** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rave n

Well-known member
אוי ג'וזי .....הוא כל כך דלוק עליה (המבטים שלו)
שלחו לו עוד מסוק
שישלחו לו עוד אלף מסוקים הליבידו הצרפתי שלו תמיד ילחש לו - voulez-vous coucher avec moi (ce soir), זה נחשב?
תגדיר מה זה להתאהב רון ג'מילי

אופה קטנטנה

Well-known member
הצורך של יהודה לעשות דאבל עם שונמיתי וקארין, ותמיד תמיד כששונמיתי אינה בסביבה,
הוא אך ורק משני מניעים ברורים: א. לחייל את קארין לחונטה שלו ולהימנע מעוד אצבע בהדחה,
כפי שהסביר לשונמיתי. ב. קנאת פונפון תהומית בג׳וסף והצורך להתחרות בו בכל דבר, לרבות נשים.

לצערו, זה הסתיים בריב החשששששששששומה.

valkyrie2021

Well-known member
שוב סצנת כאבי הגב, לאחר שאתמול היה תורן וברח לג׳וסף מהדחת הכלים,
כי הרי אין נצלן ובודה כאבים על פי צרכיו וגחמותיו כמו החולה המדומיין.

נצלן תמיד נצלן.
ילד חרא. וממש קשה לי לנצור לשוני עם כל הפנינים שבא לי להגיד עליו.
יותר גרוע ממיץ של זבל.

ziniozi

Well-known member
אוסף הערות מרושעות:
דרור - מה שעובר עליו עכשיו... כשהוא מבין בבית שלו כמה חזק הוא התחיל את העונה, ואיך במו ידיו ופיו הרס לעצמו
רמי ותום - נחמד שהאח משחיר אותם קלות, מראה את הצדדים הפחות יפים שלהם יותר ויותר
דניאל - ברצוני לגלח לו את כל הראש והפרצוף. יש לו הרבה יותר מדי גבות-שפם-זקן-ושיער. הוא צריך לעבור מהפך חיצוני כדי ששלושת ה"ליאורים" יהיו זהים גם בפנימיות וגם בחיצוניות.
גל - מתי חוזרת הגברת לצה''ל? היא לא היתה עדיין בשירות פעיל? יאללה תתקדמי לבסיס, מאסנו.
אורן - בא לי ממש שהוא יהיה מי שיעוף בשבת. הבלון שלו התנפח יתר על המידה.

אופה קטנטנה

Well-known member
אוסף הערות מרושעות:
דרור - מה שעובר עליו עכשיו... כשהוא מבין בבית שלו כמה חזק הוא התחיל את העונה, ואיך במו ידיו ופיו הרס לעצמו
דניאל - ברצוני לגלח לו את כל הראש והפרצוף. יש לו הרבה יותר מדי גבות-שפם-זקן-ושיער. הוא צריך לעבור מהפך חיצוני כדי ששלושת ה"ליאורים" יהיו זהים גם בפנימיות וגם בחיצוניות.
גל - מתי חוזרת הגברת לצה''ל? היא לא היתה עדיין בשירות פעיל? יאללה תתקדמי לבסיס, מאסנו.
וגולת הכותרת של הפרק,

יהודל׳ה האובססיבי, הטרחן הבלתי נלאה, הווכחן, הנצלן, והמעמיד פני חולה
בהתאם לתועלתו וצרכיו הרגעיים.

קארין קרעה מעליו את המסכה באופן מעורר התפעלות.

ziniozi

Well-known member
וגולת הכותרת של הפרק,

יהודל׳ה האובססיבי, הטרחן הבלתי נלאה, הווכחן, הנצלן, והמעמיד פני חולה
בהתאם לתועלתו וצרכיו הרגעיים.

קארין קרעה מעליו את המסכה באופן מעורר התפעלות.
באופן מפתיע, קארין מול יהודה ממש רהוטה, וזה מתחילת העונה. תמיד היתה נאלמת דום מול גברים אחרים, אבל מול יהודה היתה פותחת יפה יפה את הביקורת שלה כלפיו. מעניין...

svtar25

Well-known member
אוסף הערות מרושעות:
אענה רק לגבי גל, עליה תשמע עוד הרבה גם כאשר היא תחזור לצה"ל, יש לה 485K כל ציוץ קטן שלה מתפרסם בישראל בידור, שמועה, ערן סוויסה, זה לא יעזור אם היא תחזור לצה"ל, הכל ישאר אותו דבר. ראיונות עושים כל המודחים, לגל יש זכות להגיב בכל מקום שתרצה, אצלה באינסטגרם, בזום - לעמודי מעריצות שלה, בכל מקום! שואלים אותה והיא עונה! מעצבן אותך- זה שלך, שתה מים קרים ותפנים היא לא הולכת לשום מקום. להשתיק אותה לא ניתן!

עדגיל

Well-known member
אענה רק לגבי גל, עליה תשמע עוד הרבה גם כאשר היא תחזור לצה"ל, יש לה 485K כל ציוץ קטן שלה מתפרסם בישראל בידור, שמועה, ערן סוויסה, זה לא יעזור אם היא תחזור לצה"ל, הכל ישאר אותו דבר. ראיונות עושים כל המודחים, לגל יש זכות להגיב בכל מקום שתרצה, אצלה באינסטגרם, בזום - לעמודי מעריצות שלה, בכל מקום! שואלים אותה והיא עונה! מעצבן אותך- זה שלך, שתה מים קרים ותפנים היא לא הולכת לשום מקום. להשתיק אותה לא ניתן!
לא נראה לי שגל כחיילת תוכל להגיב. חיילים לא יכולים לדבר עם התקשורת....

ziniozi

Well-known member
בואי אני אגלה לך סוד:
אין - שום - סיכוי - בעולם שעוז היה מייצר הדחה כ"כ ספציפית, אם הוא לא ידע כמה גל חלשה בהצבעות. במשך כל העונות ההפקה מנתבת ומנווטת את הדיירים באח על-פי מי הם הטאלנטים שיצאו מהעונה. הם יודעים בדיוק מה הם מחפשים, אם זה מגישים, שחקנים, מתראיינים ודוגמנים. לפי קריטריונים מאוד ספציפיים הם מוליכים דיירים מסוימים לגמר/לנצחון, ואחרים - לפח האשפה של ההיסטוריה. גל מכובדתנו לא מייצגת כלום ושום דבר מלבד תרבות שטחית ומחפיצה, והיא בעלת קול של מאפרה מהלכת ובעלת מניירות של פרחת רחוב מצויה. אז לפחות שתשלים את שרותה הצבאי בכבוד, וזו תהא דוגמא אישית נהדרת. לא שום קמפיין מעתה ועד עולם.

אופה קטנטנה

Well-known member
בואי אני אגלה לך סוד:
אין - שום - סיכוי - בעולם שעוז היה מייצר הדחה כ"כ ספציפית, אם הוא לא ידע כמה גל חלשה בהצבעות. במשך כל העונות ההפקה מנתבת ומנווטת את הדיירים באח על-פי מי הם הטאלנטים שיצאו מהעונה. הם יודעים בדיוק מה הם מחפשים, אם זה מגישים, שחקנים, מתראיינים ודוגמנים. לפי קריטריונים מאוד ספציפיים הם מוליכים דיירים מסוימים לגמר/לנצחון, ואחרים - לפח האשפה של ההיסטוריה. גל מכובדתנו לא מייצגת כלום ושום דבר מלבד תרבות שטחית ומחפיצה, והיא בעלת קול של מאפרה מהלכת ובעלת מניירות של פרחת רחוב מצויה. אז לפחות שתשלים את שרותה הצבאי בכבוד, וזו תהא דוגמא אישית נהדרת. לא שום קמפיין מעתה ועד עולם.
קשקוש, סליחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה