**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
אורן הגיע במגמה להגיע לגמר. חמוש במידע מוקדם על מיקומה של קארין בהצבעות ובסקרים החליט להוריד אותה כי זה בטוח ישאיר אותו לפחות אחריה.לכן גם סיכסך אותה עם כל חבריה. אם לא אלו היו פני הדברים הם היו ביחסים מצויינים .
זו הרגשתי .
כנל לגבי אלמוג! לא נעלבה ממנה ולא נעליים , הגיעה כדי לקחת בגמר מקום של דייר וותיק וקארין היא מטרה נוחה.
לגבי זהבה, כאב לי לראות אותה צוחקת מהתנהגותו של דרור לקארין במשימה, לא מכבד אותה כלל וירדו לה נקודות אצלי באותה שניה, חבל כי זה נמוך ולא לרמה שלה.
על רמי חבל לדבר , אכזבה...
דרור היה מהפייבוריטים שלי וגם הוא מאכזב מאוד לאחרונה..
גוזי מבחינתי חייב לנצח.
יהודה לא .
היא גם "עם" יהודה בגלל קארין
אסטרטגים אחד אחד

ORIGINALNIK

Well-known member
אורן הגיע במגמה להגיע לגמר. חמוש במידע מוקדם על מיקומה של קארין בהצבעות ובסקרים החליט להוריד אותה כי זה בטוח ישאיר אותו לפחות אחריה.לכן גם סיכסך אותה עם כל
...

לגבי זהבה, כאב לי לראות אותה צוחקת מהתנהגותו של דרור לקארין במשימה, לא מכבד אותה כלל וירדו לה נקודות אצלי באותה שניה, חבל כי זה נמוך ולא לרמה שלה.
על רמי חבל לדבר , אכזבה...
דרור היה מהפייבוריטים שלי וגם הוא מאכזב מאוד לאחרונה..
גוזי מבחינתי חייב לנצח.
יהודה לא .
אני מסכימה שאורן הגיע לגמר אבל לדעתי קארין באמת עיצבנה אותו וגם אל את אלמוג
אורן לא מחבב 99% מהבית את זהבה הוא ספק מחבב כי יש לה ניחוח של בית ספק שומר על יחסים טובים וחנופה כי כולם יודעים שהיא כניראה תזכה וכך גם אורן שומר על יחסים תקינים עם יהודה כשברורו שהוא שונא אותו וגם עם ג'וזי שגם לעיתים נראה שלאורן אין כוח גם אליו
קארין בחורה דוחה שלא נאמנה לאף אחד-למה לא תמכה בגל או מור או ג'וזי? כי לקארין מותר מה שלאחרים אסור
זהבה מתה על דרור ומשועממת מכול הבית, היא לא אישה רעה אבל גם לא האישה הטובה שחושבים שהיא
היא פשוט שותקת כמו דג עונה שלמה וזה יוצר רושם שהיא טהורה כשבפועל נוח לה לא להתערבב ורועי עוז הופך את זה נוח לעוד יותר כי הוא הגרופי שלה

svtar25

Well-known member
איפה גל???? היחידה שהייתה מצליחה להרגיע את ג'וזי ולסדר לו את המחשבות :(
אני ראיתי את הפרק של יום ראשון, בפרק עלתה בעיית ניקיון ושטיפת כלים ביום שישי. אתם זוכרים מי הייתה מסדרת את כל המטבח בשישי? גל! מי הייתה מעירה על כוסות מפוזרים? גם גל! אז ג'וזי פשוט יודע שאחותו רואה ערוץ 26 רואה כוסות מפוזרים והחליט להעיר ;) :ROFLMAO: אם באמת, גל חסרה לג'וזי ותום. השלום בין שניהם היה יציב בזכות גל. בלעדיה הרבה יותר קשה לשמור על שלום. בכלל תום ביקש מסר מגל, הוא משתגע בלעדיה, כבר מתגעגע אליה יותר מלאמא;)

סטיריקון9

Well-known member
אתמול אלמוג ויהודה ועוד מס' מסתפחים הכינו לעצמם ארוחת בוקר וקראו לדרור, היום אני רואה שרמי ותום יושבים בצד ויהודה, אלמוג קארין וזהבה מכינים ארוחת בוקר מעניין אם הציעו... וגם אם ההצהרה של רמי אתמול שהפסיק לבשל לאחרים קשורה. אחרי שהכין את החטיף מהאיטריות וליאור ביקש ממנו שאת מה שנשאר ילך ויחלק הוא אמר שהוא משאיר על השולחן למי שרוצה ולא יבשל יותר. אח"כ התרצה והציע לג'וזי לקחת את הקערה וג'וזי סרב.

ariela1612

Well-known member
אתמול אלמוג ויהודה ועוד מס' מסתפחים הכינו לעצמם ארוחת בוקר וקראו לדרור, היום אני רואה שרמי ותום יושבים בצד ויהודה, אלמוג קארין וזהבה מכינים ארוחת בוקר מעניין אם הציעו... וגם אם ההצהרה של רמי אתמול שהפסיק לבשל לאחרים קשורה. אחרי שהכין את החטיף מהאיטריות וליאור ביקש ממנו שאת מה שנשאר ילך ויחלק הוא אמר שהוא משאיר על השולחן למי שרוצה ולא יבשל יותר. אח"כ התרצה והציע לג'וזי לקחת את הקערה וג'וזי סרב.
רמי תום ואורן כבר אכלו

אופה קטנטנה

Well-known member
לא נשמע לי סנסציוני במיוחד.

שאלה יאכלו עם אלה, והאלה עם אלה.
שההוא יבשל, או זה יבשל.
העיקר שכולם יקחו חלק במטלות הבית ללא יוצאים מן הכלל.

בסדר555

Well-known member
חולה מאתמול... שני חברים הטובים שלו יצאו לא בסדר הלך השתתק בפינה.
אחרי המשימה של הפייק גמר גם היה חולה יומיים.... מעניין
נכון, עד שלא הראו את התיאום הוא היה מאוד בריא
טינף על קארין עם אלמוג עם תום, מהתיאום חזר בתשובה

מצב
הנושא נעול.
למעלה