שרשור דיוני סדרות #16

Lhuna3

Well-known member
תודה! איך מצאת? בחיפוש שעשיתי תפוז החליט לוותר על המילים from the כי הוא אידיוט ולכן מצא לי כל דבר אחר שיש בו tales או loop |פנים|
כן, גם זה דפוק, ועוד יותר מזה שהוא בכל זאת לא מוצא את ההודעה הזאת של ניק.
בכל אופן אני השקעתי קצת יותר, כתבתי בגוגל
"Tales from the Loop" from: https://www.tapuz.co.il
מצאתי הודעה של ניק מה-17.4 נדמה לי ב-weekend watch שבה הוא כותב שהוא מתכוון להמשיך עם הסדרה הזאת.
ואז קפצתי בפורום לעמוד 20 שהיה הימור מוצלח מאוד והביא אותי ל-13.4
ואז דפדפתי בעמודים 18-19 ונכנסתי לדיוני סדרות שם ומצאתי את זה באחד מהם
(וגם עוד כמה דברים שהיה נחמד להזכר בהם)

dilia snake

Well-known member
זרקתי את הטלפון למקום שאני לא אצליח להגיע אליו והצלחתי להתנתק מסדרת האימה-מתח שנקראת "הבחירות בארה"ב" לטובת שעה של דיסקברי :-P: .

פרק טוב בסה"כ.

אני כול פעם בהלם מהויזואליה של הסדרה, כול מקום שהם מגיעים אליו תמיד נראה כ"כ יפה ופסטורלי.

אז הפעם סוף סוף ראו דיי הרבה את קולבר ואהבתי מאוד את כול מה שקרה על הדיסקברי, זה היה אמין ונתן להתחבר גם לדמויות שעד עכשיו תמיד היו ברקע ורוב הזמן הן לא מאוד מעניינות.

מישל יאו|כתר| תמיד אפשר לסמוך על ג'ורג'יו שתהרוס כול סיטואציה.

פול וטילי(y)(y)(y) גם שהוא מתנהג כמו ASSHOLE הוא בסוף מתעשת ונהיה חמוד.

בהתחלה התעצבנתי מזה שמייקל הלכה עם אדירה, כי זה מעצבן שתמיד הכול סובב סביבה ות'כלס כול אחד היה יכול לעזור לאדירה שם. ההבדל היחידי הוא שמייקל ממש טובה בלירות באנשים|פנים| אבל לפחות לקולבר היה תפקיד משמעותי יותר על הספינה אז...

הייתי רוצה עוד קטעים של פול וקולבר אחד על אחד.

אז דטמר לא אחוזה בידי מפלצת רצחנית מהעבר, רק הברגים שלה השתחררו קצת בנחיתה:-P::-P::-P:.

ג'ט לא הייתה בפרק (שוב).

וסארו|לב|.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, גם זה דפוק, ועוד יותר מזה שהוא בכל זאת לא מוצא את ההודעה הזאת של ניק.
בכל אופן אני השקעתי קצת יותר, כתבתי בגוגל
"Tales from the Loop" from: https://www.tapuz.co.il
מצאתי הודעה של ניק מה-17.4 נדמה לי ב-weekend watch שבה הוא כותב שהוא מתכוון להמשיך עם הסדרה הזאת.
ואז קפצתי בפורום לעמוד 20 שהיה הימור מוצלח מאוד והביא אותי ל-13.4
ואז דפדפתי בעמודים 18-19 ונכנסתי לדיוני סדרות שם ומצאתי את זה באחד מהם
(וגם עוד כמה דברים שהיה נחמד להזכר בהם)
וואו, ממש השקעת, כל הכבוד ותודה.
זאת גם הדרכה טובה לעתיד לגבי כיצד לחפש משהו.

איזה מוזר לקרוא שם למרות שזה מלפני ממש לא הרבה זמן. יכול שלולא הקורונה בכלל לא הייתי מגיע ללראות את זה.
גם יש שם דיבור על Never have I ever המעולה
*אגב, לי יש יכולת עריכה גם להודעות של אחרים אז יצרתי הסתרת ספוילר שם לחלק מההודעות.
זה די יהיה פסיכי לנסות לעבור על כל ההיסטוריה של הפורום ולעשות את זה, אבל לפחות אני עושה את זה כשאני מגיע למשהו כזה.

לגבי מה שאני כתבתי שם - מעניין שאת הרוב אני די זוכר שחשבתי, אבל שכחתי לחלוטין שהסאונטרק הרשים אותי.
ובדיוק היום דיברתי עם מישהו על כך שאני לפעמים מאוד נהנה מסאונטרק של סדרה, אבל אני מהר מאוד שוכח מזה.

אבל עכשיו חבל לי שלא כתבתי יותר לעומק של העלילה של כל פרק (או לפחות חלק מהפרקים).
הרבה פעמים כשאני רואה סדרה ורק אני צופה בה אז אין לי חשק להתעמק בכתב עליה כי זה מרגיש שאף אחד לא קורא. אבל זה שווה את זה בזמן כזה כשאחרים משלימים.
(ועכשיו גיליתי שיש בתפוז גם טוני השועל, זה אתה?)
כן, גם אני גיליתי את זה היום.
זה לא אני.

בדיוק! וואו. זה היה פרק... לא יודעת איזו מילה תתאר אותו הכי טוב.
טרגי? מדכא? שובר לב? מעיק?
זה הפרק שחשבתי עליו בהקשר של המועקה. למרות שהמשכתי לפרק 3, המועקה של פרק 2 פשוט לא השתחררה.
עכשיו סיימתי את פרק 4 והוא באמת היה פחות מדכא, למרות הנושא שלו.
אני שמח שגם את הרגשת אותו דבר
(אפילו שזה קצת רע שאני שמח שאת עצובה)
אני מקווה שזה שהמשכת לפרק 4 אומר שאת ממשיכה.
ותרגישי חופשי לפרט על פרקים ואני אנסה להגיב לפי כמה שאני זוכר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן הם הופיעו כי זה היה באירוע התרמה שקשור איך שהו למשפחת המלוכה. כמו מופע לתת בארץ
מופע שבו תורמים כסף למשפחת המלוכה?
:-P:
זרקתי את הטלפון למקום שאני לא אצליח להגיע אליו והצלחתי להתנתק מסדרת האימה-מתח שנקראת "הבחירות בארה"ב" לטובת שעה של דיסקברי :-P: .
אני מקווה שלסדרת אימה-מתח שלך יהיה לפחות סוף טוב.
אם טראמפ מנצח אז זאת נקמה קארמית על כך שאת תמיד צופה בפרק של דיסקברי לפני. :mad::p

dilia snake

Well-known member
אם טראמפ מנצח אז זאת נקמה קארמית על כך שאת תמיד צופה בפרק של דיסקברי לפני.
אני לא יכולה להתאפק, בשבוע הבא השיקגו'ז חוזרות והן גם יוצאות ביום חמישי אז אני אתן להן עדיפות אז אולי אני אדחה את דיסקברי ליום שישי אחרי SVU :-P: .

טוני החתול

Well-known member
מנהל

פרק טוב בסה"כ.

אני כול פעם בהלם מהויזואליה של הסדרה, כול מקום שהם מגיעים אליו תמיד נראה כ"כ יפה ופסטורלי.

אז הפעם סוף סוף ראו דיי הרבה את קולבר ואהבתי מאוד את כול מה שקרה על הדיסקברי, זה היה אמין ונתן להתחבר גם לדמויות שעד עכשיו תמיד היו ברקע ורוב הזמן הן לא מאוד מעניינות.

מישל יאו|כתר| תמיד אפשר לסמוך על ג'ורג'יו שתהרוס כול סיטואציה.

פול וטילי(y)(y)(y) גם שהוא מתנהג כמו ASSHOLE הוא בסוף מתעשת ונהיה חמוד.

בהתחלה התעצבנתי מזה שמייקל הלכה עם אדירה, כי זה מעצבן שתמיד הכול סובב סביבה ות'כלס כול אחד היה יכול לעזור לאדירה שם. ההבדל היחידי הוא שמייקל ממש טובה בלירות באנשים|פנים| אבל לפחות לקולבר היה תפקיד משמעותי יותר על הספינה אז...

הייתי רוצה עוד קטעים של פול וקולבר אחד על אחד.

אז דטמר לא אחוזה בידי מפלצת רצחנית מהעבר, רק הברגים שלה השתחררו קצת בנחיתה:-P::-P::-P:.

ג'ט לא הייתה בפרק (שוב).

וסארו|לב|.
גם ראיתי

משהו שיעניין קצת אנשים אחרים כאן - את הדמות של Pav שיחקה השחקנית שמגלמת את רוני בשיטס קריק.
יותר חשוב מבחינת קאסט זה שבתפקיד החבר המת של אדירה משחק איאן אלכסנדר, שחקן טרנסג'נדר שהיה לו תפקיד גדול בThe OA.
כשראיתי אותו בהתחלה קצת התבאסתי שנראה שלא נראה אותו שוב כי הוא רק בזיכרון של אדירה. אז די שמחתי שבסוף היא ממשיכה לראות אותו. (למרות שזה קצת צ'יזי)

היה מעט מאוד מישל יאו, אבל אפילו מעט זה טוב.
ולשם שינוי היא לא זאת שהרסה את הארוחה. ממש הכבוד לה :p

אני לא בטוח אם אנחנו באמת יודעים כבר מה קורה עם דטמר. נכון שהיא הודתה שהיא לא מרגישה בסדר, אבל נראה לי שזה עדיין יותר מזה ויותר ממה שהיא בעצמה מבינה.
ולאור עלילת צד אחרת בפרק אני חושב שמה שקרה זה שכמו לספינה, האינטליגנציה המלאכותית של הOrb נכנסה לה לראש.
הקטע שהיא אמרה We fly the ship גרם לי לחשוב שהיא לא רק מדברת על עצמה כטייסת ושאר הצוות, אלא על עצמה ועל הספינה.

פול אכן הכי טוב כשהוא גם שמוק חלק מהזמן.
אבל חשבתי שהוא יתוודה שהוא מפחד למצוא שיטה אחרת להטיס את הספינה כי הוא לא רוצה לאבד את החשיבות הגדולה שלו.

היה באמת יחסית מעט קולבר ופול, אבל באמת לקולבר עצמו היה תפקיד חשוב בפרק.
גם התייחסו לזה שהוא היה אבוד מאוד כשהוא חזר מהמתים ולכן הוא יכול להבין טוב יותר את המצב של שאר הצוות.

כן, היה משהו מאולץ בזה שדווקא מייקל יורדת לכוכב עם אדירה. קולבר אומר שזה בגלל שמייקל עצמה יודעת מה זה להרגיש אבודה, אבל זה כמה דקות אחרי שהוא מדבר על כך שהוא עצמו יודע איך זה להרגיש אבוד.
אבל תכלס היה הגיוני שפשוט שניהם היו יורדים איתה. ואולי עוד כמה אנשים ליתר ביטחון.

אהבתי את הסיפור עבר של אדירה על מה שקרה.
אבל הכי אהבתי את הסוף כשהיא פוגשת לראשונה את כל מארחים הקודמים של הסימביוט שלה.

dilia snake

Well-known member
גם ראיתי

משהו שיעניין קצת אנשים אחרים כאן - את הדמות של Pav שיחקה השחקנית שמגלמת את רוני בשיטס קריק.
יותר חשוב מבחינת קאסט זה שבתפקיד החבר המת של אדירה משחק איאן אלכסנדר, שחקן טרנסג'נדר שהיה לו תפקיד גדול בThe OA.
כשראיתי אותו בהתחלה קצת התבאסתי שנראה שלא נראה אותו שוב כי הוא רק בזיכרון של אדירה. אז די שמחתי שבסוף היא ממשיכה לראות אותו. (למרות שזה קצת צ'יזי)

היה מעט מאוד מישל יאו, אבל אפילו מעט זה טוב.
ולשם שינוי היא לא זאת שהרסה את הארוחה. ממש הכבוד לה :p

אני לא בטוח אם אנחנו באמת יודעים כבר מה קורה עם דטמר. נכון שהיא הודתה שהיא לא מרגישה בסדר, אבל נראה לי שזה עדיין יותר מזה ויותר ממה שהיא בעצמה מבינה.
ולאור עלילת צד אחרת בפרק אני חושב שמה שקרה זה שכמו לספינה, האינטליגנציה המלאכותית של הOrb נכנסה לה לראש.
הקטע שהיא אמרה We fly the ship גרם לי לחשוב שהיא לא רק מדברת על עצמה כטייסת ושאר הצוות, אלא על עצמה ועל הספינה.

פול אכן הכי טוב כשהוא גם שמוק חלק מהזמן.
אבל חשבתי שהוא יתוודה שהוא מפחד למצוא שיטה אחרת להטיס את הספינה כי הוא לא רוצה לאבד את החשיבות הגדולה שלו.

היה באמת יחסית מעט קולבר ופול, אבל באמת לקולבר עצמו היה תפקיד חשוב בפרק.
גם התייחסו לזה שהוא היה אבוד מאוד כשהוא חזר מהמתים ולכן הוא יכול להבין טוב יותר את המצב של שאר הצוות.

כן, היה משהו מאולץ בזה שדווקא מייקל יורדת לכוכב עם אדירה. קולבר אומר שזה בגלל שמייקל עצמה יודעת מה זה להרגיש אבודה, אבל זה כמה דקות אחרי שהוא מדבר על כך שהוא עצמו יודע איך זה להרגיש אבוד.
אבל תכלס היה הגיוני שפשוט שניהם היו יורדים איתה. ואולי עוד כמה אנשים ליתר ביטחון.

אהבתי את הסיפור עבר של אדירה על מה שקרה.
אבל הכי אהבתי את הסוף כשהיא פוגשת לראשונה את כל מארחים הקודמים של הסימביוט שלה.
ומי שמשחקים את אדירה לא בינארים.

אז די שמחתי שבסוף היא ממשיכה לראות אותו. (למרות שזה קצת צ'יזי)
אני מניחה שהיא סוג של מדמיינת אותו? אולי בהמשך גם נראה אותה מתקשרת גם עם האחרים?

זה קצת מוזר לא? איך הספינה יכולה להטיס את עצמה? אני מקווה שיסבירו גם בצורה נורמלית מה הדבר הזה שמחובר לה לראש עושה, כי לא נראה לי שנתנו לה עד עכשיו מספיק זמן מסך כדי להגיד לנו(הצופים) את זה.

זה ברור שזו הבעיה האמיתית שלו, אבל עדיין זה קשה להודות במשהו כזה.
במיוחד שהם לא יודעים מה עבר על האנשים האלו ב-900 שנה האחרונות, מה היה קורה אם הם היו הרבה פחות נחמדים ומנסים להרוג אותן?

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ומי שמשחקים את אדירה בינארים.
*את מתכוונת "לא בינארים"
וכן, קראתי על זה משהו אחרי פרק שעבר.
ולכן חשבתי שבפרק הזה יתייחסו אליהם ככה, אבל מתייחסים אליה כאל נקבה.
ואז חשבתי שאולי אחרי שיחזרו אליה הזכרונות היא תגיד שהיא לא בינארית, אבל גם זה לא היה.

בעבר בסדרה חלל עמוק 9 הייתה דמות ראשית של אישה עם סימביוט כזה ולא השתמשו במונח הזה אבל תכלס די התייחסו לזה שאלו יצורים ללא מין. אחד הדמויות הראשיות שהכיר את המארח הקודם של הסימביוט היה קורא לאישה באופן קבוע old man.
זה קצת מוזר לא? איך הספינה יכולה להטיס את עצמה? אני מקווה שיסבירו גם בצורה נורמלית מה הדבר הזה שמחובר לה לראש עושה, כי לא נראה לי שנתנו לה עד עכשיו מספיק זמן מסך כדי להגיד לנו(הצופים) את זה.
העניין הוא באמת שאם נכנסים עם זה לאנשהו עמוק יותר אז צריכים להתעמק באופן כללי בדמות. אומנם היא הייתה בסדרה מההתחלה, אבל כל דמויות הגשר האחרות האלו מקבלות כל כך מעט התייחסות שבקושי זוכרים את שמם.
ולגבי "כיצד הספינה יכולה להטיס את עצמה" אם היא מפתחת אינטליגנציה מלאכותית אז הגיוני שהיא תוכל.
במיוחד שהם לא יודעים מה עבר על האנשים האלו ב-900 שנה האחרונות, מה היה קורה אם הם היו הרבה פחות נחמדים ומנסים להרוג אותן?
בדיוק. הם איכשהו החליטו לסמוך עליהם לחלוטין על סמך שיחה אחת.

משהו ששכחתי לציין זה שסארו אומר לטילי וסטאמטס שעברו 900 שנה ובטח היו המון התקדמויות טכנולוגיות בזמן הזה.
אבל אז כסטאמטס וטילי מדברים הם לא חוזרים לזה.
בכלל זה דבר מאוד גדול. נראה לי שכל מדען (בעצם כל אדם בכלל) שהיה מגיע 900 שנה לעתיד היה מיד מתעניין אילו חידושים טכנולוגיים נעשו.
נראה לי גם שהגיוני מאוד שהם ירצו להתעדכן כמה שיותר מהר בהתקדמויות טכנולוגיות כי אם הם יפגשו באויבים פוטנציאלים אז הם יהיו בפיגור טכנולוגי.

dilia snake

Well-known member
*את מתכוונת "לא בינארים"
וכן, קראתי על זה משהו אחרי פרק שעבר.
ולכן חשבתי שבפרק הזה יתייחסו אליהם ככה, אבל מתייחסים אליה כאל נקבה.
ואז חשבתי שאולי אחרי שיחזרו אליה הזכרונות היא תגיד שהיא לא בינארית, אבל גם זה לא היה.

בעבר בסדרה חלל עמוק 9 הייתה דמות ראשית של אישה עם סימביוט כזה ולא השתמשו במונח הזה אבל תכלס די התייחסו לזה שאלו יצורים ללא מין. אחד הדמויות הראשיות שהכיר את המארח הקודם של הסימביוט היה קורא לאישה באופן קבוע old man.

העניין הוא באמת שאם נכנסים עם זה לאנשהו עמוק יותר אז צריכים להתעמק באופן כללי בדמות. אומנם היא הייתה בסדרה מההתחלה, אבל כל דמויות הגשר האחרות האלו מקבלות כל כך מעט התייחסות שבקושי זוכרים את שמם.
ולגבי "כיצד הספינה יכולה להטיס את עצמה" אם היא מפתחת אינטליגנציה מלאכותית אז הגיוני שהיא תוכל.

בדיוק. הם איכשהו החליטו לסמוך עליהם לחלוטין על סמך שיחה אחת.

משהו ששכחתי לציין זה שסארו אומר לטילי וסטאמטס שעברו 900 שנה ובטח היו המון התקדמויות טכנולוגיות בזמן הזה.
בכלל זה דבר מאוד גדול. נראה לי שכל מדען (בעצם כל אדם בכלל) שהיה מגיע 900 שנה לעתיד היה מיד מתעניין אילו חידושים טכנולוגיים נעשו.
נראה לי גם שהגיוני מאוד שהם ירצו להתעדכן כמה שיותר מהר בהתקדמויות טכנולוגיות כי אם הם יפגשו באויבים פוטנציאלים אז הם יהיו בפיגור טכנולוגי.
*את מתכוונת "לא בינארים"
כן תיקנתי כבר אתמול |פנים|
יכול להיות שזה יהיה חלק מהמסע שלה/ם העונה ואז הם יצאו מהארון בתור לא ביאנרים?

אבל כל דמויות הגשר האחרות האלו מקבלות כל כך מעט התייחסות שבקושי זוכרים את שמם.
אני אפילו לא יודעת מה כול אחד עושה!

כן, זה מוזר.

וגם היית מצפה שבסופו של דבר עוד מישהו יעלה על הקטע עם הפטריות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יודע שנוספו לפורום כמה צופי סופרסטור ואני מקווה שהם גם גם צופים בעונה החדשה
הפרק האחרון של אמריקה פררה :-(
עצוב לי שהיא עוזבת למרות שהסדרה מספיק טובה כדי להחזיק מעמד בלעדיה.
אני מאוד עצוב שהיא וג'ונה נפרדו למרות שאני שמח שבן פלדמן נשאר בסדרה.
ההימור שלי הוא שהם יחזרו להיות יחד בעתיד או כשהסדרה תגמר ויאמר שהוא נוסע לקליפורניה להיות איתה או כשבשלב מסוים בן פלדמן יחליט גם לעזוב את הסדרה.

חוץ מזה אני שמחתי מאוד שלא שוכחים שם שקיימת הקורונה. כולם עם מסכות ואין חיבוקים.
ויחד עם זה אני שמח שזה יכול להיות בצד גם כשזה ממש לא מרכז העלילה של הפרק. למעשה התייחסו לזה באופן ספציפי רק בקטע שבו סנדרה מנקה את העגלות.

Lhuna3

Well-known member
ראיתי את הפרק הראשון של "הטבח" (הישראלית החדשה של YES עם גורי אלפי וגל תורן ורותם סלע).
נראה מבטיח.

מילי08

Well-known member
The goes wrong show.
יש את זה באמאזון!
אבל לא בישראל |שפם||שפם|
אני השקעתי קצת יותר, כתבתי בגוגל
מלכה! כל הכבוד. מעניין מתי האתר הזה יהיה נוח מכל הבחינות ולא רק בטלאים
אני מקווה שזה שהמשכת לפרק 4 אומר שאת ממשיכה.
כן, המשכתי ונשארו לי עוד שני פרקים לעונה 1 (Tales from the Loop). אני ממש שמחה שהמשכתי. אני חושבת שהפרקים הראשונים פחות מייצגים את האופי של הסדרה כי המוקד הוא לא באירועים, אלא על האנשים בתוך האירועים. נכון, מאוד מלנכולית ומאוד איטית, אבל עם זאת מאוד אנושית ומרגשת.
מאחר שכמעט ולא מספקים הסברים לאירועים שקורים שם בהשפעת ה LOOP, אני חושבת שהיה יותר נכון להפוך אותה לסדרה עם מימד על טבעי לא מוסבר וקסום, כמו למשל העולם שגרסייה מארקס יצר במאה שנים של בדידות. בינתיים למעט בפרק אחד (6) שבו הדמויות ניחשו מה קרה בגלל ה loop ומצבים ספורים שרק דיברו על ההשפעה הקיימת - אין ממש התייחסות למפעל הזה. מעניין מה יהיה בעונות הבאות.
בכל אופן, קרוב לודאי שנאי אצפה בה מתישהו שוב כי היא מאוד מיוחדת.
אני יודע שנוספו לפורום כמה צופי סופרסטור ואני מקווה שהם גם גם צופים בעונה החדשה
נראה לי שנתקעתי בעונה 4 או 5. מתישהו היא התחילה לעייף ולחזור על עצמה. בעיקר נשבר לי מהבריונות הלגיטימית בעיניהם לכמה דמויות.
ראיתי את הפרק הראשון של "הטבח" (הישראלית החדשה של YES עם גורי אלפי וגל תורן ורותם סלע).
חשבתי לנסות אותה גם למרות שהפרומו בכלל לא משהו

nerdkey treky

Active member
צופים כאן בסדרה AWAY עם הילארי סוונק ומארק איווניר? סדרת חלל נוספת שיצאה בחודשים האחרונים (לאפל דיסני והולו גם היו סדרות כאלו). אהבתי ששומרים על מתח וחוסר וודאות. אבל הדרמה המשפחתית הייתה קצת נדושה.

מילי08

Well-known member
סיכום קצר ללא ספוילרים ל- Tales from the Loop עונה 1:
ממש אהבתי את הסדרה. נהדרת ומרגשת ומעוררת מחשבה, למרות שאין בה ממש שורה תחתונה או סיכום וסגירה של העונה.
לצפות בסדרה זה כמו לטייל במוזיאון לאט לאט. להתבונן בכל ציור ולנסות להבין אם לצייר היתה כוונה נוספת מעבר למה שרואים. כמובן שגם העיצוב החזותי והפרטים הקטנים הופכים כל פרק ליצירת אומנות.
אבל כמו במוזיאון, פעם אחת לא תמיד מספיקה וצריך בשבילה זמן ואורך רוח. אני חושבת שאני אצטרך לראות אותה שוב כדי להבין את הרבדים והמשמעויות שלה.
הפסקול הנפלא הוא של פיליפ גלאס. מעניין שלא זיהיתי את טביעת האצבע הברורה שלו - מינימליזם נוגע ללב.
אני לא יודעת אם אני יכולה לכתוב כרגע על כל פרק בנפרד.
בגדול, הנושא העיקרי שם הוא הזמן - הזמן הרגעי והזמן החולף והשינויים שהזמן מביא איתו.
הפרק השני, שהיה לי כל כך קשה, הוא זה שבעצם הניע את כל העלילה. כמעט כל מה שקרה לאחריו היה שזור באירועים של הפרק הזה, עד הסוף הדרמטי והשונה. אמנם ניסו לתת לו טון אופטימי, אבל אוי, כמה בכיתי.

nerdkey treky

Active member
היא בוטלה ולא יהיה לה סוף סגור, סיבה מספיק טובה לוותר עליה.
היא נדושה בחלקים מסוימים, בעיקר מערכת יחסים של המשפחה בכדור הארץ, אבל הדינאמיקה בין טייסי החלל וכל הצרות שלהם בדרך למאדים, זה סיפור די מעניין. אבל ללא סוף, לא שווה לבקר

Aranel Nenharma

Well-known member
היום הייתי בחנות והשמיע ברקע את השיר sucker, והשיר שהשמיעו אחריו היה im yours
ולא יכלתי שלא מיד לחשוב שהנה החנות היא לגמרי team zoye & max ;)

מהפליילסט של זואי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיכום קצר ללא ספוילרים ל- Tales from the Loop עונה 1:
ממש אהבתי את הסדרה. נהדרת ומרגשת ומעוררת מחשבה, למרות שאין בה ממש שורה תחתונה או סיכום וסגירה של העונה.
לצפות בסדרה זה כמו לטייל במוזיאון לאט לאט. להתבונן בכל ציור ולנסות להבין אם לצייר היתה כוונה נוספת מעבר למה שרואים. כמובן שגם העיצוב החזותי והפרטים הקטנים הופכים כל פרק ליצירת אומנות.
אבל כמו במוזיאון, פעם אחת לא תמיד מספיקה וצריך בשבילה זמן ואורך רוח. אני חושבת שאני אצטרך לראות אותה שוב כדי להבין את הרבדים והמשמעויות שלה.
הפסקול הנפלא הוא של פיליפ גלאס. מעניין שלא זיהיתי את טביעת האצבע הברורה שלו - מינימליזם נוגע ללב.
אני לא יודעת אם אני יכולה לכתוב כרגע על כל פרק בנפרד.
בגדול, הנושא העיקרי שם הוא הזמן - הזמן הרגעי והזמן החולף והשינויים שהזמן מביא איתו.
הפרק השני, שהיה לי כל כך קשה, הוא זה שבעצם הניע את כל העלילה. כמעט כל מה שקרה לאחריו היה שזור באירועים של הפרק הזה, עד הסוף הדרמטי והשונה. אמנם ניסו לתת לו טון אופטימי, אבל אוי, כמה בכיתי.
אני אשמח אם תפרטי קצת יותר כולל ספוילרים על הפרקים. אני אשמח להגיב לפרטים, אבל לא נראה לי שאני זוכר המון.

אבל לשם ההגינות אני אתחיל
הסוף באמת היה שילוב של מאוד עצוב עם לפחות קצת אופטימיות. כי לפחות כשהילד מגיע לעתיד אמא שלו עדיין בחיים וחיכתה לו. זה מאוד יפה שהוא פגש אותה גם בתור ילדה גם בגיל "רגיל" וגם כאישה זקנה.
היה גם משהו יפה בזה שהמורה הייתה שם גם מההתחלה ועד הסוף.

אבל כמובן זה גם נורא עצוב שהוא ככה עובר לעולם כל כך שונה.
*אני לא זוכר אם נאמר במפורש או שניתן להבין שאבא שלו כבר לא היה בחיים.
וזה שעד שהוא מגלה שאחיו בתוך הרובוט וממש קיוויתי שיוכלו להפוך את מה שקרה לשני הנערים אז הרובוט של האח מת.
וגם לחשוב על האמא ואבא שבעצם איבדו במכה את שני הילדים שלהם זה נורא עצוב.

אני לא בטוח אם אני חשבתי ממש על הנושא הראשי כפי שתיארת אותו - "הזמן הרגעי והזמן החולף והשינויים שהזמן מביא איתו."
כלומר האם זה באמת מתאים בתור נושא לכל הפרקים?
נניח לפרק ביקום המקביל?

אגב, אני לא זוכר שחשבתי לראות את הסדרה שוב כדי להבין טוב יותר. זה בעיקר הרגיש לי כל כך קשה לראות פעם ראשונה (קשה אבל שווה את זה) שלא דימיינתי את עצמי עושה את זה שוב.
אבל אולי את צודקת. צפיה חוזרת בסדרה הזאת בטח יחדד הרבה דברים שפוספסו בצפיה ראשונה.

אהבתי את התיאור שלך: "לצפות בסדרה זה כמו לטייל במוזיאון לאט לאט. להתבונן בכל ציור ולנסות להבין אם לצייר היתה כוונה נוספת מעבר למה שרואים."
אני לא יודע אם את מודעת לזה אבל הסדרה מבוססת על ספר אמנות באותו שם של האמן Simon Stålenhag.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אפילו לא יודעת מה כול אחד עושה!
גם אני לא יודע מה כל אחד מהם עושה. מישהו מהם אחראי על comms (כלומר אמצעי תקשרות), אבל אין לי מושג מי. למרות שהגיוני שסארו פונה אליו כשהוא מבקש ליצור קשר עם הפלנטה בפרק הזה.*
עד פרק 2 בעונה הזאת לא נראה לי שהייתי זוכר דטמר היא הטייסת או שזה השם שלה.

*אוקי, סתם בשביל העניין בדקתי אם זה יהיה קל לגלות וגיליתי שזה הבחור השחור שם ושהשם שלו Ronald A. Bryce.
**בסופו של דבר נפלתי לבור של בדיקה של עוד מהצוות דרך האתר הזה:

וגם היית מצפה שבסופו של דבר עוד מישהו יעלה על הקטע עם הפטריות.
באופן כללי הייתי מצפה שיוכלו להגיע לכל טכנולוגיה שהגיעו אליה 900 שנה מוקדם יותר.
אבל מצד שני לא נשמע לי מוזר שבמשך 900 שנה לא עלה עוד אף אחד שחשב על להשתמש בפטריות בשביל מסע בחלל.

dilia snake

Well-known member
התחילה התקופה הזאת בשנה שאני מדברת עם עצמי על סדרות שרק אני רואה...

אז הקורונה בינתיים לא מוזכרת וגם לא BLM, אבל אמרו שהעונה מתרחשת בעולם פוסט קורונה , אז נראה. גם השחקנים/הדמויות לא שמרו מרחק כולל קטע ששלושה שחקנים היו סגורים בתוך מטוס.

הפרק עצמו לא היה מיוחד או מסעיר, ובטח לא הרגיש כמו פרק ראשון לעונה, אבל שיהיה. הציפיות שלי מהסדרה הזאת כרגע כ"כ נמוכות אז יחסית הם אפילו הפתיעו לטובה.

כמובן שהחלקים הכי טובים היו של קאלן וסאם, החיבור שלהם כמו תמיד זה החלק הכי טוב בסדרה.

קאלן מדבר רוסית:love:.

מעניין אם השיער של ארקדי כ"כ קצר בגלל תספורת קורונה שהשתבשה |פנים| :-P:. בכול אופן הוא היה קורע ואני אוהבת שעכשיו יש לו חיבור עם עוד דמויות חוץ מקאלן.

פעם אהבתי את פאטימה ואני לא נלהבת מהבחור החדש, אבל לפחות אריק לא היה ונל הייתה בגדר הנסבלת וגם ראו את הטי רק לשתי דקות.

דיקס הומלס|כתר|.

למעלה