**שרשור בוקר חגיגי - היום ה-95 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
כבר לא נראה לי שהוא יקח לכן אני הולך איתכם ומעדיף להצביע לתום ולא לזהבה
מזה שייך? אם את בעד ג'וזי למה לא להצביע בעדו? יותר הגיוני שאת בעד ג'וזי ומצביעה תום? לא הגיוני
אלה אם כן את בעד תום שזה סבבה אבל זה משהו אחר

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מזה שייך? אם את בעד ג'וזי למה לא להצביע בעדו? יותר הגיוני שאת בעד ג'וזי ומצביעה תום? לא הגיוני
אלה אם כן את בעד תום שזה סבבה אבל זה משהו אחר
כי אם לתום יש יותר סיכוי לנצח את זהבה אז למה לא להצביע לו כרגע אני במצב שלא בא לי שזהבה תנצח נקודה לא אכפת לי מי כן רק היא לא למי שיש את הסיכויים הכי טובים לנצח אותה יקבל את קול שלי

ariela1612

Well-known member
כי אם לתום יש יותר סיכוי לנצח את זהבה אז למה לא להצביע לו כרגע אני במצב שלא בא לי שזהבה תנצח נקודה לא אכפת לי מי כן רק היא לא למי שיש את הסיכויים הכי טובים לנצח אותה יקבל את קול שלי
אין לו יותר סיכוי בחיים בטח לא יותר מג'וזי, היחיד בבית הזה שאולי יכול לנצח את זהבה זה ג'וזי

צופהבאחהגדול

Well-known member
את תעשי מה שאת רוצה פשוט לא נראה לי הגיוני שתום יקח על גבי זהבה. ולמה לא להצביע למי שאת בעדו. אלה אם כן את בעד תום

ראש גזר 6789809896

Well-known member
את תעשי מה שאת רוצה פשוט לא נראה לי הגיוני שתום יקח על גבי זהבה. ולמה לא להצביע למי שאת בעדו. אלה אם כן את בעד תום
אני בן זה 1
2 אני בעד לגמור את העונה הזויה הזאת בהפתעה של מנצח שכולם חושבים שאין לו סיכוי ונגד כול הסיכויים ניצח ולתום יש הכי הרבה מבחנתי סיכוי כזה
כול העונה הזאת הזויה ולכן ככה בא לי גם את הגמר

Christina 1001

Well-known member
לא מצביעה לאף אחד בגמר העונה.
לדעתי ג'וזי יזכה ובכל מקרה לא הייתי מצביעה לו אבל גם האופציה השניה (זהבה) לא קורצת לי.
לא אוהבת את עצם העובדה שבכוח הפכו את העונה הזו לעונה של זהבה. מסרים מבחוץ, מיליון הרמות, הרצה בפרקים..
מריח כמו פאול פליי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא מצביעה לאף אחד בגמר העונה.
לדעתי ג'וזי יזכה ובכל מקרה לא הייתי מצביעה לו אבל גם האופציה השניה (זהבה) לא קורצת לי.
לא אוהבת את עצם העובדה שבכוח הפכו את העונה הזו לעונה של זהבה. מסרים מבחוץ, מיליון הרמות, הרצה בפרקים..
מריח כמו פאול פליי.
לא לא
בואי הא...צאי מהסרט! את תצביעי לתום בכל העמדה שתהיה ואם יגיע לגמר אז גם בגמר!

חצופה
איפה אחוות הארגנטינאיות איפה ?! :mad:

מצב
הנושא נעול.
למעלה