** שרשור היום שאחרי ☀️

מצב
הנושא נעול.

sashalola

Well-known member
לי הבחירה שלה לא מובנת, בטח הרצון באובססיביות שלה שזהבה תנצח כשחבר שלה מהבית (הם אמרו מה טיב הקשר שלהם לא אני) ובטח במשפט המטופש שהיא הוציאה מהפה קל וחומר שהיא אושיית רשת.
אם חברה שלי מהבית הייתה עושה לי דבר כזה גם אני לא הייתי מדברת איתה
וואולי הוא בכלל עושה עידן חביב מהישרדות ולא בא לו על אף אחד, מקווה שהוא באמת לא ישתף פעולה עם ההפקה ולא יגיע לשום דבר שלהם. שיעשה להם ליאור כלפון
"אם זהבה לא זוכה זה בושה למדינה שלנו" אחד מהמשפטים המטומטמים,
כמו הבחירה שלה בזהבה.
גל, כמו בכל העונה, עשתה אינסטגרם.
התנהגה, דיברה והכריזה כל מיני הצהרות כמו הנ"ל,
שתצא תמונה מוצלחת באינסטגרם ותקבל מלא לייקים או איך שעושים שם.
בחורה בוסרית עם פוטנציאל מסוים,
אם תלמד, תרחיב אופקים ותצא מהפוזות של האינסטגרם, יש לה סיכוי להתפתח לאדם בעל משמעות והישגים.

willing

Well-known member
כמו הבחירה שלה בזהבה.
אם תלמד, תרחיב אופקים ותצא מהפוזות של האינסטגרם, יש לה סיכוי להתפתח לאדם בעל משמעות והישגים.
חחח...
אני לא אגיד לך שאני לא רואה מה שאת אומרת.
אבל אני מאוד מחזיקה מגל. היא מממשת את הפוטנציאל שלה, ויש לה עוד הרבה זמן להתפתח.
היא כמוני, עזרה בפרנסת המשפחה בנערה/ילדה, חרוצה. אני מאוד מחזיקה ממנה

יוצאות לה אמירות עם מניפולציה דמגוגית. זה כן
אבל מאחורי האמירות, הסיפור עם הקשיים ההשרדותיים של אמא שלה, וההזדהות עם מצבה של זהבה. זה יפה בעיני
היו פעמים שקטלה אחרים וזה לא היה יפה בעיני.
עריכה: לא אניח שג'וזי קיבל את זה לא טוב. ולא אפרשן את הסרת העוקב שלו

סטילהוק1

Well-known member
כמו הבחירה שלה בזהבה.
גל הצהירה עוד כשהיתה בבית האח הגדול שזהבה היא מס' 1 שלה, עובדה שהיא גם זו שנתנה לה חסינות, וזהבה היחידה שנתנה לה, למרות שזה לא הספיק.

willing

Well-known member
לי הבחירה שלה לא מובנת, בטח הרצון באובססיביות שלה שזהבה תנצח כשחבר שלה מהבית (הם אמרו מה טיב הקשר שלהם לא אני) ובטח במשפט המטופש שהיא הוציאה מהפה קל וחומר שהיא אושיית רשת.
אם חברה שלי מהבית הייתה עושה לי דבר כזה גם אני לא הייתי מדברת איתה
וואולי הוא בכלל עושה עידן חביב מהישרדות ולא בא לו על אף אחד, מקווה שהוא באמת לא ישתף פעולה עם ההפקה ולא יגיע לשום דבר שלהם. שיעשה להם ליאור כלפון
אולי את צודקת,
אבל סתם אני זורקת רעיון

גל תמכה כלכלית באמא שלה בתקופות מסויימות, לדבריהן.
אני משערת שהיא מרגישה את הצורך לעזור לה במישור הזה. ורואה את ג'וזי עדיין כחבר קרוב, אבל לא חששה או הגבילה את עצמה להתניות מצידו בחברות.
לבחור להצביע לחבר מתוך חשש מהתגובה שלו, בעיני זה פחות חברי

מלחיץ לעמוד בציפיות כאלו.

ariela1612

Well-known member
אולי את צודקת,
אבל סתם אני זורקת רעיון

גל תמכה כלכלית באמא שלה בתקופות מסויימות, לדבריהן.
אני משערת שהיא מרגישה את הצורך לעזור לה במישור הזה. ורואה את ג'וזי עדיין כחבר קרוב, אבל לא חששה או הגבילה את עצמה להתניות מצידו בחברות.
לבחור להצביע לחבר מתוך חשש מהתגובה שלו, בעיני זה פחות חברי

מלחיץ לעמוד בציפיות כאלו.
תלוי איך את רואה את החברים שלך, הייתי יותר מעריכה אותה אם היא הייתה תומכת רק בתום וגם מבינה, אבל ג'וזי חבר שלה שנים, הם מבלים יחד בבתים אחד של השני, טסים יחד לחו"ל והוא בן בית אצלה. להגיד שאם הוא יזכה זה יהיה בושה למדינה שלו (אם תשני את המשפט זה מה שיהיה) מבחינתי זו חברה שהלכה רחוק מדי ולא באמת חברה, בטח ובטח שאת יודעת בוודאות שהוא הולך לזכות. עדיף שתשתקי ולא תגידי דברים כאלה
בטח מאנשים שאת מכירה כמה חודשים לעומת חבר שאת מכירה כמעט כל החיים

willing

Well-known member
תלוי איך את רואה את החברים שלך, הייתי יותר מעריכה אותה אם היא הייתה תומכת רק בתום וגם מבינה, אבל ג'וזי חבר שלה שנים, הם מבלים יחד בבתים אחד של השני, טסים יחד לחו"ל והוא בן בית אצלה. להגיד שאם הוא יזכה זה יהיה בושה למדינה שלו (אם תשני את המשפט זה מה שיהיה) מבחינתי זו חברה שהלכה רחוק מדי ולא באמת חברה, בטח ובטח שאת יודעת בוודאות שהוא הולך לזכות. עדיף שתשתקי ולא תגידי דברים כאלה
בטח מאנשים שאת מכירה כמה חודשים לעומת חבר שאת מכירה כמעט כל החיים
אנסה להסביר את איך שאני רואה את זה

בכלל בכלל בכלל לא נגד גיוזי או נגד תום. אלא בעד
זה דבר ראשון

דבר שני, הביטוי הזה, בושה אם לא זהבה-זה לגמרי ממקום שלגל ברור שזהבה ראויה לנצחון, טהורה, דמות חיובית, לביאה חד הורית שרוצה בית ולהזדקן בכבוד,
מישהי מדהימה. הכל חיובי-לא נגד אלא בעד

וכן. זאת גל. היא לא תתנחמד לפי איך היא נראת בחוץ. היא בגיל ההתבגרות, נשמעים יותר קיצוניים לפעמים דמגוגית, כמו במשפט הזה. זו התנסחות ילדותית. נשפוט עוד 10 שנים מה טיבה.
כל אחד בוחר לעצמו חברים, וחברויות לא עובדות בלי שיש התאמה.
אם לא מתאים לג'וזי שהיא הביעה תמיכה דמגוגית בזהבה, הוא לא ישאר חבר שלה. וזה בסדר
אם היא ככ בעד זהבה, שהיא לא מפחדת מאובדן חברות או פרשנות שלילית מג'וזי מההתבטאות הזו, זה גם בסדר.

אני לא רואה פה פשע או התנהגות לא בסדר. בסופו של דבר חברות היא דינמית , פירוש כוונות מאחורי התנהגויות זו בחירה. שניהם מבחינתי לגיטימיים וזה לא ברור מאליו בעיני שיש פה צד צודק.

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
אנסה להסביר את איך שאני רואה את זה

בכלל בכלל בכלל לא נגד גיוזי או נגד תום. אלא בעד
זה דבר ראשון

דבר שני, הביטוי הזה, בושה אם לא זהבה-זה לגמרי ממקום שלגל ברור שזהבה ראויה לנצחון, טהורה, דמות חיובית, לביאה חד הורית שרוצה בית ולהזדקן בכבוד,
מישהי מדהימה. הכל חיובי-לא נגד אלא בעד

וכן. זאת גל. היא לא תתנחמד לפי איך היא נראת בחוץ. היא בגיל ההתבגרות, נשמעים יותר קיצוניים לפעמים דמגוגית, כמו במשפט הזה. זו התנסחות ילדותית. נשפוט עוד 10 שנים מה טיבה.
כל אחד בוחר לעצמו חברים, וחברויות לא עובדות בלי שיש התאמה.
אם לא מתאים לג'וזי שהיא הביעה תמיכה דמגוגית בזהבה, הוא לא ישאר חבר שלה. וזה בסדר
אם היא ככ בעד זהבה, שהיא לא מפחדת מאובדן חברות או פרשנות שלילית מג'וזי מההתבטאות הזו, זה גם בסדר.

אני לא רואה פה פשע או התנהגות לא בסדר. בסופו של דבר חברות היא דינמית , פירוש כוונות מאחורי התנהגויות זו בחירה. שניהם מבחינתי לגיטימיים וזה לא ברור מאליו בעיני שיש פה צד צודק.
בדיוק זה בסדר לשני הצדדים, רק לא הבנתי למה שופטים רק את ג'וזי.
אם זו הבחירה שלה זה בסדר גמור וגם בסדר שזו הבחירה שלו להוריד לה עוקב (שוב לא בטוח בכלל שזה העניין)

יסמין 💙

Well-known member
ג׳וזי הוריד עוקב מגל תום וקארין
הלם!!!!
איך אני שונאת את השטויות האלה
מצחיק שהוא חושב שרק הוא נפגע
נראה לי קשה לו שהפסיד ועכשיו יתחיל להאשים את כולם
הכי מוזר לי למה כל הזמן מדגישים שקארין פגעה בו בכל העניין של אסטרטג ולא אמיתי ושוכחים שהוא אמר לה משפטים שהפכו לשיחת היום עליה וכל העונה צחקו עליה ״תוכן אנושי לא מספק״
מוזר!! החלטות אימפולסיביות... עכשיו מתחילים לטפטף כל החברים והסביבה וכל אחד והפרשנות שלו, הבן אדם קודם צריך לנשום ואז לקחת החלטות

נערך לאחרונה ב:

willing

Well-known member
הלם!!!!
הכי מוזר לי למה כל הזמן מדגישים שקארין פגעה בו בכל העניין של אסטרטג ולא אמיתי ושוכחים שהוא אמר לה משפטים שהפכו לשיחת היום עליה וכל העונה צחקו עליה ״תוכן אנושי לא מספק״
מוזר!! החלטות אימפולסיביות... עכשיו מתחילים לטפטף כל החברים והסביבה וכל אחד והפרשנות שלו, הבן אדם קודם צריך לנשום ואז לקחת החלטות
מאחלת שיהיו שלמים עם עצמם ולא ירגישו לא בנוח עם המסר שמעביר. זה לא יתרום להם כלום וגם לא תרם כלום בעונה

הלם!!!!
יש לי חברה בפייסבוק שתמכה בו קשות ופרסמה סטטוס כועס על "למה העדפתם את זהבה"
רשמתי לה בפשטות שהתוכן האנושי של ג'וזי לא מספק אותי.

יסמין 💙

Well-known member
אני נשבעת לכם ידעתי שג׳וזי יקח קשה מאוד שהוא הפסיד
אני כמעט בטוחה שהיה בטוח שהוא הזוכה
הכל היה סביבו
זה נורא מבאס!!
מקווה שיצליח להתגבר, אפשר להבין את האכזבה, מרגישים שהזכיה ברחה לו ברגע האחרון
אצלנו לאורך העונה הצביעו לקארין וג׳וזי
בגמר הרוב הצביעו לזהבה בטענה שהיא זקוקה לזה יותר ושהם צעירים ועוד יכולים להשיג את הכסף בעצמם

ariela1612

Well-known member
אני נשבעת לכם ידעתי שג׳וזי יקח קשה מאוד שהוא הפסיד
אני כמעט בטוחה שהיה בטוח שהוא הזוכה
הכל היה סביבו
זה נורא מבאס!!
מקווה שיצליח להתגבר, אפשר להבין את האכזבה, מרגישים שהזכיה ברחה לו ברגע האחרון
אצלנו לאורך העונה הצביעו לקארין וג׳וזי
בגמר הרוב הצביעו לזהבה בטענה שהיא זקוקה לזה יותר ושהם צעירים ועוד יכולים להשיג את הכסף בעצמם
מה זה משנה מה הוא יעשה, הוא יצא מהבית הוא יכול לעשות מה שבא לו. בכלל כולם סוף סוף חופשיים מבלי שנשפוט אותם על כל צעד, עשינו את זה שלושה וחצי חודשים עכשיו זה שלהם

Aye123

Well-known member
איזה מושלם מה שגל עשתה לתום בדירה..
והעוגה ׳אתה הזכיה שלי׳ יש כמוה???

אני לא הבנתי באיזה קטע תומכים שלו חיכו לו בדירה אתמול, תנו לבן אדם לנשום קצת בלילה הראשון לעכל, את הזמן שלו עם בת זוג שלו גם.
מסכנה גל נראית גמווווורה מעייפות

willing

Well-known member
איזה מושלם מה שגל עשתה לתום בדירה..
והעוגה ׳אתה הזכיה שלי׳ יש כמוה???

אני לא הבנתי באיזה קטע תומכים שלו חיכו לו בדירה אתמול, תנו לבן אדם לנשום קצת בלילה הראשון לעכל, את הזמן שלו עם בת זוג שלו גם.
מסכנה גל נראית גמווווורה מעייפות
אוי לא חח.. נשמע נורא

andersonian

Well-known member
אוי לא חח.. נשמע נורא
צהריים טובים,

החברים לא ישבו על הראש שלהם בדירה שלו
באינסטאגרם של גל רואים בבירור שכולם נמצאים בתוך לימוזינה שלקחה את גל תום
והחברים מנווה אילן,מרימים לחיים והכל טוב
לפני כמה ימים ראיתי באחד הלייבים שכפיר,החבר של תום אמר לגל שמתכוון לדאוג
לדבר שכזה.

ביום הבוחר מותר להטריל?

willing

Well-known member
צהריים טובים,

לדבר שכזה.

ביום הבוחר מותר להטריל?
תמיד חח..

andersonian

Well-known member
לעניות דעתי היא הזמרת הטובה ביותר נכון לעכשיו
הקטע מתוכנית ריאליטי מוזיקה אצל ההולנדים....כל שנה מביאים 7 זמרים/ות
עם סגנונות שונים וכל שבוע אחד מהם יושב על הספה ליד המנחה וכל השאר שרים לו/ה
מהרפרטואר שלו/ה
במקרה הזה היא שרה לבחור המתולתל שיר שהוא כתב לאח שלו הנכה

Aye123

Well-known member
צהריים טובים,

לדבר שכזה.

ביום הבוחר מותר להטריל?
כמה מהתומכים שלו (לדעתי המנהלים של הקבוצות) חיכו לו בבית כשהגיע !! פיספסת כמה סרטונים. הם סידרו לו גם בלונים בבית. אין קשר לחברים!

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה