** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הכי מגעיל אתמול היה האח . הוא שומע שהוא מתאם ראש בית
הוא שמע את זה וראה את כל התיאומים העלים עין הפך את המשחק למשחק הישרדות ומעבירים הכל. הכל על השולחן ברור כשמש והאח מעלים עין .
במקום זה אומר לו לך לישון על זה . מגוחך.
אם לא ג'וזי שהיה תופס אותם זה לא היה עולה. אבל שמחה מאוד שהראה את הכל את התיאומים שהמשיך גם כשג'וזי היה בחדר. שמחתי מאוד לראות את דרור נתפס. הוא צריך לנשק את האח על שהציג רק 2 מהנחשויות שלו. מתחילת העונה בצורה אובססיבית לג'וזי ניסה הכל להפיל אותו הכל.
והתחיל בהתחלה בג'וזי לא ברור לי אני לא אוהב לא ברורים.
חיפש אנשים בראש שלו תחמנים ואסטרטגים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הוא שמע את זה וראה את כל התיאומים העלים עין הפך את המשחק למשחק הישרדות ומעבירים הכל. הכל על השולחן ברור כשמש והאח מעלים עין .
אם לא ג'וזי שהיה תופס אותם זה לא היה עולה. אבל שמחה מאוד שהראה את הכל את התיאומים שהמשיך גם כשג'וזי היה בחדר. שמחתי מאוד לראות את דרור נתפס. הוא צריך לנשק את האח על שהציג רק 2 מהנחשויות שלו. מתחילת העונה בצורה אובססיבית לג'וזי ניסה הכל להפיל אותו הכל.
בוקר טוב,
אני מסכימה עם הכל
רק תשובה אחת נשארת לי לא פתורה ואני לא מקבלת עליה מענה מאף אחד
הוא הרי יודע על התיאום של יהודה ודרור,מדוע לא התעצבן אז? למה כשזה היה קשור לבסטי שלו לא נראו עצבים שכאלו ממנו? מדוע הוא לא פנה לאח? למה זה עבר בשתיקה?

בניסיון תיאום ההדחה (בהעמדות להדחה) של רונית ואילון על תום - ג'וזי ישב בסלון...אמנם לא היה משתתף פעיל...אבל שמע כל מילה.
למה אז הוא לא כעס? כי זה היה על תום והוא כעס עליו אז ?

כמובן שאני מוסיפה את הסרטון של תיאום ההדחה של רונית ואילון על תום...וג'וזי שומע הכל...הוא אפילו מסתכל על רונית בזמן שהיא מתאמת.....האם הוא הלך לאח? האם הוא התעצבן?
הכיצד
?

ושלא יובן לא נכון,אני לא מאשימה אף אחד מהדיירים על התיאומים,אני חוזרת ואומרת - שיתאמו עד סוף העונה!
הרי ברור שמי שאשם זה רועי עוז ולא הם...הם מנסים..שיטת מצליח
הצליח להם כמה פעמים...וקולו של האח הגדול והמגמגם - נדם.

(מוסיפה בעריכה למען הסר ספק - אין פה זילות או סתלבט על מגמגמים,זה פשוט עוז שלא יודע להקריא או להגיד משהו מבלי לגמגם בגלל חוזר הביטחון שלו)

נערך לאחרונה ב:

צופהבאחהגדול

Well-known member
בוקר טוב,
אני מסכימה עם הכל
הוא הרי יודע על התיאום של יהודה ודרור,מדוע לא התעצבן אז? למה כשזה היה קשור לבסטי שלו לא נראו עצבים שכאלו ממנו? מדוע הוא לא פנה לאח? למה זה עבר בשתיקה?

בניסיון תיאום ההדחה (בהעמדות להדחה) של רונית ויהודה על לינור - ג'וזי ישב בסלון...אמנם לא היה משתתף פעיל...אבל שמע כל מילה.
למה אז הוא לא כעס?

ושלא יובן לא נכון,אני לא מאשימה אף אחד מהדיירים על התיאומים,אני חוזרת ואומרת - שיתאמו עד סוף העונה!

(מוסיפה בעריכה למען הסר ספק - אין פה זילות או סתלבט על מגמגמים,זה פשוט עוז שלא יודע להקריא או להגיד משהו מבלי לגמגם בגלל חוזר הביטחון שלו)
לדעתי..
האחד הוא מאוד רצה להיות ראש בית כבר מלא זמן השמיע לכולם כמה הוא רוצה דרור אומר לו לא יקרה מנפנפנםי בצחוק . הוא חשד שהם מתאמים ראש בית והם אכן מתאמים . וכשקיבל גושפנקא זה כבר היה טו מאץ'

לגבי מה שהיה עם יהודה זה שונה אני גם חושבת שהיה צריך לבטל את מה שנעשה במיוחד כשהם נתפסו. פה מה שנעשה היה כדי להגן עליו מלקבל מטח של יריות. אז סוג של הצלה מבושה. וגם הוא בעצמו רצה כזו הצלה וזה אומר שהוא מועמד בניגוד לראש בית שזה חסינות .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לדעתי..
האחד הוא מאוד רצה להיות ראש בית כבר מלא זמן השמיע לכולם כמה הוא רוצה דרור אומר לו לא יקרה מנפנפנםי בצחוק . הוא חשד שהם מתאמים ראש בית והם אכן מתאמים . וכשקיבל גושפנקא זה כבר היה טו מאץ'

לגבי מה שהיה עם יהודה זה שונה אני גם חושבת שהיה צריך לבטל את מה שנעשה במיוחד כשהם נתפסו. פה מה שנעשה היה כדי להגן עליו מלקבל מטח של יריות. אז סוג של הצלה מבושה. וגם הוא בעצמו רצה כזו הצלה וזה אומר שהוא מועמד בניגוד לראש בית שזה חסינות .
אבל למה עכשיו זה היה טו מאץ'? או שאתה ישר והגון או שאתה ישר והגון לפי הצרכים שלך.

מתחילת העונה הם מתאמים על ראש בית.
הוא ראה
הוא שמע

והסיפא שלך לא מועילה לו,זה אומר שהוא פעל נטו מאינטרס כי היה מדובר בתום ורמי
כשזה היה עם דיירים אחרים זה לא עניין אותו. (הרי אם זה היה בגלל דרור - דרור הוא זה קבע מי יהיה ראש בית מתחילת העונה)

צופהבאחהגדול

Well-known member
אבל למה עכשיו זה היה טו מאץ'? או שאתה ישר והגון או שאתה ישר והגון לפי הצרכים שלך.

מתחילת העונה הם מתאמים על ראש בית.
הוא ראה
הוא שמע

והסיפא שלך לא מועילה לו,זה אומר שהוא פעל נטו מאינטרס כי היה מדובר בתום ורמי
כשזה היה עם דיירים אחרים זה לא עניין אותו. (הרי אם זה היה בגלל דרור - דרור הוא זה קבע מי יהיה ראש בית מתחילת העונה)
סורי לא הבנתי...
הוא לא תיאם על ראש בית או הדחה אף פעם....

ולגבי לבחור לתת חסינות ולבין להכניס לרשימת ההדחה זה כן שונה בעיני.. במיוחד במצב שכולם רוצים לירות בך. וגם את זה הוא אמר ליהודה- דרור הציל אותך (כשיהודה התנער ואמר הפוך ולא והכחיש) ג'וזי אמר מיד הציל אותך בהדחה עכשיו. הוא לא השתיק הוא לא העלים הוא אמר.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
סורי לא הבנתי...
הוא לא תיאם על ראש בית או הדחה אף פעם....

ולגבי לבחור לתת חסינות ולבין להכניס לרשימת ההדחה זה כן שונה בעיני.. במיוחד במצב שכולם רוצים לירות בך. וגם את זה הוא אמר ליהודה- דרור הציל אותך (כשיהודה התנער ואמר הפוך ולא והכחיש) ג'וזי אמר מיד הציל אותך בהדחה עכשיו. הוא לא השתיק הוא לא העלים הוא אמר.
דבר ראשון - הוא כן תיאם - על עצמו (הוא גם ניסה עם תום בכל מיני רמזים כשתום היה ראש הבית)
גם גל אגב עשתה את זה וגם היא לא נבחרה.

אז אני שוב חוזרת ואומרת
כעסים עצבים ללכת לאח ולהיות בטירוף על תיאומים זה תלוי בדיירים שעשו את זה מבחינתו ולא בתיאום עצמו.
משמע - עניין התיאום לא מעניין אותו (אולי חוץ מהפעם כי הוא ממש רצה) כי אם מי ייבחר לראשות הבית.
להגיד "הציל אותך בהדחה" זה לא לקבל עצבים כמו שהוא קיבל,זה לא להיכנס לאח,זה לא להתעמת עם דרור כמו שעשה במקרה הנ"ל.

אופה קטנטנה

Well-known member
בוקר טוב,
אני מסכימה עם הכל

בניסיון תיאום ההדחה (בהעמדות להדחה) של רונית ויהודה על לינור - ג'וזי ישב בסלון...אמנם לא היה משתתף פעיל...אבל שמע כל מילה.
למה אז הוא לא כעס?

כל מילה אונקיה, סבאח אל נור.

valkyrie2021

Well-known member
בוקר טוב,
אני מסכימה עם הכל

בניסיון תיאום ההדחה (בהעמדות להדחה) של רונית ואילון על תום - ג'וזי ישב בסלון...אמנם לא היה משתתף פעיל...אבל שמע כל מילה.
למה אז הוא לא כעס? כי זה היה על תום והוא כעס עליו אז ?

כמובן שאני מוסיפה את הסרטון של תיאום ההדחה של רונית ואילון על תום...וג'וזי שומע הכל...הוא אפילו מסתכל על רונית בזמן שהיא מתאמת.....האם הוא הלך לאח? האם הוא התעצבן?
הכיצד
?

את בטוחה שג'וזי הבין מה הלך שם בסרטון? בהתחלה זה נראה שהוא בכלל מסתכל לכיוון אחר ולא ממש קשוב להם ורק אח"כ הוא מסתובב.
לא יודעת לי זה נראה שהוא לא באמת הבין מה היה שם. יש סרטון מלא יותר של זה?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
את בטוחה שג'וזי הבין מה הלך שם בסרטון? בהתחלה זה נראה שהוא בכלל מסתכל לכיוון אחר ולא ממש קשוב להם ורק אח"כ הוא מסתובב.
לא יודעת לי זה נראה שהוא לא באמת הבין מה היה שם. יש סרטון מלא יותר של זה?
בטוחה בטוחה
הבין בדיוק
כי תום אמר שהוא לא רוצה לשתות קפה עם רונית,זה היה אחרי הנעלמים....
והיא ציטטה את מה שתום אמר....

valkyrie2021

Well-known member
הוא ראה הרבה תיאומים ומילא פיו מים

valkyrie2021

Well-known member
אז לגבי העזיבה של דרור:
כולנו ראינו איך דרור די השתתק מאז שהראו לכולם בקליפ איך הוא מתנהל מאחורי הגב של אנשים,
ראו את הפרצוף שלו כשחשפו אותו ואולי הוא היה בשוק מעצמו ואיך הוא נראה ונשמע בטלוויזיה ומה יוצא ממנו.
אני חושבת שאחת הסיבות העיקריות לעזיבה שלו היא בגלל זה. לא רק בגלל געגועים. גם געגועים אבל לא רק.

ואולי גם התעייף.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אז לגבי העזיבה של דרור:
כולנו ראינו איך דרור די השתתק מאז שהראו לכולם בקליפ איך הוא מתנהל מאחורי הגב של אנשים,
ראו את הפרצוף שלו כשחשפו אותו ואולי הוא היה בשוק מעצמו ואיך הוא נראה ונשמע בטלוויזיה ומה יוצא ממנו.
אני חושבת שאחת הסיבות העיקריות לעזיבה שלו היא בגלל זה. לא רק בגלל געגועים. גם געגועים אבל לא רק.

ואולי גם התעייף.
לדרור מתאים להיות בבית שכזה שלא מרושת מצלמות. בעולם האמיתי הפייק הזה עובד. הלכלוכים והמניפולציות האלה עובדות. ואותו סגנון של פייק מחייך ולאבי דאבי עם אותו סגנון. אני לא מבינהה איך אפשר לעשות את זה אבל בחוץ הכל אפשרי . ללכלך ולחבק.

פה באח הוא הבין שעולים עליו(כמו שאמר זה סוגר עלי לאט לאט) הכוונה היא לא שקשה ולא כלום בקשר לבית שלו בחוץ אלה הבית בפנים הוא עצמו נופל בפח של עצמו עולים עליו. לפחות נעשה מאוחר מאשר בכלל לא. כבר הייתי בטוחה שהוא בונה אותו לסוף. דרור הרס לעצמו כי לא הותיר ברירה אחרת עוד היו מביאים אותו לגמר ומעלימים את הנחשיות.

עדגיל

Well-known member
אז לגבי העזיבה של דרור:

ואולי גם התעייף.
איזה קליפ? זה על קארין?

בלנקה המקורית

Well-known member
אז לגבי העזיבה של דרור:

ואולי גם התעייף.
דרור הבין שהאח הגדול שרף אותו לפני שאר הדיירים. הבין שהמשחק שלו גמור. לזכות הוא לא יזכה. ספק אם יגיע לגמר, לכן עשה חושבים והחליט שלא כדאי לו לבזבז זמן על משחק שהוא נשרף בו ע"י מנהל המשחק. סה טו. מה גם שהוא הבין שהאח הגדול מריץ את יהודה ואת ג'וזי ובטח את זהבה. שלושתם מקבלים את מלוא תשומת הלב של האח הגדול. הדחה פיקטיבית ליהודה. גמר פיקטיבי לג'וזי. הרצה של הקריירה החדשה של זהבה (להיט חדש במקום הראשון). נו באמת. אני במקום רמי ותום הייתי פורשת עכשיו.

Taltul63

Well-known member
בוקר טוב.
גל בערוץ 13.
מדברת ממש יפה על הכל.
גל ביקשה לא לשפוט את קארין וכשהיא תמא הן ידברו.
החמיאה ממש לג'וזי ואמרה שהוט לב ונשמה ענקית.
מתוקה כזאת❤

מצב
הנושא נעול.
למעלה