שרשור דיוני סדרות #14

דיברגנט חדש

Well-known member
תשמעי, אני לא ראיתי איזה ביקורות שממש השתפכו ממנה או מישהו שטען שזו יצירת מופת, וגם אני לא טוענת ככה.
בעיני זו בסה"כ סדרה מעניינת ועשויה בצורה יפה. לא "חובת צפיה", אבל כן "שווה צפיה".
איכותית יותר בכמה רמות מרוב הזבל שנטפליקס מפיקים.
יכול להיות שהציפיות שלך קצת גבוהות מידי, ואם את מחליטה להמשיך אז עדיף להנמיך אותן ואז תהני יותר.

*אנחנו מדברות על גמביט המלכה.
שום דבר לא חובה, אך בהחלט שווה צפייה, אני ראיתי כבר 4 פרקים וזאת סידרה מעולה, משתפרת מפרק לפרק.
אני נהניתי כבר מהפרק הראשון ואני גם אוהב להקפיא את התמונה שמראים לוח שחמט ולחשוב על המהלכים בעצמי :)

שום דבר לא חובה, אך בהחלט שווה צפייה, אני ראיתי כבר 4 פרקים וזאת סידרה מעולה, משתפרת מפרק לפרק.
אני נהניתי כבר מהפרק הראשון ואני גם אוהב להקפיא את התמונה שמראים לוח שחמט ולחשוב על המהלכים בעצמי :)
אחרי 5 פרקים אני חייבת לציין שזה בהחלט משתפר מפרק לפרק.
הפרק הראשון היה די מדכא ואפילו משעמם לטעמי, אבל ככל שהיא מתבגרת ונכנסת יותר לעולם התחרותי - הסדרה הולכת נעשית מעניינת.

יכול להיות שמה שלונה כתבה נכון - היו לי הרבה ציפיות, וכגובה הציפיות כך גובה האכזבות.
אם מנמיכים ציפיות - זו סדרה טובה, מצולמת היטב, ובהחלט מעניינת

מילי08

Well-known member
Staged - נשמע מסקרן אז אני אבדוק (דייויד טננט דוחה דברים אחרים, מה גם שזה פרקים קצרים ומעט)
דיוויד טננט זה פיקוח נפש |מאוהב|
אני צופה בעונה 2 של The Boys והיום סיימתי את פרק 6 מתוך 8 והוא היה הכי טוב עד כה לדעתי. אז אני קצת עצוב שאני עוד מעט מסיים.
אני כנראה אצטרך להישבר ולחזור לקלטות של הדודים כי ממש בא לי להמשיך אותה.
התחלתי לצפות בסדרה The Name of the Rose (שמבוססת על ספר שקראתי לפני שנים רבות ולפיו יצא גם סרט ידוע בכיכובם של שון קונרי וכריסטיאן סלייטר) בסדרה מככב ג'ון טורטורו שהוא טוב, אבל גם מייקל אמרסון שאני לא יכול לסבול מאז אבודים (והוא גם אחת הסיבות שאני לא מסוגל לתת צ'אנס נוסף לסדרה Person of Intrest)
בכל מקרה אחרי שני פרקים (מתוך 8) החלטתי לפרוש מהסדרה כי היא פשוט הרגישה כמו ביצוע לא טוב. בין היתר הרגישה כמו מריחה קשה של העלילה שהרבה יותר מתאימה לסדר גודל של סרט, או אולי מיני סדרה של 3 פרקים.
אחד הדברים שאהבתי בספר זה שכולו מתרחש על פני ימים ספורים במנזר אחד. בסדרה מרחיבים את זה גם לדי הרבה מעבר בפלאשבקים וקטעים נוספים שמרגיש לי שלוקחים אותך מתוך העלילה.
קראתי את הספר פעמיים וגם ראיתי לפני שנים את הסרט המצוין. הספר - מתיש ביותר. קראתי שוב כי לא זכרתי כלום. די מדהים שהצליחו ליצור סדרה יותר מתישה מהספר.
אני סיימתי עכשיו את Staged וזה רשמית מבחינתי אחד משני הדברים הטלויזיוניים הכי טובים שיצאו מהקורונה (ביחד עם הפרק ספיישל של סעודת העורב כמובן).
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של Staged וזה באמת אדיר |כן|
טוב, שיכנעתם אותי לא לחכות שיהיה לי זמן ולראות את זה היום.

מילי08

Well-known member
The New Legends of Monkey
ממש חמודה. מישהו ראה?
רחוק מיצירת מופת, אבל אחלה סדרה להעביר את הזמן בכיף.
מאנקי עצמו (איליאן מה 100) מנסה להצחיק עם הבעות פנים מטופשות אבל לא הולך לו. שאר השחקנים חמודים.

didalf

Well-known member
אני סיימתי עכשיו את Staged וזה רשמית מבחינתי אחד משני הדברים הטלויזיוניים הכי טובים שיצאו מהקורונה (ביחד עם הפרק ספיישל של סעודת העורב כמובן).
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של Staged וזה באמת אדיר |כן|
טוב רגע תסבירו שוב מה זה ואיפה רואים את זה

Lhuna3

Well-known member
טוב רגע תסבירו שוב מה זה ואיפה רואים את זה
רואים אצל הדודים :-(
מה זה? סדרה קומית קצרה (6 פרקים, קצרים מאוד) אבל כבר יצאה הבשורה שתהיה עונה 2 :love: :love: :love:
בכיכובם של דיוויד טננט ומייקל שין (הצמד המושלם מבשורות טובות, את בטוח זוכרת אבל לטובת אחרים), שמתגלים כצמד מושלם לא פחות בתפקיד עצמם! זאת סדרת זום-קורונה כזאת, אני קצת נרתעת מהז'אנר, אבל זאת מבריקה.

didalf

Well-known member
רואים אצל הדודים :-(
מה זה? סדרה קומית קצרה (6 פרקים, קצרים מאוד) אבל כבר יצאה הבשורה שתהיה עונה 2 :love: :love: :love:
בכיכובם של דיוויד טננט ומייקל שין (הצמד המושלם מבשורות טובות, את בטוח זוכרת אבל לטובת אחרים), שמתגלים כצמד מושלם לא פחות בתפקיד עצמם! זאת סדרת זום-קורונה כזאת, אני קצת נרתעת מהז'אנר, אבל זאת מבריקה.
זה חדש? כי הדבר היחיד שאני מוצאת זה מלפני 4 חודשים
מה לחפש?

Lhuna3

Well-known member
זה חדש? כי הדבר היחיד שאני מוצאת זה מלפני 4 חודשים
מה לחפש?
זה זה. זה מלפני 4 חודשים.
לא ברור באמת איך קרה המחדל שלא התייחסנו לזה עד עכשיו. (אני כן זוכרת נדמה לי שאורן עדכן על זה מזמן).

Aranel Nenharma

Well-known member
לא ברור באמת איך קרה המחדל שלא התייחסנו לזה עד עכשיו. (אני כן זוכרת נדמה לי שאורן עדכן על זה מזמן).
אני נתקלתי בכל מיני דברים של זה ביוטויוב.
אבל היות וראיתי את בשורות טובות בסגר שייכתי את זה למסע פרסום של הסדרה בשורות טובות.
(לא קישרתי שהסדרה שודרה לפני שנה חחח)
רצה עכשיו לראות את הסדרה stage
ועונה 2 זה עם בן שוורצמן המוכר כjohn raphaleo (או איך לא כותבים את זה) ממחלקת גנים ונוף והוא מצויין
בכללי ממליצה על מופע האילתורים שלו עם תומאס (לא זוכרת שם משפחה) מעמק הסיליקון, זה בנטפליקס

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל היות וראיתי את בשורות טובות בסגר שייכתי את זה למסע פרסום של הסדרה בשורות טובות.
ועונה 2 זה עם בן שוורצמן המוכר כjohn raphaleo (או איך לא כותבים את זה) ממחלקת גנים ונוף והוא מצויין
בכללי ממליצה על מופע האילתורים שלו עם תומאס (לא זוכרת שם משפחה) מעמק הסיליקון, זה בנטפליקס
מידלצ'רץ' אני חושב (השם משפחה של ההוא)
ואת שניהם אני לא אוהב במיוחד. לפחות לא ראיתי בשום דבר שאהבתי אותם בו.

Aranel Nenharma

Well-known member
זה קטע ממופע האיתורים שלהם.
ממולץ בחום. בכיתי מרוב צחוק. יש 3 פרקים בני 40 דקות של אלתור

didalf

Well-known member
אוקי ראיתי גם פרק ראשון זה באמת נהדר:-D|מאוהב|

הערות קטנות:
1. כשהם מדברים אני קצת רואה את עזיראפל וקרולי. זה בטח מה שהם עושים במילא עכשיו.
2. איזה עצוב לראות את לונדון ריקה:-( (אבל גם קצת יפה כשהיא לא מכוסה לחלוטין בתיירים)
3. אלה באמת הנשים שלהם? הן גם שחקניות?
4. אוי אבל מה עובר על השיער של דיוויד טננט?:-(
5. היו מלא דברים שהצחיקו אותי חצי מהזמן הייתי עם חיוך דבילי אבל ציטוט קטן - כשהמפיק מדבר עם דיוויד בטלפון רגיל והוא כזה "או, פרימיטיבי":-D

Lhuna3

Well-known member
אוקי ראיתי גם פרק ראשון זה באמת נהדר:-D|מאוהב|

הערות קטנות:
1. כשהם מדברים אני קצת רואה את עזיראפל וקרולי. זה בטח מה שהם עושים במילא עכשיו.
2. איזה עצוב לראות את לונדון ריקה:-( (אבל גם קצת יפה כשהיא לא מכוסה לחלוטין בתיירים)
3. אלה באמת הנשים שלהם? הן גם שחקניות?
4. אוי אבל מה עובר על השיער של דיוויד טננט?:-(
5. היו מלא דברים שהצחיקו אותי חצי מהזמן הייתי עם חיוך דבילי אבל ציטוט קטן - כשהמפיק מדבר עם דיוויד בטלפון רגיל והוא כזה "או, פרימיטיבי":-D
כן, זה באמת הנשים שלהן, ולפחות ג'ורג'יה טננט היא גם שחקנית ואפילו הופיעה פעם בדוקטור הו ביחד עם טננט, לפני שהם התחתנו.
מה שקצת מצחיק זה שהיא שיחקה שם את הבת שלו.
מה שאותי מסקרן זה האם זה באמת מצולם בבתים שלהם, ובכלל למרות שברור שזה מתוסרט, חלק מהדיאלוגים בין שניהם נשמעים לי מאוד אותנטיים, ואני תוהה אם זה באמת חלקית מאולתר כזה, והאם הם באמת כאלה חברים טובים במציאות, כי זה ממש מרגיש ככה.

וכן, מה לעזאזל הלך שם עם השיער שלו |פנים|

didalf

Well-known member
מה שקצת מצחיק זה שהיא שיחקה שם את הבת שלו.
אה עכשיו כשאת אומרת נדמה לי שגם הראש שלי שמלא בעובדות לא חשובות יודע שהיא בת של שחקן אחר ששיחק את הדוקטור?

מה שאותי מסקרן זה האם זה באמת מצולם בבתים שלהם, ובכלל למרות שברור שזה מתוסרט, חלק מהדיאלוגים בין שניהם נשמעים לי מאוד אותנטיים, ואני תוהה אם זה באמת חלקית מאולתר כזה, והאם הם באמת כאלה חברים טובים במציאות, כי זה ממש מרגיש ככה.
|כן|בול מה שחשבתי.
ונראה לי שזה באמת בבתים שלהם.

+פרק 2: מתה בסוף בקטע עם השם - "אתה יודע מה זה אומר?" "לאאא":-D

Lhuna3

Well-known member
אה עכשיו כשאת אומרת נדמה לי שגם הראש שלי שמלא בעובדות לא חשובות יודע שהיא בת של שחקן אחר ששיחק את הדוקטור?

|כן|בול מה שחשבתי.
ונראה לי שזה באמת בבתים שלהם.

+פרק 2: מתה בסוף בקטע עם השם - "אתה יודע מה זה אומר?" "לאאא":-D
אכן היא במציאות הבת של הדוקטור מספר 5 |כן|

גם לי נראה שזה באמת אצלם.

didalf

Well-known member
אכן היא במציאות הבת של הדוקטור מספר 5 |כן|

גם לי נראה שזה באמת אצלם.

אוקי לא התכוונתי לכתוב על כל פרק אבל סמואל ל. מאדרפאקר ג'קסון!:-D
לא פלא שהבמאי המסכן פחד ממנו מי לא?:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוויד טננט זה פיקוח נפש |מאוהב|
בגלל זה יצא פסק הלכה לפיו מותר לצפות בסדרות עם דייויד טננט גם בשבת.|חרדי|
אני כנראה אצטרך להישבר ולחזור לקלטות של הדודים כי ממש בא לי להמשיך אותה.
יש את זה באמזון, אז אני לא צריך דודים
The New Legends of Monkey
ממש חמודה. מישהו ראה?
רחוק מיצירת מופת, אבל אחלה סדרה להעביר את הזמן בכיף.
מאנקי עצמו (איליאן מה 100) מנסה להצחיק עם הבעות פנים מטופשות אבל לא הולך לו. שאר השחקנים חמודים.
אני באופן כללי הרבה פעמים אוהב סדרות חמודות וטופשות, אבל איכשהו זה תמיד נראה לי יותר מידי מטופש (רק מהקטעים הקצרים שנטפליקס מציג כשעוברים מעל כותר).
היה זכור לי שפעם בדקתי וראיתי שהשחקן הראשי שם הוא ממשהו שאני מכיר, אבל כבר שכחתי עד עכשיו.
אולי חוסר הרצון שלי קשור גם לכך שכשהייתי צעיר ראיתי סרט הולמרק שגם היה מבוסס על אותו סיפור (זאת אגדה סינית או הודית ידועה) והסרט הזה היה טיפשי.
קראתי את הספר פעמיים וגם ראיתי לפני שנים את הסרט המצוין. הספר - מתיש ביותר. קראתי שוב כי לא זכרתי כלום. די מדהים שהצליחו ליצור סדרה יותר מתישה מהספר.
קראתי אותו [הספר שם הורד] כשהייתי בכיתה ח' נראה לי וזה היה הספר הרציני הראשון שקראתי באנגלית* וזה היה קשה רצח. ממש שברתי שיניים עליו. אבל איכשהו גם לא וויתרתי לעצמי. זכור לי שלמרות שהיה קשה מאוד כן היה מספק.
*מאוחר יותר גיליתי שהספר הזה נכתב במקור באיטלקית אז די מגוחך שקראתי תרגום שלו לאנגלית במקום פשוט תרגום שלו לעברית.
ו WOW " שם הורד" הזכרת לי נשכחות....איזה ספר ואיזה סרט !
כן, מעולים.
אבל שוב - אני לא ממליץ על הסדרה.
רק לומר שבזכותכם התחלתי את ה The Alienist שלא שמעתי עליה קודם (אני העיצומה של העונה הראשונה ) ומאוד מאוד נהנת.
לא זוכרת שהיו כאן דיבורים עליה..
אני חושב שלא היו כמעט דיבורים על הסדרה הזאת כי לא הייתה כאן קבוצה שראו יחד.
אני צריך לכתוב עכשיו על הפרקים שאני רואה עכשיו בעונה 2 כדי שלפחות כשתגיעי לזה נוכל לדבר על זה.
בכל מקרה אני שמח שאת אוהבת את עונה 1. זכור לי שלקח לי זמן להחליט אם אני אוהב אותה. היה קשה לי להתחבר לדמויות.

אוי אבל מה עובר על השיער של דיוויד טננט?
השיער של דייויד טננט הוא ישות בפני עצמה. לפעמים הוא אדיר. אבל לפעמים הוא פשוט מאוד מוזר.

אולי את צריכה לנצל את העובדה שקבוע אין לך סדרות כדי לראות את העונות שלו בדוקטור הו (זה יחסית לא הרבה - 3 עונות של 13 פרקים + איזה 5 פרקי ספיישל)

Lhuna3

Well-known member
אוקי לא התכוונתי לכתוב על כל פרק אבל סמואל ל. מאדרפאקר ג'קסון!:-D
לא פלא שהבמאי המסכן פחד ממנו מי לא?:-D
חחחח יואו כן וכמה הוא מקלל :-D
ואיזה קטע מעולה שהם עושים לדיוויד המסכן נקרעתי :-D

בגלל זה יצא פסק הלכה לפיו מותר לצפות בסדרות עם דייויד טננט גם בשבת.|חרדי|
:-D:-D איזה מזל!

Lhuna3

Well-known member
אולי את צריכה לנצל את העובדה שקבוע אין לך סדרות כדי לראות את העונות שלו בדוקטור הו (זה יחסית לא הרבה - 3 עונות של 13 פרקים + איזה 5 פרקי ספיישל)
זה רעיון ממש טוב, כי רוב הפרקים שלו הם סטנד-אלון ואפשר להתחיל לצפות בזה גם בלי להרגיש מחויבות מראש לצפיה רצופה ארוכה (למרות שאני מאמינה שאחרי שהיא תתאהב היא תרצה כן).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה רעיון ממש טוב, כי רוב הפרקים שלו הם סטנד-אלון ואפשר להתחיל לצפות בזה גם בלי להרגיש מחויבות מראש לצפיה רצופה ארוכה (למרות שאני מאמינה שאחרי שהיא תתאהב היא תרצה כן).
מה פתאום...
אסור לנו לספר לה שזה יגרום לה לרצות לראות יותר, זה יגרום לה לפחד לנסות. למעשה היה אידיאלי אם היינו יכולים לשקר לה שהוא מופיע רק בפרק אחד של הסדרה הזאת ושתנסה את הפרק הספציפי הזה.

למעלה