** שרשור בוקר היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
ואנחנו חשבנו שרשת ירימו ידיים מהאח הגדול כפי שצריך להיות ומסתבר שתהיה עונה חדשה כבר בקיץץץץץ
אני בהלם!!!!
מסכנים אלו שבבית כרגע, יזכו אפילו לפחות מ-15 דק׳ ..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ואנחנו חשבנו שרשת ירימו ידיים מהאח הגדול כפי שצריך להיות ומסתבר שתהיה עונה חדשה כבר בקיץץץץץ
אני בהלם!!!!
לא נורא תמיד הם יכולים להצטרף לדוכן שקשוקה של גוזי

הצודקת11

Well-known member
אני בהלם!!!!
לא מאמינה להם לכלום
הפקה שקרנית
עורך הזוי

Aye123

Well-known member
אני בהלם!!!!
דרך אגב, מי שמאמין תמיד אומר שהכל לטובה ולפעמים גם זוכה לקבל הוכחה לזה בהמשך. ואני הכי שמחה בעולם בשביל גל שיצאה לפני 3 שבועות.. לפחות היא קוצרת פירות בזמן שאוטוטו הפוקוס יירד מהם

haya sol

Well-known member
יהודה, שלום ולהתראות - חבל שבאיחור אופנתי לעוז ולהפקה הכושלת.
יהודה נכנס "כאנונימי" אבל קיבל מעוז שטיח אדום יותר מכל הסלב.
עוז עשה בשביל יהודה הכל, צינזר, הרים לו, בנה פרקים לכבודו, הביא אנשים במיוחד בשבילו, הדיח אנשים לכבודו. ולא נשכח שעשה פייק הדחה ללא התערבות הקהל כדי להרגיע אותו בסוויטה ובחדר האח - ונתן לו עוד כוח כדי לראות סצנות מהלייב.

הבעיה של יהודה שהוא מלא בעצמו, ונכנס כל כך מחושב שהוא לא ראה אף אחד .
היו לו את כל האנשים הנכונים לעזור לו ולשחק את המשחק כמו שרצה. אבל כשאתה כל כך רואה רק את עצמך זה מה שקורה. גם במשחק שחמט צריך לשים לב לזה שמשחק מולך ועל המהלכים שלו.
הייתה לו את ימית שהייתה מוכנה להוריד בשבילו את הירח.
איילון, ג'וזי. ליאור שעשה לו שיחות בהתחלה.
אח"כ החדשים שכולם נכנסו כדי להרים לו. והכי חשוב עוז היה שם בשבילו עד הרגע האחרון. ויתר בפרקים על להראות את גל משלימה עם לינור ועוד מלא סצנות שבכלל לא ראינו כדי שיהיה לו מקום להראות את יהודה ולהאדיר אותו מול הקהל שלא צופה בלייב. ובנוסף לא אשכח, שלא באמת הראה איך יהודה מקטין בהתחלה את גל במשימה המכונית - העיקר שיהודה יצא טוב.
הוא רב עם כולם, אפילו עם החברים הטובים שלו ועוד עם ג'וזי ועם רובם אותו סיגנון ריב או ויכוח - בלי לראות את האדם מולך. אז מה זה אומר? שכולם לא בסדר והוא "הצדיק"?!
אבל שוב, יהודה לא ראה את כל זה, כנראה תמיד הוא אהב לראות את הרע שמסביבו - להיות הקורבן התמידי. יותר חיפש כוח דרך מידע שסחב דרך דיבור חלקלק ושאלות ממזריות. חיפש חולשות של אנשים, שיקר, חימם ואין ספק שיש בו יצר נקמנות, חיפש את החרם (בשביל זה היה מוכן לוותר על משמר הלילה) העיקר שיהיה לו על מה להסחב כל העונה.
יש עוד מלא מה לכתוב על יהודה, שוב, הוא יכל להיות דמות באמת טובה לאח הגדול אם האח הגדול לא היה מזין יותר את המפלצת ומעיף אותו גבוה ללא כנפיים.

