** שרשור בוקר היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שאנל777

Well-known member
מישהו יכול להעלות פה מה רמי אמר בחדר האח כשהיה עצבני שניה לפני שיצא ליהודה והתקרב אליו? אממממ אל תטרחו לחפש, כי לא שידרו את זה.
ושוב לטובת אלה שיסיקו לא נכון - מגנה את ההתנהגות של יהודה לגמרי! והיה צריך לצאת!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מישהו יכול להעלות פה מה רמי אמר בחדר האח כשהיה עצבני שניה לפני שיצא ליהודה והתקרב אליו? אממממ אל תטרחו לחפש, כי לא שידרו את זה.
ושוב לטובת אלה שיסיקו לא נכון - מגנה את ההתנהגות של יהודה לגמרי! והיה צריך לצאת!
אני אעלה את זה!
בתנאי שתעלי את האזהרה הראשונה שיהודה קיבל ולמה.

עכשיו למען הסר ספק,אין לי שום בעיה עם ביקורת על רמי,לא פעם ולא פעמיים ביקרתי אותו בעצמי למרות שאני אוהבת אותו
הבעיה מתחילה בהודעה כמו זאת

איך אפשר לבקש שיעלו משהו שלא ראינו?
ולכן בתגובה על בקשות כאלה אני תמיד מבקשת שיעלו את האזהרה הראשונה של יהודה ולמה הוא קיבל אותה.

שאנל777

Well-known member
אני אעלה את זה!
בתנאי שתעלי את האזהרה הראשונה שיהודה קיבל ולמה.

עכשיו למען הסר ספק,אין לי שום בעיה עם ביקורת על רמי,לא פעם ולא פעמיים ביקרתי אותו בעצמי למרות שאני אוהבת אותו
הבעיה מתחילה בהודעה כמו זאת

איך אפשר לבקש שיעלו משהו שלא ראינו?
ולכן בתגובה על בקשות כאלה אני תמיד מבקשת שיעלו את האזהרה הראשונה של יהודה ולמה הוא קיבל אותה.
זאת בדיוק הנקודה. כמה דברים לא ראינו. גם על יהודה, גם על רמי, אולי על עוד דיירים, אבל בריב של אתמול היו צריכים לשדר גם את העצבים של רמי בחדר האח, יש לי הרגשה שהוא פתח שם.....וזה לא בסדר שזה צונזר. רק מאיך שרמי יצא לכיוון יהודה מראה שבחדר האח רמי הוציא הרבה פנינים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זאת בדיוק הנקודה. כמה דברים לא ראינו. גם על יהודה, גם על רמי, אולי על עוד דיירים, אבל בריב של אתמול היו צריכים לשדר גם את העצבים של רמי בחדר האח, יש לי הרגשה שהוא פתח שם.....וזה לא בסדר שזה צונזר. רק מאיך שרמי יצא לכיוון יהודה מראה שבחדר האח רמי הוציא הרבה פנינים.
ואת יודעת מה עוד לא שידרו שיהודה אמר ?
לא
כי את לא יכולה לדעת,כי מלבד ההפקה אף אחד לא יודע.

ולגבי הסיפא שלך,מציעה לך לצפות שוב ולראות את הגיחוך על פני יהודה לכיוון רמי כשרמי יצא מחדר האח - זו הסיבה שרמי התקרב אליו.

אי אפשר לבקש דברים שלא ראינו
לא ראינו על יהודה כל כך הרבה דברים...באיזו עונה לא שודרה אזהרה ועל מה קיבלו אותה ?
רק זה מעלה את רמת הספק.

GM1988

Well-known member
ואת יודעת מה עוד לא שידרו שיהודה אמר ?
לא
כי את לא יכולה לדעת,כי מלבד ההפקה אף אחד לא יודע.

ולגבי הסיפא שלך,מציעה לך לצפות שוב ולראות את הגיחוך על פני יהודה לכיוון רמי כשרמי יצא מחדר האח - זו הסיבה שרמי התקרב אליו.

אי אפשר לבקש דברים שלא ראינו
לא ראינו על יהודה כל כך הרבה דברים...באיזו עונה לא שודרה אזהרה ועל מה קיבלו אותה ?
רק זה מעלה את רמת הספק.
רמי יכל להמשיך לדרכו בלי להתעכב עליו.
הסיבה שהוא עשה את זה היה כי רצה לנצח את יהודה ולמצוא את הנקודות שלו גם, אבל היחידה שבאמת מצא היה כשאמר על אבא שלו.

ויאמר לזכותו של יהודה שלא משנה כמה "עבריין" ודוחה, הוא 1. מודע מאד לעצמו גם בדברים הדפוקים. ו2. יש לו אינטליגנציה רגשית מטורפת וטוב לב שנבלעים בתוך הבלאגן הרגשי שהוא חווה בגלל פציעות שלא טיפל בהם.

אם רמי היה יוצא מחדר האח ואומר "יהודה אני רוצה שנדבר כשתתפנה" ומסביר לו בשיחה, בטון רגיל ופגיע של עצמו, את מה שהוא מרגיש, הוא היה הופך את יהודה לרכיכה, כי שם יהודה נפתח ומקשיב ורוצה בקרבת אדם אחר.
הבעיה שלא כולם הצליחו להבין איך לדבר עם יהודה ולכן על כל כאפה הם קיבלו שתיים.

valkyrie2021

Well-known member
גם לא שידרו את כל השעה ומשהו שיהודה היה בחדר האח- לכי תדעי איזה עוד פנינים יצאו לו מפה.
נו אז?

גם לא שידרו וצינזרו מלא דברים שקורים בבית- נו אז?

שאנל777

Well-known member
גם לא שידרו את כל השעה ומשהו שיהודה היה בחדר האח- לכי תדעי איזה עוד פנינים יצאו לו מפה.
נו אז?

אז יש מצב שעוז שמר על משהו חמור שרמי אמר, בלי להוריד ממה שיהודה עשה כמובן.

אופה קטנטנה

Well-known member
נו אז?

עונה שלמה כיבסו ומירקו את דמותו של יהודה, העלימו כל צד שלילי שנראה בבירור בלייב,
עד לכדי מטרמורפוזה של ממש. עד לפני שני פרקים בטרם סולק לקיבינמאט.

שאנל777

Well-known member

עונה שלמה כיבסו ומירקו את דמותו של יהודה, העלימו כל צד שלילי שנראה בבירור בלייב,
עד לכדי מטרמורפוזה של ממש. עד לפני שני פרקים בטרם סולק לקיבינמאט.
איך כיבסו ומירקו אם עונה שלמה רק קוראים לו אלים?כנראה שלא ממש כיבסו...

שאנל777

Well-known member
למען הבהרת הוויכוח שלי: יהודה נהג באלימות והוצא מהבית, נראה לי שעל זה מסכימים פה בפורום, לכן הוויכוח עכשיו הוא על מי שלא יצא מהבית, ועל מוסר כפול, ועל מכבסה ומירוק מתמודדים, והסתרות דברים, ועל גיבוי ופרוטקציות, ועל vip וקשרים. זה משהו שכדאי גם שיגנו.

willing

Well-known member
מה שסשה אמרה על משחקי הרעב.
התוכנית אתמול, והדברים שנכתבו בפורום
עוררו בי הרבה בלבול.
חומר למחשבה. לא על הדמויות באח, כמו שעל עצמי כצופה.

כיף למי שסגורים על עצמם ויודעים מה הם חושבים.
אני מוצאת את עצמי מסכימה לפעמים עם דברים סותרים. בעיקר מעלה שאלות

משהו שאני כן סגורה עליו: אייל גולן הוא טעות שהאח הזמין לתוכנית (סליחה מרי אם עברתי על החוקים)

אופה קטנטנה

Well-known member
עוררו בי הרבה בלבול.

ווילי, אדם הוא סך כל סתירותיו. כשם שניתן לחוש רגשות סותרים בו ברגע,
כך ניתן לחשוב דברים סותרים בו ברגע.

לו יהודה היה אדם תבוני כפי שיחסו לו, לא היה מפתח אובססיה לחפש את הסתירות באחר,
אשר מתקיימות בו עצמו, ומשתמש בזה כנשק כנגדם, אלא היה מבין כי אדם הוא סך כל סתירותיו ולכן זה טבעי שכך.

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
עוררו בי הרבה בלבול.

משהו שאני כן סגורה עליו: אייל גולן הוא טעות שהאח הזמין לתוכנית (סליחה מרי אם עברתי על החוקים)
לא עברת על החוקים
ההודעה שלך תקינה לחלוטין.

2086Dvash

Well-known member
עוררו בי הרבה בלבול.

ספציפית על התוכנית אתמול, הייתי סגורה מאד על מה שאני חושבת.
אבל באופן כללי מסכימה איתך, ואפשר לייחס את זה לסיבה אחת:
זו תוכנית ערוכה, גם הלייב ערוך עם צינזורים ומצלמות שמניחות דגש על מה שבא לקונטרוליסט באותו רגע
לכן אנחנו לא יכולים לקבל תמונה שלמה על אף דייר, ולכן עולות בנו סתירות פנימיות לגבי מה שאנחנו חושבים עליהם, זה הכל

מצב
הנושא נעול.
למעלה