שרשור דיוני סדרות #16

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התחילה התקופה הזאת בשנה שאני מדברת עם עצמי על סדרות שרק אני רואה...

אז הקורונה בינתיים לא מוזכרת וגם לא BLM, אבל אמרו שהעונה מתרחשת בעולם פוסט קורונה , אז נראה. גם השחקנים/הדמויות לא שמרו מרחק כולל קטע ששלושה שחקנים היו סגורים בתוך מטוס.

הפרק עצמו לא היה מיוחד או מסעיר, ובטח לא הרגיש כמו פרק ראשון לעונה, אבל שיהיה. הציפיות שלי מהסדרה הזאת כרגע כ"כ נמוכות אז יחסית הם אפילו הפתיעו לטובה.

כמובן שהחלקים הכי טובים היו של קאלן וסאם, החיבור שלהם כמו תמיד זה החלק הכי טוב בסדרה.

קאלן מדבר רוסית:love:.

מעניין אם השיער של ארקדי כ"כ קצר בגלל תספורת קורונה שהשתבשה |פנים| :-P:. בכול אופן הוא היה קורע ואני אוהבת שעכשיו יש לו חיבור עם עוד דמויות חוץ מקאלן.

פעם אהבתי את פאטימה ואני לא נלהבת מהבחור החדש, אבל לפחות אריק לא היה ונל הייתה בגדר הנסבלת וגם ראו את הטי רק לשתי דקות.

דיקס הומלס|כתר|.
אני לפעמים הייתי קורא את ההודעות שלך על הסדרות האלו,
קצת מסקרנות סתמית
במידה רבה כי הייתי צריך לפתוח אותן בכל מקרה כדי שיצבעו בכחול (זוכרים את תפוז הישן...)
אבל האמת שזה עכשיו סיקרן אותי כי מעניין אותי אם וכיצד תהיה התייחסות לקורונה בסדרות האלו

מילי08

Well-known member
בינתיים אין לי יותר מידי להגיד. הרעיון של משפחה עשירה שיורדת מנכסיה לא חדש, וגם לא המפגש הבין תרבותי בין העשירים לאנשים הפשוטים.
אני אסכם בכמה נקודות:
* רוב הדמויות סך הכל חמודות עד נהדרות (מוירה וג'וני!!) אבל חלק מהדמויות מיותרות או סתם לא מעניינות (סטיבי). גם רונלד היה מיותר ובעיקר מעצבן. השחקן הזה עושה את אותה דמות בכל מקום שהוא מופיע.
* אהבתי שלא הציגו את המשפחה כסתומה. כלומר - הם מאוד חסרי מודעות וטקט, אבל לא טיפשים.
* הקשר בין דיוויד לסטיבי ממש לא ברור, בטח שלא החיבור ביניהם בשלב כל כך מוקדם. נגיד, אפשר היה להראות שהם לא מסתדרים כל העונה ורק בסוף מגלים שהם חברים טובים. אבל לדעתי החיבור ביניהם לא היה אמין.
* מוירה - מענגת. דמות מעולה ומופרכת.
* הבת - פתאום שכחתי את השם - גם חמודה והצליחה לא להיות סתם עוד פקאצה חסרת לב, אלא דווקא בחורה אכפתית, בדרכה. הכימיה של עם מוט היתה |מזיע|

שכחתי כמה זה מעצבן לראות מהקלטות של הדודים :-[ .. הפרקים נתקעים באמצע, התרגום לא מסונכרן והמקורות לא תמיד עובדים.
וגם - לא יודעת אם זה היה רק אצלי בגלל הטלוויזיה, הקלטות או לא יודעת מה, אבל הסאונד היה נוראי. שמעתי כל רשרוש של בגד, כל פיפס.. ולפעמים גם עם הד מעצבן. אני אבדוק אם זה ככה גם בסדרות אחרות מהקלטות או שזה הסאונד של הסדרה.

מילי08

Well-known member
ללא סוף, לא שווה לבקר
נראה, אולי כשלא יהיה לי מה לראות אני אדגום אותה
התחילה התקופה הזאת בשנה שאני מדברת עם עצמי על סדרות שרק אני רואה...
בגדול, נראה לי שגם אני גם רוב הזמן :-]
אני אשמח אם תפרטי קצת יותר כולל ספוילרים על הפרקים
אני אנסה מחר, למרות שלא בטוח שכרגע יש לי מה לומר עליה בפירוט

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שכחתי כמה זה מעצבן לראות מהקלטות של הדודים :-[ .. הפרקים נתקעים באמצע, התרגום לא מסונכרן והמקורות לא תמיד עובדים.
וגם - לא יודעת אם זה היה רק אצלי בגלל הטלוויזיה, הקלטות או לא יודעת מה, אבל הסאונד היה נוראי. שמעתי כל רשרוש של בגד, כל פיפס.. ולפעמים גם עם הד מעצבן. אני אבדוק אם זה ככה גם בסדרות אחרות מהקלטות או שזה הסאונד של הסדרה.
זה דווקא מוזר כי אני מכיר דודים מעצבנים שעושים בעיות,
אבל במקרה הזה הדודים שלי שלחו לי קלטות ממש טובות.
אם את רוצה אנחנו יכולים במסרים להחליף פרטים על דודים.

בכל מקרה, אני שמח שאת נהנית
במיוחד כי עונה 1 היא לדעתי הכי פחות מהנה. הסדרה לחלוטין משתבחת, אז הגיוני שרק תהני יותר בהמשך.

dilia snake

Well-known member
אבל האמת שזה עכשיו סיקרן אותי כי מעניין אותי אם וכיצד תהיה התייחסות לקורונה בסדרות האלו
אני אדווח בהמשך השבוע, מה קורה בסדרות אחרות.
זה היה לי מוזר החוסר בהתייחסות, והיו דברים בפרק שהייתי ככה 8-* היה איזה רגע שדמות שתתה מכוס שדמות אחרת שתתה ממנה ואני כזה "איכ, מי עושה דבר כזה":eek::-D:-D

מצד שני היו דברים בפרק שברור שהם עשו מטעמי בטחון, בד"כ הם מקבלים תדריך ביחד על תיק השבועי ואז מתפצלים. הפעם סאם וקאלן קיבלו את התדריך בנפרד דרך וידאו צ'אט בזמן שאחרים היו במפקדה וגם אח"כ היו דמויות שכול הפרק היו לבד. אבל זה לא נראה מוזר מידי, צריך לומר לזכותם.

didalf

Well-known member
יאיי שמחה שהתחלת.
אבל חלק מהדמויות מיותרות או סתם לא מעניינות (סטיבי).
SHAME ON YOU!

גם רונלד היה מיותר ובעיקר מעצבן.
זה כן, איזה קרציה. דמות מהסוג שאני שונאת.

* אהבתי שלא הציגו את המשפחה כסתומה. כלומר - הם מאוד חסרי מודעות וטקט, אבל לא טיפשים.
נכון|כן|

אבל לדעתי החיבור ביניהם לא היה אמין.
וואי מה זה לא. החברות ביניהם הייתה אחד הדברים הכי חמודים בעונה 1.

* הבת - פתאום שכחתי את השם - גם חמודה והצליחה לא להיות סתם עוד פקאצה חסרת לב, אלא דווקא בחורה אכפתית, בדרכה
אלקסיס!! וכן!

הכימיה של עם מוט היתה |מזיע|
אכן|מזיע|

סה"כ צדקת ביותר דברים מאשר טעית אז את בסדר היום;-)

למה את לא עוברת לדודים מהסוג ששולחים לך את כל הפרק למחשב ואז צופים בו בנוחות?

מילי08

Well-known member
קראתי תגובות שלכם לעונה וראיתי שכולם התלהבו ממנה ואני באמת לא מבינה למה.
הדמות יכולה להיות הרבה יותר טובה, אבל היא אנמייייית! כנראה הבעיה היא השחקנית ולא הדמות, אבל כשהמשחק לא טוב אז קשה לי להפריד.
מי שראה את Raising Hope למשל, אז מי ששיחקה שם את החברה המטרוללת (סברינה) היתה יכולה להיות מעולה לתפקיד הזה.
וואי מה זה לא. החברות ביניהם הייתה אחד הדברים הכי חמודים בעונה 1.
נכון, אבל רק בסוף. מה שניסיתי לומר זה שהחיבור הראשוני שלהם הרגיש מאולץ לצורך העלילה ולא מתוך פיתוח של הדמויות. כי על פניו, לא אמור להיות שום קשר בין דיוויד הפוץ לבין סטיבי האדישה. וזה מגניב שנוצר קשר, אבל זה היה צריך להיבנות לאט במהלך העונה ולא כבר על ההתחלה.
סה"כ צדקת ביותר דברים מאשר טעית אז את בסדר היום;-)
פיו, תודה! :-P:
למה את לא עוברת לדודים מהסוג ששולחים לך את כל הפרק למחשב ואז צופים בו בנוחות?
ממש ממש ממש אין לי סבלנות להתעסקות הזאת - לחפש לשמור וכו'. אני צריכה ללחוץ על כפתור וזהו..

didalf

Well-known member
ממש ממש ממש אין לי סבלנות להתעסקות הזאת - לחפש לשמור וכו'. אני צריכה ללחוץ על כפתור וזהו..
אבל אז זה עושה לך מלא בעיות ואת מתוסכלת אז מה זה שווה?
חוצמזה שאם יש לך מספיק מקום במחשב אפשר להוריד עונות שלמות ואז זה פחות התעסקות.

לגבי סטיבי את כמובן טועה אז אין לי מה להוסיף:-P:

למעלה