**שרשור בוקר חגיגי - היום ה-95 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

נטה אונה

Well-known member
גוזי גר בגבעתיים העיר שבה אני גרה
הסתבר שהוא גר בבניין שבו ילדה שלמדה עם הבת
שלי בתיכון
אני לא אספר פה על מה שהיא סיפרה לבת שלי עליו
אלה החיים הפרטיים שלו
אבל בואו
הוא רחוק רחוק מאדם טוב
להביא פרטים מבחוץ גובל בהשחרה חסרת בסיס

בוייאקה מאן

Well-known member
לא יודע מה הרעש סביב גוזי פתאום... לא יודע אם זה מוצדק או לא... לא ממש מזיז לי לחפש אפילו
וראיתי שגם בלי קשר לפרסום שקשור או לא קשור לגוזי הרבה ראו גוזי אחר בבית אחרי שגל הודחה
ובדיוק בגלל כל מה שקורה עכשיו הפסקתי לצפות שגל הודחה
כי בלי גל שם שתעשה לי את כולם יפים יותר פתאום רואים דיירים אחרים ואת זה לא רציתי לראות
אני מעדיף לזכור את קארין תום גוזי ואלמוג ביחד עם גל בבית ולא איך שהם נראים בלעדיה ובגלל זה לא צפיתי בכלום אפילו לא בקליפים קצרים באינסטגרם
הדבר היחידי שראיתי זה תמונות שמעלים לפה כי מזה אי אפשר להתחמק...

ידעתי כל העונה שבזכות גל אני רואה את הצדדים הטובים של דיירים שבזכותה אני נהנה מעוד אנשים ובשניה שהיא לא תהיה שם אני אחשף לדברים שהם לא הראו כי היא שם... כמו שדרור לידה היה הכי חבר ומאחורי הגב היה מעפן ככה פחדתי לגלות שקארין טום וגוזי יהיו בלעדיה וזו הסיבה שלא צפיתי בהם דקה אחרי שהיא הודחה... גם בפרקים שהיא חזרה לא צפיתי כי לא רוצה לתת צאנס לראות שינוי כלשהו בהתנהגות שלהם

ורק בשביל להוכיח את הנקודה מוסיף תמונה של גל ודרור מיום לפני שגל הודחה
איך היא אוהבת.jpg

Taltul63

Well-known member
לא יודע מה הרעש סביב גוזי פתאום... לא יודע אם זה מוצדק או לא... לא ממש מזיז לי לחפש אפילו
וראיתי שגם בלי קשר לפרסום שקשור או לא קשור לגוזי הרבה ראו גוזי אחר בבית אחרי שגל הודחה
כי בלי גל שם שתעשה לי את כולם יפים יותר פתאום רואים דיירים אחרים ואת זה לא רציתי לראות
אני מעדיף לזכור את קארין תום גוזי ואלמוג ביחד עם גל בבית ולא איך שהם נראים בלעדיה ובגלל זה לא צפיתי בכלום אפילו לא בקליפים קצרים באינסטגרם

ידעתי כל העונה שבזכות גל אני רואה את הצדדים הטובים של דיירים שבזכותה אני נהנה מעוד אנשים ובשניה שהיא לא תהיה שם אני אחשף לדברים שהם לא הראו כי היא שם... כמו שדרור לידה היה הכי חבר ומאחורי הגב היה מעפן ככה פחדתי לגלות שקארין טום וגוזי יהיו בלעדיה וזו הסיבה שלא צפיתי בהם דקה אחרי שהיא הודחה... גם בפרקים שהיא חזרה לא צפיתי כי לא רוצה לתת צאנס לראות שינוי כלשהו בהתנהגות שלהם

צפה בקובץ המצורף 17085
כמה שאתה צודק.

ariela1612

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 17085
מה שקורה סביב ג'וזי זה שהוא מועמד רציני לזכיה, מעבר לזה עד שלא יוכח לי אחרת, אני אשפוט אותו רק על דברים שאני רואה באח הגדול ולא על סמך משהו שמישהו אמר/ סיפר, בלי שום הוכחה לכך ובלי שהוא יוכל להגן על עצמו.