אסכם במשפט הזה:

"כל המרחם על אכזרים סופו שמתאכזר על רחמנים"​

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
יהודה, שלום ולהתראות - חבל שבאיחור אופנתי לעוז ולהפקה הכושלת.
יהודה נכנס "כאנונימי" אבל קיבל מעוז שטיח אדום יותר מכל הסלב.
עוז עשה בשביל יהודה הכל, צינזר, הרים לו, בנה פרקים לכבודו, הביא אנשים במיוחד בשבילו, הדיח אנשים לכבודו. ולא נשכח שעשה פייק הדחה ללא התערבות הקהל כדי להרגיע אותו בסוויטה ובחדר האח - ונתן לו עוד כוח כדי לראות סצנות מהלייב.

הבעיה של יהודה שהוא מלא בעצמו, ונכנס כל כך מחושב שהוא לא ראה אף אחד .
היו לו את כל האנשים הנכונים לעזור לו ולשחק את המשחק כמו שרצה. אבל כשאתה כל כך רואה רק את עצמך זה מה שקורה. גם במשחק שחמט צריך לשים לב לזה שמשחק מולך ועל המהלכים שלו.
הייתה לו את ימית שהייתה מוכנה להוריד בשבילו את הירח.
איילון, ג'וזי. ליאור שעשה לו שיחות בהתחלה.
אח"כ החדשים שכולם נכנסו כדי להרים לו. והכי חשוב עוז היה שם בשבילו עד הרגע האחרון. ויתר בפרקים על להראות את גל משלימה עם לינור ועוד מלא סצנות שבכלל לא ראינו כדי שיהיה לו מקום להראות את יהודה ולהאדיר אותו מול הקהל שלא צופה בלייב. ובנוסף לא אשכח, שלא באמת הראה איך יהודה מקטין בהתחלה את גל במשימה המכונית - העיקר שיהודה יצא טוב.
הוא רב עם כולם, אפילו עם החברים הטובים שלו ועוד עם ג'וזי ועם רובם אותו סיגנון ריב או ויכוח - בלי לראות את האדם מולך. אז מה זה אומר? שכולם לא בסדר והוא "הצדיק"?!
אבל שוב, יהודה לא ראה את כל זה, כנראה תמיד הוא אהב לראות את הרע שמסביבו - להיות הקורבן התמידי. יותר חיפש כוח דרך מידע שסחב דרך דיבור חלקלק ושאלות ממזריות. חיפש חולשות של אנשים, שיקר, חימם ואין ספק שיש בו יצר נקמנות, חיפש את החרם (בשביל זה היה מוכן לוותר על משמר הלילה) העיקר שיהיה לו על מה להסחב כל העונה.
יש עוד מלא מה לכתוב על יהודה, שוב, הוא יכל להיות דמות באמת טובה לאח הגדול אם האח הגדול לא היה מזין יותר את המפלצת ומעיף אותו גבוה ללא כנפיים.

אסכם במשפט הזה:

"כל המרחם על אכזרים סופו שמתאכזר על רחמנים"​

כל מילה 👏👏👏

מזליקה10

Well-known member
עדכון נכון ל12:30
טרם נצפתה תגובה או התייחסות של אילון, ימית ודרור למה שראינו אתמול.

גם שאר דיירי העבר בעונה לא הגיבו.

מקריות או יד מכוונת (קרי, חוזה)?

אופה קטנטנה

Well-known member
עדכון נכון ל12:30
טרם נצפתה תגובה או התייחסות של אילון, ימית ודרור למה שראינו אתמול.

גם שאר דיירי העבר בעונה לא הגיבו.

מקריות או יד מכוונת (קרי, חוזה)?
יצא לך לקרוא תגובות על כך של דיירי עבר?
לרגל יום האשה אני ממליצה בחום.

andersonian

Well-known member
יצא לך לקרוא תגובות על כך של דיירי עבר?
לרגל יום האשה אני ממליצה בחום.
והנה התגובה הראשונה שמתאימה גם ליום האישה וגם לפרשת יהודה והחונטה של רונית.....!!

קבצים מצורפים

• 157620665_233414021656656_8941556175313927918_n.jpg
    157620665_233414021656656_8941556175313927918_n.jpg
    KB 134.7 · צפיות: 25

אופה קטנטנה

Well-known member
והנה התגובה הראשונה שמתאימה גם ליום האישה וגם לפרשת יהודה והחונטה של רונית.....!!
חחחחחח

אני לא אוהבת את לינור, וקראתי את תגובתך מהלילה על החברות בינהן,
ואתה צודק. ואני אוסיף, הדפק הוא בי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה