שרשור דיוני סדרות #14

מילי08

Well-known member
בים? אבל יש סגר על החוף:-D (וואו כמה שנים עברו מאז השתמשתי בכזה אייקון, ככה עוד קראו לזה)
אני חושבת שכאן אנחנו עדיין קוראים להם אייקונים אבל אולי זה רק בראש שלי...|טמבל|
וגם כיף יותר להשתמש בהם מאשר באימוג'יז הסטנדרטים

LeAnnDyIan

Well-known member
הייתי בארוחת ערב עם חברים אתמול וחיפשנו מה לראות בנופליקס אחרי שסיימנו לאכול וכל מה שהם הציעו נשמע לי לא מענין אז שכנעתי אותם לראות Mindhunter
מפה לשם ראינו 6 פרקים עד אמצע הלילה ועכשיו לא בא לי לראות שום דבר אחר כמו שקרה לי בפעמים הקודמות שצפיתי בזה.
למה אני מתעללת בעצמי ככה כל הזמן😞

מילי08

Well-known member
טוב, אז קוברה קאי שיעמם אותי אבל נראה לי שמצאתי את ההתמכרות החדשה שלי - האגדות החדשות על מאנקי.
שטותית, כייפית ומגניבה

Lhuna3

Well-known member
אז אני בסוף הספקתי לראות את כל גמביט המלכה (ממליצה) + פרק 1 עכשיו של הגדר (The Barrier), שהיה טוב גם.

אז אני בסוף הספקתי לראות את כל גמביט המלכה (ממליצה) + פרק 1 עכשיו של הגדר (The Barrier), שהיה טוב גם.
הפרק הראשון של גמביט המלכה התיש אותי.
סימום ילדות? גאונה או שזה תוצר של הסמים? קשר בין הפרק לפרומו?
לא בטוחה לאן זה מתקדם.

שווה להמשיך?

דיברגנט חדש

Well-known member
לא בטוחה לאן זה מתקדם.

שווה להמשיך?
העניין עם הסימום הוא להראות לצופה את ההתמכרות שלה לגלולה הירוקה ואת האובססיביות שלה לשחמט, דבר הגובל בטירוף.
כפי שכתבתי בעבר, הם עושים הקבלה לבובי פישר האגדי.
אגב, היועץ של הסידרה הוא לא אחר מאשר גארי קספרוב שהיה עולם עולם הרבה שנים בעודו מתסכל פעם אחר פעם את אנטולי קרפוב.

Lhuna3

Well-known member
אז אפרופו בשורות טובות, ראיתי עכשיו פרק 1 של Staged - סדרה של ה-BBC עם דייויד טננט ומייקל שין בתפקיד עצמם מנסים לעשות חזרות למחזה דרך זום בקורונה - וזה מעולה! :-D

מילי08

Well-known member
אז אפרופו בשורות טובות, ראיתי עכשיו פרק 1 של Staged - סדרה של ה-BBC עם דייויד טננט ומייקל שין בתפקיד עצמם מנסים לעשות חזרות למחזה דרך זום בקורונה - וזה מעולה! :-D
חמודים! נדמה לי שיש כבר כמה סרטוני יוטיוב שלהם. אני צריכה למצוא זמן לראות את זה

אבח"י

Well-known member
דייויויד טננט הוא שחקן מעולה. ראית אותו ב- דר WHO?

Lhuna3

Well-known member
לא בטוחה לאן זה מתקדם.

שווה להמשיך?

אני די אהבתי אותה, אבל אני לא מצאתי מתיש את הפרק הראשון, אז אני לא יודעת להגיד איך את תמצאי את ההמשך ואם כדאי לך.
אני יכולה להגיד, אם זה משנה לך (ספוילר קל מאוד) שבפרק 2 יש די מהר קפיצה קדימה והסיפור בבית היתומות מסתיים.

אני די אהבתי אותה, אבל אני לא מצאתי מתיש את הפרק הראשון, אז אני לא יודעת להגיד איך את תמצאי את ההמשך ואם כדאי לך.
אני יכולה להגיד, אם זה משנה לך (ספוילר קל מאוד) שבפרק 2 יש די מהר קפיצה קדימה והסיפור בבית היתומות מסתיים.
אשמח.

אתמול ראיתי את הפרק השני. זה משתפר, אבל עדיין אני לא מוצאת צידוק לביקורות שהיללו

dilia snake

Well-known member
אז אני בסוף הספקתי לראות את כל גמביט המלכה (ממליצה)
ראיתי גם את הפרק הראשון והיא נראתה מספיק מעניינת לתת לה עוד צ'אנס, אבל בינתיים אני עושה בינג' של איזו דרמה רפואית קנדית (כזאת אני סאדו-מזוכיסטית :-P: ) אז אני אחזור אליה שאסיים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Staged - נשמע מסקרן אז אני אבדוק (דייויד טננט דוחה דברים אחרים, מה גם שזה פרקים קצרים ומעט)
אז אני בסוף הספקתי לראות את כל גמביט המלכה (ממליצה)
גמביט המלכה לא להרגע, אולי בעתיד
פרק 1 עכשיו של הגדר (The Barrier), שהיה טוב גם.
די רחוק ממני כרגע.
לרוב אין לי כוח לסדרות בשפה שאני לא מבין, אבל אם כבר אז אני אראה שוב משהו בגרמנית כי אני מרגיש שבעקבות DARK אני מתחיל להרגיש את השפה טוב יותר.

הרפתקאותי הטלוויזיוניות בשבוע האחרון:
אני צופה בעונה 2 של The Boys והיום סיימתי את פרק 6 מתוך 8 והוא היה הכי טוב עד כה לדעתי. אז אני קצת עצוב שאני עוד מעט מסיים.

התחלתי לצפות בסדרה The Name of the Rose (שמבוססת על ספר שקראתי לפני שנים רבות ולפיו יצא גם סרט ידוע בכיכובם של שון קונרי וכריסטיאן סלייטר) בסדרה מככב ג'ון טורטורו שהוא טוב, אבל גם מייקל אמרסון שאני לא יכול לסבול מאז אבודים (והוא גם אחת הסיבות שאני לא מסוגל לתת צ'אנס נוסף לסדרה Person of Intrest)
בכל מקרה אחרי שני פרקים (מתוך 8) החלטתי לפרוש מהסדרה כי היא פשוט הרגישה כמו ביצוע לא טוב. בין היתר הרגישה כמו מריחה קשה של העלילה שהרבה יותר מתאימה לסדר גודל של סרט, או אולי מיני סדרה של 3 פרקים.
אחד הדברים שאהבתי בספר זה שכולו מתרחש על פני ימים ספורים במנזר אחד. בסדרה מרחיבים את זה גם לדי הרבה מעבר בפלאשבקים וקטעים נוספים שמרגיש לי שלוקחים אותך מתוך העלילה.

חוץ מזה התחלתי היום לצפות בעונה 2 של The Alienist (שיש לה כותרת משנה The Angel of Darkness)
אני צופה במקביל למישהו אז אני אראה רק פרק או שניים ליום.
בנתיים הפרק הראשון היה טוב והפרק השני היה אפילו יותר טוב.
אני לא בטוח אם העונה הזאת יותר טובה מהראשונה, אבל זה בהחלט יתרון שאנחנו כבר מכירים את הדמויות הראשיות, בעוד בעונה הראשונה לקח זמן להכיר אותם, להבין אותם ולחבב אותם.

Lhuna3

Well-known member
אני סיימתי עכשיו את Staged וזה רשמית מבחינתי אחד משני הדברים הטלויזיוניים הכי טובים שיצאו מהקורונה (ביחד עם הפרק ספיישל של סעודת העורב כמובן).

Staged - נשמע מסקרן אז אני אבדוק (דייויד טננט דוחה דברים אחרים, מה גם שזה פרקים קצרים ומעט)

גמביט המלכה לא להרגע, אולי בעתיד

די רחוק ממני כרגע.
לרוב אין לי כוח לסדרות בשפה שאני לא מבין, אבל אם כבר אז אני אראה שוב משהו בגרמנית כי אני מרגיש שבעקבות DARK אני מתחיל להרגיש את השפה טוב יותר.

הרפתקאותי הטלוויזיוניות בשבוע האחרון:
אני צופה בעונה 2 של The Boys והיום סיימתי את פרק 6 מתוך 8 והוא היה הכי טוב עד כה לדעתי. אז אני קצת עצוב שאני עוד מעט מסיים.

התחלתי לצפות בסדרה The Name of the Rose (שמבוססת על ספר שקראתי לפני שנים רבות ולפיו יצא גם סרט ידוע בכיכובם של שון קונרי וכריסטיאן סלייטר) בסדרה מככב ג'ון טורטורו שהוא טוב, אבל גם מייקל אמרסון שאני לא יכול לסבול מאז אבודים (והוא גם אחת הסיבות שאני לא מסוגל לתת צ'אנס נוסף לסדרה Person of Intrest)
בכל מקרה אחרי שני פרקים (מתוך 8) החלטתי לפרוש מהסדרה כי היא פשוט הרגישה כמו ביצוע לא טוב. בין היתר הרגישה כמו מריחה קשה של העלילה שהרבה יותר מתאימה לסדר גודל של סרט, או אולי מיני סדרה של 3 פרקים.
אחד הדברים שאהבתי בספר זה שכולו מתרחש על פני ימים ספורים במנזר אחד. בסדרה מרחיבים את זה גם לדי הרבה מעבר בפלאשבקים וקטעים נוספים שמרגיש לי שלוקחים אותך מתוך העלילה.

חוץ מזה התחלתי היום לצפות בעונה 2 של The Alienist (שיש לה כותרת משנה The Angel of Darkness)
אני צופה במקביל למישהו אז אני אראה רק פרק או שניים ליום.
בנתיים הפרק הראשון היה טוב והפרק השני היה אפילו יותר טוב.
אני לא בטוח אם העונה הזאת יותר טובה מהראשונה, אבל זה בהחלט יתרון שאנחנו כבר מכירים את הדמויות הראשיות, בעוד בעונה הראשונה לקח זמן להכיר אותם, להבין אותם ולחבב אותם.
רק לומר שבזכותכם התחלתי את ה The Alienist שלא שמעתי עליה קודם (אני העיצומה של העונה הראשונה ) ומאוד מאוד נהנת.
לא זוכרת שהיו כאן דיבורים עליה..
ו WOW " שם הורד" הזכרת לי נשכחות....איזה ספר ואיזה סרט !

Lhuna3

Well-known member
אשמח.

אתמול ראיתי את הפרק השני. זה משתפר, אבל עדיין אני לא מוצאת צידוק לביקורות שהיללו
תשמעי, אני לא ראיתי איזה ביקורות שממש השתפכו ממנה או מישהו שטען שזו יצירת מופת, וגם אני לא טוענת ככה.
בעיני זו בסה"כ סדרה מעניינת ועשויה בצורה יפה. לא "חובת צפיה", אבל כן "שווה צפיה".
איכותית יותר בכמה רמות מרוב הזבל שנטפליקס מפיקים.
יכול להיות שהציפיות שלך קצת גבוהות מידי, ואם את מחליטה להמשיך אז עדיף להנמיך אותן ואז תהני יותר.

*אנחנו מדברות על גמביט המלכה.

למעלה