** שרשור היום שאחרי ☀️

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
כנראה מילאו לו את הראש שהקטע עם "התוכן האנושי פגע בו" ו"הפריפריה" - יעני קארין "הוציאה" אותו רע.
אמרו לו שתום דיבר עליו (שזה נכון).
וגל - שכנראה תמכה בזהבה ותום.
לא מומחית...סתם ספקולציות
זה לא בדיוק סתם ספקולציות.
הוא אמר בתוכנית שמי שמצביע להדחתו, שלא יגיד לו שהוא חבר שלו. אז יש בזה מובנות מההכרות איתו

הוא לא סבבה למי שלא מגלה מבחינתו חברות, במושגים שלו. הוא לא היה הכי סובלני למי שלא קידם אותו או את איך הוא יצא טוב לאורך העונה.

עריכה: זה שזהבה היתה הפייבוריטית שגל קידמה, לא אומר שהיא לא חברה טובה לג'וזי או לתום.
חברות זה כשזה לא כובל וכפייתי, ויש את חופש הבחירה וההעדפה.
תום היה סבבה איתה על זה. זה לדעתי משמעות של חברות טובה. ולא סחיטה רגשית, מה שהפריע לי אגב בג'וזי לאורך העונה.

המקרים שבהם עשו לג'וזי סחיטה, היו במקרי המאמות-שולה ורונית. ג'וזי יצא מהם, יהודה לא. הוא קצת נפל לסחיטה הזאת אתה כמו הבן שלי

Goneril 4444

Well-known member
הוא אמר בתוכנית שמי שמצביע להדחתו, שלא יגיד לו שהוא חבר שלו. אז יש בזה מובנות מההכרות איתו

הוא לא סבבה למי שלא מגלה מבחינתו חברות, במושגים שלו. הוא לא היה הכי סובלני למי שלא קידם אותו או את איך הוא יצא טוב לאורך העונה
@willing מה קורה אני מקווה שהורדת את האפליקציה להצביע כבר..
נמסר שעדיין ממתינים לקולות שלך כדי לסיים את ההצבעה לזהבה
:ROFLMAO:

willing

Well-known member
נספור אותך עם קולות הימאים והחיילים
צבאות השם, אני מבקשת חח

בכל זאת מיניבוס מלא בעונה משמימה

תדעי שאני מתבאסת מזה שיש מצב שהתערבו בקולות ובבחירה של הקהל. אני לא מצליחה לחשוב אחרת לגבי זה
שזהבה לא באמת היתה הזוכה. ולא כי ניבאתי שהוא יזכה. זה ממש בלט ברשת

טוב, מה אני יודעת..

Goneril 4444

Well-known member
צבאות השם, אני מבקשת חח

בכל זאת מיניבוס מלא בעונה משמימה

תדעי שאני מתבאסת מזה שיש מצב שהתערבו בקולות ובבחירה של הקהל. אני לא מצליחה לחשוב אחרת לגבי זה
שזהבה לא באמת היתה הזוכה. ולא כי ניבאתי שהוא יזכה. זה ממש בלט ברשת

טוב, מה אני יודעת..
אני עייפתי מהתיאוריות כבר בעונה הקודמת[
למדתי לשחרר..
השנה הזאת לימדה אותי לפחות ומאמינה שעוד רבים שהכל צריך לקחת בפרופורציות..
שניהם יזכו בשפע ובפרנסה העבודה הקשה האמיתית היא בתחומים אחרים בהם צריך להשקיע אין קיצורי דרך של ריאיליטיז

אלזה4

Well-known member

הוא לא סבבה למי שלא מגלה מבחינתו חברות, במושגים שלו. הוא לא היה הכי סובלני למי שלא קידם אותו או את איך הוא יצא טוב לאורך העונה
לא סובלני לשום ביקורת או למישהו שחושב אחרת ממנו.
מתמקד בעובדה שזה "מוציא אותו רע".
הנראות יותר חשובה לו מהמהות. מהתוכן שנאמר לו.
לא מפתיע אותי בכלל. היה חמוד בימים האחרונים כי החונטה שלו הודחה ולא הושפע ממנה.
יחד עם זאת מבינה את התסכול...זה כמעט היה שלו..וההפקה בחרה אחרת

נערך לאחרונה ב:

willing

Well-known member
לא סובלני לשום ביקורת או למישהו שחושב אחרת ממנו.
מתמקד בעובדה שזה "שזה מוציא אותו רע".
הנראות יותר חשובה לו מהמהות. מהתוכן שנאמר לו.
לא מפתיע אותי בכלל. היה חמוד בימים האחרונים כי החונטה שלו הודחה ולא הושפע ממנה.
יחד עם זאת מבינה את התסכול...זה כמעט היה שלו..וההפקה בחרה אחרת
לקח לי זמן להבין אותו, מה מאחד את הקצוות בהתנהגות שלו. הוא דמות מורכבת

צפיתי בהשרדות, לא ראיתי אדם אחר. זה אותו ג'וזי. מה ששינה לי את הצפיה בהשרדות היה שבאתי מצויידת מג'וזי באח. אז זה ריכך המון מהצפיה בהשרדות, שהיא גם פורמט אחר.

יצאתי משם עם אותו רושם עליו מהאח. יש את הפלוסים האלו, ויש את מינוסים האלו.
הוא ממש הצליח להתחבב עלי, למרות שיש לו בארסנל כל מיני דברים שאישית אותי מרתיעים

מישהי, נדמה לי טל כתבה, כיף לצפות בו לרוב, לא הייתי חברה שלו בחיים. הוא טוב לריאליטי וממש עשה את העונה, יחסית לבעייתיות שבה

נערך לאחרונה ב:

TalBrit

Well-known member
לקח לי זמן להבין אותו, מה מאחד את הקצוות בהתנהגות שלו. הוא דמות מורכבת

צפיתי בהשרדות, לא ראיתי אדם אחר. זה אותו ג'וזי. מה ששינה לי את הצפיה בהשרדות היה שבאתי מצויידת מג'וזי באח. אז זה ריכך המון מהצפיה בהשרדות, שהיא גם פורמט אחר.

יצאתי משם עם אותו רושם עליו מהאח. יש את הפלוסים האלו, ויש את מינוסים האלו.
הוא ממש הצליח להתחבב עלי, למרות שיש לו בארסנל כל מיני דברים שאישית אותי מרתיעים

מישהי, נדמה לי טל כתבה, כיף לצפות בו לרוב, לא הייתי חברה שלו בחיים. הוא טוב לריאליטי וממש עשה את העונה, יחסית לבעייתיות שבה
יאפ. בדיוק באתי לכתוב את זה שוב. הוא סופר אימפולסיבי וסופר קיצוני לטוב ולרע. עובר מ0 ל100 בשנייה. אמרת לו משהו שלא מוצא חן בעיניו? - ירד איתך הכי נמוך ויתקוף פי אלף. למחרת יתנצל ויכריז על אהבתו וחוזר חלילה.
לטלוויזיה- זה היה מעולה, צבעוני ודרמטי.
בחיים? אני רק מריחה אישיות מוחצנת וקיצונית כזאת ומתרחקת כמה קילומטרים.

מה שמצחיק אותי זה שקארין בעיני היא ההיפך. היא מופנמת, לא אימפולסיבית, ויכולה לחשוב שבועות לפני שתענה תשובה למישהו. כמו בפרקים הראשונים שאמרה לו "אתה משחק את המשחק" והוא התעצבן, היא לא נגררה לעצבים אלא הסבירה- "תן לי זמן, אני רוצה לחשוב איך להסביר את מה שאמרתי."
תכונות קסומות בעיני שנהדרות לחיים ופשוט לא עוברות מסך. מציגות אותה כאטומה ואדישה.

יאפ. בדיוק באתי לכתוב את זה שוב. הוא סופר אימפולסיבי וסופר קיצוני לטוב ולרע. עובר מ0 ל100 בשנייה. אמרת לו משהו שלא מוצא חן בעיניו? - ירד איתך הכי נמוך ויתקוף פי אלף. למחרת יתנצל ויכריז על אהבתו וחוזר חלילה.

מה שמצחיק אותי זה שקארין בעיני היא ההיפך. היא מופנמת, לא אימפולסיבית, ויכולה לחשוב שבועות לפני שתענה תשובה למישהו. כמו בפרקים הראשונים שאמרה לו "אתה משחק את המשחק" והוא התעצבן, היא לא נגררה לעצבים אלא הסבירה- "תן לי זמן, אני רוצה לחשוב איך להסביר את מה שאמרתי."
תכונות קסומות בעיני שנהדרות לחיים ופשוט לא עוברות מסך. מציגות אותה כאטומה ואדישה.
אוי זה בול.

willing

Well-known member

קרין האמת?
היא היתה אומרת. עכשיו זה לא הזמן.
אני צריכה לחשוב על זה.
כשיגיע הרגע אני אפתח את זה מולך.

מה שמצחיק? זה שנראה לי שהיא לא ממש פתחה את זה חחח
פרפרזה לזה תהיה: שניה, היומן לא מולי. כשאני אהיה מול היומן.
או לחלופין: לקמט דף ליד הטלפון ולהגיד, אוגוסט מלא לי. נדבר לקראת ינואר? :ROFLMAO:

בקיצור, לא נראה לי שהיה לה יומן...
אחלה טקטיקה. עושה פחות ריבים או דיונים. נותנת לדברים לשקוע ושוכחת מהם.

