שרשור ההכירות

לא כל יום שישי

רק מתי שאני באמת מצאה לאיזה בגד חדש!! אבל כרגע...אני מנסה (ואני אומרת-מנסה!!!) לכסוך כדי לקנות זוג נעליים של בפאלו עם אש כאלו,או של אדידס עם פסים כחולים..פצצות!! (תוכלי ליראותא ת הנעלי באפלו בהודעה שלי בפורום אופנה) כל יום מביאים לי עשר שקל..חח נכון נישמע עלוב? אבל ב10 ימים זה 100 שקל ..ובחודש זה 400 גאד :) אני יהיה עשירההה יש

גם אני חסכתי לבאפלו../images/Emo45.gif

והצלחתי בסופו של דבר,קניתי אותן בדיזל,והן הלו לי 450 ש"ח
אמא אמרה שאני מטורפת...אבל לי לא היה אכפת,זה הכסף שלי ואני יעשה איתו מה שאני רוצה
ד"א-היום הלכת לשוק
אני לא...

../images/Emo185.gifעליי../images/Emo185.gif

שמי צליל
אני גרה בקיבוץ בדרום
אני אוהבת לראות המורדים,קטנטנות ועוד מלא תוכניות אחרות
אני אוהבת לגלוש באינטרנט ולצפות בטלוויזי
אני מעריצה את לואיסנה לופילטו,בנחמין רוחאס,נטליה אוריירו וכו..
מקווה שלמדתם עליי

אני רוצה את הבאפלו עם האש

לא הטרקטורים האלו שוכלן הולכים איתן.... לא היום לא הלכתי לשוק-אני חוסכת יו נאו,אז אסור לי לבזבז!! בינתיים יש לי 140 ש"ח,ואי יבקש מדודה שלי עוד כסף כי אני כל הזמן שומרת לה על הילד כי יש לה מבחנים באוניברסיטה או לא ידועת מה..אז היא אמרה שהיא תיקנה לי מתנה,אז מקסימום אני יבקש מאה שקל. איזה באפלו קנית? אני צריכה להתאפק ולא ללכת לקניונים...למה יש לי עיניים גדולות!! כל דבר אני רוצה...אני צריכה ללמוד לעבוד (אם ניקרא לזה לעבוד..) בשביל כסף!! אני עוברת פה גיהנום בלי לקנות איזה בגד חדש...עבר איזה 3 שבועות מאז שקניתי בגד חדש :(

ועכשיו אני.....?

היי אני שירן אני גרה בחו"ל בסקוטלנד... ואין פה קצ´ורה לא שמעו על נטי פה בכלל... אמממ.. אני בת 15 וחודשיים.... תקראו את הכרטיס האישי שלי... אני מתה חולה על נטליה, וויטני, כריסטינה, מראיה, סלין וכל שאר המלכות... אמממ... ויותר מאוחר אני אשים תמונה שלי פשוט אני לא מצליחה כרגע.... בה ביי.... לוב יו אולללל דרלינגס!!

Magi¢ Boy

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo12.gif תוֹרי! ../images/Emo9.gif../images/Emo87.gif

טופ, אז ככה
שם|סדגש: רועי
מקום מגורים: קרית אונו *מרכז
* תחביבים|סדגש: קטנטנות, רולר בליידז, המורדים, חברים, טלפון, לישון, חיות, מוזיקה, מחשב, ו..
*מתבייש* לא יצא לי לראות את קצ´ורה!
ו.. בגלל זה..
מתי זה?
*בורח* *נסקל ע"י המנהל*

ל-$מעיין$ ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo26.gif

הייייייייי מאמי
במקרה קראתי את הפרטים שלך,וראיתי שאת מראש העין
אם כן אז את ממש קרובה אליייייי
את יודעת איפה זה אורנית

$ מעיין $

New member
עומר ../images/Emo13.gif

אלוהה לך
כן, אני מראש העין
ויאפ אני יודעת איפה זה אורנית... למה את משם?

אני../images/Emo26.gif

אגב גל.... את עוקבת אחריי אה?(
צוחקת בובית
) טוב. שמי הדר בת 17 איזור ת"א ו... הייתי מכורה לבובה פראית. וזהו...

$ מעיין $

New member
היית../images/Emo35.gif

פורררררררקקקקקקהההההההההה
למההההההההההההההה
whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
פורקהההההההההה את עושה לנו את זה
תחזריייייי לאהוב!!!!

חחחחחחחחחחח מעיינית!../images/Emo24.gif

אוהבת אותך! יפיופה! חחחחח
רק בשבילך אני אחזור לאהוב!
אני לא עושה לכם את זה,זה בסדר.

הנה אני

אני לא חושבת שאני אשתתף הרבה בפורום. (אם בכלל). בכל מקרה מזל טוב (קצת באיחור לא?) נו טוב לא נורא עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא... האמת חשבתי להציע לפתוח שוב פורום על נטליה אוריירו רק לא איתי כמנהלת כי אז המאפיה הייתה חוגגת... אז דור כל הכבוד על היוזמה. וכדי לשמור על הפורום לא צריך לקוות פשוט לחסום בלי להתלבט כל מי שמעז למרוד! (כן, כן אפילו אם המורדים יכנסו לכאן בכבודם ובעצמם
).

למעלה