שרשור ברוכים הבאים

יש נטול קפאין?

שלום, קוראים לי הדס. בת 18, ירושלמית. סטרייטית, שביום בהיר אחד החברים הקרובים ביותר שלה החליטו לצאת מהארון
. זהו זה. שנה טובה לכולם!

fayd הפשוש

New member
נו טוב נישאר רק אני ../images/Emo6.gif

למרות שאני לא חושב שאני צריך להציג את עצמי כי אני כבר בערך אבן דרך באשכול הגאווה של תפוז ואיין אחד (או אחת) שלא מכירים אותי אלה אם כן אתם חדשים ומכיוון שאני רואה חדשים אז אני יציג את עצמי: אני אלון בן 16 מהרצליה (ידוע יותר בשם פייד ואפילו יותר ידוע בשם פייד הפשוש) אמממ אני אוהב מוזיקה תאטרון קולנוע (בקיצור אנ יאוהב הכל) אני ידוע בפה הגדול שלי שליפעמים מכניס אותי להרבה צרות ובדע שיש כימעט פשוט על כל דבר (אתם תיראו אותי הרבה ותזהו אותי בתור הנודניק שנידחף לכל דבר שלא קשור אליו!) זהוא אני חושב..... (לירון! בוא הנה מיד אומנם כבר קיבלתי שלוש כוסות קפה בחיים שלי מימך על כל ניק שהחלפתי אבל אני דורש עוד כוס קפה אתה יודע אייך אנ יאוהב אותו קפוצ´ינו אם קצפת ועוגת גבינה ליד!) (והפעם שהלבן על העוגה הייה גבינה ולא משהו אחר כמו פעם שעברה!
)

fayd הפשוש

New member
בקשר לסקר:

אנ יבעד שלכל חבר חדש יתנו גם חיבוק וגם נשיקה וירגיש רצוי לא מוצץ זה מפורום אחר שקצת צולע עכשיו אז בוא לא ניפתח פה לשטן....

resputin

New member
אלוני, כשתתחבר לאייסיקיו שלח לי ...

הודעה, אני מתגעגע אלייך מתוקי שלי... נ.ב. איך היה בבארבי? הופעה טובה?

free S bee

New member
מים יספיקו...

אני איתי, בן 16.5 מחיפה, אני הומו (לא בדיוק אבל כמעט לגמרי), אני מחוץ לארון לכולם, חוץ מ3 חברים קרובים שיודעים, אבל אני מתכנן השנה לספר למשפחה ולשאר החברים... (אני מפחד שזה מתישהו יגיע לכל השכבה, וזה בטח יקרה מתישהו, אבל אי אפשר לעשות כלום בנוגע לזה). שנה טובה לכולם! ובהצלחה! (גם בפורום, וגם בכל שאר הדברים שאתם רוצים)

tali_le

New member
אפשר תה במקום קפה?

טוב אני טלי בת 19 וקצת לפני גיוס... חיה כרגע בתפוז ושמחה למצוא עוד פורום לגלוש בו... ביסקסואלית (אני חושבת, נכון להיום, על מה בכלל אנחנו מתעסקים כאן בהגדרות?) וזהו בערך מי שרוצה לדעת עוד, מוזמן לשאול... טלי

ShmupyGirl

New member
אפשר אייס קפה??

אז ככה, שלום לכולם. אני צאלה בת 18 מת"א אני סטרייטית (למרות שכמה חברים שלי מנסים לשכנע אותי לנסות...) מה לספר???? אני אוהבת מוסיקה - לא יכולה בלי זה. אינטרנט, ספרים, חברים, תקשורת - רדיווווווווו מה עוד לספר??? מקווה שתיהיה שנה מצויינת לכולם
צאלה

yellow cheese

New member
צ´מעי צאלה... ../images/Emo23.gif

אם את לא מרגישה שאת כזו-אין מה לנסות... מבינה
אם את לא מרגישה משיכה פיזית לבחורות, אין מה לנסות..
שתהיה שנה טובהההה
אוהבת אותך מלא,
שי

לירונר

New member
../images/Emo124.gif ההזמנות שלכם רבותיי ../images/Emo70.gif

מי הזמין קפה ולא אמר אני
אז ככה: theshadow3 merman פיציק הרמיוניdanger yellow cheese הזוטון המרקד המקורי smolanit1 gal-mood סירופ שוקולד fade הפשוש resputin free s bee adiko לוכדת החלומות tali_le shmupygirl מצטער יקיריי,
הוא כל מה שאני מגיש, אלא אם כן תסכימו שזה יהיה שוקו, אבל לכולם
שנה נפלאה, ורודה ונוצצת לכם
וכמובן - ברוכים הבאים
וכל השאר, ה
שלכם יוגש ברגע שתדרשו, מה לעשות שאני לא צעיר כמו פעם, והסניליה חוגגת... אז שתפו עימי פעולה, והאל יברככם

פיציק

New member
אולי כדאי שלכבוד הפורום החדש

תעדכן את התפריט
וחוץ מזה - בא לי על הפוך .....

שׁזִיף

New member
אני אציג את עצמי...................

בת 17 מהדרום. לא קופצת עדיין לשום הגדרה כלפי עצמי, זה קצת קשה. "חיה ותן לחיות"
על הפורום... ו
לפורום

פיציק

New member
שיייייייייגעץ../images/Emo70.gif

אהבתי את החתימה
תמשיכי ככה ותגיעי רחוק

p o l i

New member
גם אני רוצה, גם אני רוצה

הכינוי שלי הוא פולי (פולניה) אני בת 17 אני לא יודעת מה אני (האמת... לא משנה לי) אמממממ מה עוד לכתוב? אה כן הייתי כבר במספר נכבד של פורמי גאווה בתפוז (בגלגולי הקודם הייתי הומואית, סתם) אבל בגלל גילי לא ממש מאושרים לקבל אותי שם אז... בבקשה תקבלו אותיייי טוב דיברתי הרבה (עדיין יש לי אדרנלין מהלילה שעברתי)

למעלה