בוייאקה מאן

Well-known member
מה שקורה סביב ג'וזי זה שהוא מועמד רציני לזכיה, מעבר לזה עד שלא יוכח לי אחרת, אני אשפוט אותו רק על דברים שאני רואה באח הגדול ולא על סמך משהו שמישהו אמר/ סיפר, בלי שום הוכחה לכך ובלי שהוא יוכל להגן על עצמו.
אני מבין
אבל ראיתי שהרבה שאהבו אותו איבדו את האהבה אליו בגלל מה שקורה באח בלי קשר לשמועות שרצות היום

ariela1612

Well-known member
אני מבין
אבל ראיתי שהרבה שאהבו אותו איבדו את האהבה אליו בגלל מה שקורה באח בלי קשר לשמועות שרצות היום
יכול להיות לא ממש התעמקתי בסיבות, אני מדברת על השמועות שרצות, מה גם שאנחנו לא בטוחים של איזה מתמודד זה, והאמת שזה גם לא מעניין אותי גם אם זה מישהו אחר מהבית כל עניין של תיזמון. האנשים שם 3 חודשים בבית, פתאום צצו כל מיני עיניינים, לא מקרי

בוייאקה מאן

Well-known member
יכול להיות לא ממש התעמקתי בסיבות, אני מדברת על השמועות שרצות, מה גם שאנחנו לא בטוחים של איזה מתמודד זה, והאמת שזה גם לא מעניין אותי גם אם זה מישהו אחר מהבית כל עניין של תיזמון. האנשים שם 3 חודשים בבית, פתאום צצו כל מיני עיניינים, לא מקרי
השמועות זה אף פעם לא מקרי
אבל גם בלי השמועות ראיתי יותר ויותר ביקורת על גוזי מאנשים שלפני חודש אהבו אותו
בגלל זה הפסקתי לצפות שאני אזכור את תום קארין וגוזי בדיוק איך שהם היו עם גל ולא איך שהם בלעדיה שלי זה לא יקרה

בוייאקה מאן

Well-known member
האובדן חיבה מגיע בטיימינג מענין כשיש סיכוי שיגרוף את מצביעי יהודה
הטיימינג זה בחודש האחרון
ראיתי שהרבה ביקרו את גוזי דווקא על זה שהמשיך לעשות ליהודה הנחות ושתק לו על הכל כולל על התגובה שלו להדחה של יהודה
שמצד אחד פחד על רמי ומצד שני אמר שלא היה צריך לזרוק את יהודה שזה סותר

נטה אונה

Well-known member
הטיימינג זה בחודש האחרון
ראיתי שהרבה ביקרו את גוזי דווקא על זה שהמשיך לעשות ליהודה הנחות ושתק לו על הכל כולל על התגובה שלו להדחה של יהודה
שמצד אחד פחד על רמי ומצד שני אמר שלא היה צריך לזרוק את יהודה שזה סותר
חלק, וחלק גדול מאוד משבת, כשחשבון פשוט הוביל למסקנה שלצרפתי יש סיכוי ממשי לאור השקשוקה והעצבים על העזיבה.

בוייאקה מאן

Well-known member
חלק, וחלק גדול מאוד משבת, כשחשבון פשוט הוביל למסקנה שלצרפתי יש סיכוי ממשי לאור השקשוקה והעצבים על העזיבה.
אבל זה התחיל לפני השקשוקה אצל הרבה מאוד אנשים
ולפי מה שהבנתי ה5000 לביאות של יהודה מחרימים את התוכנית ולא מצביעים בכלל... לא שזה כזה משפיע

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא לא לא ושוב לא
אין שום קשר לזה שהוא מועמד לזכייה!

אפשר לשנות דעה על דייר,למה זה לא לגיטימי?
זה קרה לי כל כך הרבה העונה עם כל כך הרבה דיירים...שלא רק שלא היו מועמדים לזכייה...אפילו הודחו.

אין לזה שום קשר למועמד לזכייה או לא
פשוט משנים דעה על דייר...
זהו.

ariela1612

Well-known member
לא לא לא ושוב לא

זה קרה לי כל כך הרבה העונה עם כל כך הרבה דיירים...שלא רק שלא היו מועמדים לזכייה...אפילו הודחו.

זהו.
לא דיברתי על לשנות דעה, דיברתי על הוייב של השמועות, יותר מלגיטימי בעיניי לשנות דעה על מתמודד.
פחות מגניב בעיניי להגיד דברים ולא באמת להגיד אותם, לשפוט בנאדם על סמך משהו שמישהו סיפר ואמר ללא הוכחה זה הזוי בעיניי, כי בעצם כל אחד יוכל להמציא על מישהו משהו וללכת אם זה עד הסוף, ואז מה יהיה? מה גם שהבנאדם בכלל לא מודע להתרחשות ולא יוכל להגן על עצמו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא דיברתי על לשנות דעה, דיברתי על הוייב של השמועות, יותר מלגיטימי בעיניי לשנות דעה על מתמודד.
פחות מגניב בעיניי להגיד דברים ולא באמת להגיד אותם, לשפוט בנאדם על סמך משהו שמישהו סיפר ואמר ללא הוכחה זה הזוי בעיניי, כי בעצם כל אחד יוכל להמציא על מישהו משהו וללכת אם זה עד הסוף, ואז מה יהיה? מה גם שהבנאדם בכלל לא מודע להתרחשות ולא יוכל להגן על עצמו.
כמו שעניתי לצופה
למישהו היה ספק שיחפשו וינברו בעבר של הדיירים?
זה המחיר שהם משלמים על הכניסה....

זו לא עונה ראשונה ולא שניה שזה קורה וזה ימשיך לקרות
יש מחיר לתהילת "האח הגדול"...

אני לא מאשימה את כתבי הרכילות
זו העבודה שלהם

הצודקת11

Well-known member
לא לא לא ושוב לא

זהו.
בדיוק
אני כתבתי בעבר שאשמח אם גל לא תזכה שגוזי יזכה
אבל אחרי ההדחה של גל
מאוד התאכזבתי מימנו בהמשך,
התמקדתי בו במיוחד כדי להיות בטוחה שאני לא טועה
והתאכזבתי מאוד.
ובימים האחרונים לדעתי ההתנהגות שלו דוחה.

פלוידיאנית

Well-known member
אותו כנ'ל! רק תשאלו מדוע התחיל הבאז הזה רק אחרי שלושה חודשים ומספר ימים לפני הגמר ותקבלו את התשובה
אנחנו לא טיפשים!

willing

Well-known member
אותו כנ'ל! רק תשאלו מדוע התחיל הבאז הזה רק אחרי שלושה חודשים ומספר ימים לפני הגמר ותקבלו את התשובה
אנחנו לא טיפשים!
אצלי הבאז הזה שהוא לא עקבי לי והפכפך בדמות היה לאורך הדרך ומהתחלה.
את יכולה לראות הודעות שלי מהתחלה.
לא אצל כולם זה 3 חודשים

אם תרצי, אעלה ציטוטים ורפרנסים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אצלי הבאז הזה שהוא לא עקבי לי והפכפך בדמות היה לאורך הדרך ומהתחלה.
את יכולה לראות הודעות שלי מהתחלה.
לא אצל כולם זה 3 חודשים

אם תרצי, אעלה ציטוטים ורפרנסים
גם אצלי בדיוק ככה

חצי עונה לא אהבתי אותו
חצי עונה אהבתי אותו
עכשיו שוב לא אוהבת

והכי מצחיק בקשר ל"באז" - למה ישר חושבים שמדובר בג'וזי ? אולי זה תום ? אולי דניאל ? אולי רמי ?
אני באמת לא מבינה למה ישר השליכו את זה עליו.

פלוידיאנית

Well-known member
גם אצלי בדיוק ככה

חצי עונה לא אהבתי אותו
חצי עונה אהבתי אותו
עכשיו שוב לא אוהבת

והכי מצחיק בקשר ל"באז" - למה ישר חושבים שמדובר בג'וזי ? אולי זה תום ? אולי דניאל ? אולי רמי ?
אני באמת לא מבינה למה ישר השליכו את זה עליו.
למה לדבר עלי בגוף שלישי? אומר בבירור - שיהיה זה כל מי שלא יהיה, זה פסול בעיניי, זה מחליא, לא רק ג'וזי. לפרסם סירטונים פרטיים על אנשים
זה נואו-גואו. דיברתי על העיתוי והיות ומאסתי בכל יתר המתמודדים ויש לי סימפטיה כינה לג'וזי אז אני מתיחסת אליו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
למה לדבר עלי בגוף שלישי? אומר בבירור - שיהיה זה כל מי שלא יהיה, זה פסול בעיניי, זה מחליא, לא רק ג'וזי. לפרסם סירטונים פרטיים על אנשים
זה נואו-גואו. דיברתי על העיתוי והיות ומאסתי בכל יתר המתמודדים ויש לי סימפטיה כינה לג'וזי אז אני מתיחסת אליו.
לא התכוונתי לדבר עלייך בגוף שלישי - ואם נפגעת אני מתנצלת.
פשוט עניתי ישירות לווילי על מה שהיא כתבה.

פסול או לא פסול אני לא יודעת..אני לא מחלקת המוסר...
אני יכולה להבטיח לך שאם זה על רמי או תום או קארין - ישמחו כאן לאיד
אולי לא את,אבל תהיי בטוחה שזה יקרה.

ובהחלט מקובל שתהיה לך סימפטיה לאיזה דייר שאת רוצה,זו המהות לא?
לאהוב את הדיירים שאנחנו אוהבים מהסיבות שלנו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה