**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
אתמול הערתי על התבטאויות כאלה כלפי דיירים
הפעם רק ערכתי.
מבחינתי תום הכי מיותר שם. בחור לא ברור לא באופי ולא במיניות. רק בוחש ומתסיס. לא חבר של אף אחד. היחס שלו לקארין מגעיל אותי.גם היופי שלו לא מרשים אותי. פנים של בובת קן ורגליים איקס קצרות. אבל מה שבאמת דוחה אותי שהוא סליזי וסיסי מידי

זה ביטוי שראוי להערת המנהלת ?
מה פה כל כך נוראי ?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מבחינתי תום הכי מיותר שם. בחור לא ברור לא באופי ולא במיניות. רק בוחש ומתסיס. לא חבר של אף אחד. היחס שלו לקארין מגעיל אותי.גם היופי שלו לא מרשים אותי. פנים של בובת קן ורגליים איקס קצרות. אבל מה שבאמת דוחה אותי שהוא סליזי וסיסי מידי

מה פה כל כך נוראי ?
בעיות בהבנת השרשור? כי לא לתגובה הזאת הערתי זה דבר ראשון
את מה שהיה צריך למחוק - מחקתי מהתגובה אליה התכוונתי

ודבר שני למה את חושבת שאת יודעת הכל ? כי *שוב* טעית
ואת שוב מעירה לי
ופעם הבאה שתתערבי לי בהערות ניהוליות את תחסמי.

עכשיו הייתי מובנת מספיק ?

יונתנסקי

Well-known member
בעיות בהבנת השרשור? כי לא לתגובה הזאת הערתי זה דבר ראשון
את מה שהיה צריך למחוק - מחקתי מהתגובה אליה התכוונתי

ודבר שני למה את חושבת שאת יודעת הכל ? כי *שוב* טעית
ואת שוב מעירה לי
ופעם הבאה שתתערבי לי בהערות ניהוליות את תחסמי.

עכשיו הייתי מובנת מספיק ?

|אילם|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

מה פה כל כך נוראי ?
@his10 גם לך להקפיץ את המדריך של הפורום שתבין כיצד תגובות משורשרות ולמי ?
כי בשמחה אקפיץ עבור מי שלא הבין למי הגבתי.

mariamma 86

Well-known member

צופהבאחהגדול

Well-known member
הוא מאוד ברור. פשוט אין שם הרבה ומה שיש לא כזה יפה בעיני. בפנים.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הצורה בה שותלים מידע.
אורן חבר של תום. אני מניחה שתום היה זה שנתפס יחד עם רמי.
אורן אומר לדניאל שהוא לא אוהב להכנס לדברים האלה של אחרים ולדבר על זה.
דניאל אומר גם אני לא לא רוצה לדבר על זה.וככה גרם לו לא לדבר על העיניין.
וככה משכיחים משתיקים דברים בבית כשנח להם. אחרת חופרים ימים ולילות.

אופה קטנטנה

Well-known member
תום חבר נאמן למי שחבר נאמן לו.
אינו בוחש ומתסיס יותר מדרור או יודל׳ה, לבטח.

Taltul63

Well-known member
אני ארשה לעצמי להעיר.
לכתוב לא ברור במיניות ..זה לא מגניב.
אין לאף אחת הזכות.
והוא הכי ברור...והוא חבר טוב ואדם טוב לסביבה ולמי שמגיע.

בסדר555

Well-known member
מילים משיר הבוקר
Save tonight and fight the break of dawn
Come tomorrow, tomorrow I'll be gone

מוקדש לאלמוג?

meital38

Well-known member
אלה השלושה על המסך הכי אהובים עלי בבית...רמי,תום אורן...חמודים.. והכימיה בינהם נהדרת...מצחיקים.
אני עדין לא הצלחתי להבין את אורן, לא קוראת אותו, יום הוא צמוד לתום, יושב, מדבר מעודד יום אחר בכלל לא נמצא בסביבתו, וטוען שהם חברים הכי טובים, נראה שאצל אורן אין דבר כזה חבר - ידרוס כל מי שצריך בשביל להגיע לגמר. לא ברור לי אם הוא באמת חבר של תום ורמי או שהוא חבר שלהם כמו שחבר של שאר בני הבית (יהודה, דניאל, אופיר וכו')

צופהבאחהגדול

Well-known member
אני עדין לא הצלחתי להבין את אורן, לא קוראת אותו, יום הוא צמוד לתום, יושב, מדבר מעודד יום אחר בכלל לא נמצא בסביבתו, וטוען שהם חברים הכי טובים, נראה שאצל אורן אין דבר כזה חבר - ידרוס כל מי שצריך בשביל להגיע לגמר. לא ברור לי אם הוא באמת חבר של תום ורמי או שהוא חבר שלהם כמו שחבר של שאר בני הבית (יהודה, דניאל, אופיר וכו')
אורן בא נעול על תום בא מהבית עם הוראה לא משנה מה אתה איתו. ועם דרור. וכך עושה. לא זז מזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה