שרשור ברוכים הבאים והכרויות!

king kazabubu

New member
שרשור ברוכים הבאים והכרויות!

השרשור הראשון נמחק עקב תקלה טכנית אז התחלתי שרשור חדש. אתם מוזמנים לרשום תגובות פה! אני אחזור על החוקים שהיו ונמחקו יחד עם השרשור הראשון. מומלץ לקרוא את הודעת המנהל. כדאי לבדוק את העמוד הראשי פעם ביום לפחות כי עכשיו הפורום עוד חדש אז יהיו בו המון שינויים. אם אתם עומדים לחשוף כל מידע על הסדרה השתמשו בסמל הספוילר.
וזהו אני חושב. נוסיף עוד משהו בכל זאת. אני מבקש לא לריב בקשר לתרגומים. זכותו של כל אחד להביע דעה בפורום, וזכותו של כל אחד לראות את הסדרה המהוללת בכל תרגום שהוא רוצה. אם זה יפנית סינית תאילנדית אנגלית עברית אפריקאית גרמנית צרפתית ספרדית או הינדית. חוץ מזה אני ארשום כמה פרטים על עצמי אני king kazabubu המנהל. שלומי זה השם האמיתי שלי האיי סי קיו שלי הוא 144359974 ואפשר ליצור איתי קשר דרך איי סי קיו או תיבת מסרים אישיים. חוץ מזה אני בן 17, בכיתה י"ב וחובב מושבע של הסדרה. אז תהנו בפורום ותביאו כמה שיותר אנשים שיהיו בו!

Brolly

New member
טוב

קוראים לי מיכאל ואני בן 16 ואני מכור לדרגון בול זי.. סתאאאאם...
אני עכשיו לומד בי"א ואני מת על הסידרה לפני שזה הגיע לארץ התייאשתי מנסיונות להוריד את הסדרה בקאזה עכשיו אני אוכל לראות את זה בטלויזיה...
טוב האיי סי קיו שלי הוא 132588130... תהנו!

Gohan

New member
טוב אם כולם עושים את זה...

אז אני איתי, אני בן 15, ואני באמת מכור לדרגון בול זי!! אני בכיתה י´ (כמה צפוי), והתחלתי לראות את הסידרה לפני...אמ..נגיד חצי שנה..תודות למישהו מסוים (אריגטו גוזאימס ^^!), וכפי שהבנתם אני רואה ביפנית! לא ראיתי עדיין את הכל, אבל לאט לאט..אני בפרק 194, שוב תודות לאותו אנונימי XD מס´ האייסיקיו שלי הוא 154490802. ג´ה נה!

Piccolo

New member
מהאנונמי:

את דראגון בול הכרתי לפני כמה שנים רק שלא ידעתי על השם של זה.. רק שמעתי שיש סידרה מגניבה ביפן וחבר שלי כל הזמן שיגע אותי שכדאי לי לראות ופשוט לא רציתי... לפני שנה וחצי או שנתיים בערך ראיתי באיזה אתר כמה פרקים להורדה.. וסתם הורדתי לראות... והתמכרתי... כמה חודשים לאחר מכאן סיימתי עם אוסף של כל הסידרה של זי וג´י טי בדיסקים ועדיין זה כיף לראות את זה בעיברית

אז ככה עכשיו תורי

קוראים לי עידו אני בן 16.9 בכתה יא גם אני מכור לדרגון בול זי רואה בגירסה האנגלית פרק 126 ברגעים אלו סוגד לאופי של הדמיות הרעות ולוגיטה במיוחד אנדרויד 17 חחחח הרג אותי בטראנקס סאגה ומנסה להפוך לבלונדיני בכל רגע אפשרי

katykr

New member
רק בשביל הרקורד...

הייתי הראשונה, חוץ משלומי, לכתוב כאן בפורום. אז רק רציתי להגיד שיהיה בהצלחה עם הפורום..ומזל טוב על הפתיחה שלו (חיכית הרבה הרבה זמן...). אני
אותך.

HiLuLa

New member
הי...

מזל טוב king kazabubu על פתיחת הפורום..... סוף סוף!!!

טוב, אז לכבוד פתיחת הפורום הזה

בואו נעשה שרשור תמונות של דרגון בול זי (מן הסתם...)

למעלה