שרשור היכרות

Lion_Heart

Well-known member
שרשור היכרות

אז שלום לכל החדשים, (כמוני) ממש נעים להכיר!
כאן תוכלו לדבר על אנימציה לכל סוגיה, גם חדש וגם ישן, כל מה שאתם אוהבים

שמי אלון,חיי הם ספר פתוח (שכתוב בשפה עתיקה ולא מובנת בעליל, ואל תגעו בו בכלל הוא מתפורר קצת) והאנימציה הכי ישנה שאני זוכר זאת הסדרה הראשונה שאי פעם ראיתי - "פופאי" וממש ממש אהבתי את זה ואחרי זה בא "סינבד" שהיה שחור לבן באותה מידה.
אני זוכר המון סדרות וסרטי אנימציה (אז אם יש סדרה או סרט שאתם לא ממש זוכרים נא לשאול
), וגם עכשיו אני רואה המון(טוב,לא המון,מספיק) אז בבקשה...בואו נתחיל אז בשביל התחלה ,שאלון קצר
שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ)
סגנון אנימציה אהוב
סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת
סדרת אנימציה הכי טובה שראית
דמות אנימציה אהובה
האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס?
פיתה או לחמניה?
פאי או עוגה?
פתיתים - איזה סוג??
אוקי... that got away from me

לסיכום, ברוכים הבאים!!

הראשון להעלות כאן פוסט מחוייב להיות הראשון להגיב ?

שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ)
דודו\הלו אתה שם עם הפרצוף המוזר\1700-3434-000 אבל אל תתפוס אותי במספר

&nbsp
סגנון אנימציה אהוב
בעיקר המצויר ביד וסטופ מושן (בעיקר של הרוסים משנות ה60-70 ושל טים ברטון
)
&nbsp
סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת
לצערי הזיכרון שלי זה כמו עם גבינה שווצרית - מלא חורים
&nbsp
סדרת אנימציה הכי טובה שראית
קשה לנקוב רק באחת אז אני אתן את האחרונה - OBAN RACE אם אני זוכר נכון את השם
&nbsp
דמות אנימציה אהובה
פופאי או יוסמטי סם אבל אני עוד לא סגור על עצמי

&nbsp
האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס?
YEP!
&nbsp
פיתה או לחמניה?
לחם שחור של פעם!
&nbsp
פאי או עוגה?
פאי אם זה דובדבנים ועוגה אם זה הטירמסו של אימא (בכ"ז אני חצי פולני
)
&nbsp
פתיתים - איזה סוג??
אורז בן גוריון שולטטטטט!!!!!!!111111אחדאחדאחד
&nbsp

אתה לא באמת פולני

אם לא ענית לקשן קוגל בחלק של העוגה, מממממ לקשן קוגל....
אגב פאי בתרגום לעיברית זה פשטידה, אז... כן, וכל פעם שאני שומע פאי אני ישר חושב פינקי פאי, וזה יכול להיות קצת מטריד/מגניב (ראו תמונה למטה)

Remirat

New member
חדש חדש

• שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ) - רמירת?
  • סגנון אנימציה אהוב - קלאסי כזה, כמו בפנטזיה
  • סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת - קפטן פלאנט אבל ראיתי את זה בשחור לבן בהתחלה... דמיינו את הפתעתי בפעם הראשונה שראיתי את זה בצבע!
  • סדרת אנימציה הכי טובה שראית - אפשר סרט? כי סרט! יש כל כך הרבה... Up? Lego Movie?
  • דמות אנימציה אהובה - בטמן.
  • האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס - Justice League War! זה כל מה שיש לי לאמר.
  • פיתה או לחמניה? לגמרי פיתה
  • פאי או עוגה? פאי. תמיד פאי.
  • פתיתים - איזה סוג?? - או! טוב ששאלת. אז, בנושא פתיתים יש כמה אסכולות שמתחילות במרקם של המוצר המוגמר. האם אחד אחד סטייל אורז? האם גוש מוזר? אני באסכולת הגוש. זה נחמד יותר. בנושא צורת הפתית אני מעדיפה קוסקוס... לא, אורז... לא! גלגלים! (אפשר לערום אותם על מזלג אחד אחד ולאכול שורה ביחד, ואין יותר טוב מזה). בעיה אחת ויחידה יש לפתיתים. בעיה שהיא סכנת חיים של ממש. ניסיתם פעם לאכול פתיתים כשאתם מצוננים? הזהרו לכם!

?ואה... זהו?

וגדבי השאלת פתיתים ששאלת אז תחשבי על זה ככה ..
הכי מגניב זה להתעטש באמצע שאת אוכלת פתיתים ולהעיף צרורות שלהם מהאף תוך כדי שאת מתפוצצת מצחוק

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה

מישהו...אני לא אומר מי אבל מישהי...הזכירה לי שיהיה נחמד אם אני גם אענה על השאלון שלי...אז הנה

שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ)Lion_Heart
סגנון אנימציה אהוב האמת? של דיסני
סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת פופאי
סדרת אנימציה הכי טובה שראית Ultimate Spiderman
דמות אנימציה אהובהBATMAN...cause he's BATMAN
האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס? מאוד מאוד, מאז הסדרה המצוירת של BATMAN
פיתה או לחמניה?פיתה, ברור,מה השאלה?
פאי או עוגה?פאי...יאאאמ
פתיתים - איזה סוג??האמת לא יודע, הכי אני אוהב את העיגולים, אבל גם אורז בן גוריון זה טוב

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ) כהנא
סגנון אנימציה אהוב הכול מהכול! ביחוד מצוירים ישנים כמו שירה נסיכת הכוח ומומינים
סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת פוני קטן
סדרת אנימציה הכי טובה שראית שירה נסיכת הכוח
דמות אנימציה אהובה שירה נסיכת הכוח ומיקה מפוני קטן
האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס? לפעמים
פיתה או לחמניה? לחמניה
פאי או עוגה? עוגההההההההההההה
פתיתים - איזה סוג?? הא הקלאסיים העגולים!

Kinda Maya

New member
בא לי גם לשתף

-סגנון אנימציה אהוב: אני לא מקורית חח FANTASIA- The Sorcerers Apprentice בהחלט קלאסיקה שלא נמאסת
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=mHTnJNGvQcA[/URL]
-סדרה מצוירת קשה להחליט אבל אני אלך עם Thundercats and She-Ra לצערי אין הרבה סדרות אנימציה ששוות איזכור בימינו (גם הסדרות של ספיידרמן ובטמן היו מצוינות פעם ידעו מי זה בטמן האמיתי)
-דמות אנימציה אהובה זה בעייתי, אבל אחד מהם זה סילבסטר החתול [URL]https://www.youtube.com/watch?v=4yMvkDaSgx4[/URL]
-פיתה או לחמניה? ,בהחלט לחמניה, היא יותר Fluffy

AAAND SCENE!

Kinda Maya

New member

רק בגלל שלך יש דעות מעוותות לא אומר שגם לי יש וכן לחמניות זה טעים ופיתה זה פויה חח

רשימת מלאי

יונתן (בלי ה!)
סגנון מצויר (לא אנימה, ולא אחד שמנסה להיות מציאותי, גם לא אנימצית מחשב כמו גי'מי ניוטרון)
היה כל כך מזמן... פוקימון? אבל זה אנימה, אז מומינים?
הפוני הקטן שלי חברות היא קסם (גם כבש בעיר הגדולה אבל זה בוטל אחרי שני עונות והפונים רצים לעוד 5 אחרי 4 אז...)
פינקי פאי? היא משלבת את כל מה שמעולה במצוירים, אם לא מכירים אז באגס באני.
לא כל כך, קומיקס מבוסס על סדרה דווקא אני מכיר אחד שיצא מעולה (רמז, זה בעיקר עם פונים)
פיתה פיצה
אני אוהב עוגות גבינה.
זה סתם פסטה קטנה, משעמם.

לא שמתי לב שיש שרשור כזה, מתנצלת על הטופיק החדש שפתחתי. אופס

אז הנה גם כאן~

שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ) אלכימאית?
סגנון אנימציה אהוב; קשה לומר. אוהבת סרטים מצוירים בכללי. קצת דיסני, קצת אנימה, קצת כמו לפני עידנים ויובלות..
סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת; הזעפן. [לא היו לי כבלים, וזה מה ששידרו בחינוכית באותו זמן]
סדרת אנימציה הכי טובה שראית; אם אנחנו מדברים על נוסטלגיות אז לחלוטין שאלתיאל קוואק. יש שם ככ הרבה עומק שאנחנו לא מבינים כילדים שזה מטורף.
דמות אנימציה אהובה; הבחור החביב שבתמונה

האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס? אני חושבת שהשתמע כבר שכן חח
פיתה או לחמניה? תלוי מה בא בפנים. אבל אין טעים יותר מפיתה עם שוקולד~
פאי או עוגה? עוגה! ושתהיה עם תותים!
פתיתים - איזה סוג?? כוכבים

למה לא ידעתי שהפורום הזה קיים?

ולכן אני עונה בכזה איחור גדול.

שם\כינוי\מספר ביטוח לאומי(אוקי,זה לא ממש נחוץ): ברוטוס. מכונה ניק (בפורום טלוויזיה). מספר ביטוח לאומי זה משהו שאני אמור לזכור לגבי עצמי? איפה אני בכלל מוצא משהו כזה?

סגנון אנימציה אהוב. הסגנון הטוב הזה. נו, אתם יודעים.

סדרת אנימציה הראשונה שאת\ה זוכר\ת. אממממ שאלתיאל קוואק, נילס הולגרסון, האישה עם הכפית שנעשתה קטנה יותר, My little pony. משהו מבינהם נראה לי.

סדרת אנימציה הכי טובה שראית. איך אני אמור לענות על שאלה כזאת קשה. אני די בטוח שאני בכלל לא זוכר כרגע את רוב סדרות האנימציה שראיתי. ברגע זה כנראה אווטאר.

דמות אנימציה אהובה. אם כבר אוואטאר אז סוקה מאווטאר.

האם את\ה אוהב\ת אנימציה מבוססת על קומיקס? זה בהחלט יכול להיות טוב. avengers earth's mightiest heroes הייתה מעולה.

פיתה או לחמניה? פיתה

פאי או עוגה? עוגה כמובן. פאי זה:
3.1415926535897932384626433832795028841971693993751058209749445923078164062862089986280348253421170679​

פתיתים - איזה סוג?? פתיתים זה איכסה (לא אומרים איכסה על אוכל, אבל מותר לכתוב את זה)

Lion_Heart

Well-known member
שאלתיאל קווק היתה סדרה

ממש טובה, וזה היה "גברת פלפלת"
תנסה את ultimate spiderman ,זאת גם סדרה נהדרת
ופתיתים זה יאממי ,אז נסכים שלא להסכים

וברוך הבא

אני מעדיף לא להסכים שלא להסכים

שזה אומר שאנחנו מסכימים... נראה לי.
אז מעכשיו אתה לא אוהב פתיתים. מצטער.
&nbsp
וואלה. גברת פלפלת. מה היה הקטע שלה.
עכשיו גם נזכרתי בטוב טוב הגמד. (עדיין כל מפעם שמישהו לידי אומר פעמיים טוב אני מוסיף "הגמד")
וכמובן הקוסם מארץ עוץ

בכל מקרה העניין הוא שאני ממש לא זוכר את הילדות שלי באופן מסודר מספיק כדי לזכור מה היה קודם (מן הסתם בטח היו סדרות שראיתי שאני לא זוכר בכלל כשהייתי ממש קטן)
&nbsp
אני מכיר את ultimate spiderman (אפילו שמתי את הפתיח שלו בשרשור פתיחים). אם כי רק ראיתי פרקים בודדים פה ושם. אבל אני מתכנן לראות את הכל באופן מסודר מתישהו.

Lion_Heart

Well-known member
טוב, טוב(הגמד? דן דין השופט?)

אז נעבור לקינואה,מה יכול לקרות כבר...
ולא אתה לא...את שמת פתיחים של הסדרה הישנה וה...פחות ישנה ושל Spectacular...לא של ultimate...וכדאי לך לראות כי בעונה השלישית הם נכנסים לweb warriors שזה ממש מענין

אה, התבלבלתי בשמות

ספקטקיולר מעולה.
&nbsp
ראיתי איזה חצי עונה ראשונה של אולטימייט וההערכה שלי אליה די מתאימה לרוב הביקורות שראיתי עליה - שהיא לא מאוד טובה.
כלומר מצד אחד היא כיף בעיקר כי יש המון המון הופעות אורח והמון המון בדיחות. (הפרק עם ת'ור ממש הצחיק אותי)
אבל עד כמה שחשוב לי הומור אני אוהב שהוא מגובה גכם עם מידה של רציניות.
הכל שם מרגיש לי מטורף מוגזם.
אם כי אני מודה שכשאני קורא מידי פעם על אילו עוד דמויות הולכות להופיע בהמשך אני מתפתה לחזור לזה. אז אולי מתישהו.

Lion_Heart

Well-known member
לדעתי הצנועה

זה מגובה ברצינות ,פשוט הצד הסלפסטיק של זה חזק יותר

למעלה