שרשור היכרות

mike sp

New member
שרשור היכרות../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

כדי שנוכל להכיר טוב יותר אחד את השני, וכהיכרות ראשונית לפני המפגש היום בצ'אט, רצוי שכולם יכתבו בשרשור הזה: שם: נולדתי ב: עליתי בשנת: אני שולט בגרוזינית: לא שולט/בינוני/טוב מאוד 3 המאכלים הגרוזינים האהובים עליי: 3 תחביבים שלי: המוטו שלי: תודה לכל העונים, את השאר נמשיך היום ב 19:00 בצ'אט.

wildgirl1

New member
../images/Emo26.gif

נולדתי בעיר מוסקבה עליתי לארץ בשנת 1993 אני יודעת בגרוזינית רק כמה מילים מאכלים אהובים: לוביה,חציפורי,ויש עוד אחד רק את שמו שכחתי אממ תחביבים שלי: ים, מחשב,חברים המוטו שלי: חיה ותן לחיות! בבקשה מקווה שהרבה יענו על זה!!

אתי35

New member
שלום אני חדשה וטוב שיש גם לנו פורום

שם:אתי נולדתי ב:ישראל עליתי בשנת: אני שולט בגרוזינית: שולטת מאוד 3 המאכלים הגרוזינים האהובים עליי:חינקלי. צ'בוריקי. חצ'פורי 3 תחביבים שלי:אינטרנט. טלויזיה. לבלות המוטו שלי:חיה ותן לחיות

mike sp

New member
למה לא באמת? ../images/Emo3.gif

למען האמת אני מתכוון להציג את עצמי היום ב 19:00 בצ'אט ולהכיר אתכם טוב יותר, אבל גם מיני היכרות פה לא תזיק
שם: מייק נולדתי ב: ישראל עליתי בשנת: אני שולט בגרוזינית: בינוני המאכלים הגרוזינים האהובים עליי: חינקלי, בלינבי, צ'יבוריגי 3 תחביבים שלי: מחשב, טלוויזיה, חברים המוטו שלי: חייך, מחר יהיה יותר גרוע
שוב, היום ב 19:00 בצ'אטיוי!

המוטו שלי

שם:חני נולדתי ב:גרוזיה עליתי בשנת :1973 כמו גם שנת לידתי שולטת בשפה הגרוזינית:טוב מאוד מאכלים אהובים עליי:חינקלי, בליני בי ,חצ'אפורי תחביבים :מחשב ,ריקודים ,ומסעדות המוטו שלי :"כנות ואמינות קונים אותי "

Miri 3

New member
שלום לך חני ../images/Emo140.gif

רציתי לשאול באיזה עיר את מתגוררת?

אני../images/Emo122.gif

שם: טאה נולדתי ב: אוני עליתי בשנת: 1992 אני שולט בגרוזינית:טוב מאוד+ 3 המאכלים הגרוזינים האהובים עליי:חינקלי, קרתופיליאני, פאפא (למי שמכיר) המוטו שלי: תציצו לי בחתימה

lady polegra

New member
רעיון טוב מייקוש.

שם: נולדתי ב: עליתי בשנת: אני שולט בגרוזינית: לא שולט 3 המאכלים הגרוזינים האהובים עליי: חצפורי, סציבי, חינקלי, מאמאליגה,צורצחלי,סולוגוני, לאבאש, טקלאפי (נראה לי קצת עברתי את ה3
) תחביבים שלי: לצאת לסנוקר עם חברים (בשעות חופשיות) , מחשב ( שעות על גבי שעות) הים... אח. הים ... המוטו שלי: Money can't buy you happiness but it does bring you a more pleasant form of misery

e s c a d a

New member
ועכשיו אני../images/Emo187.gif

שם: מריקה גיל:19 נולדתי ב: נולדתי בטביליסי ועליתי לארץ בגיל 9 שולטת בשפה:מצויייייייייייןןןן אוכל גרוזיני: סאציבי...חצ'אפורי...צ'ורצ'חלה ועוד הרבה
תחביבים:לקרוא.......לרקוד הרבה...במיוחד על גרוזיניתתתת
...לשמוע מוסיקה בכל הזדמנות שניקרית לי...לראות סרטים עם משמעות גדולה...סרטים שאוהבים לזכור ולהזכר בהם..מחשב...חברות..לבלות...ולצחוק הרבההההההה!!!

totoa1

New member
יאקרועים חחחחחחח ../images/Emo186.gif

אני בת 15.5 נולדתי בארץ אני שולטת די טוב בגרוזינית המאכלים האהובים חחחחחחח:
אמממ מז'וה פרשקי יאמי, מז'וה ,צוצחלה,חינקלי,שצ'מדי ועוד ועוד...

למעלה