שרשור היכרות

שרשור היכרות../images/Emo152.gif../images/Emo111.gif

מכיוון שקמתי הבוקר לאחר לילה שבו נהנתי ממולטפליי אורגזם ברור לכול כי מצב רוחי טוב.
ולכן...הגעתי למסקנה שאני רוצה שכל אחד ואחת מכן/ם הגולשים- הקוראים והכותבים/ הקוראות הסקסיות והכותבות החרמניות שלי ת/יציג את עצמו/ה קלות בהודעה שהמלל שלה יהיה פשוט, אם כי אשמח למצוא הפתעות שישעשעו אותי(הצעות מגונות חמודים, אני מקבלת במסרים אישיים- לא על גבי הפורום
).
כתבו את הכינוי,
את השם(אם בא לכם למשל שבאמת נקרא לכם 'חתולה מסניפה' זה בגדר אישו שלכם).
גיל(סתם כי זה נחמד)
מה עושה לכם את זה בבחור/ה
(תרגישו חופשי לענות את התשובה גם על בחור וגם על בחורה).
בהתאם לדיון אתמול בין שרימפי לראס ולעוד מנהל- האם שיער חזה זה סקסי לדעתכם
ותרגישו חופשי להוסיף ולספר מה שבא לכם- כמו מאיפה אתם
ואולי גם מספר אייסיקיו ומסנג'ר ומה שבא לכם. בנות וגם בנים(|גייז|), אם תהיו רעים- אולי תפגשו את הדרדסים
אם תהיו טובים(וטובות), אמחל על כבודכם וארשה לכם להעריץ אותי ולעזור להפיץ מסר של סקס, רוח טובה, גאווה, אהבה ואורגזמה וכמובן פולחן אישיות. LET THE SHIRSHOR BEGIN
יאללה...יאללה- שרשור היכרויות.

BLaCk RoOt

New member
אני הראשון

ואני אפילו לא בפורום, אבל אני אענה...
אז הכינוי זה די נתון מראש - Black Root
בשם אתם יכולים לקרוא לי - בלאקי (בינתיים)
מה עושה לי את זה בבחור/ה? בחור - שרירי גב, חזה ובטן מדהימים! בחורה - כוסית על עם גוף מדהים!
שיער חזה - לא סקסי בכלל!!! (בעיקר אם זה על בחורה) (אבל גם על בחורים)
ICQ ומסנג'ר... אהמ... לא בינתיים...

אני השנייה ../images/Emo13.gif

הכינוי: נסיכת אהבה השם: שירי גיל: 21.5 מה עושה לכם את זה בבחור: איכפתיות, בלי משחקים, כנות, רומנטיקה. האם שיער חזה זה סקסי לדעתכם: לדעתי אם זה ממש קצת זה סקסי, אבל בואו נאמר שאני לא אהיה להוטה לצאת עם מישהו שיש לו יותר שיער משלי יש על הראש...
ותרגישו חופשי להוסיף ולספר מה שבא לכם- כמו מאיפה אתם ואולי גם מספר אייסיקיו ומסנג'ר ומה שבא לכם.- אני מאיזור השרון

ל א ק י

New member
../images/Emo98.gif

כינוי: ל א ק י
שם: אמ.. תקראו לי לאקי, זה מספיק מגניב
גיל: 16 מה עושה לי את זה בבחור\ה? מאיפהלי.. אמ :[ לאיודעת שיער חזה.. יכול להיות נחמד, תלוי על מי וכמה
אוותר על ציון העיר בה אני גרה.. זה מצב קשה
מסנג'ר: [email protected]

הבה ../images/Emo9.gif

פריאור. בת 19 אוטוטו בבחור? ישנם בחורים עם מבטים שובים, אני מתה על זה. שיער חזה זה סקסי, תלוי על מי. אני חובשת. מתלוננת רוב הזמן על דברים, אוהבת לענות פה. ובמשך חצי שנה הייתי בחתימה של שרימפ.

עונה גם

כתבו את הכינוי - not myself anymore את השם - תומר גיל - 22 מה עושה לכם את זה בבחור/ה - עיניים בהתאם לדיון אתמול בין שרימפי לראס ולעוד מנהל- האם שיער חזה זה סקסי לדעתכם -> מהכרותי עם רביב אני יודע איזה צד לקח כל אחד מכם בדיון.... בואו נסכם ששיער חזה על בחורה זה לא סקסי בכלל

resputin

New member
L../images/Emo6.gifL~!

אז תלשתי לך כמה שערות מהזרועות. ביג דיל! עשיתי שירות למדינה באותו יום. מה שמזכיר לי שבדיוק אתמול דיברנו עלייך.

resputin

New member
אבי ואני. P:

טוב, יותר נכון, לא ממש דיברנו עלייך. עלית בשיחה.

A N I g M A

New member
גו פרסיליה גו../images/Emo11.gif

הכינוי: אמ. A N I g M A
השם: סיוון
מה עושה לכם את זה בבחור/ה: אמ. ידיים
טוב, גם עיניים.
בהתאם לדיון אתמול בין שרימפי לראס ולעוד מנהל- האם שיער חזה זה סקסי לדעתכם?: לא
[email protected], אבל תזדהו

resputin

New member
Moi.

כינוי - תסתכלו למעלה, עצלנים! אני כחול ומודגש, אין הרבה מקום להתבלבל. [איטיים יקבלו שיעור פרטי לאחר סינון] שם - רביב, ראס. גיל- 19. מה עושה לכם את זה בבחור\ה - עיניים. [שלי יצורפו
] האם שיער חזה סקסי בעינייכם? לא. אבל יש אנשים שהייתי מוכן לסבול את זה בהם. (עד שהייתי מסמם אותם, קושר אותם ושופך עליהם שעווה.. ואז באמת שכבר אין מה לעשות אלא להוריד.
) מאיפה אתם- קומה 49 בעזריאלי? הסלון שלי. מזומן, כרטיסי אשראי ותמונות פורנו של חתיכים\כרטיסי AD יתקבלו בברכה לתיבתי. (
)

resputin

New member
תנוחי ../images/Emo3.gif,

פה הכוונה דווקא לא הייתה לחבר שלך, אלא לשני אנשים אחרים וספציפיים.. למרות שגם החבר הפרוותי שלך חמוד במידה.

שרימפי

New member
כמעט שכחתי את עצמי פה../images/Emo9.gif

אני שרימפי השם הוא אביהוא או אבי אני בן 20 ב4 בנובמבר אחגוג את ה21. מה שעושה לי את זה בבחור זו נוסחת קסם שאומרת- כתפיים רחבות, פנים יפות, ידיים גדולות. גם יש לי קטע לרוסים.
אני בצד שלי, אני חושב ששיער חזה יכול להיות מאוד סקסי. ו...מספר ICQ160674835 ואם רוצים את המסנג'ר שלי פונים אליי במסר אישי.... מה חוצמזה
אני גר בהוד השרון|ירוק| למרות שבמקור אני מטבריה|מקיא|.

../images/Emo152.gif

מלל פשוט זה בדרך כלל לא הסיגנון שלי, אבל מכיוון שאנחנו עדיין לא מכירות מספיק טוב נעשה לך הנחה פרסילה דארלינג.
(מסר אישי כבר בדרך
) הכינוי: חיים חפר. עם חי"ת. אין קשר ישיר למשורר, למרות שהיו כבר שטעו |מצחקקת|. יש עוד כמה כינויים, אבל הם יישארו ביניינו בינתיים
מה עושה לי את זה: פנים, ידיים, מוח חריף (האיבר הכי סקסי שיש
) שיער חזה: יכול להיות נחמד כשהוא לא יער עבות. מצד שני, כאלה שמורטים/מגלחים/משעווים את החזה עד שהם חלקים כמו משטח החלקרח לא ממש עושים לי את זה. מאיפה אני: מפה ומשם. בעיקר משם. לא גרה בעיר הזאת, אני רק מבקרת. למעוניינים בכתובת מדויקת, טלפונים, אייסיקיו וכל היתר נא להגיש בקשה מפורטת ומנומקת למזכיר שלי. תשובה תתקבל (אולי) בתוך 20 לילות עבודה. לט דה אורגייה בגין!

RoieL

New member
...

RoieL חתולה מסניפה / רועי 12 את מתחילה איתי
שיער חזה =
...

למעלה