שרשור היכרות :)

lironk25

New member
שרשור היכרות :)

שם:לירון גיל 26 תואר:מסיימת תואר ראשון בפתוחה ומתחילה תואר שני במדע המדינה בחיפה.

יאללה נצטרף

לקראת שלבי סיום (למעט הדחקת התזה) של תואר שני בדיפלומטיה באוניברסיטת תל אביב תואר ראשון במדע המדינה ומדעי המחשב בתל אביב. נעים מאוד

hilahers

New member
המשך לשרשור היכרות

שם: הילה גיל : 22 תואר: מתחילה באוק' 07 תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת.

TaL53

New member
hello:)

שמי ז'נייה ואני מסיים שנה ראשונה ביחב"ל אפשר להצטרף?

barakgl

New member
שלום ../images/Emo13.gif

ברק , 17 וחצי [ צעיר הפורום , לא?
] אני מתחיל בעוד שבוע קורס יסוד ביחסים בינ"ל של האו"פ .. בשביל שההורים ישתקו..חח תתחדשו!

lironk25

New member
היי :) אם אתה זקוק לסיכומים יש לי של הקורס

אני בוגרת של הפתוחה. וברוך הבא :)

ניר4819

New member
היי, אני ניר!

בן 32, מסיים את התואר השני במדע המדינה באוניברסיטה העברית (נמצא בשלבים של כתיבת תזה). תתחדשו על הפורום!

lironk25

New member
היי ניר

קודם כל שלום :) אתה מכיר את המחלקה ליחסים בין לאומיים בעברית? התקבלתי שם לתואר שני ובחיפה לתואר שני ואני די בדילמה לאן כדאי לי ללכת,כשהכיוון הוא כניסה לאקדמיה.אני אשמח קצת לשמוע על המחלקה אם אתה מכיר.. תודה לירון :)

rubinon

New member
המחלקה ליחב"ל בעברית

קודם כל, כדאי לך לבדוק את האתר של המחלקה: ir.huji.ac.il בתור בוגר (השנה) של המחלקה בעברית, אני כנראה משוחד, ובכל זאת: מדובר במחלקה הוותיקה ביותר (מ-1932!), עם הפרופסורים בעלי השם המשמעותי ביותר בארץ (רות לפידות ואורי ביאלר הן שתי דוגמאות), והגדולה ביותר מבחינת מספר התלמידים בכל התארים. כאמור, אינני מכיר את אונ' חיפה. כולנו יודעים איזה שם היא קנתה לעצמה בשנים האחרונות, ועל כך יעידו גם הדירוגים הרשמיים שממקמים את האונ' העברית באדיקות במקום הראשון מבין האוניברסיטאות בארץ. חיפה תופסת באופן מסורתי את המקום האחרון בדירוגים האלו. מהיכרות עם יועץ ה-מ.א בעברית, עודד לוונהיים, אני ממליץ לך מאוד ליצור איתו קשר להסבר מעמיק יותר (שימי לב שישנם כמה מסלולים בתוך ה-מ.א עצמו), תוכלי ליצור איתו קשר במייל: [email protected] בהצלחה, אייל

TaL53

New member
יש עוד כמה טובים שם

ריימונד כהן למשל, אבי סגל שלימד גם בייל וכ'ו.

BennyGlo

New member
שלום

שם: בני גיל: 23 תואר: מסיים שנה א' של תואר ראשון במדעי המדינה (ותקשורת) באוניברסיטת חיפה

למעלה