** שרשור בוקר ☀️ היום ה79 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

serena111

Well-known member
ושוב נשמעת זעקת שבר והדגל הפימינסטי הועלה לראש התורן,
ושוב נשמעות האמירות הללו על נשים שהן קורבנות לגברים,
ועל רמי שהוא היה אמור לצאת במקום הקורבן.
וממי תשאלו, כן מאוהבות יהודה המודאגות.

סלחנה לי, אתן מבזות את הפימנסטיות. ומזנות את הנושא.
מדוע פיכם מתמלא מים למראה יהודה האובססיבי לאלמוג,
המפעיל עליה את אותן מניפולציות ושולט בה מנטלית?
לא אתן אלו המפחיתות מחומרת מעשיו והאלימות של יהודה,
כמובן בשם הרחמים?
היכן היא אותה האמפתיה, ההבנה, הרצון והצורך לעטוף
את האלים שלכם בצמר גפן רך ומרפא?

ובכן, זה לא פמיניזם, זו שנאה עיוורת למי שאינו הפייבוריט שלכם.
כל עוד הוא שם, כל אחד אחר זכאי לאותה התחשבות ולאותה ההזדמנות.
באותה מידה ניתן לומר זאת על ג׳וסף שהוא חברו של יהודה
שהתעלל בגל לאורך העונה.

כך שאין לזה מקום מכל צד.
אני רואה זאת אחרת, מתחילת העונה גל הלבישה על יהודה טיקט
יהודה פשוט לא ויתר לה

אופה קטנטנה

Well-known member
אני רואה זאת אחרת, מתחילת העונה גל הלבישה על יהודה טיקט
יהודה פשוט לא ויתר לה
כשאשה חווה התעללות רגשית, אין כאן שום טיקט. יש כאן התעללות
והאשמת הקורבן.

אז, אנא אל תספרו לי על קורבנות נשיים ועל תוקפן.

serena111

Well-known member
כשאשה חווה התעללות רגשית, אין כאן שום טיקט. יש כאן התעללות
והאשמת הקורבן.

אז, אנא אל תספרו לי על קורבנות נשיים ועל תוקפן.
באותה מידה יהודה יכול לומר שעבר התעללות רגשית מהגב' שלא הפסיקה
לנסות ולהקטין אותו, זה התחיל עם טיפש שלא מבין כלום וכשראתה שאין לה סיכוי
מולו זה עבר לשחקן מרושע ועוד מיני כינויים
לדעתי לולא האנטי הגדול שלה ליהודה, היא לא היתה מודחת.

נטה אונה

Well-known member
באותה מידה יהודה יכול לומר שעבר התעללות רגשית מהגב' שלא הפסיקה
לנסות ולהקטין אותו, זה התחיל עם טיפש שלא מבין כלום וכשראתה שאין לה סיכוי
מולו זה עבר לשחקן מרושע ועוד מיני כינויים
לדעתי לולא האנטי הגדול שלה ליהודה, היא לא היתה מודחת.
אז עכשיו גל התעללה רגשית ביהודה? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

אופה קטנטנה

Well-known member
אז עכשיו גל התעללה רגשית ביהודה? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ברור, גם בגלל אימוש הוא בטלן ופראזיט ולא מוכן לעשות כלים,
או להרים את תחתוניו מלאי קקי, כדברי דרורה מהרצפה במקלחת.
הוא תמיד קורבן, ואוהביו מנציחים זאת יחד איתו. לרבות כשהוא התוקף.

svtar25

Well-known member
מכתב פתוח לאמא של יהודה : גברת יצחקוב שלום רב ( סליחה לא יודעת מה שמך ) "תתבעי את עצמך על היחס לבנך, על היחס שלו אליך בצעירותו כבומרנג " כי אין ילד רע יש ילד שרע לו ולילד שלך היה רע! בתעודת זהות שלו יהודה אמר שהיית קרה אליו, לא נתת לו חום ואהבה כפי שילד זקוק לו , כל זה עפ"י דברי בנך . יהודה סיפר לכל המדינה שהגיע למצב שירק לך בפרצוף. כל זה הביא את יהודה למצב של היום, לקשים מהם הוא סובל היום. בתחילת התוכנית ליאור המליץ ליהודה לעבור סדנה לניהול כעסים, יהודה הסכים שהוא צריך אחת כזו". כצופה אני מבחינה שבנך איש מאוד חכם עם זיכרון פנומנלי, הוא מאוד מחושב, דפוס פעולה שלו: "אגירת מידע על מתמודדים בטרם החלה התוכנית ככלי נשק נגדם, האזנה לשיחות בין דיירים בבית, צבירת מידע ועקיצה בזמן המתאים לו, ניסיון להוציא אנשים מהכלים באמצעות התרסה, התגרות על ידי עשיית פרצופים, כניסה למרחב הפרטי של האדם, כל זה עלול ליצור אצל הצד השני תחושה שמדובר בהתעללות רגשית."
ההרגשה שלי היא שאת מקנאה בגברת מירה גברעם עטיה, על כך שמרות שחלתה בסרטן שד, התמודדה עם קשיים נוראים הצליחה לגדל לבדה ארבעה ילדים מוצלחים. היא הצליחה לגדל בת עם לב זהב, שעל כזאת את יכולה רק לחלום! גל לא מוציאה כעס על הקהל דרך יהודה, היא מביעה את התחושות שלה ושל צופים רבים. אם הבן שלך נכנס לתוכנית בית אח הגדול הוא חשוף לביקורת, כמו שגל חשופה לביקורת. עליך להתמודד עם הביקורת. אני מבינה שאת שולחת תביעות לכל אחד ואחד ברשת החברתית, מכיוון שאת חושבת שבדרך זו תוכלי לתקן משהו ביחסים שלך עם בנך, את מנהגת כמו הורה שמנסה לכפר על חוסר יחס לילדים, ע"י קניית מתנות. זאת לא הדרך! הדרך היא מתן חום ואהבה ליהודה כאשר יצא מתוכנית, מתן חום ואהבה לנכדיך העתידיים. המון בהצלחה,
סבטלנה"
1613904184758.png

shiri1429

Well-known member
מכתב פתוח לאמא של יהודה : גברת יצחקוב שלום רב ( סליחה לא יודעת מה שמך ) "תתבעי את עצמך על היחס לבנך, על היחס שלו אליך בצעירותו כבומרנג " כי אין ילד רע יש ילד שרע לו ולילד שלך היה רע! בתעודת זהות שלו יהודה אמר שהיית קרה אליו, לא נתת לו חום ואהבה כפי שילד זקוק לו , כל זה עפ"י דברי בנך . יהודה סיפר לכל המדינה שהגיע למצב שירק לך בפרצוף. כל זה הביא את יהודה למצב של היום, לקשים מהם הוא סובל היום. בתחילת התוכנית ליאור המליץ ליהודה לעבור סדנה לניהול כעסים, יהודה הסכים שהוא צריך אחת כזו". כצופה אני מבחינה שבנך איש מאוד חכם עם זיכרון פנומנלי, הוא מאוד מחושב, דפוס פעולה שלו: "אגירת מידע על מתמודדים בטרם החלה התוכנית ככלי נשק נגדם, האזנה לשיחות בין דיירים בבית, צבירת מידע ועקיצה בזמן המתאים לו, ניסיון להוציא אנשים מהכלים באמצעות התרסה, התגרות על ידי עשיית פרצופים, כניסה למרחב הפרטי של האדם, כל זה עלול ליצור אצל הצד השני תחושה שמדובר בהתעללות רגשית."
ההרגשה שלי היא שאת מקנאה בגברת מירה גברעם עטיה, על כך שמרות שחלתה בסרטן שד, התמודדה עם קשיים נוראים הצליחה לגדל לבדה ארבעה ילדים מוצלחים. היא הצליחה לגדל בת עם לב זהב, שעל כזאת את יכולה רק לחלום! גל לא מוציאה כעס על הקהל דרך יהודה, היא מביעה את התחושות שלה ושל צופים רבים. אם הבן שלך נכנס לתוכנית בית אח הגדול הוא חשוף לביקורת, כמו שגל חשופה לביקורת. עליך להתמודד עם הביקורת. אני מבינה שאת שולחת תביעות לכל אחד ואחד ברשת החברתית, מכיוון שאת חושבת שבדרך זו תוכלי לתקן משהו ביחסים שלך עם בנך, את מנהגת כמו הורה שמנסה לכפר על חוסר יחס לילדים, ע"י קניית מתנות. זאת לא הדרך! הדרך היא מתן חום ואהבה ליהודה כאשר יצא מתוכנית, מתן חום ואהבה לנכדיך העתידיים. המון בהצלחה,
סבטלנה"
צפה בקובץ המצורף 14894
פףף היא אמיתית האישה הזאת??
גל לא מחדשת כלום בעניין, ההתנהגות של יהודה מדברת בעד עצמה

svtar25

Well-known member
פףף היא אמיתית האישה הזאת??
גל לא מחדשת כלום בעניין, ההתנהגות של יהודה מדברת בעד עצמה
אמא שלו, הזויה לגמרי. דודה שלו עוד יותר קולולו ... הן איימו לתבוע אנשים, קראתי ברשתות חברתיות שאנשים קיבלו הודעות מאמא של יהודה, עם איום לתביעה. אני לא זוכרת שהיו איומים כאלה בעבר, לפחות לא בסדר גודל כזה. לא איום על דייר לתביעה , אלה איום על הצופים. אני מבינה שיש את חוק לשון הרע, שאנחנו לפעמים עם יד קלה על המקלדת, אבל שתי הנשים האלה מגזימות. דודה גרה בארה"ב מאוד עשירה...יש לה אפשרות כלכלית לתבוע כל מי שזז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה