם כל העניין.
לא מדויק. הוא אמר את זה כשרק היה פרומו של בריכה וכיתוב אז השאלה לגיטימית

צופהבאחהגדול

Well-known member
מה לא מדוייק, זו תגובתו. והיא הראשונה בחיפוש גוגל על הנעשה.
לא מדויק לגבי הטיימינג . השאלה לגיטימית כשהיה מדובר בפרומו של בריכה וכיתוב . לא היה סרטון של יהודה לא כלום רק ידענו שהוא עף. אז הוא רשם מה הוא עשה. זהלא הגיוני?

אופה קטנטנה

Well-known member
לא מדויק לגבי הטיימינג . השאלה לגיטימית כשהיה מדובר בפרומו של בריכה וכיתוב . לא היה סרטון של יהודה לא כלום רק ידענו שהוא עף. אז הוא רשם מה הוא עשה. זהלא הגיוני?
לא. כי מדובר היה ברימון עם נצרה פתוחה. זה לא שמישהו הופתע.
ההפתעה היחידה היא מדוע לעזאזל רק עתה.
עצם הליהוק הוא ח ר פ ה.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא קשור אבל רצו לדעת מה הוא עשה שגרם לעזיבה
וודאי שקשור, אם תקרא/י את הודעתה תביני את ההקשר הישיר למענה שלי.
ואם צריך הסבר נוסף בעניין, כשרואים את הכתובת על הקיר מן ההתחלה, מהריב הראשון,
מהיריקה על האם, על מה הפליאה, ולמה צריך להגיע למצב שבו קיים סיכון ממשי לדיירים
מפני הזבל הזה כדי להעיף, על זה מדובר, והזמר האהבל הזה מייצג את זה הייטב.

ariela1612

Well-known member
וודאי שקשור, אם תקרא/י את הודעתה תביני את ההקשר הישיר למענה שלי.
ואם צריך הסבר נוסף בעניין, כשרואים את הכתובת על הקיר מן ההתחלה, מהריב הראשון,
מהיריקה על האם, על מה הפליאה, ולמה צריך להגיע למצב שבו קיים סיכון ממשי לדיירים
מפני הזבל הזה כדי להעיף, על זה מדובר, והזמר האהבל הזה מייצג את זה הייטב.
צופה מתכוונת שהוא שאל שאלה לגיטימית להבין מה יהודה עשה, זה היה לפני השידור רצו להבין על מה העיפו אותו
כי אם זה היה רק על הקטע עם הריב בבית הוא לא היה יוצא, יהודה יצא רק על הדברים שאמר בחדר האח.

אופה קטנטנה

Well-known member
צופה מתכוונת שהוא שאל שאלה לגיטימית להבין מה יהודה עשה, זה היה לפני השידור רצו להבין על מה העיפו אותו
כי אם זה היה רק על הקטע עם הריב בבית הוא לא היה יוצא, יהודה יצא רק על הדברים שאמר בחדר האח.
אני יודעת אריאלי, אבל הסברתי את ההקשר להודעתה של בלנקה.
תראי את הדוגמא שפתחה עימה על בן גביר, ועל עצם קיומו במערכת הפוליטית,
וזו ההקבלה שעשיתי על יהודה מהחרפה הראשונה.
כלומר, האם נשאל מה כבר בן גביר עשה? לא, כי אנחנו יודעים הייטב שמדובר ברימון
עם נצרה פתוחה.

ariela1612

Well-known member
אוקי אז נגיד שרק רצו לדעת מה גרם לעזיבה
היום שיודעים אותם "הם" שרצו לדעת אמרו משהו אחר או שתקו
מה יש להגיד נו באמת אפילו התומכים של יהודה מבינים למה הוציאו אותו זה ברור לכולם שזה מה שהיה צריך לעשות, מצד שני נראה לי שיש יותר שמלינים למה רמי עדיין בבית (נכון שלרמי היו התבטאויות קשות מאוד מאוד כן) אבל הוא לא הגיע למצב של איומים כמו שיהודה הגיע בחדר האח

מצב
הנושא נעול.
למעלה