מצד שני?
זה לא הזמן עכשיו לצד שני. אני רוצה לחשוב איך להסביר את זה חח

נטעה

Well-known member
יש משהו בניגוד הזה שבין הכוחנות של ג'וזי לעשות הכל כדי לזכות ובין הלהשתדל לא לעשות ולהימנע של זהבה כדי לזכות…
במובן מסויים שניהם לא לגמרי אותנטיים ( לכן פחות רגשו אותי ופחות נגעו בי) ועם זאת, אלה האנשים. ומאמינה שכדייר/ת, הרבה יותר נעים לחיות בקרבת זהבה. משהו ביכולת לוותר, לא להידחף, לתת מקום לאחרים, השקט

שוב אימפולסיבי...שוב מתהפך...בטח חושב שהם אשמים בכך שלא ניצח "שהוציאו אותו כך או כך"..
מתעקש להזכיר לכולנו למה טוב שהוא לא לקח את העונה..
הסיבה שאני ממעט תמיד לדבר על ג'וזי היא שהדיעה שלי עליו מבוססת הרבה יותר על הכרות איתו במימד האישי מחוץ לבית מאשר בתוכו. מה שנכתב פה לא מפתיע אותי ומייצג מאוד לצערי.

ariela1612

Well-known member
חבל, החיבוקים עם תום אתמול היו שווים את כל הגמר. אבל מיילא תום וקארין.
מה גל עשתה לו?
תמוה
דווקא מגל אני הכי מבינה "אם זהבה לא זוכה זה בושה למדינה שלנו" ממשהי שחברת ילדות שלך קל וחומר שאת יודעת עורכת: מועמד לניצחון

נערך לאחרונה ב:

אלזה4

Well-known member
דווקא מגל אני הכי מבינה "אם זהבה לא זוכה זה בושה למדינה שלנו" ממשהי שחברת ילדות שלך קל וחומר שאת יודעת שהוא שני
לא חברת ילדות...סתם ניפחו את זה...וכתבתי על זה הרבה...לא נכנס לוייכוח מה היה טיב הקשר בחוץ..
גל היתה צריכה לבחור - "לחתוך בבשר החי".
והיא עשתה את הבחירה הטבעית. גל לא מהאו"ם. גל שייכת לחונטה השנייה. ולכן הבחירה שלה מאוד מובנת.

ariela1612

Well-known member
לא חברת ילדות...סתם ניפחו את זה...וכתבתי על זה הרבה...לא נכנס לוייכוח מה היה טיב הקשר בחוץ..
גל היתה צריכה לבחור - "לחתוך בבשר החי".
והיא עשתה את הבחירה הטבעית. גל לא מהאו"ם. גל שייכת לחונטה השנייה. ולכן הבחירה שלה מאוד מובנת.
לי הבחירה שלה לא מובנת, בטח הרצון באובססיביות שלה שזהבה תנצח כשחבר שלה מהבית (הם אמרו מה טיב הקשר שלהם לא אני) ובטח במשפט המטופש שהיא הוציאה מהפה קל וחומר שהיא אושיית רשת.
אם חברה שלי מהבית הייתה עושה לי דבר כזה גם אני לא הייתי מדברת איתה
וואולי הוא בכלל עושה עידן חביב מהישרדות ולא בא לו על אף אחד, מקווה שהוא באמת לא ישתף פעולה עם ההפקה ולא יגיע לשום דבר שלהם. שיעשה להם ליאור כלפון

andersonian

Well-known member
לי הבחירה שלה לא מובנת, בטח הרצון באובססיביות שלה שזהבה תנצח כשחבר שלה מהבית (הם אמרו מה טיב הקשר שלהם לא אני) ובטח במשפט המטופש שהיא הוציאה מהפה קל וחומר שהיא אושיית רשת.
אם חברה שלי מהבית הייתה עושה לי דבר כזה גם אני לא הייתי מדברת איתה
וואולי הוא בכלל עושה עידן חביב מהישרדות ולא בא לו על אף אחד, מקווה שהוא באמת לא ישתף פעולה עם ההפקה ולא יגיע לשום דבר שלהם. שיעשה להם ליאור כלפון
כולם מחוייבים בחוזים שחותמים לשתף פעולה עם ההפקה...יבקשו מהם להגיע
או לא להגיע(יהודה,אלימלך),הם חייבים להתנהג בהתאם

אבא של ליאור מאושפז במצב קשה,מורדם ומונשם
ןגם אופיר צולם אתמול בבית חולים במהלך הליך רפאוי

ariela1612

Well-known member

לא ידעתי על אבא של ליאור באמת היה לי תמוה מדוע הוא לא הגיע, מאחלת לו רפואה שלמה והחלמה מהירה
ההפקה עשתה לג'וזי כיפה אדומה אם הוא לא ישתף איתם פעולה אני לגמרי הבין אותו

willing

Well-known member

אופיר כזה מתוק.
הלואי שהיה בעולם יותר אנשים כמוהו

מצב
הנושא נעול.
למעלה