שרשור דיוני סדרות #14

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפרק עוד לא ממש התחיל ואני כבר צוחק כי מופיעים השמות של מייקל שין ודייויד טננט עם שמות אמצעיים. שאני לא זוכר שאי פעם השתמשו בהם בקרדיטים שלהם. וזה כמובן בגלל הפרק הקודם. זה כבר הברקה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד משהו לגבי דייויד טננט ואשתו
(ואני כותב את זה לפני שאני רואה עוד מStaged)
יש להם 5 ילדים כשהבן הבכור הוא לא ביולוגית של טננט כי הוא נולד שנים לפני שאמא שלו הכירה את טננט, אבל טננט כנראה אימץ אותו לאחר מכן.
שמו Ty Tennant והוא גם שחקן וכיכב בסדרה בשם War of the Worlds שנה שעברה.
ואני מאוד מצפה לעתיד שבו הוא גם יקבל את תפקיד הדוקטור כי הוא גם בן של דוקטור קודם וגם נכד של דוקטור קודם.

בכל מקרה העלתי את כל זה כי נזכרתי בקטע ראיון חמוד שראיתי עם הבן שבו הוא מספר על איך הוא פגש לראשונה את מי שיהיה אביו כשהוא היה בן 5 וכבר אז הוא הכיר אותו מדוקטור הו.
זכור לי שהיה קטע ארוך יותר אבל מה שמצאתי עכשיו נמצא כאן:

ובכל מקרה אני תוהה אם הוא יופיע גם בStaged, אבל אל תגידו לי

Lhuna3

Well-known member
מה פתאום...
אסור לנו לספר לה שזה יגרום לה לרצות לראות יותר, זה יגרום לה לפחד לנסות. למעשה היה אידיאלי אם היינו יכולים לשקר לה שהוא מופיע רק בפרק אחד של הסדרה הזאת ושתנסה את הפרק הספציפי הזה.
יואו נכון, איך שכחתי, זה גם הפרק עם אמי רוסום! |פנים|
are we doing this again?

didalf

Well-known member
חחחח יואו כן וכמה הוא מקלל :-D
ואיזה קטע מעולה שהם עושים לדיוויד המסכן נקרעתי :-D
חחחח ברור זה הטריידמארק שלו:-D אף אחד לא אומר מאדרפאקר יפה כמו סמואל ל. ג'קסון.
וכן הקטע שהם עשו לדייויד:-D

בגלל זה יצא פסק הלכה לפיו מותר לצפות בסדרות עם דייויד טננט גם בשבת.|חרדי|
חשוב מאד|פטיש|

ואני מאוד מצפה לעתיד שבו הוא גם יקבל את תפקיד הדוקטור כי הוא גם בן של דוקטור קודם וגם נכד של דוקטור קודם.
וואו ממש לגסי של דוקטורים.

אולי את צריכה לנצל את העובדה שקבוע אין לך סדרות כדי לראות את העונות שלו בדוקטור הו (זה יחסית לא הרבה - 3 עונות של 13 פרקים + איזה 5 פרקי ספיישל)
כן.... לא. יצא לי לראות חלקי פרקים עם אח שלי לא סובלת את החייזרים האלה.

אסור לנו לספר לה שזה יגרום לה לרצות לראות יותר, זה יגרום לה לפחד לנסות. למעשה היה אידיאלי אם היינו יכולים לשקר לה שהוא מופיע רק בפרק אחד של הסדרה הזאת ושתנסה את הפרק הספציפי הזה
:-D:-D

יואו נכון, איך שכחתי, זה גם הפרק עם אמי רוסום! |פנים|
are we doing this again?

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
סיימתי עכשיו את פרק 5 של גמביט המלכה, עדיין מעניין אבל זה מתחיל להרגיש כאילו זה קצת חוזר על עצמו...

dilia snake

Well-known member
סיימתי עכשיו את פרק 5 של גמביט המלכה, עדיין מעניין אבל זה מתחיל להרגיש כאילו זה קצת חוזר על עצמו...
סיימתי לגמרי וזה היה דיי מהנה בסה"כ, לא יודעת אם היא באמת טובה כמו שעושים ממנה כי לטעמי זה דיי חזר על עצמו והדרמה מסביב לפעמים הרגישה קלישאתית ולא מספיק מעניינת או מקורית.

עכשיו אני צריכה למצור בינג' חדש, עדיף מהסוג הפרוצדורלי שלא מצריך יותר מידי מחשבה אבל נראה לי שכבר ראיתי או לפחות ניסיתי הכול |פנים| .

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני סיימתי עכשיו את Staged וזה רשמית מבחינתי אחד משני הדברים הטלויזיוניים הכי טובים שיצאו מהקורונה (ביחד עם הפרק ספיישל של סעודת העורב כמובן).
סיימתי עכשיו את פרק 4 של Staged ואני לא מבין איך את בכלל יכולה להשוות את זה עם פרק הספיישל של Mythic Quest: Raven's Banquet.
הפרק של סעודת העורב היה בסדר +. מקסימום.
Staged היא פשוט מדהימה.
כל פרק זה רק נבנה יותר ויותר והורס עם כל כך הרבה בדיחות קטנות שמתפתחות.

כן.... לא. יצא לי לראות חלקי פרקים עם אח שלי לא סובלת את החייזרים האלה.
חלקי פרקים זה לא נחשב ומי יודע איזה פרק יצא לך לראות.
האם אני צריך להזכיר לך את עדי של 2017 שהייתה נשבעת שהיא בחיים לא תצפה בסרט קומיקס?
תבטחי בנו לפחות מספיק כדי לראות פרק אחד שנבחר עבורך. (אני ולונה נצטרך להתדיין כדי לבחור, אבל בהחלט יש לי רעיונות)

הרבה אנשים לא אוהבים את עזיז אנסארי בגלל כמה שהדמות שלו במחלקת גנים ונוף הייתה בלתי נסבלת.
וג'ון ראלפיו היה פי מאה יותר בלתי נסבל.

didalf

Well-known member
:-0 הוא היה מעולה!

תבטחי בנו לפחות מספיק כדי לראות פרק אחד שנבחר עבורך. (אני ולונה נצטרך להתדיין כדי לבחור, אבל בהחלט יש לי רעיונות)
ממממממ אני אשקול

הרבה אנשים לא אוהבים את עזיז אנסארי בגלל כמה שהדמות שלו במחלקת גנים ונוף הייתה בלתי נסבלת.
וג'ון ראלפיו היה פי מאה יותר בלתי נסבל.
אבל טום היה סתם מעצבן. ז'אן ראלפיו בהחלט היה בלתי נסבל ובגלל זה הוא היה כ"כ מצחיק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סמואל ל. ג'קסון היה מעולה
אבל עד כמה שזה כיף שיש הופעת אורח, פרק 4 היה יותר טוב פשוט בגלל הריב של דייויד ומייקל.
וסיימון המיואש בינהם כשהם רבים. :-D
ואז שהם חוזרים לזה עם ג'ו.
וזה ששניהם מצביעים כשהם רוצים לדבר :-D:-D
ואני גם תהיתי איך הם כביכול הסתדרו על הסט של בשורות טובות (כביכול - כי ברור שזה מתוסרט)
אז שמחתי שזה עלה וממש לא הבנתי איך משחק של צוללות יכול לעזור. במיוחד כי הייתי חושב שמשחק שבו אחד מנצח רק יעצבן אותם יותר.
אז שמחתי מאוד שהם בעצם הראו בסוף איך זה עוזר להם.

חוץ מזה כל מיני דברים קטנים שמתמשכים כמו הנשים שלהם.
הספל של דייויד עם הפרצוף שלו.
הסאגה עם השכנה של מייקל.
וכמובן שינוי הקרדיטים כל פרק.

עם כל הדברים המצחיקים הקטע שהכי הרס אותי פיזית היה בנקודת זמן 14:20 כשדייויד אומר Because he's a lush כשהוא מסביר כיצד השכנה סוחטת את מייקל. הוא אומר את זה בצורה כזאת מוזרה. ובאופן כללי זאת מילה מוזרה לשתיין.

אז בנתיים לא רואים אף אחד מהילדים של דייויד (הנחתי שלא יראו את הקטנים, אבל חשבתי שאולי את הבן השחקן)
אבל כן ראו את הכלב שלהם (אני מניח שלהם) בסצנה שהם יושבים על המדרגות.
הסדרה הזאת הורסת אותי. רציתי ללכת לישון מוקדם.
רציתי למתוח את ההנאה מהסדרה לפחות על יום אחד נוסף,
אבל אני לא יכול לעמוד בזה

didalf

Well-known member
אז שמחתי שזה עלה וממש לא הבנתי איך משחק של צוללות יכול לעזור. במיוחד כי הייתי חושב שמשחק שבו אחד מנצח רק יעצבן אותם יותר.
אז שמחתי מאוד שהם בעצם הראו בסוף איך זה עוזר להם.
חחחח בדיוק מה שחשבתי.

חוץ מזה כל מיני דברים קטנים שמתמשכים כמו הנשים שלהם.
הספל של דייויד עם הפרצוף שלו.
הסאגה עם השכנה של מייקל.
וכמובן שינוי הקרדיטים כל פרק.
כן כל הדברים המתמשכים האלה מעולים:-D הכי אני אוהבת את הקטע עם הספל והקרדיטים.

Lhuna3

Well-known member
לא, פה אתה לגמרי זה שמחוץ לקונצנזוס. הוא מהמם לכל הדיעות חוץ משלך |שפם|.

אבל אני שמחה שאתה מסכים לגבי סטייג'ד (מעניין איך זה היה מתורגם אם היו קונים את זה מישהו פה). היא מענגת לחלוטין, ואני פשוט רוצה עכשיו לראות את שניהם ביחד בעוד דברים.
אולי אני גם אצפה עוד פעם בבשורות טובות. (בסטייג'ד אני צופה עכשיו צפיה שניה כבר ביחד אתכם).
יואו הריב שלהם הרס אותי מצחוק! :-D
מייקל הרג אותי בהתחלה גם כשהוא עושה חיקוי של דיוויד כ-muppet אני מתה ממנו.

didalf

Well-known member
דיימ ג'ודי דנץ' מגשרת בויכוח המתמשך על השמות, מתה:-D
וזה שהיא נזפה בהם כמו ילדים:-D

מה אני אגיד אשכרה הרגשתי הקלה כשהסתבר שהשכנה בסדר:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את Staged כבר אתמול כמובן
אבל היה מאוחר מידי אז כבר מיד עברתי למצב שינה
ועכשיו אני כבר בקושי זוכר מה היה בשני הפרקים האלו...

זה כן הוביל לכך שהיום הגעתי לעוד סרטונים של דייויד טננט ביו-טיוב.
כמו למשל חלקים מתוכנית שבה הוא מתחקה אחרי השורשים של משפחתו (מסתבר שהוא רבע אירי)

מילי08

Well-known member
תודה על ההמלצות ל staged. אדיר, מעולה ומחייה נפשות
(בפרק 5 לקראת הסוף רואים את אחת בילדים של דיוויד וג'ורג'יה יורד ועולה במדרגות. נראה לי ילדה. ממש ברקע)

Lhuna3

Well-known member
תודה על ההמלצות ל staged. אדיר, מעולה ומחייה נפשות
(בפרק 5 לקראת הסוף רואים את אחת בילדים של דיוויד וג'ורג'יה יורד ועולה במדרגות. נראה לי ילדה. ממש ברקע)
וואלה, נכון, ילדה קטנה :) לא שמתי לב קודם.

מילי08

Well-known member
זה קטע ממופע האיתורים שלהם.
ממולץ בחום. בכיתי מרוב צחוק. יש 3 פרקים בני 40 דקות של אלתור
חמוד. את הימני (האמא...) אף פעם לא אהבתי, כי תמיד הוא עושה את אותה דמות מטופשת. אבל כאן הוא דווקא סבבה.

למעלה