שרשור דיוני סדרות #15

Lhuna3

Well-known member
אוקיי. בגדול - חיבבתי.
כלומר זו לא יצירת מופת או משהו, אבל יש פה טייק די רענן על הנושא, אני אוהבת שרוב ה"גיבורים" הם נבלות, יש כמה רגעים מפתיעים וחזקים, יש רגעים מצחיקים, יש אחלה פסקול. ותומר קאפון מאוד חמוד.
מהצד השני גם כמובן המון קלישאות ורגעים צפויים, וגם קצת דברים לא הגיוניים, אבל שיהיה.

אני אהבתי בהתחלה את הרעיון של גיבורי על שהם פשוט דושים.
כלומר בעולם שבו נולדים מידי פעם אנשים עם כוחות על, זה פשוט הגיוני שהם לא יהיו דווקא גיבורים אלטרואיסטיים מושלמים, וגם לא נבלים רשעים שזוממים להשתלט על העולם אלא שהם פשוט יהיו בני אדם, ושחלק מהם יחשבו לגיבורים אבל בפועל יהיו דושים כאלה.
(לא שזה פעם ראשונה שאני נתקלת בזה, נגיד קפטן האמר מדוקטור הוריבל סינג אלונג בלוג הוא בדיוק זה.)
גם הגיוני שיהיה ארגון כזה שינצל את הכוחות שלהם בשביל לעשות מהם תעשיה של כסף, ושאפשרי שבסופו של דבר הם יעשו יותר רע מטוב.
אני חשבתי שהבעיה של איך האנשים הרגילים יכולים לעצור אותם היא מספיק מעניינת.
אז קצת התאכזבתי כשהתגלה העניין של התרכובת ושהם תוצר של מדענים, וחזרנו לטרופ הכל כך מוכר של "ארגון חזק עשה ניסויים רפואיים סודיים" ועכשיו המטרה היא לחשוף אותו |ישן|
וגם לטרופ המוכר של "הנבל-על הוא כזה כי רופאים ומדענים עשו בו ניסויים כילד" :sleep: (אפילו כמי שכמעט לא מתעניינת בז'אנר זה מרגיש לי לעוס עד אימה.)
זה קורה לי בהרבה סדרות שיש נושא שנראה לי מעניין, ואז הכותבים מתעקשים להוסיף עוד נדבכים לעלילה, ובמקום להפוך את זה ליותר מעניין זה הופך את זה לפחות, כי מתפרשים על כל מיני נושאים שחלקם לא מעניינים ואף שחוקים, במקום להתמקד במה שחשבתי.
אבל סה"כ כאמור זה לא רע. הומלנדר הוא נבל די מוצלח, עם כמה שהוא קלישאתי. אני ממש אהבתי בסוף הפרק הראשון כשהוא מפיל את המטוס.
(ואיזה הפתעה חמודה לראות את גאס פרינג' בפרק האחרון.)

מילי08

Well-known member
אוקיי. בגדול - חיבבתי.
כלומר זו לא יצירת מופת או משהו, אבל יש פה טייק די רענן על הנושא, אני אוהבת שרוב ה"גיבורים" הם נבלות, יש כמה רגעים מפתיעים וחזקים, יש רגעים מצחיקים, יש אחלה פסקול. ותומר קאפון מאוד חמוד.
מהצד השני גם כמובן המון קלישאות ורגעים צפויים, וגם קצת דברים לא הגיוניים, אבל שיהיה.

אני אהבתי בהתחלה את הרעיון של גיבורי על שהם פשוט דושים.
כלומר בעולם שבו נולדים מידי פעם אנשים עם כוחות על, זה פשוט הגיוני שהם לא יהיו דווקא גיבורים אלטרואיסטיים מושלמים, וגם לא נבלים רשעים שזוממים להשתלט על העולם אלא שהם פשוט יהיו בני אדם, ושחלק מהם יחשבו לגיבורים אבל בפועל יהיו דושים כאלה.
(לא שזה פעם ראשונה שאני נתקלת בזה, נגיד קפטן האמר מדוקטור הוריבל סינג אלונג בלוג הוא בדיוק זה.)
גם הגיוני שיהיה ארגון כזה שינצל את הכוחות שלהם בשביל לעשות מהם תעשיה של כסף, ושאפשרי שבסופו של דבר הם יעשו יותר רע מטוב.
אני חשבתי שהבעיה של איך האנשים הרגילים יכולים לעצור אותם היא מספיק מעניינת.
אז קצת התאכזבתי כשהתגלה העניין של התרכובת ושהם תוצר של מדענים, וחזרנו לטרופ הכל כך מוכר של "ארגון חזק עשה ניסויים רפואיים סודיים" ועכשיו המטרה היא לחשוף אותו |ישן|
וגם לטרופ המוכר של "הנבל-על הוא כזה כי רופאים ומדענים עשו בו ניסויים כילד" :sleep: (אפילו כמי שכמעט לא מתעניינת בז'אנר זה מרגיש לי לעוס עד אימה.)
זה קורה לי בהרבה סדרות שיש נושא שנראה לי מעניין, ואז הכותבים מתעקשים להוסיף עוד נדבכים לעלילה, ובמקום להפוך את זה ליותר מעניין זה הופך את זה לפחות, כי מתפרשים על כל מיני נושאים שחלקם לא מעניינים ואף שחוקים, במקום להתמקד במה שחשבתי.
אבל סה"כ כאמור זה לא רע. הומלנדר הוא נבל די מוצלח, עם כמה שהוא קלישאתי. אני ממש אהבתי בסוף הפרק הראשון כשהוא מפיל את המטוס.
(ואיזה הפתעה חמודה לראות את גאס פרינג' בפרק האחרון.)
מסכימה מאוד עם כל מה שכתבת ואלו בדיוק הדברים שאני חשבתי עליהם.
ניסיתי לחפש מה אני כתבתי עליה כי זכור לי שכתבתי קצת, אבל החיפוש כאן ממש מסורבל.

אני חושבת שמה שמחזיק את הסדרה זה לא סיפור המסגרת הנדוש (ניסויים סודיים), אלא דווקא השאלה הבסיסית של מהו טוב ומהו רע. וזה באמת מאוד מאוד דומה לקונספט של דוקטור הוריבל וגם שם שני הגיבורים הוצגו בצורה הפוכה ממה שאנחנו מצפים. (עכשיו זה מסקרן אותי אם ווידון הכיר את הקומיקס כשהוא יצא).
גם המשחק הפתיע לטובה (מסתבר שלתומר קאפון יש יותר מהבעה אחת!).
בכל זאת היו כמה הפתעות ותפניות בעלילה. אני, עד הרגע האחרון, לא ידעתי למשל לאיזה כיוון סטארלייט תלך. באיזשהו מקום אני חושבת שגם היא לא סגורה לגמרי.
הלוואי שבעונה הבאה נלמד גם על על שאר הגיבורים. היתה דמות אחת שרק הוזכרה ובכלל לא התייחסו אליה.
אני מקווה שהעונה השנייה תהיה יותר מדוייקת.
אם את ממשיכה לעונה 2, אז גם אני אראה. אולי אפילו אתחבר לאמאזון בשביל זה (אני מנסה להימנע מקלטות דודים. צדקת שכמותי.)

ניק - שווה להתחבר לאמאזון? יש שם עוד תכנים טובים?

Lhuna3

Well-known member
מסכימה מאוד עם כל מה שכתבת ואלו בדיוק הדברים שאני חשבתי עליהם.
ניסיתי לחפש מה אני כתבתי עליה כי זכור לי שכתבתי קצת, אבל החיפוש כאן ממש מסורבל.

אני חושבת שמה שמחזיק את הסדרה זה לא סיפור המסגרת הנדוש (ניסויים סודיים), אלא דווקא השאלה הבסיסית של מהו טוב ומהו רע. וזה באמת מאוד מאוד דומה לקונספט של דוקטור הוריבל וגם שם שני הגיבורים הוצגו בצורה הפוכה ממה שאנחנו מצפים. (עכשיו זה מסקרן אותי אם ווידון הכיר את הקומיקס כשהוא יצא).
גם המשחק הפתיע לטובה (מסתבר שלתומר קאפון יש יותר מהבעה אחת!).
בכל זאת היו כמה הפתעות ותפניות בעלילה. אני, עד הרגע האחרון, לא ידעתי למשל לאיזה כיוון סטארלייט תלך. באיזשהו מקום אני חושבת שגם היא לא סגורה לגמרי.
הלוואי שבעונה הבאה נלמד גם על על שאר הגיבורים. היתה דמות אחת שרק הוזכרה ובכלל לא התייחסו אליה.
אני מקווה שהעונה השנייה תהיה יותר מדוייקת.
אם את ממשיכה לעונה 2, אז גם אני אראה. אולי אפילו אתחבר לאמאזון בשביל זה (אני מנסה להימנע מקלטות דודים. צדקת שכמותי.)

אני ממשיכה, אני כבר בפרק 2 של עונה 2.
ויש תכנים טובים באמאזון. מעט, אבל יש.

לי זה דווקא היה ברור מאוד מההתחלה שסטארלייט תעזור בסוף למחתרת, מהרגע הראשון שהיא הגיעה לווט זה היה ברור שהיא הולכת לשנוא את מה שהולך שם ולהלחם נגד זה, והיא המשיכה רק בגלל אמא שלה, אבל זה לא יחזיק הרבה.
היא בחיים לא תשתף פעולה מרצון עם דברים כאלו רעים, היא ויואי הם "הטובים" הכי קלאסיים של הסדרה.
מי שכן שאלתי את זה לגביה זאת מייב.
היא זאת שגם ברור ששונאת את זה, אבל היא הרבה יותר עמוק בפנים.
אני נורא קיוויתי שהיא תצטרף למחתרת מתישהו, אבל אני לא מאמינה שזה יקרה ממש, אבל כן מאמינה שהיא איכשהו כן תעזור להם בסוף לפחות קצת.

לאיזה דמות את מתכוונת שרק הוזכרה?

מילי08

Well-known member
אני ממשיכה, אני כבר בפרק 2 של עונה 2.
ויש תכנים טובים באמאזון. מעט, אבל יש.

לי זה דווקא היה ברור מאוד מההתחלה שסטארלייט תעזור בסוף למחתרת, מהרגע הראשון שהיא הגיעה לווט זה היה ברור שהיא הולכת לשנוא את מה שהולך שם ולהלחם נגד זה, והיא המשיכה רק בגלל אמא שלה, אבל זה לא יחזיק הרבה.
היא בחיים לא תשתף פעולה מרצון עם דברים כאלו רעים, היא ויואי הם "הטובים" הכי קלאסיים של הסדרה.
מי שכן שאלתי את זה לגביה זאת מייב.
היא זאת שגם ברור ששונאת את זה, אבל היא הרבה יותר עמוק בפנים.
אני נורא קיוויתי שהיא תצטרף למחתרת מתישהו, אבל אני לא מאמינה שזה יקרה ממש, אבל כן מאמינה שהיא איכשהו כן תעזור להם בסוף לפחות קצת.

לאיזה דמות את מתכוונת שרק הוזכרה?
סטארלייט לא הלכה בסוף עם הגיבורי על? הזכרון המחורבן שלי שוב בוגד בי?
זכור לי שהיא באמת עזרה למחתרת אבל בסוף כן הלכה עם הגיבורים וכאילו בגדה בעצמה.

היתה דמות של צל או משהו כזה. הזכירו אותו בהתחלה כאחד מהשבעה.

אני אתחיל בערב את העונה השנייה. התוכניות צפייה שלי לסופ"ש לא ממש הסתדרו...

Lhuna3

Well-known member
סטארלייט לא הלכה בסוף עם הגיבורי על? הזכרון המחורבן שלי שוב בוגד בי?
זכור לי שהיא באמת עזרה למחתרת אבל בסוף כן הלכה עם הגיבורים וכאילו בגדה בעצמה.

היתה דמות של צל או משהו כזה. הזכירו אותו בהתחלה כאחד מהשבעה.

אני אתחיל בערב את העונה השנייה. התוכניות צפייה שלי לסופ"ש לא ממש הסתדרו...
למה את מתכוונת הלכה עם הגיבורים? היא לא פרשה מה-7, היא לא יכולה בלי לסכן את חייה, אבל היא באה לעזור למחתרת כאמור, ולי לא היה ספק בסוף העונה שהיא "איתם" ושבכל מקרה היא נגד ווט, והיא ממשיכה לשתף פעולה עם הארגון רק למראית עין ובשביל לפעול נגדם מבפנים ברגע שתוכל.

אז הדמות שאת מתכוונת אליה היא בלק נואר?
כן, הוא די מסתורי. ראינו אותו נדמה לי רק פעם אחת ממש עושה משהו - הוא נלחם נגד קימיקו (ה"סופר טרוריסטית" בכפיה האסייתית) כשהיא הצילה את פרנצ'י מפניו.
אבל נדמה לי שהוא לא מדבר בכלל, או לפחות שלא שמענו אותו מדבר ולא מדברים עליו כמעט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, יש שם תכנים טובים. פחות מנטפליקס לדעתי, אבל את יכולה להתחבר לחודש ואז להתנתק אם את לא מוצאת מספיק עניין.
3 עונות של גברת מייזל המופלאה יותר משווים את המחיר שהם מבקשים.

אין לי כוח להתייחס בפרטנות יותר מידי למה שכתבתם על עונה 1, מה גם שאני לא זוכר אותה מושלם.
כמובן שזה לא יצירת מופת, אבל זה לדעתי מאוד כיפי ומספיק מקורי יחסית (ברור שלא מאה אחוז מקורי, עשו גיבורי על כבר בכל כך הרבה דרכים שאין דבר כזה מקורי לחלוטין.
אז הנה
קודם כל אני לא מסכים עם ההשוואה עם קפטן האמר.
קפטן האמר הוא דוש, אבל עד כמה שראינו זה כל מה שהוא - דוש.
לעומת זאת חלק מגיבורי העל בסדרה הזאת הם הרבה יותר מדושים - הם רוצחים.
או כמו איי-טריין שדי בטעות הרג את החברה של היואי אבל גם לא ממש אכפת לו.
או גרוע יותר כמו הומלנדר שממש רוצח אנשים (וילדים) כשהם לא עושים מה שהוא רוצה.

אני לא זוכר כל כך שימוש ב"הנבל-על הוא כזה כי רופאים ומדענים עשו בו ניסויים כילד". חוץ מסדרה ג'סיקה ג'ונס כמובן.
אבל בכל מקרה זה לדעתי שונה מספיק.
מה שמעולה בהומלנדר זה שיש לו אגו כל כך שברירי וזה לצד כוח כל כך גדול.

בכל מקרה - תראו כבר את עונה 2

Lhuna3

Well-known member
כן, יש שם תכנים טובים. פחות מנטפליקס לדעתי, אבל את יכולה להתחבר לחודש ואז להתנתק אם את לא מוצאת מספיק עניין.
3 עונות של גברת מייזל המופלאה יותר משווים את המחיר שהם מבקשים.

אין לי כוח להתייחס בפרטנות יותר מידי למה שכתבתם על עונה 1, מה גם שאני לא זוכר אותה מושלם.
כמובן שזה לא יצירת מופת, אבל זה לדעתי מאוד כיפי ומספיק מקורי יחסית (ברור שלא מאה אחוז מקורי, עשו גיבורי על כבר בכל כך הרבה דרכים שאין דבר כזה מקורי לחלוטין.
אז הנה
קודם כל אני לא מסכים עם ההשוואה עם קפטן האמר.
קפטן האמר הוא דוש, אבל עד כמה שראינו זה כל מה שהוא - דוש.
לעומת זאת חלק מגיבורי העל בסדרה הזאת הם הרבה יותר מדושים - הם רוצחים.
או כמו איי-טריין שדי בטעות הרג את החברה של היואי אבל גם לא ממש אכפת לו.
או גרוע יותר כמו הומלנדר שממש רוצח אנשים (וילדים) כשהם לא עושים מה שהוא רוצה.

אני לא זוכר כל כך שימוש ב"הנבל-על הוא כזה כי רופאים ומדענים עשו בו ניסויים כילד". חוץ מסדרה ג'סיקה ג'ונס כמובן.
אבל בכל מקרה זה לדעתי שונה מספיק.
מה שמעולה בהומלנדר זה שיש לו אגו כל כך שברירי וזה לצד כוח כל כך גדול.

בכל מקרה - תראו כבר את עונה 2
להגיד שקונספט מסוים כבר היה זה לא לטעון שזה אותו דבר בכל מובן אפשרי.
הוא דוש וגם רבים מהם הם פשוט דושים.
קפטן האמר לדעתי היה משתלב שם מעולה (חוץ מהבעיה שהאגו שלו ושל הומלנדר לא היו מסתדרים ביחד). לא ראינו אותו כרוצח ברמה של הומלנדר, בכלל לא ראינו אותו הרבה כי זו סדרה הרבה יותר קצרה והפוקוס לא היה עליו, וגם זו סדרה הרבה פחות אפלה ונדמה לי שבעצם אין בה אלימות של ממש, אבל בסדרה כמו זאת הוא בהחלט היה הומלנדר.
ולגמרי יכולה לדמיין אותו כמו בסצינה עם המטוס השני אומר למייב "מה, את רוצה שאני עכשיו אקח אותם לארץ אחד אחד ואחזור 123 פעמים? הגזמת, זה טרחה גדולה מידי!" :-D

וכן, כמובן שנזכרתי ישר בקילגרייב, רק שכבר בג'סיקה ג'ונס זה לא הרגיש לי כמו רעיון חדש.

Lhuna3

Well-known member
1. בוצ'ר הזה הוא קלישאה מהלכת, אדיוט, מעצבן וזבל, כל כך בא לי שיואי יעיף לו אגרוף בחזרה בסוף הפרק.
הוא גם יודע שהאח של קימיקו הוא סופ אז הוא פשוט מנסה לירות בו עם רובה? כמה דביל הוא יכול להיות?

2. אהבתי את השיחה של סטאן אדגר עם הומלנדר כי הוא היה כל כך "גאס" :-D איך הוא לא מפחד בכלל מהומלנדר שיכול להרוג אותו בשניה אם הוא חוטף קריזה.
"אנחנו לא חברת גיבורי על אנחנו חברת תרופות"
כאמור אני פחות אוהבת את הקונספט, אבל הוא הדמות המושלמת לזה, ובטח עדיף על מה-שמה עם היחסים הקינקיים המעוותים שלה עם הומלנדר. (גם קלישאה)

3. אבל זה מעניין למה הוא גייס ל-7 מישהי כמו סטרומפרונט (מתה על השחקנית, שכיכבה ב-You're the worst) שבעליל לא משתפת פעולה עם הבולשיט היחצ"ני של ווט. אופציה אחת שעלתה בדעתי זה שהיא שם בשביל לחשוף את סטארלייט מבפנים, אבל לא באמת נראה לי. אולי פשוט פחות אכפת לו מכל זה.

4. הטריפ הפסיכוטי של המעמקים עם הזימים הדוחים שלו ("מגיע לך להיות אהוב". ממש לא.) איכ די! |פנים||פנים||פנים| מה עשינו רע? אני גם אמורה לסלוח לו שהוא מטרידן סדרתי כי זה הכל בגלל הבטחון העצמי הנמוך שלו וכי הוא מפחד שנשים יצחקו עליו? פיכס.

5. קצת מעצבן אותי השם של הסדרה.

didalf

Well-known member
יש לי שאלה מוזרה.
יש לי זיכרון משומה מלפני כמה שנים שמישהו (כנראה מישהי) פה התחפש ללקסה בהאלווין/פורים וגם העלה תמונה לכאן.
האם דמיינתי את זה או שזה קרה?
כמובן שבלתי אפשרי למצוא משהו בארכיון.

dilia snake

Well-known member
גם ראיתי
קודם כל - כמובן שצדקתי. אני צודק תמיד
:p

אני לא יודע אם ממש יהיו פלאשבקים לשנה שחלפה, אבל עשו את זה ברור שהשנה הזאת היא משמעותית מאוד וקרה בה הרבה מעבר לזה שמייקל פשוט חיפשה את דיסקברי.

*הייתה התייחסות לשיער של מייקל וכמובן זה בא מטילי.

אני בטוח שנראה עוד את בוק הרבה פעמים. לדעתי הוא אולי יעלם ליותר משני פרקים, אבל אז יחזור ויהיה ברוב העונה.
גם לי נראה הגיוני שבוק ומייקל יהפכו לזוג (או לפחות ישכבו יחד). אבל זה די מוזר שהם כבר היו שנה יחד וזה לא קרה.

אני שמח שסארו נעשה רשמית הקפטן. אני חשבתי שזה כבר ברור שזה יהיה הוא אז קצת הפתיע אותי שבכלל היה צורך לדסקס את זה.
(אגב, מסתבר שזאת פעם ראשונה בסדרה של מסע בין כוכבים שהקפטן של הספינה הראשית הוא לא בן אדם)

אהבתי את הקטעים עם האנשים מכדור הארץ. היה ברור שהם לא יהיו אנשי פדרציה, אבל אהבתי גם את זה שהם מורכבים. הם לא רעים, אלא מאוד מאוד חשדניים אחרי שנים שהם נאלצים להגן על עצמם.
הקטע עם זה שהאויבים שלהם הם בעצם בני אדם מטיטאן קצת היה מוזר. איך הם לא ידעו את זה? אני יכול להבין איך במסע ראשון יכלו לטעות, אבל איך הם לא העבירו את המסר לגבי מי הם מוקדם יותר? ומה הקטע של המסכות הענקיות האלו שגרמו להם להראות כמו חייזרים? אני מניח שאפשר למצוא לזה תירוץ, אבל לא ניתן תירוץ.

*לא מפתיע שגשר הזהב מחזיק מעמד. זה לא שהוא היה נטוש לאלף שנה, נראה לי הגיוני שמשהו כזה יכול להחזיק אלף שנה עם תחזוקה. בטח שעם תחזוקה של טכנולוגיה עתידית.

אהבתי גם את הקטע עם העץ בסוף. אני תוהה אם זה עץ שראו בעבר בסדרה ואני לא זוכר או אולי באחת הסדרות האחרות, אבל בכל מקרה כן הצליחו להעביר את התחושה שהם חזרו למקום שמוכר להם, אבל עבר המון המון זמן. אני מניח שזה יהיה משהו חזק בעונה.

פול באמת חמוד עם כולם. (האמת שיותר מהרגיל, כי הוא נוטה להיות עוקצני יותר. לא שהוא לא היה עוקצני בכלל, אבל הוא נוטה להיות יותר)
אבל היה לי חבל מאוד שלא ראו את בן זוגו בכלל בפרק.
וגם לא את ג'ט (טיג נוטארו).

הדמות החדשה של הבחורה הצעירה נראית לי חמודה.
ומגניב מאוד כשמתברר שיש לה סימביוט (אני לא יודע אם את יודעת מה הכוונה בזה)
היא בטוח תהיה חשובה מאוד כי לסימביוט שבה צריכים להיות זכרונות מה קרה עם הפדרציה. ומי יודע אולי גם מידע כלשהו שיעזור להם להבין מה גרם לBurn.

מעניין אותי שבנתיים הם לא מספרים לאנשים מכדור הארץ שהם מהעבר. אני בעצם לא ממש רואה סיבה להמשיך להסתיר את זה.
אני גם תוהה אם הם ישתפו את טכנולוגיית טיסת הפטריות שלהם, כי זה בטוח בעל ערך גדול במיוחד עכשיו כשהדלק לדרך הרגילה שלהם לטיסה מעל מהירות האור נעשתה נדירה.

אהבתי את שני הפרקים הקודמים בעונה, אבל כנראה הפרק הזה הוא האהוב עלי.

*אל תשכחי את ציטוט החודש: “Cake is eternal”
ראיתי את התגובה שלך כבר אתמול, אבל הייתי עייפה מידי ורק עכשיו יש לי זמן לשבת ולענות לך כמו שצריך😊

גם לי נראה הגיוני שבוק ומייקל יהפכו לזוג (או לפחות ישכבו יחד). אבל זה די מוזר שהם כבר היו שנה יחד וזה לא קרה.
אולי יעשו את הקלישאה של מחברים לאוהבים/נאהבים, כי הכימיה ביניהם לגמרי שם. וחוץ מזה אתה מכיר את מייקל, היא הייתה מאוד מרוכזת למצוא את דיסקברי ולהבין איך להציל את העולם או משהו אז זה לא מפתיע שהיא לא מצאה 10 דק' או אפילו לילה שלם פנוי כדי לשכבר איתו:-P:.

אהבתי את הקטעים עם האנשים מכדור הארץ. היה ברור שהם לא יהיו אנשי פדרציה, אבל אהבתי גם את זה שהם מורכבים. הם לא רעים, אלא מאוד מאוד חשדניים אחרי שנים שהם נאלצים להגן על עצמם.
(y)(y)
פול באמת חמוד עם כולם. (האמת שיותר מהרגיל, כי הוא נוטה להיות עוקצני יותר. לא שהוא לא היה עוקצני בכלל, אבל הוא נוטה להיות יותר)
אני חושבת שיש לו קטע כזה עם בחורות צעירות וחכמות, כי הוא גם כזה עם טילי ולפעמים גם עם מייקל.

אבל היה לי חבל מאוד שלא ראו את בן זוגו בכלל בפרק.
חשבתי שזה היה מוזר שהוא לא היה בהתחלה עם מייקל.

מעניין אותי שבנתיים הם לא מספרים לאנשים מכדור הארץ שהם מהעבר. אני בעצם לא ממש רואה סיבה להמשיך להסתיר את זה.
לדעתי זה דווקא הגיוני, הם נמצאים בתקופה שהם לא מכירים את החוקים שלה ואיך מאזן הכוחות או איך שלא תקרא לזה עובד או את ההיסטוריה. עדיף שקודם הם ילמדו ויסתגלו לעולם החדש ואז יספרו מי הם, כדי שלא יכנסו בטעות למלכודת או שמישהו מהצד הלא נכון ינצל אותם.

אבל תכתבי מה את חושבת על זה

אבל תכתבי מה את חושבת על זה
סיימתי ויש לי המון דברים. הכל יצא בבלאגן ....
נתחיל בזה שלעונה השניה צריך לקרוא "סוכנות הבילוש של שרה הווארד" ולא האליאניסט, כי היא לגמרי הכוכבת של העונה ולמרות שמאוד אהבתי את הדמות שלה חבל לי שקצת זנחו את הדוקטור...כן אני יודעת שהוא דיבר עם אבא שלו אבל לא מספיק..)
- הסיפור של שרה וג'ון מור יפה. ההתחבטויות שלה בין קריירה ואהבה עברו יפה. פחות אהבתי את הפתרון, החליטו בשבילם ....
- מצד אחד דמויות המשנה הוסיפו הרבה , בייחוד 2 השוטרים היהודים אבל הסיפורים האישיים שלהם היו לא שלמים, בייחוד אח של לוציוס(לא זוכרת את שמו) ואסתר...
- אהבתי יותר את סיפור הרצח בעונה הראשונה והפתרון שלו מאשר את זה של העונה הנוכחית, היה מאולץ יותר, ארוך יותר סתם, ושוב פעם חוזרים לגו-גו, אפשר היה לפתור את זה בקלות ב 3 פרקים..
- הטריק הזה בשכל עונה הורגים דמות אהובה גם אם סיידיקיקית...בעונה הראשונה הייתי קצת בהלם, בשניה פחות...}

יש עוד מלא אבל זה מה שעל לי כרגע. אני מקווה שהצלחתי לסמן ספויילרי - פעם ראשונה שמנסה....

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי ויש לי המון דברים. הכל יצא בבלאגן ....
נתחיל בזה שלעונה השניה צריך לקרוא "סוכנות הבילוש של שרה הווארד" ולא האליאניסט, כי היא לגמרי הכוכבת של העונה ולמרות שמאוד אהבתי את הדמות שלה חבל לי שקצת זנחו את הדוקטור...כן אני יודעת שהוא דיבר עם אבא שלו אבל לא מספיק..)
- הסיפור של שרה וג'ון מור יפה. ההתחבטויות שלה בין קריירה ואהבה עברו יפה. פחות אהבתי את הפתרון, החליטו בשבילם ....
- מצד אחד דמויות המשנה הוסיפו הרבה , בייחוד 2 השוטרים היהודים אבל הסיפורים האישיים שלהם היו לא שלמים, בייחוד אח של לוציוס(לא זוכרת את שמו) ואסתר...
- אהבתי יותר את סיפור הרצח בעונה הראשונה והפתרון שלו מאשר את זה של העונה הנוכחית, היה מאולץ יותר, ארוך יותר סתם, ושוב פעם חוזרים לגו-גו, אפשר היה לפתור את זה בקלות ב 3 פרקים..
- הטריק הזה בשכל עונה הורגים דמות אהובה גם אם סיידיקיקית...בעונה הראשונה הייתי קצת בהלם, בשניה פחות...}

יש עוד מלא אבל זה מה שעל לי כרגע. אני מקווה שהצלחתי לסמן ספויילרי - פעם ראשונה שמנסה....
ייאי, מישהו לדבר איתו על זה
בהחלט שרה הייתה הרבה יותר במוקד בעונה הזאת מה שבאמת קצת הופך את זה למוזר ששם הסדרה הוא עדיין The Alienist.
אבל בעצם העונה הקודמת הייתה מבוססת על ספר בשם The Alienist בעוד העונה הזאת מבוססת על ספר המשך שנקרא The Angel of Darkness.
ככה שבעצם זה לא אמור לשים את האלייניסט במרכז.

*לא הבנתי מה שכתבת בזה: "כן אני יודעת שהוא דיבר עם אבא שלו אבל לא מספיק.."
מי דיבר עם אבא של מי?

היו לי הרבה דברים בעונה הזאת שאני ניחשתי שבאים - אחד מהם היה שהארוסה של ג'ון תכנס להריון ובגלל שהוא הוא בסוף באמת יתחתן איתה.
תכלס זה באמת לא נראה ששרה הולכת להסכים להיות איתו.

גם זה שהאח היהודי הצעיר ימות חזיתי מוקדם יותר בפרק שבו זה קרה - כשהוא סיפר שהיה לו חלום על האמא שלהם שמתה.
חבל אבל שלא ראו שום דבר מהחיים האישיים של האח הזה בעונה הזאת. אם אני זוכר נכון בעונה הקודמת דווקא ראו שהוא התחיל להתראות עם אישה יהודייה..

אני דווקא אהבתי את התעלומה של העונה הזאת יותר מאשר זאת של העונה הקודמת.
אהבתי את הטוויסט שהיה כשהתברר שליבי, שבהתחלה נראתה כמו דמות עוזרת, היא בעצם הרעה. גם היה לה סיפור רקע עצוב.
בעונה הקודמת בגלל שהרוצח היה מישהו שראו רק בסוף לא היה אפשר להכיר אותו ממש. רק למדנו עליו קצת מסיפורים ותיאורים.

חבל לי שלא חזרו להתעסק במה שקורה בבית יולדות הזה. הרי בתחילת העונה היה ברור שקורים שם דברים לא בסדר. פילגשות מקבלות עיקור שהן לא ביקשו ומספרים להם שהתינוקות מתו בעוד שהם לא. לא גילינו מה קורה לתינוקות שנולדים לנשים האלו.
ממש בסוף ג'ון אומר שהוא עוד מתכוון לחקור מה קורה שם, אבל זה די מאכזב שאנחנו לא מגלים.
גם בשום שלב אין ממש הודאה של הרופא הראשי שם (מארקו) או של השוטר לשעבר (בירנס) שהאישה שהוצאה להורג בתחילת העונה הייתה בעצם חפה מפשע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתמול ראיתי את הפרק הראשון של The Good Lord Bird
זה היה מספיק בסדר כדי שאני ארצה לנסות עוד כמה פרקים, אבל מוזר וקצת כבד (אבל יותר מוזר מכבד)

אחר כך רציתי משהו פחות רציני אז החלטתי לנסות את Kipo and the Age of Wonderbeasts בנטפליקס.
זאת סדרת אנימציה חמודה על נערה בת אדם בעתיד שבו כל החיות על כדור הארץ עבור מוטציות והן מאוד שונות (חלק ענקיות, חלק אינטליגנטיות)
מאוד חמוד.
ולפני שהצלחתי להביא את עצמי לשינה כבר ראיתי איזה 7 פרקים.
kipo 01.jpg

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק השבועי של Saturday Night Live והשבוע המנחה היה ג'ון מולייני
מאוד ציפיתי לזה כי התוכניות איתו בשנים האחרונות היו מעולות, אבל כנראה הציפיות שלי היו יותר מידי גבוהות אז קצת יצאתי מאוכזב
המערכון המוזיקלי הגדול שלו היה לדעתי משמעותית פחות טוב מזה של שנה שעברה ואולי גם פחות מאלו של השנים לפני כן.
מונולוג הפתיחה שלו כן היה כמובן מצחיק וכלל בין היתר כמה דברים מצחיקים על סבתא שלו.
גם המערכון על הסרט "הציפורים" של היצ'קוק היה ממש טוב.

הוויקלי אפדייט היה כרגיל טוב וכלל בדיחות טובות (ובדיחה אחת די מגעילה של מייקל צ'ה)
אבל ההפתעה הגדולה בו הייתה כשצ'ה זרק את העובדה שקולין ג'וסט התחתן כבר עם סקרלט ג'והנסון. ומבדיקה שלי באינטרנט זה קרה ממש לפני ימים אחדים:

didalf

Well-known member
אבל ההפתעה הגדולה בו הייתה כשצ'ה זרק את העובדה שקולין ג'וסט התחתן כבר עם סקרלט ג'והנסון.
אה אני ידעתי את זה. הופתעתי בעיקר כי חשבתי שהם נשואים כבר.

המערכון המוזיקלי הגדול שלו היה לדעתי משמעותית פחות טוב מזה של שנה שעברה ואולי גם פחות מאלו של השנים לפני כן.
לא היה הפעם שירים ממחזות זמר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה אני ידעתי את זה. הופתעתי בעיקר כי חשבתי שהם נשואים כבר.
את מתכוונת שידעת שהם יחד? זה כמובן ידעתי, זה כבר הרבה זמן.
אבל הם היו ידועים בתור מאורסים כבר הרבה זמן אז ההפתעה הייתה שהם עכשיו כבר נשואים.

לא היה הפעם שירים ממחזות זמר?
כמובן שהיו שירים ממחזות זמר, אבל זה היה פחות טוב.
רוב השירים היו מוכרים לי באופן ברור, אבל לא זכרתי בעצם מאיפה.
אבל בסוף היה השיר הידוע מעלובי החיים.

didalf

Well-known member
אבל הם היו ידועים בתור מאורסים כבר הרבה זמן אז ההפתעה הייתה שהם עכשיו כבר נשואים.
זה שהם התחתנו ראיתי כבר כמה פעמים השבוע. וכשראיתי את זה לראשונה הופתעתי כי חשבתי שהם נשואים כבר.

אבל בסוף היה השיר הידוע מעלובי החיים.
איזה מהם? המעצבנים האלה אף פעם לא מעלים ליוטיוב

didalf

Well-known member
ראיתי 5 דקות מהפרק הראשון של עונה 5 של החיים עצמם, ואני חייבת להגיד שעכשיו אני ממש מקווה שסדרות עתידיות שאכפת לי מהן (אוקי בעיקר שיימלס) יתרחשו באיזה עולם מקביל שאין בו קורונה כי הנסיון שלהם להיות סופר עדכניים הרגיש נורא מאולץ ומגוחך ומעצבן, וסדרות לא עובדות עם מסכות וריחוק חברתי. (אם כי אני מאמינה שאפשר לסמוך על שיימלס שאם כן אז הם יתחסו לזה בצורה מקורית ומצחיקה והזויה יותר)

Lhuna3

Well-known member
טוב שהזכרת לי שיש את העונה הזאת של החיים עצמם, אני כבר אסיים את 2 הפרקים האחרונים של "הבנים" ואז אגיע אליה, אבל עכשיו אני סקרנית מה כתבת.
חוץ מזה יכול להיות ששכחת להזכיר למישהו משהו?

didalf

Well-known member
טוב שהזכרת לי שיש את העונה הזאת של החיים עצמם, אני כבר אסיים את 2 הפרקים האחרונים של "הבנים" ואז אגיע אליה, אבל עכשיו אני סקרנית מה כתבת.
חוץ מזה יכול להיות ששכחת להזכיר למישהו משהו?
מישהווווווווווווווווווווווו @טוני החתול |רמקול| זוכר זוכר את הראשון בנובמבר?

לונה האם את עדיין צופה בזמר במסכה וחייכת חיוך דבילי בשיר של הדרקון?:-]:-D

למעלה