** שרשור בוקר ☀️ היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

היום אמורה להתחיל המשימה בהשתתפותן של גל ולינור
הן אמורות לנהל את הבית
ובמסגרת המשימה - הגשמת החלומות של הדיירים...

כיצד זה יתבצע? נדע היום (בין צנזור לצנזור)

שיהיה יום נפלא |4U|

anatdav

Well-known member
בוקר טוב ושבוע נפלא לכולם.
אתמול ממש איבדתי את הסבלנות לפרק, וכשקראתי כאן את שרשור הפרק, הבנתי שצדקתי שויתרתי, בעלי ממש התפלא שלא ראיתי.
יש איזה עדכון בנוגע לגל ולינור, הדיירים כבר יודעים שהם בבית.

|4U|

nicknick

Well-known member
בוקר טוב ושבוע נפלא לכולם.
אתמול ממש איבדתי את הסבלנות לפרק, וכשקראתי כאן את שרשור הפרק, הבנתי שצדקתי שויתרתי, בעלי ממש התפלא שלא ראיתי.
יש איזה עדכון בנוגע לגל ולינור, הדיירים כבר יודעים שהם בבית.

|4U|
בהחלט צדקת, הפרק הכי מיותר ומשעמם העונה.
לגבי גל ולינור שום עדכון...
בלילה לא קרה שום דבר ולא נצפה זכר לשהותן של גל ולינור בבית.
יש כותבים האומרים ששמעו את האח בסאונד קורא לגל לחדר האח,
ויש כאלה שכתבו שתום כנראה יודע שגל שם, לא הבנתי אם זאת רק השערה או אם אמר משהו שמסגיר את זה.
בכל מקרה אנחנו מנחשים שאולי הן יעירו אותם היום ברמקולים?

anatdav

Well-known member
ויש כאלה שכתבו שתום כנראה יודע שגל שם, לא הבנתי אם זאת רק השערה או אם אמר משהו שמסגיר את זה.

תודה רבה |4U|

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איך זה שתמיד שאני נרדמת נהיה מעניין :oops:
אז קראתי את השירשורי לילה וראיתי את הדיון על התיאום, אז דעתי היא שהתיאום הוא סופר חשוב ומהותי למשחק
כל התיאומים ולא משנה איזה תיאום, המתאמים צריכים לקבל סנקציה מהאח הגדול, אבל יש הבדל קטן אמנם, בין להעמיד להדחה מישהו שגם ככה היו מעמידים אותו לבין תיאום לראש בית ואני אסביר, ראש בית מקבל גם חסינות וגם מכניס מישהו להדחה, וכך אתה מעמיד קבוצה של אנשים בסכנה מתמדת (כי מראש הכנסת שני אנשים מאותה הקבוצה להדחה)
בדיוק מה שקרה לקבוצה של ג'וזי ויהודה, הקבוצה השניה תיאמה לאורך כל העונה את ראש הבית (עלק לעשות תקציב) דבר שפגע בהם באופן מהותי מבחינה מספרית (נשארו רוב של אנשים מהקבוצה השניה שמעמדים אותם להדחה, דבר שמסכן אותם ועלול לגרום להם ללכת הביתה) הקבוצה השניה נשארת חזקה ויציבה מבחינה מספרית וכך הם יותר שולטים על המשחק ועל העמדות להדחה, בנוסף הם מגנים על החברים שלהם. ולראיה ההדחה של איילון (שיהודה אשם בה) אבל זה גם מסביר שכל הקבוצה שלהם עמדה להדחה יחד!
ושוב אני כותבת אני חלילה לא מסכימה עם שום תיאום, כל תיאום מתחילת העונה, עוז היה צריך להתערב ולהעניש, יש חוקים וצריך לקיים אותם!
כתבו כאן שג'וזי ידע על כך שיהודה אמר לדרור להעמיד אותו, אני לא ראיתי שיהודה סיפר לג'וזי יכול להיות שפיספסתי ואולי אני טועה אשמח לראות קטע, ג'וזי כן הבין לבד לדעתי מה דרור עשה בשביל יהודה ולכן ביקש גם מתום (זה לא יצא לפועל בסוף)
מעבר לכך אני דווקא שמחה שג'וזי ותום רבו/ התווכחו זה מצויין כל הסחלה יצא החוצה ושניהם לא טעונים כבר אחד על השני, הייתי שמחה אם הם היו מדברים לבד ובצד, ופותרים את העיניינים לבד, לא ראינו מה היה בצהריים ואיך זה נגרר לאן שזה נגרר, מקווה שגל תסדר בינהם את העיניינים שיגיעו לכבוד הדדי מינימלי.
ועכשיו עוד יום של עצבים עם לינור הטעונה על ג'וזי (הוא יכול להכנס לת....ת שלי) וג'וזי בלי פחמימות, מגניב דווקא :sneaky:
יאללה שיהיה יום מלא פחמימות וסוכרים לכולם ואמן והסרגל יחזור לעבוד כמו שצריך |הלוואי|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איך זה שתמיד שאני נרדמת נהיה מעניין :oops:
אז קראתי את השירשורי לילה וראיתי את הדיון על התיאום, אז דעתי היא שהתיאום הוא סופר חשוב ומהותי למשחק
כל התיאומים ולא משנה איזה תיאום, המתאמים צריכים לקבל סנקציה מהאח הגדול, אבל יש הבדל קטן אמנם, בין להעמיד להדחה מישהו שגם ככה היו מעמידים אותו לבין תיאום לראש בית ואני אסביר, ראש בית מקבל גם חסינות וגם מכניס מישהו להדחה, וכך אתה מעמיד קבוצה של אנשים בסכנה מתמדת (כי מראש הכנסת שני אנשים מאותה הקבוצה להדחה)
בדיוק מה שקרה לקבוצה של ג'וזי ויהודה, הקבוצה השניה תיאמה לאורך כל העונה את ראש הבית (עלק לעשות תקציב) דבר שפגע בהם באופן מהותי מבחינה מספרית (נשארו רוב של אנשים מהקבוצה השניה שמעמדים אותם להדחה, דבר שמסכן אותם ועלול לגרום להם ללכת הביתה) הקבוצה השניה נשארת חזקה ויציבה מבחינה מספרית וכך הם יותר שולטים על המשחק ועל העמדות להדחה, בנוסף הם מגנים על החברים שלהם. ולראיה ההדחה של איילון (שיהודה אשם בה) אבל זה גם מסביר שכל הקבוצה שלהם עמדה להדחה יחד!
ושוב אני כותבת אני חלילה לא מסכימה עם שום תיאום, כל תיאום מתחילת העונה, עוז היה צריך להתערב ולהעניש, יש חוקים וצריך לקיים אותם!
כתבו כאן שג'וזי ידע על כך שיהודה אמר לדרור להעמיד אותו, אני לא ראיתי שיהודה סיפר לג'וזי יכול להיות שפיספסתי ואולי אני טועה אשמח לראות קטע, ג'וזי כן הבין לבד לדעתי מה דרור עשה בשביל יהודה ולכן ביקש גם מתום (זה לא יצא לפועל בסוף)
מעבר לכך אני דווקא שמחה שג'וזי ותום רבו/ התווכחו זה מצויין כל הסחלה יצא החוצה ושניהם לא טעונים כבר אחד על השני, הייתי שמחה אם הם היו מדברים לבד ובצד, ופותרים את העיניינים לבד, לא ראינו מה היה בצהריים ואיך זה נגרר לאן שזה נגרר, מקווה שגל תסדר בינהם את העיניינים שיגיעו לכבוד הדדי מינימלי.
ועכשיו עוד יום של עצבים עם לינור הטעונה על ג'וזי (הוא יכול להכנס לת....ת שלי) וג'וזי בלי פחמימות, מגניב דווקא :sneaky:
יאללה שיהיה יום מלא פחמימות וסוכרים לכולם ואמן והסרגל יחזור לעבוד כמו שצריך |הלוואי|
בוקר טוב אריאל :)

את לא יכולה לכתוב "כל תיאום הוא תיאום אבל...." ולמשוך את זה לטובת הפייבוריט שלך.
כל תיאום הוא תיאום
כולל זה שג'וזי ניסה לעשות מה שיהודה ודרור עשו ורצה שתום יעמיד אותו להדחה,כולל זה שג'וזי מבקש מהם באופן מפורש שיתנו לו ראשות הבית,כולל מה שתום עשה,כולל מה שגם גל עשתה!

הוא יודע מה שיהודה עשה,יהודה סיפר לו
ובגלל זה הוא ביקש מתום,ואם את זוכרת הוא דיבר על הקטע הזה על יהודה עם תום.

אני אחזור על מה שאני אומרת - תיאום הוא תיאום הוא תיאום הוא תיאום ולא משנה מי עושה אותו! אם זה דיירים שאני אוהבת או דיירים שאני לא אוהבת....
ושוב - מי שאשם זה עוז שמניח להם לעשות את זה מתחילת העונה (כולל תיאומים להעמדה להדחה ולא רק על ראשות הבית)

לגבי ג'וזי ותום - שניהם טעונים אחד על השני
אתמול היה קטע נפלא
תום מרכל על ג'וזי בחצר - מיליון תגובות - סכסכן נחש רע ומה לא
באותה נשימה מעבירים לחדר - ג'וזי מרכל על תום על קארין - מסכן ג'וזי פגוע...יש לו סיוטים בגלל אמא שלו.
אז תרשי לי - בולשיט! שניהם טעונים שניהם מוציאים וזהו.
להמציא תירוצים לזה או לזה זה חרטא....זה ההבדל הדק בין להבין את הפייבוריט שלך לבין ללכת אחריו כמו עיוור ולא משנה מה יעשה להצדיק אותו. (לא,אני לרגע לא חושבת שאת כזאת)

וזהו,אוהבת |לב|

nicknick

Well-known member
הגעתי לשלב שאני לא סובלת את רוב מהדיירים בבית

בעעעעע

הלוואי שהמשימה תהיה משעממת וגם זו שאחריה
מיק עושה כשפים 😈
כולנו מגיעים לשלב הזה מתישהו😂
אני כבר הגעתי לימים שלא רוצה לראות את כולם כולל הפייבוריטים .

אבל זה עבר , כרגע אני במצב בסדר, של להרפות מהם קצת , להבין את הדיכאון שהבית עושה להם ולמה הם כולם מתנהגים בצורה כל כך מעצבנת.
אני צופה מעל ההתרחשויות, תיאומים, גרעינים, מי התעצבן ומי ריכל....לא לוקחת קשה שם אף אחד.

אבל זה אירוע מתפתח, נראה לאיזה מצב אגיע עוד יומיים וכמה סבלנות תהיה לי🤐

anatdav

Well-known member
כולנו מגיעים לשלב הזה מתישהו😂
אני כבר הגעתי לימים שלא רוצה לראות את כולם כולל הפייבוריטים .

אבל זה עבר , כרגע אני במצב בסדר, של להרפות מהם קצת , להבין את הדיכאון שהבית עושה להם ולמה הם כולם מתנהגים בצורה כל כך מעצבנת.
אני צופה מעל ההתרחשויות, תיאומים, גרעינים, מי התעצבן ומי ריכל....לא לוקחת קשה שם אף אחד.

אבל זה אירוע מתפתח, נראה לאיזה מצב אגיע עוד יומיים וכמה סבלנות תהיה לי🤐
ממש. היום ישבתי ואפילו העברתי קטעים שהראו את ג'וזי , עד שהחלטתי שדי לי להתענות ועברתי לנטפליקס.

Rave n

Well-known member
בוקר, מדוע כורסאות הסלון נמצאות בחדר שינה?

קשור לגל ולינור?

ariela1612

Well-known member
טוב אני משלימה את הלייב מהלילה, לפי השירשורים כבר חשבתי איזה פיצוץ היה בין ג'וזי לתום, וג'וזי התנהג מזעזע, אבל להפתעתי הכל היה על מי מנוחות, אז ג'וזי דיבר עם יהודה או קארין ושיתף אותם בתחושות שלו, ביג דיל כאילו לא כולם עושים את זה? תום ורמי לא מדברים על ג'וזי?! אורן ותום לא דיברו על ג'וזי?! ותום מקווה שהריב על הסיגריה תעיף את ג'וזי מהבית?! מרגיש כאילו דווקא תום זה שמחפש להוציא את ג'וזי משלוותו ולא להפך ולראיה בא מוכן ומנה את כל הפאקים של ג'וזי בשיחה.
תום מזל טוב נכנסת לגמר

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
טוב אני משלימה את הלייב מהלילה, לפי השירשורים כבר חשבתי איזה פיצוץ היה בין ג'וזי לתום, וג'וזי התנהג מזעזע, אבל להפתעתי הכל היה על מי מנוחות, אז ג'וזי דיבר עם יהודה או קארין ושיתף אותם בתחושות שלו, ביג דיל כאילו לא כולם עושים את זה. תום ורמי לא מדברים על ג'וזי?! אורן ותום לא דיברו על ג'וזי?! ותום מקווה שהריב על הסיגריה תעיף את ג'וזי מהבית?! מרגיש כאילו דווקא תום זה שמחפש להוציא את ג'וזי משלוותו ולא להפך ולראיה בא מוכן ומנה את כל הפאקים של ג'וזי בשיחה.
תום מזל טוב נכנסת לגמר
להבנתי תום נפל על גוזי ופתח עליו על כל האירועים, הגיע מוכן ... עשה לו משפט שדה כדי להוציא אותו יותר רע ואז אומר לו ״שמח שנשארת״.. שונאת צביעות 😬

ariela1612

Well-known member
להבנתי תום נפל על גוזי ופתח עליו על כל האירועים ... עשה לו משפט שדה כדי להוציא אותו יותר רע ואז אומר לו ״שמח שנשארת״.. שונאת צביעות 😬
ככה זה נשמע בכל אופן אנחנו עדיין צריכים לראות מה קרה באמת (לא שאני סומכת על עוז) אבל לעשות מתום מסכן שג'וזי נופל עליו זה לא מתקרב למציאות ולראיה השיחות של תום עם אורן ורמי והכי עיצבן אותי שהוא פתח ליד זהבה כאילו למה?

מזליקה10

Well-known member
ככה זה נשמע בכל אופן אנחנו עדיין צריכים לראות מה קרה באמת (לא שאני סומכת על עוז) אבל לעשות מתום מסכן שג'וזי נופל עליו זה לא מתקרב למציאות ולראיה השיחות של תום עם אורן ורמי והכי עיצבן אותי שהוא פתח ליד זהבה כאילו למה?
הצביעות חוגגת מכל כיוון.
גם ג'וזי חוטא בה.
לכולם שם אין כוח לראות אף אחד מול העיניים והם עדיין חיים בבית ומכבדים אחד את השני.

ג'וזי סלח לדרור על התיאום(למרות שדרור יזם אותו ולא בפעם הראשונה), לתום הוא המשיך לנטור טינה. כשהיה שיכור במסיבה הוא חייך ורקד עם תום כמו שתום חייך ורקד איתו למרות שהיו טעונים אחד על השני (וזה אחרי שתום שאל 3 פעמים את ג'וזי אם יש לו בעיה איתו שבגללה אמר לו שהוא לא קיים בשבילו וג'וזי נפנף אותו בתשובה: אתה יודע על מה.
אז זהו, שהוא לא ידע. אם ג'וזי היה עונה, הם לא היו מגיעים לשיחה אתמול טעון כל כך וזה היה נגמר אחרת.

המילה אחי נזרקת שם כל סוף משפט על ידי כל הגברים הצעירים בבית.
מה שמגוחך זה שבסיום השיחה אתמול בלילה, אחרי שרבו בצהרים, ג'וזי ביקש מתום לא להיות צבוע איתו ולקרוא לו אחי ולחבק אותו. והוא(ג'וזי) סיים ב: סבבה? סגרנו אחי 🤦‍♀️

אגב, ג'וזי חיבק את דרור ונפרד ממנו אחרי שאמר במפורש שהוא שמח שהוא הולך אבל כשהוא עושה את זה אז זו לא צביעות, זה נימוס אירופאי. ודרור הוא זה שכשג'וזי הביע רצון מפורש להיות ראש הבית, אמר לו: לא יקרה.

ג'וזי מנחס לעצמו דברים שלא נאמרים לו ישירות ומשליך על עצמו וגם נעלב בשם כולם כי הוא מחפש להיות קורבן. הוא מנפח כל דבר למימדי ענק. הוא מתנהג בפאסיב אגרסיב והכל נסלח לו בשם הילדות הקשה.

בכל מה שג'וזי מאשים את האחרים - הוא וחבריו עושים גם.
גם הוא הגיע מוכן לשיחה עם קארין והנחית עליה פצצה (ואמר לה דברים נוראיים) ובכלל מה הוא ציפה? שיזמנו אותו לדיון ושיכין מסמכים מראש? איך בדיוק הוא היה מתכונן, עם דף מסרים מיהודה? השיחה היתה על דברים שקרו בבית והוא לא צריך הכנה מראש כדי להגיב עליהם.

גם ג'וזי דיבר עם חבריו על מה שמפריע לו. בכל ריב שהיה לו בבית (והיו לו).

גם ג'וזי נוהג בצביעות.

גם ג'וזי ניסה לתאם/היה מודע לתיאומים שהיו אבל כשזה התאים לו הוא בחר להתעלם.

ariela1612

Well-known member
הצביעות חוגגת מכל כיוון.
גם ג'וזי חוטא בה.
לכולם שם אין כוח לראות אף אחד מול העיניים והם עדיין חיים בבית ומכבדים אחד את השני.

ג'וזי סלח לדרור על התיאום(למרות שדרור יזם אותו ולא בפעם הראשונה), לתום הוא המשיך לנטור טינה. כשהיה שיכור במסיבה הוא חייך ורקד עם תום כמו שתום חייך ורקד איתו למרות שהיו טעונים אחד על השני (וזה אחרי שתום שאל 3 פעמים את ג'וזי אם יש לו בעיה איתו שבגללה אמר לו שהוא לא קיים בשבילו וג'וזי נפנף אותו בתשובה: אתה יודע על מה.
אז זהו, שהוא לא ידע. אם ג'וזי היה עונה, הם לא היו מגיעים לשיחה אתמול טעון כל כך וזה היה נגמר אחרת.

המילה אחי נזרקת שם כל סוף משפט על ידי כל הגברים הצעירים בבית.
מה שמגוחך זה שבסיום השיחה אתמול בלילה, אחרי שרבו בצהרים, ג'וזי ביקש מתום לא להיות צבוע איתו ולקרוא לו אחי ולחבק אותו. והוא(ג'וזי) סיים ב: סבבה? סגרנו אחי 🤦‍♀️

אגב, ג'וזי חיבק את דרור ונפרד ממנו אחרי שאמר במפורש שהוא שמח שהוא הולך אבל כשהוא עושה את זה אז זו לא צביעות, זה נימוס אירופאי. ודרור הוא זה שכשג'וזי הביע רצון מפורש להיות ראש הבית, אמר לו: לא יקרה.

ג'וזי מנחס לעצמו דברים שלא נאמרים לו ישירות ומשליך על עצמו וגם נעלב בשם כולם כי הוא מחפש להיות קורבן. הוא מנפח כל דבר למימדי ענק. הוא מתנהג בפאסיב אגרסיב והכל נסלח לו בשם הילדות הקשה.

בכל מה שג'וזי מאשים את האחרים - הוא וחבריו עושים גם.
גם הוא הגיע מוכן לשיחה עם קארין והנחית עליה פצצה (ואמר לה דברים נוראיים) ובכלל מה הוא ציפה? שיזמנו אותו לדיון ושיכין מסמכים מראש? איך בדיוק הוא היה מתכונן, עם דף מסרים מיהודה? השיחה היתה על דברים שקרו בבית והוא לא צריך הכנה מראש כדי להגיב עליהם.

גם ג'וזי דיבר עם חבריו על מה שמפריע לו. בכל ריב שהיה לו בבית (והיו לו).

גם ג'וזי נוהג בצביעות.

גם ג'וזי ניסה לתאם/היה מודע לתיאומים שהיו אבל כשזה התאים לו הוא בחר להתעלם.
ללחוץ יד לדרור זה להיות צבוע? זה לסיים בצורה נעימה. להגיד שמח שנשארת והרי זה לא באמת, כי רבת איתו כמה שעות לפני (ואנחנו יודעים לפי השיחה עם אורן, שהוא רצה שג'וזי יצא) זו צביעות.
מסכימה עם זה שג'וזי רגיש אובר נגיד אני לא הייתי נעלבת מעניין הגרעינים, לדעתי אם הם היו בטוב אז יש מצב שגם ג'וזי לא. אבל כשזה בא ממישהו שיש בינהם דם רע נקרא לזה, זה נשמע כמו קונוטציה שלילית.
ואני באופן כללי לא מחברת את ג'וזי עם החברים שלו בבית (לא אוהבת אותם מההתחלה) אני רואה רק את ג'וזי כאינדיבידואל

צופהבאחהגדול

Well-known member
להבנתי תום נפל על גוזי ופתח עליו על כל האירועים, הגיע מוכן ... עשה לו משפט שדה כדי להוציא אותו יותר רע ואז אומר לו ״שמח שנשארת״.. שונאת צביעות 😬
בדיוק לא מדובר בלהגיד אחי או אח שלי. הכוונה לצורת דיבור אל תדבר עם חיוך אלי כשאתה לפני רגע עשית לי משפט באת מוכן הבסת אותי והלכת מחויך לחצר והורדת לו את החיוך מהפנים. יש לו תכונות מאוד בעייתיות. לא ראינו פסיק כי הסתתר כמו ילדה קטנה מאחורי ילדה גדולה בת 19

nicknick

Well-known member
טוב אני משלימה את הלייב מהלילה, לפי השירשורים כבר חשבתי איזה פיצוץ היה בין ג'וזי לתום, וג'וזי התנהג מזעזע, אבל להפתעתי הכל היה על מי מנוחות, אז ג'וזי דיבר עם יהודה או קארין ושיתף אותם בתחושות שלו, ביג דיל כאילו לא כולם עושים את זה? תום ורמי לא מדברים על ג'וזי?! אורן ותום לא דיברו על ג'וזי?! ותום מקווה שהריב על הסיגריה תעיף את ג'וזי מהבית?! מרגיש כאילו דווקא תום זה שמחפש להוציא את ג'וזי משלוותו ולא להפך ולראיה בא מוכן ומנה את כל הפאקים של ג'וזי בשיחה.
תום מזל טוב נכנסת לגמר
אנחנו בשלב שהם איבדו את הסבלנות לבית הזה ולראות אחד את השני.
הם רבים על כל שטות, על דברים שלפני חודש היו עוברים לידם.
ג'וזי מתרגז מכל דבר, תום מתקטנן על כל דבר.
אני איבדתי את הרצון לנסות להבין מי התחיל ומי השיב , הם כולם שם לא באיזון.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אנחנו בשלב שהם איבדו את הסבלנות לבית הזה ולראות אחד את השני.
הם רבים על כל שטות, על דברים שלפני חודש היו עוברים לידם.
ג'וזי מתרגז מכל דבר, תום מתקטנן על כל דבר.
אני איבדתי את הרצון לנסות להבין מי התחיל ומי השיב , הם כולם שם לא באיזון.
לדעתי צריכים לסייים את העונה כבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה